Zondag 17/01/2021

Frans schaatspaar wint goud op WK ijsdansen

Beeld UNKNOWN

Het Franse koppel Isabelle Delobel en Olivier Schoenfelder heeft vandaag op het WK kunstschaatsen in het Zweedse Göteborg goud veroverd in het ijsdansen.

Met een totaal van 212,94 punten wonnen ze voor de Canadezen Tessa Virtue en Scott Moir (208,80) en de Russen Jana Khokhlova en Sergei Novitski (203,26). (afp/ka)

IJsdansen:
Eindstand:
1. Isabelle Delobel - Olivier Schoenfelder (Fra) 212,94 ptn
2. Tessa Virtue - Scott Moir (Can) 208,80
3. Jana Khokhlova - Sergei Novitski (Rus) 203,26
4. Tanith Belbin - Benjamin Agosto (VSt) 203,00
5. Federica Faiella - Massimo Scali (Ita) 201,91
6. Meryl Davis - Charlie White (VSt) 191,19
7. Nathalie Péchalat - Fabian Bourzat (Fra) 190,51
8. Sinead Kerr - John Kerr (GBr) 186,94
9. Alexandra Zaretski - Roman Zarestski (Isr) 179,21
10. Anna Cappellini - Luca Lanotte (Ita) 179,03
11. Kristin Fraser - Igor Lukanin (Aze) 173,95
12. Kimberly Navarro - Brent Bonmentre (VSt) 165,90
13. Ekaterina Bobrova - Dmitri Soloviev (Rus) 164,72
14. Katherine Copely - Deividas Stagniunas (Lit) 164,28
15. Ekaterina Rubleva - Ivan Shefer (Rus) 160,37
16. Cathy Reed - Chris Reed (Jap) 155,15
17. Kaitlyn Weaver - Andrew Poje (Can) 154,84
18. Anna Zadorozhniuk - Sergei Verbillo (Oek) 153,25
19. Allie Hann-McCurdy - Michael Coreno (Can) 153,13
20. Nelli Zhiganshina - Alexander Gazsi (Dui) 150,82
21. Barbora Silna - Dmitri Matsjuk (Oos) 147,21
22. Yu Xiaoyang - Wang Chen (Chn) 139,20
23. Kamila Hajkova - David Vincour (Tsj) 138,63
24. Leonie Krail - Oscar Peter (Zwi) 126,50

Vrije kür (vrijdag):
1. Tessa Virtue - Scott Moir (Can) 105,28 pts
2. Isabelle Delobel - Olivier Schoenfelder (Fra) 104,96
3. Tanith Belbin - Benjamin Agosto (VSt) 103,29
4. Federica Faiella - Massimo Scali (Ita) 101,21
5. Jana Khokhlova - Sergei Novitski (Rus) 99,29
6. Meryl Davis - Charlie White (VSt) 96,03
7. Nathalie Péchalat - Fabian Bourzat (Fra) 95,02
8. Sinead Kerr - John Kerr (GBr) 93,60
9. Anna Cappellini - Luca Lanotte (Ita) 90,46
10. Alexandra Zaretski - Roman Zarestski (Isr) 88,60
11. Kristin Fraser - Igor Lukanin (Aze) 85,74
12. Katherine Copely - Deividas Stagniunas (Lit) 82,77
13. Ekaterina Bobrova - Dmitri Soloviev (Rus) 82,72
14. Kimberly Navarro - Brent Bonmentre (VSt) 82,32
15. Cathy Reed - Chris Reed (Jap) 79,29
16. Kaitlyn Weaver - Andrew Poje (Can) 78,48
17. Allie Hann-McCurdy - Michael Coreno (Can) 77,79
18. Nelli Zhiganshina - Alexander Gazsi (Dui) 77,23
19. Barbora Silna - Dmitri Matsjuk (Oos) 75,46
20. Anna Zadorozhniuk - Sergei Verbillo (Oek) 74,77
21. Kamila Hajkova - David Vincour (Tsj) 72,66
22. Yu Xiaoyang - Wang Chen (Chn) 71,33
23. Ekaterina Rubleva - Ivan Shefer (Rus) 61,71
24. Leonie Krail - Oscar Peter (Zwi) 60,02

Originele dans, folklore (donderdag):
1. Isabelle Delobel - Olivier Schoenfelder (Fra) 67,25 ptn
2. Jana Khokhlova - Sergei Novitski (Rus) 65,99
3. Tessa Virtue - Scott Moir (Can) 64,81
4. Tanith Belbin - Benjamin Agosto (VSt) 64,69
5. Federica Faiella - Massimo Scali (Ita) 63,55
6. Nathalie Péchalat - Fabian Bourzat (Fra) 60,67
7. Meryl Davis - Charlie White (VSt) 60,36
8. Sinead Kerr - John Kerr (GBr) 59,86
9. Alexandra Zaretski - Roman Zarestski (Isr) 58,10
10. Anna Cappellini - Luca Lanotte (Ita) 57,05
11. Kristin Fraser - Igor Lukanin (Aze) 56,35
12. Ekaterina Bobrova - Dmitri Soloviev (Rus) 52,88
13. Kimberly Navarro - Brent Bonmentre (VSt) 52,10
14. Katherine Copely - Deividas Stagniunas (Lit) 51,66
15. Ekaterina Rubleva - Ivan Shefer (Rus) 49,52
16. Anna Zadorozhniuk - Sergei Verbillo (Oek) 49,17
17. Kaitlyn Weaver - Andrew Poje (Can) 48,62
18. Cathy Reed - Chris Reed (Jap) 47,70
19. Allie Hann-McCurdy - Michael Coreno (Can) 47,01
20. Barbora Silna - Dmitri Matsjuk (Oos) 46,90
21. Nelli Zhiganshina - Alexander Gazsi (Dui) 45,52
22. Leonie Krail - Oscar Peter (Zwi) 44,10
23. Yu Xiaoyang - Wang Chen (Chn) 43,97
24. Kriztina Barta - Adam Toth (Hon) 42,64

NVDR: Enkel de beste 24 mochten de vrije kür dansen.

Opgelegde dans, tango (dinsdag):

1. Isabelle Delobel - Olivier Schoenfelder (Fra) 40,73 ptn
2. Tessa Virtue - Scott Moir (Can) 38,71
3. Jana Khokhlova - Sergei Novitski (Rus) 37,98
4. Federica Faiella - Massimo Scali (Ita) 37,15
5. Tanith Belbin - Benjamin Agosto (VSt) 35,02
6. Nathalie Péchalat - Fabian Bourzat (Fra) 34,82
7. Meryl Davis - Charlie White (VSt) 34,80
8. Sinead Kerr - John Kerr (GBr) 33,48
9. Alexandra Zaretski - Roman Zarestski (Isr) 32,51
10. Kristin Fraser - Igor Lukanin (Aze) 31,86
11. Anna Cappellini - Luca Lanotte (Ita) 31,52
12. Kimberly Navarro - Brent Bonmentre (VSt) 31,48
13. Katherine Copely - Deividas Stagniunas (Lit) 29,85
14. Anna Zadorozhniuk - Sergei Verbillo (Oek) 29,31
15. Ekaterina Rubleva - Ivan Shefer (Rus) 29,14
16. Ekaterina Bobrova - Dmitri Soloviev (Rus) 29,12
17. Allie Hann-McCurdy - Michael Coreno (Can) 28,33
18. Cathy Reed - Chris Reed (Jap) 28,16
19. Nelli Zhiganshina - Alexander Gazsi (Dui) 28,07
20. Kaitlyn Weaver - Andrew Poje (Can) 27,74
21. Barbora Silna - Dmitri Matsjuk (Oos) 24,85
22. Kamila Hajkova - David Vincour (Tsj) 24,06
23. Yu Xiaoyang - Wang Chen (Chn) 23,90
24. Joanna Budner - Jan Moscicki (Pol) 23,61
25. Leonie Krail - Oscar Peter (Zwi) 22,38
26. Yu Sun-hye - Ramil Sarkulov (Oez) 21,85
27. Krisztina Barta - Adam Toth (Hon) 21,44
28. Danielle Obrien - Gregory Merriman (Aus) 20,24
29. Ksenia Shmirina - Egor Maistrov (WRu) 18,87
30. Ina Demireva - Juri Kurakin (Bul) 17,75

NVDR: Enkel de beste 30 naar de originele dans

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234