Judy-Ann Melchior maakt comeback in Sankt-Gallen
Judy-Ann Melchior maakt deze namiddag in de Landenprijs van het Zwitserse Sankt-Gallen haar comeback op het allerhoogste niveau. Zij kwam voor het laatst in actie op een Landenprijs in juli 2011 in Aken. Op het einde van dat jaar werd ze zwanger van de kleine Leon, die op 27 juli 2012 werd geboren.
België start in de Landenprijs van Sankt-Gallen als zesde natie na thuisland Zwitserland, Duitsland, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittanië, en voor Ierland en Italië. Gregory Wathelet is met de 10-jarige ruin Desteny v/h Dennenhof startruiter. Daarna volgen Nicola Philippaerts met de 11-jarige ruin Cortez, Judy-Ann Melchior met de 11-jarige merrie As Cold as Ice en Ludo Philippaerts met de 11-jarige ruin Challenge vd Begijnakker. De Landenprijs van Sankt-Gallen begint om 15 uur.
Sankt-Gallen is een manche van Divisie 1 van de Furusiyya Nations Cup zodat België, dat uitkomt in divisie 2, er geen punten kan pakken. Frankrijk staat op kop in Divisie 1 voor Engeland en Oekraïne.