Maandag 29/05/2023

Kouchner over Verhofstadt: "Gek zijn doet een beetje zeer"

null Beeld UNKNOWN
Beeld UNKNOWN

De Franse minister van Buitenlandse Zaken Bernard Kouchner heeft op de Franse radiozender Europe 1 scherp gereageerd op de kritiek van de Belgische oud-premier Guy Verhofstadt op het debat over de nationale identiteit in Frankrijk.

In een opiniestuk met de titel 'Il y a quelque chose de pourri en République francaise' haalde Verhofstadt keihard uit naar het door de regering gelanceerde debat over de nationale identiteit in Frankrijk.

Kouchner lust de kritiek van de liberale fractieleider in het Europees Parlement niet. "Gek zijn doet een beetje zeer, ik hoop dat het goed zal gaan met hem. Hij was nooit echt makkelijk, maar dit...", zo verklaarde de Franse buitenlandminister volgens de website van Europe 1. (belga/vsv)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234