Vrijdag 24/03/2023

Honderden mensen wonen begrafenis Amélia bij

null Beeld BELGA
Beeld BELGA

Honderden mensen hebben deze voormiddag de begrafenis van Amélia Decloux (6) bijgewoond. Het meisje kwam samen met haar zus Alison (12) in Engis in de Maas terecht op zondag 16 januari.

De uitvaart van Amélia begon iets na 11 uur in de kerk van Engis.
Tijdens de misviering namen de leraressen bij wie het meisje in de klas had gezeten, het woord. De burgemeester van Engis sprak zijn waardering uit voor de hulpdiensten, alsook voor de Luikse duiker Olivier Rouxhet, die omkwam tijdens de zoektocht naar de twee meisjes.
Aan het einde van de dienst werd de witte kist van Amélia overgebracht naar het naburige kerkhof.

Zoektocht
De zoektocht naar het lichaam van Alison zal dinsdag hernomen worden. Dat maakte de Cel Vermiste Personen van de federale gerechtelijke politie bekend. (belga/tma)

null Beeld BELGA
Beeld BELGA

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234