Tour
Herboren Cavendish zet zegeteller op 28, maar kijk eens hoe nipt het was
Eén lange geeuw met aan het eind een ultieme krachtsexplosie van Mark Cavendish. Dat was het verhaal van de derde rit in deze Ronde van Frankrijk - een etappe over 223,5 km van Granville naar Angers. De katachtig rappe Brit remonteerde op de hellende aankomstrook finaal André Greipel en pakte zijn 28ste ritzege in de Tour. Bryan Coquard, gele trui Peter Sagan en onze landgenoot Edward Theuns vervolledigden de top vijf.
Now that's a photo finish! But @MarkCavendish takes it by a whisker! https://t.co/ST6H7eTdk9
— Eurosport UK (@Eurosport_UK) 4 juli 2016
In de Dauphiné hebben ze het in de smiezen: hoe korter de etappe, hoe straffer het spektakel. Waarom volgt de Tour dan niet met een gelijkaardige opzet? Het is een gedachte en prangende vraag die vandaag meermaals door het hoofd schoot. Niet enkel bij ons thuis, ook bij de volger thuis.
#TDF2016 it doesn't get closer than this... brilliant @MarkCavendish, brilliant!!!! Whooohoo!!!#Qhubeka5000 pic.twitter.com/G51BoOcx4F
— Team Dimension Data (@TeamDiData) 3 juli 2016
Tour de France stage three result #TDF2016 pic.twitter.com/Lzr9W6qdar
— Sky Sports Cycling (@SkyCycling) 3 juli 2016
Hoe is het nu in hemelsnaam mogelijk dat Voeckler de prijs vd strijdlust krijgt ipv Fonseca?! Hele dag alleen in de aanval! Ni te schatten.
— Merijn Casteleyn (@MerijnCasteleyn) 3 juli 2016
Photo finish qui gagne, Greipel ou Cavendish ? #TDF2016 pic.twitter.com/0OpjH3Oi3Q
— LeBaroudeurCycliste (@LeBaroudeurCycl) 3 juli 2016
Photo finish. How close, this close. #TDF2016 https://t.co/ABrFFR209E pic.twitter.com/BBroD5blU8
— Cycling Inside (@CyclingInside16) 3 juli 2016
@MarkCavendish on the line WOW! @LeTour
— ELIA VIVIANI (@eliaviviani) 3 juli 2016