Maandag 25/01/2021

Loting mannen Roland Garros

Beeld REUTERS

Hoofdtabel in het mannen enkelspel op Roland Garros na de loting vandaag:

. 1e kwart:

Novak Djokovic (Ser/1) - Potito Starace (Ita)

Blaz Kavcic (Sln) - Lleyton Hewitt (Aus, wc)

Qualifier - Qualifier

Qualifier - Jürgen Melzer (Oos/30)

Andreas Seppi (Ita/22) - Nikolay Davydenko (Rus)

Mikhail Kukushkin (Kaz) - Ernests Gulbis (Let)

Qualifier - Gilles Muller (Lux)

++ Steve Darcis (BEL) - Fernando Verdasco (Spa/14)

Gilles Simon (Fra/11) - Ryan Harrison (VSt)

++ Xavier Malisse (BEL) - Brian Baker (VSt, wc)

Pablo Andujar (Spa) - Victor Hanescu (Roe)

Flavio Cipolla (Ita) - Stanislas Wawrinka (Zwi/18)

Viktor Troicki (Ser/28) - Thomaz Bellucci (Bra)

Fabio Fognini (Ita) - Adrian Mannarino (Fra, wc)

Cedrik-Marcel Stebe (Dui) - Joao Souza (Bra)

Jo-Wilfried Tsonga (Fra/5) - Qualifier





. 2e kwart:

Roger Federer (Zwi/3) - Tobias Kamke (Dui)

Adrian Ungur (Roe) - David Nalbandian (Arg)

Frank Dancevic (Can) - Martin Klizan (Slk)

Nicolas Mahut (Fra) - Andy Roddick (VSt/26)

Radek Stepanek (Tsj/23) - Qualifier

Arnaud Clément (Fra, wc) - Alex Bogomolov Jr. (Rus)

Karol Beck (Slk) - Lukasz Kubot (Pol)

Qualifier - Feliciano Lopez (Spa/15)

Juan Martin Del Potro (Arg/9) - Albert Montanes (Spa)

Edouard Roger-Vasselin (Fra) - Vasek Pospisil (Can)

Juan Carlos Ferrero (Spa) - Jonathan Dasnieres De Veigy (Fra, wc)

Qualifier - Marin Cilic (Kro/21)

Kevin Anderson (ZAf/31) - Rui Machado (Por)

Eric Prodon (Fra, wc) - Qualifier

Michaël Llodra (Fra) - Guillermo Garcia-Lopez (Spa)

Dudi Sela (Isr) - Tomas Berdych (Tsj/7)





. 3e kwart:

David Ferrer (Spa/6) - Lukas Lacko (Slk)

Benoît Paire (Fra) - Albert Ramos (Spa)

Ivan Dodig (Kro) - Robin Haase (Ned)

James Blake (VSt) - Mikhail Youzhny (Rus/27)

Marcel Granollers (Spa/20) - Qualifier

Malek Jaziri (Tun) - Philipp Petzschner (Dui)

Paul-Henri Mathieu (Fra, wc) - Bjorn Phau (Dui)

Qualifier - John Isner (VSt/10)

Alexandr Dolgopolov (Oek/16) - Sergiy Stakhovsky (Oek)

Filippo Volandri (Ita) - Qualifier

Donald Young (VSt) - Grigor Dimitrov (Bul)

Qualifier - Richard Gasquet (Fra/17)

Bernard Tomic (Aus/25) - Qualifier

Santiago Giraldo (Col) - Alejandro Falla (Col)

Jarkko Nieminen (Fin) - Igor Andreev (Rus)

Tatsuma Ito (Jap) - Andy Murray (GBr/4)





. 4e kwart:

Janko Tipsarevic (Ser/8) - Sam Querrey (VSt)

Jérémy Chardy (Fra) - Yen-Hsun Lu (Tai)

Dmitry Tursunov (Rus) - Go Soeda (Jap)

Qualifier - Julien Benneteau (Fra/29)

Philipp Kohlschreiber (Dui/24) - Matthew Ebden (Aus)

++ Olivier Rochus (BEL) - Leonardo Mayer (Arg)

Juan Ignacio Chela (Arg) - Marcos Baghdatis (Cyp)

Paolo Lorenzi (Ita) - Nicolas Almagro (Spa/12)

Juan Monaco (Arg/13) - Guillaume Rufin (Fra, wc)

Lukas Rosol (Tsj) - Carlos Berlocq (Arg)

Qualifier - Benjamin Becker (Dui)

Ruben Ramirez Hidalgo (Spa) - Milos Raonic (Can/19)

Florian Mayer (Dui/32) - Daniel Gimeno-Traver (Spa)

Qualifier - Ivo Karlovic (Kro)

Igor Kunitsyn (Rus) - Denis Istomin (Oez)

Simone Bolelli (Ita) - Rafael Nadal (Spa/2)



. Theoretische kwartfinales:

Novak Djokovic (Ser/1) - Fernando Verdasco (Spa/14)

Gilles Simon (Fra/11) - Jo-Wilfried Tsonga (Fra/5)

Roger Federer (Zwi/3) - Feliciano Lopez (Spa/15)

Juan Martin Del Potro (Arg/9) - Tomas Berdych (Tsj/7)

David Ferrer (Spa/6) - John Isner (VSt/10)

Alexandr Dolgopolov (Oek/16) - Andy Murray (GBr/4)

Janko Tipsarevic (Ser/8) - Nicolas Almagro (Spa/12)

Juan Monaco (Arg/13) - Rafael Nadal (Spa/2)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234