Dinsdag 25/06/2019

Kan Julien Vermote in Driedaagse nog eens verrassen?

Beeld BELGA

Julien Vermote won in 2012 de Driedaagse van West-Vlaanderen (cat. 2.1) en ook nu wordt de de West-Vlaming bij Omega Pharma-Quick.Step als kandidaat eindwinnaar naar voor geschoven.

"Maar ook Thomas De Gendt en Guillaume Van Keirsbulck kunnen een rol van betekenis spelen in de proloog", stelt ploegleider Rik Van Slycke. "En in die proloog wordt meestal de basis voor eindwinst gelegd. In de sprint kunnen we rekenen op de Engelsman Andrew Fenn. Onze koerstactiek zal afhangen van onze prestatie in de proloog."

Henderson en Dehaes
Lotto-Belisol heeft dit seizoen in eigen land heeft nog niet veel gensters geslagen en hoopt het roer snel te kunnen omgooien. "Het mag eens gaan gebeuren in de Vlaamse koersen", aldus Jean-Pierre Heynderickx. "We kunnen er niet omheen dat het openingsweekend verre van goed was en ook in de GP Samyn leverden we geen knalprestatie. Ik reken de volgende drie dagen op de Nieuw-Zeelander Greg Henderson en Kenny Dehaes. Eerstgenoemde kan zijn mannetje staan in de proloog, net als Boris Vallee. Deze rit tegen de tijd is van cruciaal belang."

"Het is de bedoeling dat we een goed klassement rijden en dat we meespelen voor een ritoverwinning. Voor de eindzege lijkt de Trek-ploeg met onder andere Stijn Devolder en titelverdediger Kristof Vandewalle het sterkst gewapend. Wijzelf komen aan de start met een mix van jonge en iets oudere ervaren renners."

Trek Factory Team (VSt):
1. Kristof Vandewalle; 2. Stijn Devolder; 3. Japser Stuyven; 4. Jesse Sergent (NZe); 5. Fabio SIlvestre (Por); 6. Boy van Poppel (Ned); 7. Danny van Poppel (Ned); 8. Fumiyuki Beppu (Jap)

Omega Pharma-Quick.Step (Bel):
11. Julien Vermote; 12. Guillaume Van Keirsbulck; 13. Thomas De Gendt; 14. Iljo Keisse; 15. Julian Alaphilippe (Fra); 16. Andrew Fenn (GBr); 17. Petr Vakoc (Tsj); 18. Martin Velits (Slk)

BMC (VSt):
21. Klaas Lodewyck; 23. Rick Zabel (Dui); 24. Marcus Burghardt (Dui); 25. Silvan Dillier (Zwi); 26. Sebastian Lander (Den); 27. Danilo Wyss (Zwi); 28. Martin Köhler (Zwi)

Garmin-Sharp (VSt):
31. Johan Vansummeren; 32. Nathan Haas (Aus); 33. Philip Gaimon (VSt); 34. Nathan Brown (VSt); 36. Raymond Kreder (Ned); 37. Dylan van Baarle (Ned)

Lotto-Belisol (Bel):
41. Kenny Dehaes; 42. Gregory Henderson (NZe); 43. Stig Broeckx; 44. Sean De Bie; 45. Tosh Van Der Sande; 46. Boris Vallee; 47. Vegard Breen (Noo); 48. Jonas Vangenechten

Giant-Shimano (Ned):
51. Luka Mezgec (Sln); 52. Jonas Ahlstrand (Zwe); 53. Lawson Craddock (VSt); 54. Chad Haga (VSt); 55. Li Cheng (Chn); 56. Sea Kong Loh (Mls)

FDJ.fr (Fra):
61. Arnaud Courteille (Fra); 62. Matthieu Ladagnous (Fra); 63. Johan Le Bon (Fra); 64. Pierre-Henri Lecuisinier (Fra); 65. Laurent Mangel (Fra); 67. Jérémy Roy (Fra)

Ag2r-La Mondiale (Fra):
71. Yauheni Hutarovich (WRu); 72. Steve Chainel (Fra); 73. Christophe Riblon (Fra); 74. Gediminas Bagdonas (Lit); 75. Maxime Daniel (Fra); 76. Alexis Gougeard (Fra); 77. Hugo Houle (Fra); 78. Julian Kern (Fra)

Cofidis (Fra):
81. Edwig Cammaerts; 82. Christophe Laporte (Fra); 83. Romain Lemarchand (Fra); 84. Guillaume Levarlet (Fra); 85. Stéphane Poulhies (Fra); 86. Florian Senechal (Fra); 87. Gert Joeaar (Est); 88. Rudy Molard (Fra)

Bretgane (Fra):
91. Jean-Marc Bideau (Fra); 92. Erwann Corbel (Fra); 93. Arnaud Gerard (Fra); 94. Benoit Jarrier (Fra); 95. Clement Koretzky (Fra); 96. Vergard Laengen (Noo); 97. Benjamin Le Montagner (Fra); 98. Pierre-Luc Perrichon (Fra)

MTN Qhubeka (ZAf):
101. Gerald Ciolek (Dui); 102. Ignatas Konovalovas (Lit); 103. Jay Thomson (ZAf); 104. Jaco Venter (ZAf); 105. Andreas Stauff (Dui); 106. Martin Reimer (Dui); 108. Johann Van Zyl (ZAf)

NetApp-Endura (Dui):
111. Jan Barta (Tsj); 112. Blaz Jarc (Sln); 113. Ralf Matzka (Dui); 114. Michael Schwarzmann (Dui); 115. Erick Rowsell (GBr); 116. Andreas Schillinger (Dui); 117. Daniel Schörn (Oos); 118. Scott Thwaites (GBr)

Rusvelo (Rus):
121. Igor Boev (Rus); 122. Leonid Krasnov (Rus); 123. Timofey Kritskiy (Rus); 124. Sergey Lagutin (Oes); 125. Roman Maikin (Rus); 126. Kirill Pozdnyakov (Rus); 127. Andrey Solomennikov (Rus)

Wanty-Groupe Gobert (Bel):
131. Björn Leukemans; 132. Jan Ghyselinck; 133. James Vanlandschoot; 134. Laurens De Vreese; 135. Jean-Pierre Drucker (Lux); 136. Frederik Veuchelen; 137. Wesley Kreder (Ned); 138. Danilo Napolitano (Ita)

Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):
141. Jelle Wallays; 142. Yves Lampaert; 143. Jarl Salomein; 144. Sander Helven; 145. Kenneth Vanbilsen; 146. Stijn Steels; 147. Tom Van Asbroeck; 148. Gijs Van Hoecke

An Post-Chain Reaction (Ier):
151. Kevin Claeys; 152. Laurent Vanden Bak; 153. Sean-Patrick Downey (Ier); 154. Robert Jon McCarthy (Aus); 155. Ryan Mullen (Ier); 156. Wout Franssen; 157. Mark McNally (GBr); 158. Jack Wilson (Ier)

Vastgoedservice-Golden Palace (Bel):
161. Sven Vandousselaere; 162. Alphonse Vermote; 163. Kevin Hulsmans; 164. Sam Lennertz; 165. Sander Cordeel; 166. Kurt Geysen; 167. Kevin Peeters; 168. Rob Ruijgh (Ned)

Team 3M (Bel):
171. Jens Vandenbogaerde; 172. Stef Van Zummeren; 173. Egidijus Juodvalkis (Lit); 174. Gertjan De Vos; 175. Gerry Druyts; 176. Gregory Franckaert; 177. Tim Vanspeybroeck; 178. Christophe Sleurs

Veranclassic-Doltcini (Bel):
181. Gorik Gardeyn; 182. Sébastien Rosseler; 183. Wouter Mol (Ned); 184. Rick Ottema (Ned); 185. Giorgio Brambilla (Ita); 186. Darijus Dzervus (Lit); 187. Tom Goovaerts; 188. Joeri Stallaert

Wallonie-Bruxelles (Bel):
191. Olivier Chevalier; 192. Sebastien Delfosse; 193. Antoine Demoitie; 194. Robin Stenuit; 195. Boris Dron; 196. Jonathan Dufrasne; 197. Christophe Prémont; 198. Julien Stassen

Verandas Willems (Bel):
201. Gaetan Bille; 202. Emiel Wastyn; 203. Jelle Mannaerts; 204. Jérémy Burton; 205. Joren Touquet; 206. Michael Goolaerts; 207. Nicolas Vereecken; 208. Willem Wauters

Roubaix-Lille Metropole (Fra):
211. Baptiste Planckaert; 212. Timothy Dupont; 213. Rudy Barbier (Fra); 214. Julien Duval (Fra); 215. Franck Vermeulen; 216. Rudy Kowalski (Fra); 217. Maxime Vantomme; 218. Romain Pillon (Fra)

Team De Rijke (Ned):
221. Dion Beukeboom (Ned); 222. Dex Groen (Ned); 223. Dylan Groenewegen (Ned); 224. Yoeri Haviok (Ned); 225. Kobus Hereijgers (Ned); 226. Christoph Pfingsten (Dui); 227. Ronan van Zandbeek (Ned); 228. Coen Vermeltfoort (Ned)

Team Stuttgart (Dui):
231. Jack Cummings (Dui); 232. Nikodemus Höller (Dui); 233. Kai Kautz (Dui); 234. Alexander Krieger (Dui); 235. Christopher Muche (Dui); 236. Tino Thömel (Dui); 237. Max Walsleben (Dui); 238. Marcel Weber (Dui)

Vini Fantini-Nippo (Jap):
241. Pier Paolo De Negri (Ita); 242. Eduard Michael Grosu (Roe); 243. Manabu Ishibashi (Jap); 244. Yuma Koishi (Jap); 245. Shiki Kuroeda (Jap); 246. Kim Magnusson (Zwe); 247. Alessandro Malaguti (Ita); 248. Riccardo Stacchiotto (Ita)

Laatste tien starters proloog:
16u40: Arnaud Gerard (Fra)
16u41: Gert Joeaar (Est)
16u42: Christophe Riblon (Fra)
16u43: Johan Le Bon (Fra)
16u44: Chad Haga (VSt)
16u45: Boris Vallee
16u46: Dylan van Baarle (Ned)
16u47: Silvan Dillier (Zwi)
16u48: Julien Vermote
19u49: Kristof Vandewalle

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden