Maandag 14/10/2019

BK tijdrijden

Igor Decraene verovert titel bij junioren

Igor Decraene heeft in Maldegem de Belgische titel tijdrijden bij de junioren veroverd. Decraene, recent nog goed voor een zilveren medaille in het EK, bevestigde zijn reputatie als tijdrijder door al in de eerste wedstrijdhelft vlot afstand te nemen van de concurrentie. Vervolgens hield hij die bonus ook vast.

Nathan Van Hooydonck moest als tweede uiteindelijk 51 seconden prijsgeven, Brent Luyckx veroverde het brons. Bij de meisjes junioren toonde Kelly Van den Steen zich verrassend sneller dan Lotte Kopecky en Kaat Van der Meulen.

Ook Sacha Weemaes (nieuwelingen), Lenny Druyts (meisjes nieuwelingen) en Yentl Bekaert (aspiranten veertien jaar) veroverden de Belgische tijdrittitel.

- Junioren (36 dln.) -
1. Igor Decraene de 29,6 km in 37:15 (gem. 47,664 km/u)
2. Nathan Van Hooydonck 0:51
3. Brent Luyckx 0:58
4. Senne Leysen 1:31; 5. Mathias Van Gompel; 6. Martin Palm 1:50; 7. Jenthe Biermans 1:59; 8. Dries Verstrepen 2:00; 9. Dieter Verwilst 2:07; 10. Gianni Wytinck 2:14; 11. Koen Aerden 2:24; 12. Quentin Motte 2:29; 13. Julien Van den Brande 2:31; 14. Jordi Warlop 2:32; 15. Emiel Planckaert; 16. Laurens De Plus 2:35; 17. Franklin Six 2:42; 18. François Dumont 2:44; 19. Miguel Callens 2:48; 20. Jesse Geerts 2:56; 21. Emill Vandenabeele; 22. Thibault Devoldere 2:58; 23. Steve Denorre 2:59; 24. Floris Thore 3:02; 25. Robin Bleus 3:04; 26. Antoine Loy 3:12; 27. Steff Cras 3:18; 28. Seppe Jespers 3:24; 29. Matthias Houlmont 3:28; 30. Edward Planckaert 3:41; 31. Thomas Deruette 3:50; 32. Yannick Goos 3:59; 33. Alex Toelen 4:03; 34. Boris Van Renterghem 4:08; 35. Axel Neirynck 4:15; 36. Robbe Deprez 4:40.

- Meisjes junioren (13 dln.) -
1. Kelly Van den Steen de 14,8 km in 20:50 (gem. 42,613 km/u)
2. Lotte Kopecky 0:25
3. Kaat Van der Meulen 0:41
4. Dana Lodewyks 0:51; 5. Demmy Druyts 0:56; 6. Sara Verhaest 1:15; 7. Fien Delbaere 1:27; 8. Lynn Depuers 1:48; 9. Keshia Verbeeck 2:10; 10. Molly Meyvisch 2:32; 11. Adeline El Hosni 2:45; 12. Alicia Helderweirt 2:54; 13. Louise Grillet 3:50.

- Nieuwelingen (47 dln.) -
1. Sacha Weemaes de 14,8 km in 19:06 (gem. 46,476 km/u)
2. Stan Dewulf 0:15
3. Cedric Beullens 0:22
4. Aaron Verwilst 0:33; 5. Pieterjan Delerue 0:37; 6. Thibaut Dupont; 7. Brent Van Tilborgh 0:40; 8. Pierre Goebeert 0:43; 9. Glenn Loenders 0:46; 10. Robbe Ghys 0:47; 11. Jens Reynders 0:50; 12. Lennert Tanghe 0:58; 13. Gilles Decaesstecker; 14. Julien Mortier 1:00; 15. Jeroen Scheepers; 16. Yarne Driesen; 17. Matthias De Boeck 1:01; 18. Simon Claeys; 19. Marvin Tasset 1:03; 20. Arne Peeters 1:06; 21. Tom Douhard 1:10; 22. Jelle Jocque 1:13; 23. Dries Dops 1:15; 24. Quentin Therain 1:16; 25. Kenneth Geerts 1:22; 26. Wannes Theunissen; 27. Nathan Vriens; 28. Loïc Thomas 1:30; 29. Mathias Lefeber; 30. Jari Snyers; 31. Wouter Van Ende 1:31; 32. Robin Rosseeuw 1:33; 33. Robbert Tas 1:34; 34. Jaron Wydooghe 1:40; 35. Pieter Van de Water 1:42; 36. Jonathan Guyonnaud 1:43; 37. Glenn De Kee; 38. Sean Bero 1:46; 39. Adrien Maho 1:47; 40. Maths Heinderson 1:48; 41. Thibau Verhofstadt 1:56; 42. Cédric Lefeber 2:03; 43. Loïc Segaert 2:22; 44. Niels Dhooge 2:29; 45. Jeffrey Stegen 2:38; 46. Austin Machelesen 2:45; 47. Donovan Baillieu 2:59.

- Meisjes nieuwelingen (14 dln.) -
1. Lenny Druyts de 12 km in 17:14 (gem. 41,760 km/u)
2. Eva Maria Palm 0:06
3. Alitcia Eijssen 0:09
4. Kato Zegers 0:24; 5. Maxime Roes 0:55; 6. Joyce Heyns 1:01; 7. Cloé Minet 1:25; 8. Ina De Pauw 1:33; 9. Jana Teirlinck 1:37; 10. Axelle Bellaert 1:41; 11. Lynn Marien 1:58; 12. Chenice Verhoye 2:10; 13. Yara De Slachmuylder 2:19; 14. Laura Hulsmans 3:43.

- Aspiranten 14 jaar (49 dln.) -
1. Yentl Bekaert de 12 km in 17:05 (gem. 42,109 km/u)
2. Alexandre Leclerre 0:09
3. Niels De Vriendt 0:26
4. Thomas Vansteelandt 0:34; 5. Wesley Vercamst 0:35; 6. Kelvin Cockaert 0:41; 7. Bjorn Vandebeek 0:43; 8. Jorne Gielen 0:46; 9. Gerben Van Houte 0:48; 10. Robin Waeytens 1:00; 11. Len Van Eeckhout 1:01; 12. Jorn Frix; 13. Ivan Nix 1:05; 14. Matthias Stevens 1:07; 15. Louis Bouckaert 1:09; 16. Yarno Pletinckx; 17. Tristan Caufriez 1:11; 18. Andreas Goeman 1:12; 19. Michaël Schots 1:14; 20. Jelle Thomas 1:18; 21. Robbe Snels 1:19; 22. Brent Govaerts; 23. Bjarne De Waele 1:23; 24. Job Duhamel 1:24; 25. Jens Vanoverberghe 1:25; 26. Nicolas Genon; 27. Arne Vrachten 1:29; 28. Arne Vermeersch; 29. Tom Pessemier 1:30; 30. Frédéric Nicolaes 1:31; 31. Stan Van Tricht 1:33; 32. Jens Pintelon 1:35; 33. Fabio Van Goethem 1:36; 34. Orélien Nicaise 1:36; 35. Tom Paquot; 36. Johan Marthe 1:40; 37. Christopher Dupriez; 38. Dante Scoponi; 39. Jelte Tonnelier 1:47; 40. Tiebo Devoogdt; 41. Dylan Schepens 1:48; 42. Jens Du Four 1:54; 43. Jasper Kaesemans 1:55; 44. Joëy Dierckx 1:57; 45. Jelle Garsbeke 2:05; 46. Robin Stickens 2:06; 47. Yorgo Baeyens 2:09; 48. Brent Frooninckx 2:11; 49. Tibo Nassel 3:48.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234