Vrijdag 27/11/2020

Update

Jos Lansink ook foutloos in tweede kwalificatie jumping

Beeld UNKNOWN

Jumpingruiter Jos Lansink staat in Hong Kong gedeeld vierde na de vandaag gereden tweede kwalificatieproef van het jumpingconcours op de Olympische Spelen in Peking.

Net als in de eerste proef van vrijdag reden Lansink en Cumano een foutloos parcours, maar kregen ze één puntje tijdstraf. Lansink staat nu op twee strafpunten, samen met nog twee andere ruiters.

Morgenavond wordt de derde kwalificatieproef gereden. Na de drie eerste kwalificatierondes mogen de beste 35 combinaties naar de jumpingfinale, waar de tellers weer op nul gezet worden. (belga/adv)

Uitslag (top 50 stoot door):
1. Mclain Ward (VSt/SAPPHIRE) 0 ptn Q
1. Eric Lamaze (Can/HICKSTEAD) 0 Q
3. Rodrigo Pessoa (Bra/RUFUS) 1 Q
4. Denis Lynch (Ier/LANTINUS) 2 Q
4. Jos Lansink (BEL/CUMANO) 2 Q
4. Tony Andre Hansen (Noo/CAMIRO) 2 Q
7. Marc Houtzager (Ned/OPIUM) 3 Q
8. Rolf-Goran Bengtsson (Zwe/NINJA) 4 Q
8. Stein Endresen (Noo/LE BEAU) 4 Q
8. Christina Liebherr (Zwi/NO MERCY) 4 Q
8. Edwina Alexander (Aus/ITOT DU CHATEAU) 4 Q
8. Niklaus Schurtenberger (Zwi/CANTUS) 4 Q
13. Ben Maher (GBr/ROLETTE) 5 Q
13. Steve Guerdat (Zwi/JALISCA SOLIER) 5 Q
15. Ramzy Al Duhami (Ksa/ALLAH JABEK) 7 Q
16. Angelique Hoorn (Ned/O'BRIEN) 8 Q
16. Tim Stockdale (GBr/CORLATO) 8 Q
16. Pius Schwizer (Zwi/NOBLESS M) 8 Q
16. Will Simpson (VSt/CARLSSON VOM DACH) 8 Q
16. Matt Williams (Aus/LECONTE) 8 Q
16. Ian Millar (Can/IN STYLE) 8 Q
22. Patrick Lam (HKo/URBAN) 9 Q
22. Antonio Chedraui (Mex/DON PORFIRIO) 9 Q
22. Nick Skelton (GBr/RUSSEL) 9 Q
22. Laura Kraut (VSt/CEDRIC) 9 Q
26. Lotta Schultz (Zwe/CALIBRA II) 10 Q
26. Meredith Michaels-Beerbaum (Dui/SHUTTERFLY) 10 Q
26. Federico Fernandez (Mex/ZORRO) 10 Q
29. Beezie Madden (VSt/AUTHENTIC) 11 Q
30. Kirk Webby (NZl/SITAH) 12 Q
30. Mac Cone (Can/OLE) 12 Q
30. Bernardo Alves (Bra/CHUPA CHUP) 12 Q
33. Jean-Claude van Geenberghe (Oek/QUINTUS) 13 Q
33. Morten Djupvik (Noo/CASINO) 13 Q
35. Peter Eriksson (Zwe/JAGUAR MAIL) 16 Q
35. Vincent Voorn (Ned/ALPAPILLON-ARMANIE) 16 Q
37. Taizo Sugitani (Jap/CALIFORNIA) 17 Q
37. Laurie Lever (Aus/DROSSEL DAN) 17 Q
37. Gerco Schroder (Ned/MONACO) 17 Q
40. Juan Andres Rodriguez (Gua/ORESTUS) 18 Q
40. Christian Ahlmann (Dui/COSTER) 18 Q
40. Ludger Beerbaum (Dui/ALL INCLUSIVE) 18 Q
40. Camila Benedicto (Bra/BONITO Z) 18 Q
44. Marco Kutscher (Dui/CORNET OBOLENSKY) 19 Q
44. Bjorn Nagel (Oek/MAGIC BENGTSSON) 19 Q
44. Jill Henselwood (Can/SPECIAL ED) 19 Q
47. Helena Lundback (Zwe/ERBBLUME) 20 Q
47. Peter Mcmahon (Aus/GENOA) 20 Q
49. Alberto Michan (Mex/CHINOBAMPO LAVITA) 21 Q
50. Pablo Barrios (Ven/SINATRA) 23 Q
51. Eiken Sato (Jap/CAYAK) 25
51. Enrique Gonzalez (Mex/FRIDA) 25
51. Geir Gulliksen (Noo/CATTANI) 25
54. Latifah Al Maktoum HH (VAE/KALASKA DE SEMILLY) 26
54. Kamal Bahamdan (Ksa/RIVAAL) 26
54. Bruce Goodin (NZl/YAMATO) 26
57. Kenneth Cheng (HKo/CAN DO) 27
58. Faisal Al Shalan HH (Ksa/WIDO) 29
59. Jose Larocca (Arg/ROYAL POWER) 30
60. Abdullah Al Saud HRH (Ksa/OBELIX) 40
61. Ibrahim Bisharat (Jor/SAM-SAM) 41
61. Ljubov Kochetova (Rus/ILION KILEN) 41
63. Manuel Torres (Col/CHAMBACUNERO) 43
63. Samantha Lam (HKo/TRESOR) 43
65. Katharina Offel (Oek/LORD SPEZI) 44
66. Huang Zuping (Chn/PABLO II) 46
67. Li Zhenqiang (Chn/JUMPY DES FONTAINES) 48
68. Zhao Zhiwen (Chn/TADONIA) 49
69. Zhang Bin (Chn/COERTIS) 61
70. Sharn Wordley (NZl/ROCKVILLE) 72
71. Katie Mcvean (NZl/FOREST) 117

Forfaits:
John Whitaker (GBr/PEPPERMILL)
Karim El Zoghby (Egy/ALADIN)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234