Vrijdag 13/12/2019

Loting eerste rondes Cofidis Cup

Beeld BELGA

De loting voor de eerste rondes van de Belgische voetbalbeker (Cofidis Cup) voor mannen.

1e speeldag - 27/07/14 om 16u

1. K.SV.White Star Adinkerke - VC.K.Zwevegem Sport
2. VV.Westkapelle - K.Eendracht Wervik
3. SK.Nieuwkerke - OMS.Ingelmunster
4. K.VV.Oostduinkerke - K.Sassport Boezinge
5. K.SC.Wielsbeke - K.Racing Waregem
6. VV.Eendracht Brugge - Sporting West Harelbeke
7. AC.Estaimbourg - VK.Westhoek
8. R.AS.Pays Blanc Antoinien - K.SK.Oostnieuwkerke
9. K.FC.Meulebeke - FC.Helkijn
10. Racing Club Lauwe - K.SV.De Ruiter Roeselare
11. K.FC.Langemark - K.VC.Wingene
12. K.SV.Rumbeke - K.SK.Vlamertinge
13. S.C. Toekomst Menen - R.FC.Molenbaix
14. R.Knokke FC. - Peruwelz Football Club
15. SK.Eernegem - AC.Anvaing
16. K.Sint-Eloois-Winkel Sp. - Olympic de Warcoing
17. K.FC.Sparta Petegem - Willen Is Kunnen Eine
18. K.FC.Gavere-Asper - K.VC.Jong Lede
19. K.FC.Jong VL.Kruibeke - K.FC.Sp.St-Gillis Waas
20. R.RC.Wetteren-Kwatrecht - K.Voetbalclub Sint-Gillis
21. K.SK.Klinge - K.SK.Ronse
22. SC.Dikkelvenne - SK.Berlare
23. VC.Nazareth-Eke - K.Standaard Wetteren
24. K.E.Appelterre-Eichem - Sportkring Sint-Niklaas
25. VK.Z.Hamme-Zogge - K.SK.De Jeugd Lovendegem
26. Thor Kokerij-Meldert - K.VV.Laarne-Kalken
27. VV.Sparta Ursel - Rapide Club Lebbeke
28. K.FC.Merelbeke - R.ES.Acrenoise
29. K.VK.Svelta Melsele - K.VK.Ninove
30. K.VV.Zelzate - SK.Lochristi
31. K.FC.Herenthout - K.FC.Duffel
32. K.Wuustwezel FC - FC.O. Beerschot-Wilrijk
33. K.Antonia FC - K.Lyra TSV.
34. K.FC.Zwarte Leeuw - SV.Grasheide
35. K.FC.St.-Lenaarts - VC.Poederlee
36. Sp.Tisselt - FC.Berlaar-Heikant
37. K.VV.Vosselaar - FC.Mariekerke
38. K.Sint-Job FC - VC.Herentals
39. K.Puurs Excelsior R.SK. - K.FC.Schoten SK
40. Zwart Wit Eendr.Kessel - K.FC.De Kempen T.L
41. K.Retie SK - Merksem-Antw. Noord SC
42. K.Schelle Sport - K.Ternesse VV.Wommelgem
43. K.Witgoor Sport Dessel - FC.Turnhout
44. Horendonk FC- FC.Gierle
45. Sporting Brussel - Crossing Schaarbeek
46. R.Un.Oudergem - K.Wolvertem SC
47. FC.Borght - K.HO.Huizingen
48. US.Rebecquoise - FC.Perk
49. K.OVC.Sterrebeek - SK.Leeuw
50. Union Lovenjoel - ASE.De Chastre
51. K.AC.Betekom - Tempo Overijse
52. R.Jeun.Aischoise - SK.Terjoden-Welle
53. FC.Ganshoren - R.FC.Grand-Leez
54. FC.Pepingen - Crossing Vissenaken
55. K.FC.Baal - Leopold Ukkel-Woluwe FC
56. R.Union Rixensartoise - VC.Eendr.Mazenzele
57. R.FC.Meux - FC.St-Jozef Londerzeel
58. K.Olympia SC.Wijgmaal - Black Star FC
59. Stade Everois Racing Club - K.Stade Bierbeek
60. SK.Kampelaar - R.Racing Club de Waterloo
61. Sp.Espoir Jemeppe - Union Royale Namen
62. SC.Montignies - FC.Flénu
63. R.Chatelet SC - R.FC.Spy B
64. Racing FC.Fosses - R.Exc.Cl.Beaumontois
65. R.UFC.Ransartoise - R.Arquet FC.
66. ARS.de l'Entité Floreffe - Charleroi Fleurus
67. R.Gosselies Sports - JS.Taminoise
68. Pont-A Celles-Buzet - R.ES.Couvin-Mariembourg
69. U.St-Ghisl.Tertre-Hautr - CS.Onhaye
70. CS.Entité Manageoise - R.US.Beloeil
71. US.Solrezienne - US.Beauraing 61
72. Standard Flawinne FC - RJ Entente Binchoise
73. FC.Ligny - R.US.De Grand Reng
74. R.FC.Rhisnois - Union Entité Estinnoise
75. K.Herk-De-Stad FC - K.Zonhoven
76. VVK.Lutlommel VV - K.VK.Wellen
77. Real Neeroeteren-Maaseik - F.C. Esperanza Pelt
78. FC.Helson Helchteren - VV.Brustem Centrum
79. K.ESK.Leopoldsburg - RC.Reppel
80. K.SK.Bree - FC.Melosport Zonhoven
81. FC.Apollo 74 Gellik - K.Vlijtingen VV.
82. Lindelhoeven VV. - Spouwen-Mopertingen
83. VV.Nieuwerkerken - VV.Thes Sport Tessenderlo
84. K.VV.Lummen - K.VK.Beringen
85. Bilzerse Waltwilder VV. - K.FC.M.D.Halen
86. Eendracht Termien - RC.Hades
87. ET.Elsautoise B - Patro Lensois
88. Seraing Athletique R.FC. - E.S.Wanze/Bas-Oha B
89. Stade Disonais - R.CS.Pol. Retinne
90. R.Stade Waremmien FC. - J.S.Fizoise
91. FC.United Richelle - R.FC.Hannutois
92. R.Standard Club Oheytois - FC.Herstal
93. R.FC.Huy - R.CS.Condruzien
94. R.S.C.Beaufays - R.Ent.Racing Club Amay
95. F.C. Tilleur - R.US.Assesse
96. R.Cornesse FC - R.RC.Hamoir
97. R.FC. Luik - R.Union Momalloise
98. R.Stade Waremmien FC B - Solières Sport
99. R.Aywaille FC - R.RC.Stockay-Warfusée
100. SK.Moelingen - R.FC. 1912 Raeren
101. R.OC.Rochois - R.ES.Aubange
102. R.US.Leglise - R.SC.Nassogne
103. R.All.FC.Oppagne-Wéris - Wallonia Club Sibret
104. FC.Eprave - FC.Paliseulois
105. R.Exc.De Fouches - R.US.Ethe Belmont
106. R.LC.Bastenaken - J.Rochefortoise Jemelle A
107. R.ES.Champlonaise - R.ES.Vaux
108. R.RC.Longlier - R.Standard FC.Bièvre
109. R.US.Givry - R.Jeunesse Freylangeoise
110. R.US.Sartoise - R.Ent.Bertrigeoise
111. FC.Jeun.Lorr.Arlonaise - ES.Wellinoise
112. R.RC.Mormont - R.OC.Meix-Dt-Virton


2e speeldag - 03/08/2014 - 16:00

113. 7 - 2
114. 3 - 5
115. 10 - 11
116. 4 - 1
117. 13 - 15
118. 9 - 6
119. 14 - 8
120. 16 - 12
121. 22 - 24
122. 28 - 25
123. 29 - 17
124. 19 - 30
125. 20 - 18
126. 23 - 26
127. 27 - 21
128. 36 - 31
129. 33 - 32
130. 38 - 44
131. 43 - 37
132. 42 - 35
133. 39 - 34
134. 41 - 40
135. 59 - 47
136. 45 - 55
137. 51 - 49
138. 48 - 50
139. 46 - 56
140. 52 - 53
141. 57 - 54
142. 60 - 58
143. 69 - 66
144. 70 - 67
145. 65 - 73
146. 71 - 61
147. 62 - 72
148. 74 - 63
149. 68 - 64
150. 82 - 78
151. 84 - 79
152. 80 - 76
153. 86 - 85
154. 83 - 77
155. 75 - 81
156. 96 - 95
157. 92 - 89
158. 90 - 94
159. 88 - 97
160. 100 - 93
161. 87 - 91
162. 98 - 99
163. 103 - 112
164. 110 - 108
165. 101 - 107
166. 109 - 102
167. 105 - 111
168. 104 - 106


3e speeldag - 10/08/2014 - 16:00

169. 153 - R.Sprimont Comblain Sport
170. Torhout 1992 KM. - 162
171. 157 - K.SV.Temse
172. 158 - R.W.Walhain CG.
173. 123 - CS.Visé
174. 120 - K.Rupel Boom FC.
175. 128 - U.R.La Louvière Centre
176. 156 - R.FC.Un.La Calamine
177. 132 - K.SC.Grimbergen
178. 134 - K.V. Turnhout
179. K.FC.Vigor Wuitens Hamme - 133
180. 154 - KFC.Oosterzonen Oosterw.
181. 122 - R.Geants Athois
182. 115 - K.Bocholter VV.
183. 151 - RWDM.Brussels FC.
184. 164 - R.Union St.-Gilloise
185. 166 - FC.V.Dender E.H.
186. 152 - R.U.Wallonne Ciney
187. K.MSK.Deinze - 155
188. K.VK.Tienen - 117
189. 167 - K.Londerzeel SK.
190. 127 - R.Cappellen FC.
191. K.SV.Oudenaarde - 125
192. 129 - 121
193. 126 - K.SV.Bornem
194. K.SK.Hasselt - 148
195. Football Club Gullegem - 146
196. 147 - R.FC.Tournai
197. 145 - K.Berchem Sport 2004
198. K.FC.Izegem - 114
199. 165 - K.FC.Eendr.Zele
200. K.Diegem Sport - 137
201. K.VV.Coxyde - 116
202. 119 - 168
203. K.Olsa Brakel - 149
204. 150 - Hoogstraten VV.
205. 160 - 124
206. R.CS.Verviétois - 143
207. R.RC.Gent-Zeehaven - 136
208. 131 - 135
209. 144 - 159
210. 130 - 142
211. 163 - 138
212. 118 - 141
213. 139 - 161
214. 140 - 113


4e speeldag - 17/08/2014 - 16:00

215. 177 - R.AEC.Mons
216. 176 - 190
217. Lommel United - 178
218. 179 - 205
219. 204 - 181
220. K.AS.Eupen - 206
221. 207 - 192
222. 175 - 203
223. 200 - R.Antwerp FC.
224. 213 - 195
225. 198 - 172
226. 170 - 173
227. 201 - 171
228. 180 - K.Patro Eisden Maasmech.
229. Oud-Heverlee Leuven - 182
230. 183 - 199
231. 214 - 191
232. K.RC.Mechelen - 189
233. 212 - 209
234. K.SV.Roeselare - 211
235. K.St.-Truidense VV. - 187
236. 210 - R.Excelsior Virton
237. 202 - 194
238. 196 - K.SK Heist
239. 184 - R.Boussu Dour Borinage
240. 169 - K.FC.Dessel Sport
241. 186 - A.FC.Tubize
242. 193 - 197
243. 185 - White Star Bruxelles
244. 188 - K.FC.Verbr.Geel
245. 208 - SC.Eendracht Aalst
246. KV.Woluwe-Zaventem - 174


5e speeldag - 24/08/2014 - 16:00

247. 218 - 231
248. 246 - 234
249. 245 - 236
250. 216 - 230
251. 219 - 235
252. 232 - 243
253. 238 - 221
254. 241 - 240
255. 224 - 233
256. 223 - 239
257. 242 - 229
258. 217 - 215
259. 225 - 220
260. 227 - 226
261. 244 - 222
262. 237 - 228

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234