Dinsdag 19/11/2019

filmagenda

@Nieuw typogram 3= @Nieuw typogram 2= @Nieuw typogram 4= @Nieuw typogram=

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

A Home at the End of the World wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Guess Who? wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma: 18.00, 20.30. Shall we dance? wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 22.30, ma, di: 18.00, 22.30. I Heart Huckabees vr, za: 22.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Kingdom of Heaven wo-za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30. Creep wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30. The Interpreter wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Guess Who? wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 20.30. Kingdom of Heaven wo: 14.15, 18.00, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 20.30. Robots N wo, za, zo: 14.15. Star Wars Episode 3 wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Shall we dance? wo, do: 18.00, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00. Million Dollar Baby wo, do: 20.30, vr: 19.45. Pooh's Heffalump Movie do: 14.15. The Pacifier vr: 22.15, za, zo: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Agata e la Tempesta wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Le Conseguenze Dell'Amore wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Moolaadé wo, za, zo: 14.00. Roads to Koktebel wo-di: 16.00, 20.00. Bin Jip wo-di: 16.10, 20.00, 22.00. Brothers wo-di: 16.10, 20.00, 22.00. Dopo Mezzanotte (After Midnight) wo-di: 18.00, 22.00. Mysterious Skin wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00. The Syrian Bride wo-di: 18.10.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Voice Over wo: 20.00. The Ring do: 20.00. Blue vr: 20.00. How green was my valley za: 20.00. The magnificent Ambersons zo: 20.00. Midnight ma: 20.00. De komst van Joachim Stiller di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven

wo-di: 14.00, 17.00, 19.45, 22.45.

Star Wars Episode 3

wo-di: 14.00, 14.15, 17.00, 20.00, 20.30, 22.45. D.E.B.S. wo-di: 14.30, 17.00. De Indringer wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. In good company wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.00. Miss Congeniality 2 wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Pluk van de Petteflet wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Poeh's Lollifanten Film N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Racing Stripes N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Raise your voice wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Robots N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Shall we dance? wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Spongebob Squarepants wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Pacifier wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Creep wo, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr: 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Guess Who? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hitch wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hostage wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House Of Wax wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Sin City wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Interpreter wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. XXX 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Million Dollar Baby wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. After the Sunset wo-di: 20.00. Constantine wo-di: 20.00. Un Ano sin Amor wo, ma: 20.00. What The Bleep Do We Know wo, do: 20.30, 22.45, vr: 20.30, za-di: 20.30, 22.45. White Noise wo-di: 20.30, 22.45. Gallipoli wo-di: 22.30. Saw wo-di: 22.30. Coach Carter wo-di: 22.45. Layer Cake wo-di: 22.45. The Ring 2 wo: 22.45, do-zo: 20.30, 22.45, ma: 22.45, di: 20.30, 22.45. A Home at the End of the World do-zo, di: 20.00. Indiase Film vr: 22.15, zo: 17.00. The Soul Keeper ma: 20.00.

MuHKACinema (03/242.93.57)

Daughters of darkness wo, vr, ma: 20.30. Team America

za, zo, di: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Creep wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Lemming wo-di: 14.00, 16.45, 19.30, 22.00. Million Dollar Baby wo-di: 14.00, 16.40, 19.20, 22.00. Robots wo, za, zo: 14.00, 16.00. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.00, 15.30, 17.00, 19.00, 20.30, 21.45. The interpreter wo-di: 14.00, 16.45, 19.30, 22.00. The Pacifier wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. XXX 2 wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.15. Sin City wo-di: 14.15, 16.45, 19.30, 22.10. Guess Who? wo-di: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Hitch wo: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, do: 14.30, 17.00, 22.00, vr-di: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. House Of Wax wo-di: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. In good company wo-zo: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, ma: 14.30, 17.00, 22.00, di: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.30, 20.30. What The Bleep Do We Know wo-ma: 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, di: 14.30, 17.00, 22.00. Shall we dance? wo-di: 14.45, 17.30, 19.45, 22.10. Va, vis et deviens wo: 18.00, 21.00, do, vr: 15.00, 18.00, 21.00, za, zo: 18.00, 21.00, ma, di: 15.00, 18.00, 21.00. Sahara di: 19.30.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Hostage wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Robots N wo: 14.00, 20.00. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 20.00. The Ring 2 wo: 14.00, 20.00. A Home at the End of the World vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Kingdom of Heaven vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Kinsey vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Robots N wo, za, zo: 14.00. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 20.00, vr-zo: 20.00. The Ring 2 wo: 20.00, za: 14.00, 20.00, zo: 14.00. A Home at the End of the World zo: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

Star Wars Episode 3 wo: 14.30, vr: 20.00, za: 14.30, 20.00, 22.40, zo: 14.15, 20.00, ma, di: 20.00. Kingdom of Heaven wo, do: 20.00, vr: 22.40, zo: 17.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Bin Jip wo: 20.00, do: 22.15, vr, za: 22.30, zo: 17.30, 22.30, di: 20.00. Dopo Mezzanotte wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 22.30, ma: 20.00, di: 22.15. Sin City wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. De battre mon coeur s'est arrêté wo: 22.15, do: 22.30, vr: 20.00, za: 22.30, zo: 17.30, ma, di: 22.30. What The Bleep Do We Know wo: 22.15, do: 22.30, zo: 15.00. Quand la mer monte wo: 22.30, zo: 17.30, ma: 22.15. Lemming do-za: 20.00, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Before sunset vr: 20.00, za: 22.30, zo: 20.00, ma, di: 22.30. Million Dollar Baby zo: 15.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54) Der Untergang wo-di: 14.50. Gegen die Wand wo-di: 15.00. Last Night on Earth wo-di: 15.25. Mysterious Skin wo-di: 16.50. Mar Adentro wo-di: 17.15. Le Grand Voyage wo-di: 17.45. Les Vacances de Monsieur Noel wo-di: 18.10. Ultranova wo-di: 19.35. Turtles Can Fly wo-di: 19.40. Mi Piace Lavorare - Mobbing wo-di: 19.50. 2046 wo-di: 21.20. Walk on Water wo-di: 21.35. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 21.40. Team America za: 12.55. Maria Full of Grace za: 13.00. A Home at the End of the World za, zo: 13.05.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Prendre Femme wo-di: 14.00, 17.20. Machuca wo-di: 14.30, 19.20. La petite taupe wo, za, zo: 16.10. Avanim wo-di: 17.00, 19.15. Darwin's nightmare wo, vr-di: 21.30. Promised Land wo-di: 21.45. Les films les plus radicaux de Marguerite Duras do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Pollux, le manège enchanté wo, za, zo: 13.00. Le dernier trappeur wo-di: 13.40. 36 Quai des Orfèvres wo, do: 14.00. Meet the Fockers wo, do: 14.00. Les Choristes wo-di: 14.40, 19.55. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 15.30. Bab El Web wo-di: 16.25. The Aviator wo-di: 17.45. Un Fil à la Patte wo-di: 18.00. Tout pour plaire wo-di: 18.05. Cavalcade wo-vr, zo-di: 20.00. Quand la mer monte wo-di: 20.00. Before sunset wo-di: 21.40. The Ring 2 do, vr, ma, di: 16.00. Man to Man za: 20.00. Kinsey za: 20.30.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77)

Kortfilms uit Roemenië: The traveller / Ciocolata / The price of Innocence / Bucurest-Wien / Trafic do: 18.00, zo: 22.00. Asfalt Tango do: 20.00. Kortfilms uit Roemenië: A Trip to the City / Gone with the Wine / Liviu's Dream do: 22.00, za: 20.00. Clejani: Histores vr: 20.00. La Balade du Serpent vr: 22.00. Occident za: 22.00. Filantropica zo: 18.00. The Pharaoh zo: 20.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Kortfilms van Pieter van Hees

wo: 12.30. Good Will Hunting wo: 18.15. Die Gezeichneten wo: 19.00. Shangai Express wo: 20.30. Schloss Vogelöd wo: 21.00. The black cat wo: 22.15. Bell, Book and candle do: 15.00. Ladyhawke do: 18.15. Karin Ingmarsdötter do: 19.00. Psycho do: 20.30. Finding Forrester vr: 18.15. Nanook of the North vr: 19.00. The Scarlet Empress vr: 20.30. Doubling for Romeo vr: 21.00. The leopard man vr: 22.15. The devil is a woman za: 18.15. Le miracle des loups za: 19.00. Gerry za: 20.15. Excuse my dust! za: 21.15. The Fly za: 22.15. The birds zo: 18.15. Peter Pan zo: 19.00. Elephant zo: 20.15. Marionetten des Teufels zo: 21.00. Robert Beavers: Diminished Frame + From the notebook of... zo: 22.15. Crime and Punishment ma: 18.15. America ma: 19.00. Kes ma: 20.15. Tarnation ma: 22.15. Dierenfilms van Alfred Machin di: 18.15. The marriage circle di: 19.00. Max mon amour di: 20.30. Grass di: 21.00. The King Steps Out di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

E la Nave Va wo: 18.00, za: 21.45. Annie Hall wo: 20.15, za: 18.00. Roads to Koktebel wo: 22.00, do: 18.00, vr: 20.00, za: 22.15, zo: 18.00. Amarcord do: 20.00, vr: 22.00, za: 20.00. Devil's Fire do: 22.15, vr: 18.00, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven

wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Lemming wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Million Dollar Baby wo-zo: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, ma: 14.15, 17.00, di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Sin City wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.15, 14.45, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.45. The Interpreter wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Brice de Nice wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Creep wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Poeh's Lollifanten Film N wo-di: 14.30. Robots N wo-di: 14.30, 17.00. The Pacifier wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. XXX 2 wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Guess Who? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hitch wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hostage wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House Of Wax wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. In good company wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Shall we dance? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. What The Bleep Do We Know wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do-za: 17.30, 20.30, 22.45, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 20.30, 22.45. Avant qu'il ne soit trop tard wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00. Meet the Fockers wo: 17.00, 20.00, do: 20.00, vr-zo: 17.00, 20.00, ma, di: 17.00. Coach Carter wo-zo: 17.30, 22.45, ma: 17.30, di: 17.30, 22.45. Mon Petit Doigt M'a Dit... wo-zo: 17.30, 20.30, ma: 17.30, di: 17.30, 20.30. Gallipoli wo-di: 20.00, 22.30. Miss Congeniality 2 wo-zo, di: 20.00. De Indringer wo-zo, di: 20.30. Anthony Zimmer wo-zo, di: 22.30. L'Empire des Loups wo-zo, di: 22.30. Saw wo-zo, di: 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Robots wo: 14.15, za: 16.00. Sharasojyu (Shara) wo: 20.45, za: 18.00. Gegen die Wand do-za: 20.20. Sideways vr, ma: 20.20. Melinda and Melinda

di: 20.45.

New Stockel (woe) (02/779.10.79)

Anthony Zimmer wo: 20.45, za: 20.30, ma: 18.00. Million Dollar Baby vr: 20.45, zo: 18.00, di: 20.30. De battre mon coeur s'est arrêté za: 18.00, zo: 20.45, di: 18.00. Star Wars Episode 3 ma: 20.30.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

A mi madre le gustan las mujeres (Ma mère préfère les femmes) wo-vr: 18.55, za, zo: 17.05, 18.55, ma, di: 18.55. The Motorcycle Diaries wo-di: 19.25. Underground wo-di: 20.45. Melinda and Melinda wo-vr: 21.45, za, zo: 17.30, 21.45, ma, di: 21.45.

Tsjechisch Centrum (02/641.89.44)

Velka Voda (The Great Water)

wo: 19.00.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Guess Who? wo-di: 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. Shall we dance? wo-zo: 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00, ma: 13.00, 15.15, di: 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00. Brice de Nice wo, za, zo: 13.15, 15.25, 17.35. Sin City wo-di: 13.15, 16.00, 19.20, 22.00. Lemming wo-di: 13.30, 16.30, 19.15, 22.00. Star Wars Episode 3 wo: 13.30, 16.15, 19.15, 20.00, 22.00, do, vr: 13.30, 14.00, 16.15, 17.00, 19.15, 20.00, 22.00, za, zo: 13.30, 16.15, 19.15, 20.00, 22.00, ma, di: 13.30, 14.00, 16.15, 17.00, 19.15, 20.00, 22.00. The Interpreter wo-di: 13.45, 16.30, 19.15, 21.55. House Of Wax wo: 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, do: 14.00, 16.30, 22.00, vr-di: 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Howl's Moving Castle wo, za, zo: 14.00, 16.30. In good company wo-zo: 14.30, 17.00, 19.25, 22.00, ma: 14.30, 17.00, 22.00, di: 14.30, 17.00, 19.25, 22.00. Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.30, 20.30. Million Dollar Baby wo: 19.15, 21.55, do, vr: 13.30, 16.30, 19.15, 21.55, za, zo: 19.15, 21.55, ma, di: 13.30, 16.30, 19.15, 21.55. The Last Days do: 19.30. Sahara

di: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. Million Dollar Baby wo-di: 13.00, 15.55, 18.45, 21.35. Star Wars Episode 3 wo-di: 13.00, 15.55, 18.45, 21.35. Lemming wo-di: 13.15, 16.00, 18.50, 21.30. The Interpreter wo-di: 13.20, 16.15, 19.00, 21.45. Sin City wo-di: 13.25, 16.20, 19.00, 21.40. Travaux wo-di: 13.25, 15.30, 17.35, 19.35, 21.40. Avant qu'il ne soit trop tard wo-di: 13.30, 15.25, 17.25, 19.25, 21.35. Papa wo-di: 13.40, 15.40, 17.40, 19.40, 21.40. In good company wo-di: 14.00, 17.00, 19.20, 21.45. Va, vis et deviens wo-di: 14.10, 17.25, 20.35. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.20, 17.15, 20.15. Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.30, 20.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Brothers wo-di: 14.10, 16.35, 21.10. The Syrian Bride

wo-di: 14.20, 16.25, 19.10. Dopo Mezzanotte (After Midnight)

wo-di: 14.40, 16.50, 19.00, 21.20. Bin Jip wo-di: 14.50, 17.00, 19.30, 21.40. Waiting for the Clouds wo: 15.00, 17.10, 19.20, 21.30, do: 17.10, 19.20, 21.30, vr-di: 15.00, 17.10, 19.20, 21.30. La Petite Chartreuse wo-di: 19.10. Le Conseguenze Dell'Amore wo-di: 21.10. DIEST

Studio (woe) (013/31.10.20)

Kingdom of Heaven wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 20.00, 22.00. Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 15.00. Poeh's Lollifanten Film N wo, za, zo: 15.00. Robots N wo, za, zo: 15.00. Spongebob Squarepants wo, za, zo: 15.00. Star Wars Episode 3 wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 20.00, 22.00. The Pacifier wo: 15.00, 18.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 18.00, 20.00, ma, di: 20.00. De Indringer wo, za, zo: 17.30. Shall we dance? wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. XXX 2 wo: 17.30, 22.30, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Creep wo: 18.00, 20.00, 22.45, do, vr: 20.00, 22.45, za, zo: 18.00, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45. A mi madre le gustan las mujeres (Ma mère préfère les femmes) wo, do: 20.00. Elektra wo, vr-di: 20.00. Flight of the Phoenix wo-di: 22.30. Hostage wo-di: 22.45. Million Dollar Baby vr-di: 20.00.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Robots N wo, za, zo: 14.00. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, do, vr: 20.00, 22.45, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45. The Interpreter wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Pacifier wo: 14.00, za, zo: 16.00. Pluk van de Petteflet wo: 16.00, za, zo: 14.00. Poeh's Lollifanten Film N wo: 16.00, za, zo: 14.00. Million Dollar Baby wo: 17.15. Elektra wo: 17.45. In good company wo-vr: 20.00, za, zo: 17.45, 20.00, ma, di: 20.00. Kingdom of Heaven wo, do: 20.00, vr: 22.30, za, zo: 15.30, 22.30, ma, di: 22.30. Shall we dance? wo, do: 22.30, vr-zo: 20.00. Flight of the Phoenix wo, do: 22.45. Creep vr: 22.30, za, zo: 18.15, 22.30, ma, di: 22.30. The Edukators

ma, di: 20.00.

De Centrale (09/265.98.28)

Rang-e khoda (The Colour of Paradise) zo: 20.00. Kinepolis (woe) (0900/0.05.55) Star Wars Episode 3 wo-di: 14.00, 14.30, 16.45, 17.30, 19.45, 20.30, 22.45. Guess Who? wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. House Of Wax wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30. Shall we dance? wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45. Sin City wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The interpreter wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hitch wo-di: 15.00, 17.30. Robots N wo-di: 15.00. The Pacifier wo-di: 15.00, 17.30. Million Dollar Baby wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. In good company wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Hostage wo-di: 20.30, 22.45. Creep wo: 22.45, do-ma: 20.30, 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Bin Jip wo-di: 14.30, 20.00, 22.30. Brothers wo-ma: 14.30, 20.00, 22.30, di: 14.30, 22.30. Dopo Mezzanotte (After Midnight) wo: 14.30, 20.00, do-di: 22.30. Sin City wo: 14.30, 19.45, 22.30, do-di: 14.15, 19.45, 22.30. The Syrian Bride wo-di: 14.30, 20.00. A tout de suite wo-di: 17.00. Howl's Moving Castle wo-di: 17.00. Kinsey wo: 17.00, 22.30, do-di: 17.00. Promised Land wo: 17.00, 22.30, do-di: 17.00. Lemming do-di: 14.15, 19.45, 22.30. Maria Full of Grace do-di: 17.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Kingdom of Heaven wo: 14.45, 19.45, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.45, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Genesis wo: 15.00, 20.00. Roads to Koktebel wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Web Of The Witch wo: 15.00. Va, vis et deviens wo: 17.00. Agata e la Tempesta wo, za, zo: 17.30. Before sunset wo, za, zo: 17.30. L'Imbalsamatore wo: 17.30. Moolaadé wo, za, zo: 17.30. What The Bleep Do We Know wo-di: 20.00, 22.30. Le Conseguenze Dell'Amore wo-di: 22.30. Samaritan Girl (Samaria) do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Pluk van de Petteflet za, zo: 15.00. The Edge of Seventeen

za, zo: 17.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Kingdom of Heaven wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Shall we dance? wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Star Wars Episode 3 wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The interpreter wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Creep wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo-za: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Hitch wo-di: 14.30, 17.00. Shall we dance? wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Sin City wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. The Interpreter wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. Brothers wo, do, zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Guess Who? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House Of Wax wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Poeh's Lollifanten Film N wo-za: 15.00, zo: 11.00, 15.00, ma, di: 15.00. Robots N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Spongebob Squarepants N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Pacifier wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. XXX 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Meet the Fockers wo-di: 17.00. Hostage wo-di: 20.00, 22.30. In good company wo-di: 20.00, 22.30. Million Dollar Baby wo: 20.00, 22.45, do: 22.45, vr-zo: 20.00, 22.45, ma, di: 22.45. Creep wo-ma: 20.30, 22.45, di: 22.45. The Soul Keeper do: 20.00. Star Wars Episode 3 vr-zo: 14.00, 16.45, 19.45, 22.30. Sneak Preview ma: 20.00. Man to Man

di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Robots N wo, za, zo: 14.00. Spongebob Squarepants N wo, za, zo: 14.00. Shall we dance? wo-di: 20.00. The Edukators wo, do: 20.00. Kingdom of Heaven vr, za: 20.00. Elektra za, zo: 17.00. Flight of the Phoenix za, zo: 17.00. Mysterious Skin zo-di: 20.00

.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Sin City wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Spongebob Squarepants N wo, za, zo: 15.00. Star Wars Episode 3 wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.45, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. The interpreter wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Shall we dance? wo-di: 20.00. Kingdom of Heaven vr: 22.30, za: 17.00, 22.30, zo: 17.00.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Robots N wo, zo: 14.30. Star Wars Episode 3 wo, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. The Pacifier wo: 14.30, vr: 20.00, zo: 14.30. Beautiful Boxer wo: 20.00. Million Dollar Baby wo: 20.00. Kingdom of Heaven

vr-ma: 20.00. Shall we dance? vr-zo, di: 20.00. Spongebob Squarepants N za: 14.30. XXX 2 za-ma: 14.30, di: 14.30, 20.00. I Heart Huckabees ma: 20.30.

Studio (058/51.47.00)

Racing Stripes wo, za, zo: 15.00. Robots N wo, za, zo: 15.00. Sin City wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Interpreter wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. The Pacifier wo, za, zo: 15.00. Kingdom of Heaven wo-di: 17.00, 22.30. Million Dollar Baby wo-di: 17.30. Before sunset wo-di: 18.00. Creep wo-di: 20.00. House Of Wax wo-di: 20.00, 22.30. Shall we dance? wo-di: 20.00. Elektra wo-di: 22.45.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Star Wars Episode 3 wo-vr: 14.00, 17.00, 19.45, 22.45, za: 14.00, 17.00, 19.45, 20.00, 22.45, zo-di: 14.00, 17.00, 19.45, 22.45. Pooh's Heffalump Movie wo-di: 14.30, 17.00. Shall we dance? wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Sin City wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Interpreter wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Guess Who? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House Of Wax wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Racing Stripes wo-di: 15.00. Robots N wo-di: 15.00, 17.30. The Pacifier wo-di: 15.00. Kingdom of Heaven wo-di: 17.00, 20.30, 22.30. In good company wo: 17.30, 20.30, 22.45, do: 17.30, 22.45, vr-di: 17.30, 20.30, 22.45. De Indringer wo, vr, zo, di: 20.00. Hostage wo-di: 20.00. Million Dollar Baby wo-di: 22.45.

Limelight (056/22.10.01)

Before sunset wo, ma: 20.15. Brothers wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo-di: 20.15. Roads to Koktebel wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo, di: 20.15. Bin Jip do: 20.15, za: 20.15, 22.30, zo: 20.15. Familia Rodante vr: 20.15, 22.30, di: 20.15. Red, White & Blues ma: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Creep wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Guess Who? wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Poeh's Lollifanten Film N wo, za, zo: 14.00. Robots N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Sin City wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Interpreter wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Pacifier wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Kingdom of Heaven wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Shall we dance? wo-di: 20.00. Hostage wo-di: 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Le Placard wo: 22.30. Monty Python & the Quest for the Holy Grail vr: 22.30. The Last Supper ma: 22.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Star Wars Episode 3 wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Robots N wo-di: 14.30. Shall we dance? wo-di: 14.30, 20.00. Sin City wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The interpreter wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Pacifier wo-di: 14.30, 17.00. Guess Who? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House Of Wax wo-di: 17.00, 22.45. Kingdom of Heaven wo-di: 17.00, 19.45, 22.30. In good company wo-di: 20.00, 20.30. Sneak Preview do: 22.30.

Studio (woe) (016/30.07.00)

Brothers wo, do: 14.00, 22.30, vr-zo: 22.30, ma, di: 14.00, 22.30. Lemming wo-di: 14.00, 20.00, 22.30. Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 14.00. Sin City wo-di: 14.00, 16.15, 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo-ma: 14.00, 17.00, 20.00, di: 14.00, 17.00. Bin Jip wo-di: 16.00, 20.00. Robots N wo-di: 16.15. Dopo Mezzanotte (After Midnight) wo-di: 18.00. What The Bleep Do We Know wo-di: 18.00. 9 Songs wo: 18.30, 22.30, do: 18.30, vr-di: 18.30, 22.30. Sneak Preview

do: 22.30.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Kingdom of Heaven vr, za: 20.00. Poeh's Lollifanten Film N zo: 14.30. Spongebob Squarepants N zo: 17.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Guess Who? wo: 14.15, 20.30, do: 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 20.30. Kingdom of Heaven wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Pooh's Heffalump Movie wo, za, zo: 14.15. Robots N wo, za, zo: 14.15. Star Wars Episode 3 wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. In good company wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Shall we dance? wo: 18.00, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Pacifier wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. Hostage za, zo: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Guess Who?

wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Hostage wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. House Of Wax wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. In good company wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Kingdom of Heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Poeh's Lollifanten Film N wo, za, zo: 14.00. Robots N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Sin City wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The interpreter wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Pacifier wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Shall we dance? wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Layer Cake wo-di: 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Guess Who? wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. House Of Wax wo: 14.15, 19.45, 22.15, do-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Kingdom of Heaven wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15. Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 14.15. Poeh's Lollifanten Film N wo, za, zo: 14.15. Robots N wo, za, zo: 14.15. Shall we dance? wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Sin City wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15. The Interpreter wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Pacifier wo: 14.15, 19.45, 22.15, do-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Indringer wo-di: 16.45. In good company wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Layer Cake wo: 16.45, do, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 16.45, ma, di: 14.15, 16.45. Creep wo: 22.15, do-di: 19.45, 22.15. Hostage wo: 22.15, do-ma: 19.45, 22.15, di: 22.15. Million Dollar Baby do, vr, ma, di: 14.15. L'Imbalsamatore di: 19.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Maria Full of Grace zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Star Wars Episode 3

wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 15.00. House of the Flying Daggers zo, ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Hostage vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. Kingdom of Heaven vr: 20.00, za: 17.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, ma: 20.00. De Mantis vr: 22.30, za: 20.00, zo: 17.00. Pooh's Heffalump Movie za: 17.00, zo: 14.30, 17.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Guess Who? wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. House Of Wax wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.15. Robots N wo-di: 14.30. Shall we dance? wo-di: 14.30, 17.15, 20.00. Sin City wo-di: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.15. The interpreter wo-di: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15. Poeh's Lollifanten Film N wo-di: 16.15. The Pacifier wo-di: 18.00. In good company wo, do: 20.00, 22.15, vr: 20.00, za-di: 20.00, 22.15. Creep wo-di: 22.15. Sneak Preview vr: 22.30.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Star Wars Episode 3 vr: 19.45, za: 15.00, 19.45, zo: 14.30, ma, di: 20.00. Sin City vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The interpreter vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Kingdom of Heaven vr: 22.30, zo: 17.15. Guess Who? za: 15.00, zo: 14.30, 20.00, 22.30. The Pacifier za: 15.00, zo: 14.30. Shall we dance? za: 22.30, zo: 17.15.

Siniscoop (03/765.00.10)

Guess Who? wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. In good company wo-ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. Kingdom of Heaven wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, vr, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00. Pooh's Heffalump Movie wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Shall we dance? wo-di: 14.30, 20.00. Sin City wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Star Wars Episode 3 wo, do: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, vr, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. House Of Wax wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Pacifier wo-za: 17.00, zo: 11.00, 17.00, ma, di: 17.00. Creep wo-di: 22.30. Turtles Can Fly zo: 11.00, di: 20.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Bin Jip vr-di: 20.30. Star Wars Episode 3 vr, za: 20.30, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 20.30. Pluk van de Petteflet zo: 15.00. Million Dollar Baby zo: 17.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Guess Who? wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Kingdom of Heaven wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15. Poeh's Lollifanten Film N wo, za, zo: 14.15. Robots N wo, za, zo: 14.15. Shall we dance? wo: 14.15, 16.45, 22.15, do-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Sin City wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Star Wars Episode 3 wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15. The Interpreter wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. In good company wo-ma: 16.45, 19.45, di: 16.45. The Pacifier wo: 16.45, do, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 16.45, ma, di: 14.15, 16.45. House Of Wax wo-di: 19.45, 22.15. Creep wo-ma: 22.15, di: 22.45. De Indringer do, vr, ma, di: 14.15. Va, vis et deviens di: 20.15.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Star Wars Episode 3 wo: 14.00, vr: 20.00, za: 14.00. Million Dollar Baby wo: 20.00. Kingdom of Heaven za-di: 20.00.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234