Politiek
Hendrik Bogaert geen kandidaat-voorzitter CD&V
Kamerlid Hendrik Bogaert is geen kandidaat om voorzitter te worden van CD&V. Dat zegt hij op Twitter.
“Ik stap zelf niet in de race, het is te vroeg voor mijn ideeën in de partij, zoals het ideologisch essay ‘In vrijheid samenleven’ en mijn strategische visienota. Veel geleerd in deze periode, dank voor vriendschap, steun en aanmoediging”, zegt Bogaert vanmiddag in een tweet.
Succes aan alle kandidaten. 👍🏻
Hendrik Bogaert
Ik stap zelf niet in de race, het is te vroeg voor mijn ideeën in de partij, zoals het ideologisch essay 'In vrijheid samenleven' en mijn strategische visienota. Veel geleerd in deze periode, dank voor vriendschap, steun en aanmoediging. 💪🏻
Morgenochtend om 8 uur moeten de kandidaturen voor het CD&V-voorzitterschap binnen zijn. Er hebben zich al zeven kandidaten gemeld.