Woensdag 16/06/2021

Het volledige programma van de Winterspelen

null Beeld UNKNOWN
Beeld UNKNOWN

(uren in Belgische tijd)

12 februari:
19u00 - Schansspringen - Kleine schans individueel, kwalificaties
03u00 - Openingceremonie

13 februari:
18u45 - Schansspringen - Kleine schans individueel (*)
20u45 - Ski - Afdaling mannen (*)
21u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Zweden - Zwitserland
21u00 - Schaatsen - 5000 meter mannen (*)
22u00 - Biatlon - 7,5 km sprint vrouwen (*)
01u30 - Freestyleskiën - Buckels vrouwen, kwalificaties
02u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Canada - Slovakije
02u00 - Rodelen - Mannen individueel, 1e run
02u00 - Shorttrack - 1500 meter mannen, reeksen (PIETER GYSEL)
02u42 - Shorttrack - 500 meter vrouwen, reeksen
03u18 - Shorttrack - 1500 meter mannen, halve finales (PIETER GYSEL)
03u50 - Shorttrack - 3000 meter aflossing vrouwen, halve finales
04u00 - Rodelen - Mannen individueel, 2e run
04u18 - Shorttrack - 1500 meter mannen, finale (PIETER GYSEL) (*)
04u30 - Freestyleskiën - Buckels vrouwen, finale (*)

14 februari:
18u00 - Noordse ski - Noordse combinatie, training
19u00 - Ski - Supercombiné vrouwen, afdaling
20u15 - Biatlon - 10 km sprint mannen (*)
21u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Verenigde Staten - China
22u00 - Ski - Supercombiné vrouwen, slalom (*)
22u00 - Rodelen - Mannen individueel, 3e run
22u45 - Noordse ski - Noordse combinatie, 10 km individueel
23u30 - Freestyleskiën - Buckels mannen, kwalificaties
00u00 - Rodelen - Mannen individueel, 4e run (*)
01u30 - Kunstschaatsen - Korte kür paren
01u30 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Finland - Rusland
02u30 - Freestyleskiën - Buckels mannen, finale (*)

15 februari:
19u00 - Skilopen - 10 km vrije stijl vrouwen (*)
19u30 - Snowboard - Snowboardcross mannen, kwalificaties
21u30 - Skilopen - 15 km vrije stijl mannen (*)
23u00 - Snowboard - Snowboardcross mannen, 8e finales
23u26 - Snowboard - Snowboardcross mannen, kwartfinales
23u30 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Zwitserland - Canada
23u42 - Snowboard - Snowboardcross mannen, halve finale
23u53 - Snowboard - Snowboardcross mannen, finale (*)
00u30 - Schaatsen - 500 meter mannen (1e van 2 races)
02u00 - Kunstschaatsen - Paren, vrije kür (*)
02u00 - Rodelen - Vrouwen individueel, 1e run
02u28 - Schaatsen - 500 meter mannen, 2e race (*)
03u30 - Rodelen - Vrouwen eezitters, 2e run
04u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Zweden - Slovakije


16 februari:
18u00 - Curling (m) - Voorronde:
Groot-Brittannië - Zweden
Noorwegen - Canada
Verenigde Staten - Duitsland
Zwitserland - Denemarken
19u00 - Ski - Supercombiné mannen, afdaling
19u00 - Snowboard - Snowboardcross vrouwen, kwalificaties
19u30 - Biatlon - 10 km achtervolging vrouwen (*)
21u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Verenigde Staten - Zwitserland
21u15 - Snowboard - Snowboardcross vrouwen, kwartfinales
21u29 - Snowboard - Snowboardcross vrouwen, halve finales
21u40 - Snowboard - Snowboardcross vrouwen, finale (*)
21u45 - Biatlon - 12,5 km achtervolging mannen (*)
22u00 - Rodelen - Vrouwen individueel, 3e run
22u00 - Schaatsen - 500 meter vrouwen (1e van 2 races)
22u30 - Ski - Supercombiné mannen, slalom (*)
23u00 - Curling (v) - Voorronde:
Verenigde Staten - Japan
Denemarken - Zweden
Duitsland - Rusland
Canada - Zwitserland
23u30 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Rusland - Verenigde Staten
23u30 - Rodelen - Vrouwen individueel, 4e run (*)
23u52 - Schaatsen - 500 meter vrouwen, 2e race (*)
01u15 - Kunstschaatsen - Korte kür mannen (KEVIN VAN DER PERREN)
01u30 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Canada - Noorwegen
04u00 - Curling (m) - Voorronde:
Canada - Duitsland
China - Frankrijk
Verenigde Staten - Noorwegen
04u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Finland - China
06u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.B: Rusland - Letland

17 februari:
18u00 - Curling (v) - Voorronde:
China - Groot-Brittannië
Duitsland - Verenigde Staten
Zwitserland - Zweden
Japan - Canada
19u15 - Skilopen - Sprint vrouwen, kwalificaties
19u40 - Skilopen - Sprint mannen, kwalificaties
20u00 - Ski - Afdaling vrouwen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Finland - Wit-Rusland
21u30 - Skilopen - Sprint vrouwen, kwartfinales
21u55 - Skilopen - Sprint mannen, kwartfinales
22u05 - Snowboard - Halfpipe mannen, kwalificaties
22u20 - Skilopen - Sprint vrouwen, halve finales
22u30 - Skilopen - Sprint mannen, halve finales
22u45 - Skilopen - Sprint vrouwen, finale (*)
22u55 - Skilopen - Sprint mannen, finale (*)
23u00 - Curling (m) - Voorronde:
Groot-Brittannië - Frankrijk
Verenigde Staten - Zwitserland
Denemarken - China
Duitsland - Zweden
01u00 - Schaatsen - 1000 meter mannen (*)
01u30 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Zweden - Duitsland
02u00 - Rodelen - Mannen dubbel, 1e run
02u00 - Shorttrack - 500 meter vrouwen, kwartfinales
02u15 - Snowboard - Halfpipe mannen, halve finales
02u25 - Shorttrack - 1000 meter mannen, reeksen (PIETER GYSEL)
03u00 - Rodelen - Mannen dubbel, 2e run (*)
03u10 - Shorttrack - 500 meter vrouwen, halve finales
03u32 - Shorttrack - 5000 meter aflossing mannen, halve finales
04u00 - Curling (v) - Voorronde:
Rusland - Denemarken
Groot-Brittannië - Zweden
China - Zwitserland
04u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.A: Slovakije - Zwitserland
04u07 - Shorttrack - 500 meter vrouwen, finale (*)
04u15 - Snowboard - Halfpipe mannen, finale (*)
06u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.B: Tsjechië - Slovakije

18 februari:
18u00 - Curling (m) - Voorronde:
Denemarken - Verenigde Staten
Duitsland - Noorwegen
Canada - Zweden
Groot-Brittannië - Zwitserland
19u00 - Biatlon - 15 km individueel vrouwen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.A: Verenigde Staten - Noorwegen
21u30 - Snowboard - Halfpipe vrouwen, kwalificaties
22u00 - Biatlon - 20 km individueek mannen (*)
22u00 - Schaatsen - 1000 meter vrouwen (*)
23u00 - Curling (v) - Voorronde:
Canada - Duitsland
China - Japan
Rusland - Groot-Brittannië
Denemarken - Verenigde Staten
23u30 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Verenigde Staten - Finland
01u00 - Snowboard - Halfpipe vrouwen, halve finales
01u00 - Skeleton - Vrouwen, reeks 1
01u30 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.A: Zwitserland - Canada
02u00 - Kunstschaatsen - Vrije kür mannen (KEVIN VAN DER PERREN) (*)
02u00 - Skeleton - Vrouwen, reeks 2
03u00 - Snowboard - Halfpipe vrouwen, finale (*)
03u30 - Skeleton - Mannen, reeks 1
04u00 - Curling (m) - Voorronde:
Zweden - China
Groot-Brittannië - Denemarken
Noorwegen - Zwitserland
Frankrijk - Canada
04u00 - IJshockey (v) - Groepsfase:
Gr.B: Slovakije - Rusland
04u45 - Skeleton - Mannen, reeks 2
06u00 - IJshockey - Groepsfase:
Gr.B: Slovakije - Rusland

19 februari:
18u00 - Curling (v) - Voorronde:
Duitsland - Groot-Brittannië
Rusland - Verenigde Staten
China - Denemarken
19u00 - Schansspringen - Grote schans individueel, kwalificaties
20u30 - Ski - Super-G mannen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Wit-Rusland - Zweden
22u00 - Skilopen - 15 km achtervolging vrouwen (*)
23u00 - Curling (m) - Voorronde:
Duitsland - Zwitserland
Denemarken - Canada
Frankrijk - Verenigde Staten
Noorwegen - China
00u00 - Skeleton - Vrouwen, reeks 3
01u45 - Kunstschaatsen - IJsdansen, verplichte dans
01u45 - Skeleton - Vrouwen, reeks 4 (*)
03u20 - Skeleton - Mannen, reeks 3
04u00 - Curling (v) - Voorronde:
Denemarken - Canada
Zweden - China
Groot-Brittannië - Japan
Zwitserland - Rusland
04u30 - Skeleton - Mannen, reeks 4 (*)
06u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Finland - Duitsland

20 februari:
18u00 - Curling (m) - Voorronde:
Noorwegen - Denemarken
Frankrijk - Duitsland
China - Groot-Brittannië
Zweden - Verenigde Staten
19u00 - Super-G vrouwen (*)
19u00 - Freestyleskiën - Aerials vrouwen, kwalificaties
20u30 - Schansspringen - Grote schans, 1e sprong
21u00 - IJshockey - Groepsfase:
Gr.A: Noorwegen - Zwitserland
21u30 - Schansspringen - Grote schans, finale (*)
22u30 - Skilopen - 30 km achtervolging mannen (*)
23u00 - Curling (v) - Voorronde:
Zweden - Rusland
Verenigde Staten - Groot-Brittannië
Denemarken - Zwitserland
Duitsland - China
23u30 - IJshockey (v) - Play-offs
01u15 - Schaatsen - 1500 meter mannen (*)
01u30 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.B: Letland - Slovakije
02u00 - Bobslee - Tweemansbob, 1e run
02u45 - Shorttrack - 1500 meter vrouwen, reeksen
03u29 - Shorttrack - 1000 meter mannen, kwartfinales (PIETER GYSEL)
03u30 - Bobslee - Tweemansbob, 2e run
03u58 - Shorttrack - 1500 meter vrouwen, halve finales
04u00 - Curling (m) - Voorronde:
Zwitserland - China
Zweden - Frankrijk
Canada - Groot-Brittannië
04u28 - Shorttrack - 1000 meter mannen, halve finales (PIETER GYSEL)
04u51 - Shorttrack - 1500 meter vrouwen, finale (*)
05u05 - Shorttrack - 1000 meter mannen, finale (PIETER GYSEL) (*)
06u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Duitsland - Wit-Rusland

21 februari:
18u00 - Curling - Voorronde:
Groot-Brittannië - Zwitserland
Duitsland - Denemarken
Canada - Verenigde Staten
Rusland - Japan
18u15 - Freestyleskiën - Skicross mannen, kwalificaties
19u00 - Ski - Reuzenslalom mannen, 1e run
19u45 - Biatlon - 15 km massastart mannen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.B: Rusland - Tsjechië
21u15 - Freestyleskiën - Skicross mannen, 8e finales
21u48 - Freestyleskiën - Skicross mannen, kwartfinales
22u00 - Biatlon - 12,5 km massastart vrouwen (*)
22u07 - Freestyleskiën - Skicross mannen, halve finales
22u18 - Freestyleskiën - Skicross mannen, finale (*)
22u30 - Bobslee - Tweemansbob, 3e run
22u45 - Ski - Reuzenslalom mannen, 2e run (*)
23u00 - Curling (m) - Voorronde:
Verenigde Staten - Groot-Brittannië
Noorwegen - Zweden
Zwitserland - Canada
Denemarken - Duitsland
23u45 - Bobslee - Tweemansbob, 4e run (*)
00u00 - Schaatsen - 1500 meter vrouwen (*)
01u15 - Kunstschaatsen - IJsdansen, originele dans
01u40 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.A: Canada - Verenigde Staten
04u00 - Curling (v) - Voorronde:
China - Canada
Japan - Duitsland
Verenigde Staten - Zweden
06u00 - IJshockey (m) - Groepsfase:
Gr.C: Zweden - Finland

22 februari:
18u00 - Curling (m) - Voorronde:
Frankrijk - Noorwegen
Canada - Verenigde Staten
Duitsland - China
Zwitserland - Zweden
19u00 - Schansspringen - Team, 1e ronde
19u45 - Skilopen - Teamsprint vrouwen, halve finales
19u45 - Schansspringen - Team, 2e ronde (*)
20u35 - Skilopen - Teamsprint mannen, halve finales
21u00 - IJshockey (v) - 1e halve finale
22u00 - Skilopen - Teamsprint vrouwen, finale (*)
22u25 - Skilopen - Teamsprint mannen, finale (*)
23u00 - Curling (v) - Voorronde:
Rusland - China
Japan - Zwitserland
Zweden - Canada
Groot-Brittannië - Denemarken
23u00 - IJshockey (v) - Wedstrijd voor de 7e plaats
01u45 - Kunstschaatsen - IJsdansen, vrije dans (*)
02u00 - IJshockey (v) - 2e halve finale
03u00 - Freestyleskiën - Aerials mannen, kwalificaties
04u00 - Curling (m) - Voorronde:
Duitsland - Groot-Brittannië
Frankrijk - Denemarken
China - Verenigde Staten
04u00 - IJshockey (v) - Wedstrijd voor de 5e plaats

23 februari:
18u00 - Curling (v) - Voorronde:
Japan - Zweden
Zwitserland - Duitsland
Verenigde Staten - China
Canada - Groot-Brittannië
18u00 - Noordse ski - Noordse combinatie, aflossing 4x5 km
19u30 - Freestyleskiën - Skicross vrouwen, kwalificaties
20u00 - Schaatsen - 10.000 meter mannen (*)
20u30 - Biatlon - Aflossing 4x6 km vrouwen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Klassementswedstrijden
22u00 - Freestyleskiën - Skicross vrouwen, 8e finales
22u00 - Noordse ski - Noordse combinatie, aflossing 4x5 km (*)
22u33 - Freestyleskiën - Skicross vrouwen, kwartfinales
22u52 - Freestyleskiën - Skicross, halve finales
23u00 - Curling (m) - Voorronde:
China - Canada
Zweden - Denemarken
Groot-Brittannië - Noorwegen
Zwitserland - Frankrijk
23u03 - Freestyleskiën - Skicross vrouwen, finale (*)
01u30 - Kunstschaatsen - Korte kür vrouwen (*) (ISABELLE PIEMAN)
01u30 - IJshockey (m) - Play-offs
02u00 - Bobslee - Tweemansbob vrouwen, 1e run (ELFJE WILLEMSEN EN EVA WILLEMARCK)
03u10 - Bobslee - Tweemansbob vrouwen, 2e run (ELFJE WILLEMSEN EN EVA WILLEMARCK)
04u00 - Curling (v) - Voorronde:
Zwitserland - Verenigde Staten
Canada - Rusland
Japan - Denemarken
Zweden - Duitsland
04u00 - IJshockey (m) - Play-offs
06u00 - IJshockey (m) - Play-offs


24 februari:
19u00 - Ski - Reuzenslalom vrouwen, 1e run
20u15 - Skilopen - 4x10 km aflossing mannen (*)
21u00 - IJshockey (m) - 1e kwartfinale
22u00 - Schaatsen - 5000 meter vrouwen (*)
22u15 - Ski - Reuzenslalom vrouwen, 2e run
01u30 - IJshockey (m) - 2e kwartfinale
02u00 - Bobslee - Tweemansbob vrouwen, 3e run (ELFJE WILLEMSEN EN EVA WILLEMARCK)
02u00 - Shorttrack - 1000 meter vrouwen, reeksen
02u47 - Shorttrack - 500 meter mannen, reeksen
03u10 - Bobslee - Tweemansbob vrouwen, 4e run (ELFJE WILLEMSEN EN EVA WILLEMARCK)(*)
03u26 - Shorttrack - 3000 meter aflossing vrouwen, finale (*)
04u00 - IJshockey (m) - 3e kwartfinale
04u30 - Freestyleskiën - Aerials vrouwen, finale (*)
06u00 - IJshockey (m) - 4e kwartfinale

25 februari:
18u00 - Curling (v) - Halve finales
18u00 - Noordse ski - Noordse combinatie, schansspringen
20u00 - Skilopen - 4x5 km aflossing vrouwen (*)
20u00 - IJshockey (v) - Wedstrijd voor het brons (*)
22u00 - Noordse ski - Noordse combinatie, 10 km skilopen (*)
23u00 - Curling (m) - Halve finales
00u30 - IJshockey (v) - Finale (*)
02u00 - Kunstschaatsen - Vrije kür vrouwen (*) (ISABELLE PIEMAN)
06u00 - Freestyleskiën - Aerials mannen, finale (*)

26 februari:
18u00 - Curling (v) - Wedstrijd voor het brons (*)
19u00 - Ski - Slalom voor vrouwen, 1e run (KAREN PERSYN)
19u00 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom vrouwen, kwalificaties
20u30 - Biatlon - 4x7,5 km aflossing mannen (*)
21u00 - IJshockey (m) - Halve finales
21u15 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom vrouwen, 8e finales
21u30 - Schaatsen - Teamachtervolging mannen, kwartfinales
21u51 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom vrouwen, kwartfinales
22u00 - Bobslee - Viermansbob, 1e run
22u09 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom vrouwen, halve finales
22u20 - Schaatsen - Teamachtervolging vrouwen, kwartfinales
22u30 - Ski - Slalom vrouwen, 2e run (KAREN PERSYN) (*)
22u31 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom vrouwen, finale (*)
23u07 - Schaatsen - Teamachtervolging mannen, halve finales
23u30 - Bobslee - Viermansbob, 2e run
00u00 - Curling (v) - finale (*)
03u00 - Shorttrack - 500 meter mannen, kwartfinales
03u14 - Shorttrack - 1000 meter vrouwen, kwartfinales
03u30 - IJshockey (m) - Halve finales
03u43 - Shorttrack - 500 meter mannen, halve finales
03u52 - Shorttrack - 1000 meter vrouwen, halve finales
04u14 - Shorttrack - 500 meter mannen, finale (*)
04u24 - Shorttrack - 1000 meter vrouwen, finale (*)
04u51 - Shorttrack - 5000 meter aflossing mannen, finale (*)

27 februari:
18u00 - Curling (m) - Wedstrijd voor het brons (*)
19u00 - Ski - Slalom mannen, 1e run (JERKE VAN DEN BOGAERT EN BART MOLLIN) (*)
19u00 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom mannen, kwalificaties
20u45 - Skilopen - 30 km massastart vrouwen (*)
21u15 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom mannen, 8e finales
21u30 - Schaatsen - Teamachtervolging vrouwen, halve finales
21u51 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom mannen, kwartfinales
21u51 - Schaatsen - Teamachtervolging mannen, finale (*)
22u00 - Bobslee - Viermansbob, 3e run
22u09 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom mannen, halve finales
22u13 - Schaatsen - Teamachtervolging vrouwen, finale (*)
22u31 - Snowboard - Parallelle reuzenslalom mannen, finale
22u45 - Ski - Slalom mannen, 2e run (JERKE VAN DEN BOGAERT EN BART MOLLIN) (*)
23u15 - Bobslee - Viermansbob, 4e run (*)
00u00 - Curling (m) - Finale (*)
01u30 - Kuntschaatsen - Gala
04u00 - IJshockey (m) - Wedstrijd voor het brons (*)

28 februari:
18u30 - Skilopen - 50 km massastart mannen (*)
21u15 - IJshockey (m) - Finale (*)
02u30 - Sluitingsceremonie

(*) = Medaille-evenement

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234