Zondag 20/10/2019

Karin Donckers zakt na cross-country naar 9

Beeld UNKNOWN

Op de Olympische Spelen in Peking stond met de cross-country het tweede deel van de eventingcompetitie op het programma. Karin Donckers, die tweede stond na de dressuur, werkte met Gazelle de la Brasserie een vrij trage wedstrijd af (9:04) en zakt in de tussenstand van de tweede naar de negende plaats met 57,30 strafpunten.

Joris Van Springel deed het nog minder goed en klokte met Bold Action af na 9:56. Hij tuimelt daardoor van de 38e naar de 49e plaats met 118,40 strafpunten. Hinrich Romeike (Marius) leidt met 50,20 strafpunten. Dinsdag staat de afsluitende jumping op het programma. (belga/odbs)

Standen in de olympische eventingcompetitie (individueel + per land) na het tweede onderdeel, de cross-country,:

Individueel

1. Hinrich Romeike (Dui/MARIUS) 50,20 punten
2. Ingrid Klimke (Dui/ABRAXXAS) 50,70
3. Megan Jones (Aus/IRISH JESTER) 51,00
4. Clayton Fredericks (Aus/BEN ALONG TIME) 53,40
5. Gina Miles (VSt/MCKINLAIGH) 56,10
5. Mary King (GBr/CALL AGAIN CAVALIER) 56,10
7. Didier Dhennin (Fra/ISMENE DU TEMPLE) 56,80
8. Andreas Dibowski (Dui/BUTTS LEON) 57,20
9. KARIN DONCKERS (GAZELLE DE LA BRASSERIE) 57,30
10. Kristina Cook (GBr/MINERS FROLIC) 57,40
11. Lucinda Fredericks (Aus/HEADLEY BRITANNIA) 57,60
12. Frank Ostholt (Dui/MR. MEDICOTT) 57,80
13. Sonja Johnson (Aus/RINGWOULD JAGUAR) 58,80
14. William Fox-Pitt (GBr/PARKMORE ED) 60,20
14. Phillip Dutton (VSt/CONNAUGHT) 60,20
16. Shane Rose (Aus/ALL LUCK) 62,50
17. Roberto Rotatori (Ita/IRHAM DE VIAGES) 62,80
18. Linda Algotsson (Zwe/STAND BY ME) 64,30
19. Joe Meyer (NZl/SNIP) 65,10
20. Peter Flarup (Den/SILVER RAY) 66,30
21. Susanna Bordone (Ita/AVA) 66,60
22. Katrin Norling (Zwe/PANDORA) 68,00
23. Magnus Gallerdal (Zwe/KEYMASTER) 68,20
24. Daisy Dick (GBr/SPRING ALONG) 68,90
25. Vittoria Panizzon (Ita/ROCK MODEL) 69,00
26. Caroline Powell (NZl/LENAMORE) 69,20
27. Viktoria Carlerback (Zwe/BALLY'S GERONIMO) 72,90
28. Tim Lips (Ned/ONCARLOS) 75,00
29. Mark Todd (NZl/GANDALF) 76,60
30. Eric Vigeanel (Fra/CORONADO PRIOR) 79,00
31. Tiziana Realini (zwi/GAMOUR) 81,70
32. Kyle Carter (Can/MADISON PARK) 81,90
33. Pawel Spisak (Pol/WERIUSZ) 82,70
34. Sandra Donnelly (Can/BUENOS AIRES) 84,20
35. Louise Lyons (Ier/WATERSHIP DOWN) 85,80
36. Austin O'Connor (Ier/HOBBY DU MEE) 87,20
37. Marcelo Tosi (Bra/SUPER ROCKY) 89,60
38. Sharon Hunt (GBr/TANKERS TOWN) 91,10
39. Geoffrey Curran (Ier/KILKISHEN) 92,10
40. Dag Albert (Zwe/TUBBER REBEL) 93,20
41. Niall Griffin (Ier/LORGAINE) 97,00
42. Samantha Albert (Jam/BEFORE I DO IT) 97,90
43. Andre Paro (Bra/LAND HEIR) 98,80
44. Peter Thomsen (Dui/THE GHOST OF HAMISH) 98,90
45. Jeferson Moreira (Bra/ESCUDEIRO) 106,70
46. Stefano Brecciaroli (Ita/CAPPA HILL) 112,00
47. Patricia Ryan (Ier/FERNHILL CLOVER MIST) 113,50
48. Rebecca Holder (VSt/COURAGEOUS COMET) 117,70
49. JORIS VAN SPRINGEL (BEL/BOLD ACTION) 118,40
50. Fabio Magni (Ita/SOUTHERN KING V) 119,60
51. Selena O'Hanlon (Can/COLOMBO) 120,90
52. Valery Martyshev (Rus/KINZHAL) 124,80
53. Mike Winter (Can/KING PIN) 125,70
54. Karen O'Connor (VSt/MANDIBA) 126,70
55. Yoshiaki Oiwa (Jap/GORGEOUS GEORGE) 128,80
56. Heelan Tompkins (NZl/SUGOI) 130,80
57. Artur Spolowicz (Pol/WAG) 131,40
58. Viachaslau Poita (WRu/ENERGIYA) 134,70
59. Alena Tseliapushkina (WRu/PASSAT) 137,00
60. Samantha Taylor (Can/LIVEWIRE) 180,30

Landen
1. Duitsland 158,10 punten
Hinrich Romeike (MARIUS)
Ingrid Klimke (ABRAXXAS)
Andreas Dibowski (BUTTS LEON)
Frank Ostholt (MR. MEDICOTT)
Peter Thomsen (THE GHOST OF HAMISH)

2. Australië 162,00
Megan Jones (IRISH JESTER)
Clayton Fredericks (BEN ALONG TIME)
Lucinda Fredericks (HEADLEY BRITANNIA)
Sonja Johnson (RINGWOULD JAGUAR)
Shane Rose (ALL LUCK)

3. Groot-Brittannië 173,70
Mary King (CALL AGAIN CAVALIER)
Kristina Cook (MINERS FROLIC)
William Fox-Pitt (PARKMORE ED)
Daisy Dick (SPRING ALONG)
Sharon Hunt (TANKERS TOWN)

4. Italië 198,40
Roberto Rotatori (IRHAM DE VIAGES)
Susanna Bordone (AVA)
Vittoria Panizzon (ROCK MODEL)
Stefano Brecciaroli (CAPPA HILL)
Fabio Magni (SOUTHERN KING V)

5. Zweden 200,50
Linda Algotsson (STAND BY ME)
Katrin Norling (PANDORA)
Magnus Gallerdal (KEYMASTER)
Viktoria Carlerback (BALLY'S GERONIMO)
Dag Albert (TUBBER REBEL)

6. Nieuw-Zeeland 210,90
Joe Meyer (SNIP)
Caroline Powell (LENAMORE)
Mark Todd (GANDALF)
Heelan Tompkins (SUGOI)
Andrew Nicholson (LORD KILLINGHURST)

7. Verenigde Staten 234,00
Gina Miles (MCKINLAIGH)
Phillip Dutton (CONNAUGHT)
Rebecca Holder (COURAGEOUS COMET)
Karen O'Connor (MANDIBA)
Amy Tryon (POGGIO II)

8. Ierland 265,10
Louise Lyons (WATERSHIP DOWN)
Austin O'connor (HOBBY DU MEE)
Geoffrey Curran (KILKISHEN)
Niall Griffin (LORGAINE)
Patricia Ryan (FERNHILL CLOVER MIST)

9. Canada 287,00
Kyle Carter (MADISON PARK)
Sandra Donnelly (BUENOS AIRES)
Selena O'hanlon (COLOMBO)
Mike Winter (KING PIN)
Samantha Taylor (LIVEWIRE)

10. Brazilië 295,10
Marcelo Tosi (SUPER ROCKY)
Andre Paro (LAND HEIR)
Jeferson Moreira (ESCUDEIRO)
Saulo Tristao (TOTSIE)

11. Frankrijk 1135,80
Didier Dhennin (ISMENE DU TEMPLE)
Eric Vigeanel (CORONADO PRIOR)
Jean Renaud Adde (HASTON D' ELPEGERE)

Beeld UNKNOWN
Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234