Woensdag 28/10/2020

Greipel en Boom zijn blikvangers in GP Jef Scherens

André Greipel.Beeld BELGA

Toen Steven Caethoven vorig jaar de GP Jef Scherens (1.1) op zijn naam schreef, was het exact elf jaar geleden dat nog een Belg had gewonnen in Leuven. Afwachten wie zondag de opvolger wordt van de Oost-Vlaming.

Andre Greipel en Lars Boom zijn de meest in het oog springende namen in het aangekondigde deelnemersveld. Al zal het er voor de Leuvenaars vooral om te doen zijn de beloftevolle thuisrijder Jasper Stuyven in het oog te houden.

Na een tocht door Oost-Brabant met drie keer de beklimmingen van de Vossemberg, de Langestraat en de Koxberg wacht het peloton in Leuven acht plaatselijke ronden met daarin telkens de Wijnpers en de Keizersberg. Dat maakt in totaal 28 hellingen. De finish is getrokken op de Bondgenotenlaan.

Lars Boom.Beeld PHOTO_NEWS
Steven Caethoven (archiefbeeld) won vorig jaar.Beeld PHOTO_NEWS

Accent Jobs-Wanty: Steven Caethoven, Tim De Troyer, Thomas Degand, Jean-Pierre Drucker, Jérôme Gilbert, Gregory Habeaux, Jurgen Van Goolen, Nicolas Vogondy

Lotto-Belisol: Gaetan Bille, Stig Broeckx, Brian Bulgac, Jorne Carolus, Jenny Dehaes, Andre Greipel, Marcel Sieberg, Jonas Van Genechten

Belkin: Lars Boom, Rick Flens, Wilco Kelderman, Tom Leezer, Maarten Tjallingii, Jos van Emden, Sep Vanmarcke, Maarten Wynants

Argos-Shimano: Bert De Backer, Tom Dumoulin, Roy Curvers

Vacansoleil-DCM: Kris Boeckmans, Frederik Veuchelen, Willem Wauters

België U23: Sean De Bie, Ludwig De Winter, Tom Devriendt, Paco Ghyselinck, Daan Myngheer, Jasper Stuyven, Loic Vliegen, Jens Wallays

Topsport Vlaanderen-Baloise: Jasper De Buyst, Sander Helven, Pieter Jacobs, Preben Van Hecke, Gijs Van Hoecke, Kenneth Vanbilsen, Zico Waeytens, Jelle Wallays

Crelan-Euphony: Frans Claes, Tom David, Gilles Devillers, Reinier Honig, Baptiste Planckaert, Christophe Premont, Stijn Steels, Maxime Vantomme

Androni Giocattoli: Fabio Felline, Mattia Gavazzi, Francesco Reda

Champion System: Matt Brammeier, Bobbie Traksel, Matthias Friedemann

Ventilair-Steria: Joeri Calleeuw, Dylan Theuns, Brecht Ruyters

To Win-Josan: Jérôme Baugnies, Garrit Broeders, Sean Van de Waeter

T Palm Pôle Cont Wallon: Gaetan Pons, Ian Vansumere, Andrew Ydens

Team 3M: Tom Goovaerts, Jimmy Janssens, Stef Van Zummeren

AN Post-Chainreaction: Alphonse Vermote, Niels Wytinck, Steven Van Vooren

Doldini-Flanders: Henryk Cardoen, Erwin De Kerf

Verandas Willems Cont: Michael Goolaerts, Olivier Pardini

Wallonie-Bruxelles: Quentin Bertholet, Boris Dron

CT De Rijke-Shanks: Huub Duijn, Christoph Pfingsten

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234