Dinsdag 23/07/2019

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. K3 en het Magische Medaillon wo, za, zo: 14.00, 16.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 14.00, 16.00. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, do: 18.00, vr: 17.30, za, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 18.00. Alien vs. Predator wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Depuis qu'Otar est parti wo: 20.30. The Incredibles wo, do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. Fahrenheit 9/11 do: 20.30. The Girl next Door vr, za: 17.45, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Confituur wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. De Kus wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. The Polar Express wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Confituur wo-za: 20.00, zo: 14.30, 17.00, 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. Reis naar Melonia wo, za: 14.15. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo: 14.15, za: 16.45, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. The Incredibles N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Cellular wo: 19.45, 22.15, do: 22.15, vr-di: 19.45, 22.15. Confituur wo, do, ma, di: 19.45. White Chicks wo-di: 19.45, 22.15. Alien vs. Predator wo-di: 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 19.45. The Polar Express N za, zo: 14.15, 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Mondovino wo, za: 13.00. Oog van de adelaar wo, za, zo: 13.30. Confituur wo, zo: 14.00. Eleni wo-ma: 15.00, 19.45, di: 15.00. Nobody Knows wo-di: 15.30, 19.45, 22.10. Gegen die Wand wo-di: 16.00, 20.10, 22.15. L'Equipier wo-di: 18.00. Salvador Allende wo-di: 18.00, 22.40. Schultze Gets the Blues wo-di: 18.10. AE Fond Kiss vr, za: 0.20. Pleasant days vr, za: 0.20. La Meglio Gioventù - deel 1 za: 13.00. La Meglio Gioventù - deel 2 zo: 13.00. It's a wonderful life di: 19.45.

FotoMuseum (03/242.93.00)

Der blaue Engel wo: 20.00. Ugetsu Monogatari (Verhalen van de bleke man na de regen) do: 20.00. Anayurt Oteli vr: 20.00. Tropical Malady vr-zo, di: 20.30. Paris s'éveille za: 20.00. Hazal zo: 20.00. Yol ma: 20.00. The General ma: 20.30. Panique au village di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

G.O.R.A. wo-vr: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, za: 17.00, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Man on fire wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. The Manchurian Candidate wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Alien vs. Predator wo-vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 22.30, zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Confituur wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Garfield N wo-di: 14.30, 17.00. K3 en het Magische Medaillon wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Open Water wo-di: 14.30, 20.00, 22.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) wo: 14.30, 22.30, do: 14.30, 20.30, 22.30, vr, za: 14.30, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 22.30, ma: 14.30, 20.30, 22.30, di: 14.30, 22.30. Suspect zero wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The forgotten wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The Girl next Door wo: 14.30, 17.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 22.30, zo, ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Bad Santa wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cellular wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Collateral wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. De Kus wo-za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. House of the Flying Daggers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Stille Nacht wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. White Chicks wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Wimbledon wo-vr: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Terminal wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, do: 17.00, 20.00, 22.45, vr-zo: 17.00, 20.00, ma, di: 17.00, 20.00, 22.45. Sneak Preview wo: 20.00. The Bourne Supremacy wo-di: 20.00, 22.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 20.30, 22.45. Resident Evil 2: Apocalypse wo-di: 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za, zo: 14.30, 17.00. Bridget Jones Double Bill za: 20.00, 22.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.00. Cellular wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Confituur wo-di: 11.00, 12.50, 14.40, 16.30, 18.20, 20.10, 22.00. She Hate Me wo-zo: 11.00, 13.45, 16.30, 19.20, 22.00, ma, di: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00. The Incredibles N wo-di: 11.00, 13.30, 16.00, 18.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.20, 22.00. White Chicks wo-za: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. De Kus wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Bad Santa wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. House of the Flying Daggers wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. The forgotten wo-di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45. The Manchurian candidate wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 12.00, 14.00, 16.00. The Incredibles wo-di: 12.00, 15.00, 18.00, 20.30. Fighting Fish wo: 14.00. The Incredibles wo-vr: 14.00, 17.00, 19.30, 22.00, za-di: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Calvaire wo: 17.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) wo: 18.00, 20.00, 22.00, do: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, vr: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, za, zo: 18.00, ma, di: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Alien vs. Predator wo-zo, di: 21.30. Kopps wo: 22.00. In This World do: 14.00. My Town do: 17.00. My Friend do: 20.00. Tomorrow's Weather do: 22.00. Cidade de Deus vr: 14.00, 20.00. Elephant Heart / Elefantenherz vr: 17.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 20.00, 22.15, ma, di: 19.30. The Polar Express N za-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45. The Polar Express za-di: 20.00, 22.10. Stage Beauty ma: 22.00.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Alien vs. Predator wo: 14.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00. K3 en het Magische Medaillon wo, za, zo: 14.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) wo, za, zo: 14.00. Wimbledon wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Collateral wo, vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles N za, zo: 14.00, 17.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo: 14.00, vr: 18.00, zo: 16.00. The Incredibles N wo: 14.00, 16.00, vr: 18.00, za: 14.00, 16.00, 20.00, zo: 14.00, 16.00. The Girl next Door vr: 20.00, za: 16.00, 20.00, zo: 20.00. The Polar Express vr: 20.00, za: 14.00, zo: 14.00, 18.00. Garfield N zo: 18.00. Confituur zo: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

De Kus wo, do: 20.00, vr: 22.00, za-di: 20.00. The Incredibles N vr: 20.00, za: 14.30, zo: 14.30, 17.30. Alien vs. Predator za: 22.15.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Confituur wo: 15.00, 20.00, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 17.30, di: 20.00. Genesis wo: 15.00. The Motorcycle Diaries wo: 15.00, do: 20.00, za: 17.15, zo: 15.00. Clean wo: 20.00, 22.15, do: 22.30, za: 17.30, zo: 20.00, di: 22.15. House of the Flying Daggers wo: 20.00, 22.15, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 20.00, ma: 20.00, di: 22.30. She Hate Me wo: 22.15, do-za: 22.30, zo: 17.15, 22.15, ma: 22.30, di: 22.15. Un Long Dimanche de Fiançailles do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Te doy mis ojos (Take my Eyes) do: 22.30, za: 17.30, zo: 22.15, ma: 22.30, di: 20.00. Tokyo monogatari (Eerste reis naar Tokio) zo: 17.30.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

La Mala Educacion wo-za, ma, di: 15.15. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo-di: 15.35. La Finestra di Fronte wo-di: 17.35. Le Soleil Assassiné wo-di: 17.40. Schultze gets the Blues wo-di: 19.20. AE Fond Kiss wo-di: 19.25. Confituur wo-vr: 19.40, za: 13.50, 19.40, zo-di: 19.40. Gegen die Wand wo-di: 21.25. Oldboy wo-di: 21.30. Te doy mis ojos (Take my Eyes) wo-di: 21.35. Salvador Allende do-di: 15.40. Petits meurtres d'Amérique za, zo: 13.25. Brodeuses za: 13.55. De Blauwe Trein zo: 11.30. La dernière licorne zo: 11.30, 13.30. Catch that Girl zo: 15.15.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Nobody Knows wo-di: 13.20, 16.05, 18.50, 21.35. Ludovic II: un crocodile dans mon jardin wo, za, zo: 15.20. Mondovino wo-di: 16.20, 19.00. Notre Musique wo: 21.40, do: 14.30, vr: 14.30, 21.40, za, zo: 21.40, ma, di: 14.30, 21.40. Stage Beauty do: 21.40.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Banlieue 13 wo-di: 10.00, 11.35, 13.15, 13.25, 15.00, 15.10, 16.40, 16.50. Eros thérapie wo-di: 13.00. Les Choristes wo-di: 14.40, 19.50. Le Cou de la Girafe wo-za, ma, di: 16.25. Vipère au Poing wo-za, ma, di: 18.05. Banlieue 13 wo-di: 18.20, 18.30, 20.00, 20.10, 21.40, 21.50. The Bourne Supremacy wo, vr, zo: 21.35. Michael Blanco do: 13.00. 10e chambre, instants d'audience do, za, ma, di: 21.35. L'enquête corse vr: 13.00. Le Carton di: 13.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Kortfilms van David Wark Griffith wo: 19.00. The bride of Frankenstein wo: 20.15. Historische kortfilms uit de eerste tijden wo: 21.00. Solo Sunny wo: 22.15. Roman Holiday do: 15.00. Flight do: 18.15. The Birth of a Nation do: 19.00. Wittstock, Wittstock do: 20.15. Kalte Heimat vr: 18.15. Det hemmelighedsfulde X (De geheimzinnige X) vr: 19.00. Wild and woolly vr: 21.00. Herr Zwilling und Frau Zuckermann vr: 21.15. The younger generation za: 18.15. Otec Sergij (Vader Serge) za: 19.00. Selvi boylum al yazmalim (Mijn geliefde met de rode sjaal) za: 20.15. Die Puppe za: 21.15. Berdel za: 22.15. Thomas Graal bästa barn (Het beste kind van Thomas Graal) zo: 19.00. Don't change your husband zo: 21.00. Rain or shine zo: 22.15. The woman and the puppet ma: 19.00. Gizli yuz (Het geheime gelaat) ma: 20.15. Kortfilms met Harold Lloyd ma: 21.00. Ladies of leisure ma: 22.15. Das Indische Grabmal 1: Die Sendung des Joghi di: 19.00. A sailor made man di: 21.00. Somewhere in Turkey di: 21.00. Platinum blonde di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Tropical Malady wo: 18.00, do: 20.00, vr: 22.00. Rezervni deli (Spare parts) wo: 20.15, vr: 18.00, zo: 22.00. Pleasant days wo: 22.00, do: 18.00, za: 22.00, zo: 20.00. Ninotchka do: 22.15. Somewhere in between vr: 20.00, zo: 18.00. Wild Side za: 18.00. Les Triplettes de Belleville za: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Alien vs. Predator wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bad Santa wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Collateral wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. G.O.R.A. wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Garfield N wo-di: 14.30. Open Water wo: 14.30, 17.00, 22.30, do-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-di: 14.30, 17.00. The forgotten wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Girl next Door wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. The Manchurian candidate wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. White Chicks wo-ma: 14.30, 20.00, 22.30, di: 14.30, 22.30. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House of the Flying Daggers wo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. L'enquête corse wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Shark Tale (Haaiensnaaier) wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30, do: 15.00, 20.30, 22.30, vr: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30, za: 15.00, 20.30, 22.30, zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30. The Incredibles wo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. Confituur wo-di: 17.00. De Kus wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Wimbledon wo: 17.30, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Man on fire wo-di: 20.00, 22.45. Code 46 wo, do: 20.30, 22.45, vr-zo: 20.30, ma: 20.30, 22.45, di: 22.45. Suspect zero wo-di: 22.30.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Buongiorno Notte wo: 20.45. Girl with a Pearl Earring vr: 20.45. The Return zo: 20.20. Vodka Lemon ma: 20.45. The Clearing di: 20.45.

New Stockel (woe) (02/779.10.79)

Genesis wo: 19.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 21.00, zo: 20.30, ma: 20.45. Vipère au Poing do: 21.00. 36 Quai des Orfèvres vr: 22.10, za: 21.00, di: 20.30. Les Choristes za: 19.00, zo: 16.30. The Incredibles ma: 18.30.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Un Long Dimanche de Fiancelles wo-di: 11.05, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.45. The Manchurian candidate wo-zo: 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05, ma: 11.20, 14.00, 16.45, 22.05, di: 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05. Cellular wo-vr: 11.25, 13.30, 15.35, 17.40, 19.45, 21.50, za: 13.30, 15.35, 17.40, 19.45, 21.50, zo-di: 11.25, 13.30, 15.35, 17.40, 19.45, 21.50. The Incredibles wo-za: 11.30, 14.00, 16.45, 19.30, 22.00, zo: 14.00, 16.45, 19.30, 22.00, ma, di: 11.30, 14.00, 16.45, 19.30, 22.00. Bad Santa wo-di: 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. House of the Flying Daggers wo-za: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, zo: 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, ma, di: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00. Open Water wo: 11.45, 14.00, 16.00, 17.45, 19.35, 21.45, do: 11.45, 14.00, 16.00, 17.45, 21.45, ma, di: 11.45, 14.00, 16.00, 17.45, 19.35, 21.45. The forgotten wo, do: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45, vr, za: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, zo: 13.45, 15.45, 17.45, ma, di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45. Alien vs. Predator wo-di: 21.50. Narco do: 19.30. 36 Quai des Orfèvres vr-zo: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.50. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 19.45, 22.00, ma: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 10.45, 13.20, 16.05, 18.50, 21.30. Les Fautes d'Orthographe wo-di: 10.50, 12.55, 15.00, 17.20, 19.30, 21.30. La Confiance Règne wo-di: 10.55, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. The Polar Express wo-di: 10.55, 13.00, 15.05, 17.10. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo, do: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.50, vr: 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.50, za-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.50. Wimbledon wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.40. The Motorcycle Diaries wo-di: 11.05, 13.40, 16.20, 19.10, 21.45. The Incredibles wo-di: 11.10, 13.45, 16.25, 19.00, 21.40. House of the Flying Daggers wo-di: 11.25, 13.55, 16.30, 19.05, 21.35. Genesis wo-di: 11.30, 13.35, 15.30. Je suis un assassin wo, do, ma, di: 11.40, 14.00, 16.35, 19.00, 21.25. La Demoiselle d'Honneur wo-di: 11.45, 14.05, 16.35, 18.55, 21.25. L'Equipier wo, do: 17.15, 19.25, 21.35, vr-di: 17.15. She Hate Me wo: 18.50, 21.30, do, vr: 10.50, 13.30, 16.10, 18.50, 21.30, za, zo: 18.50, 21.30, ma, di: 10.50, 13.30, 16.10, 18.50, 21.30. Comme une Image wo-di: 19.20, 21.35. 36 Quai des Orfèvres vr-zo: 11.40, 14.00, 16.35, 19.00, 21.25. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-di: 19.25, 21.35.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

The Story of the Weeping Camel wo, do, za, zo: 13.00, 15.00. Mur wo, do: 13.20, 16.00, 19.30, 21.40, vr: 13.00, 17.00, 19.40, za, zo: 16.50, 19.40, ma, di: 13.00, 17.00, 19.40. Eleni wo-di: 13.40, 17.00, 20.30. Les Clefs de la Maison wo-di: 13.50, 16.30, 19.20, 21.30. La Femme de Gilles wo, do: 16.50, 19.00, 21.00, vr: 15.00, 21.45, za, zo: 21.45, ma, di: 15.00, 21.45. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 21.10. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-di: 13.20, 16.00, 19.30, 21.40.

Studio (woe) (013/31.10.20)

Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Garfield wo, za, zo: 15.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 15.00. The Girl next Door wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Incredibles N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Polar Express N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Confituur wo-vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. De Kus wo-vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Supersize Me wo, do: 20.00. Wimbledon wo, do: 20.00, 22.30, vr, za: 22.30, zo, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Alien vs. Predator wo-za: 22.30, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Collateral wo-di: 22.30. Man on fire wo, do, zo, ma: 22.30. White Chicks wo, do: 22.30, vr-di: 20.00, 22.30.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, zo: 15.00. The Incredibles wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Incredibles N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Polar Express N wo, za, zo: 15.00. De Kus wo-di: 20.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo, do: 20.00, vr-di: 20.00, 22.30. Open Water wo, do: 20.00, 22.30, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. White Chicks wo, do: 22.30. Wimbledon wo, do: 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. K3 en het Magische Medaillon za: 15.00. Confituur za, zo: 17.30. The Notebook ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Cellular wo-zo: 14.30, 17.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00. House of the Flying Daggers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, do: 14.30, vr-di: 14.30, 17.00. The Incredibles wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 15.00, 17.30, 20.00. The Manchurian candidate wo-ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, di: 14.30, 17.00, 22.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Bad Santa wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. K3 en het Magische Medaillon wo-di: 15.00. The forgotten wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. White Chicks wo, do: 17.00, 22.30, vr: 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00, 22.30. G.O.R.A. wo-di: 17.30. Man on fire wo-ma: 20.00, 22.45, di: 22.45. De Kus wo-di: 20.30, 22.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 20.30, 22.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr: 20.00, 22.30, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za, zo: 14.30, 17.00. Bridget Jones' Diary za: 20.00.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Nobody Knows wo: 14.15, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Confituur wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Genesis N wo, za, zo: 14.30. House of the Flying Daggers wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Eleni wo-di: 16.30, 19.45. Comme une Image wo-di: 17.00. Mondovino wo: 17.00. The Motorcycle Diaries wo-di: 17.00, 22.30. The Story of the Weeping Camel wo-di: 17.00. It's a wonderful life wo: 20.00. Oldboy wo-di: 22.45. Mur do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Ikingut wo: 14.45. Code 46 wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. De-Lovely wo, za, zo: 15.00. Gegen die Wand wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. La Finestra di Fronte wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Incredibles N wo: 15.00, 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. La Meglio Gioventù - deel 2 wo: 16.30, 19.45, vr: 19.45, zo: 16.30, 19.45, di: 19.45. L'Equipier wo, za, zo: 17.30. Schultze gets the Blues wo: 17.30, 22.30, za, zo: 17.30. Noi Albinoi wo: 22.30. Exils wo-di: 22.45. La Meglio Gioventù - deel 1 do: 19.45, za: 16.30, 19.45, ma: 19.45. The Clearing do-di: 22.30. Het oog van de adelaar za, zo: 14.45.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Confituur wo: 15.00, 20.00, do-di: 20.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Girl next Door wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Incredibles N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Alien vs. Predator wo, do: 20.00. White Chicks wo, do: 20.00, vr-zo: 22.30. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Polar Express N za, zo: 15.00, 17.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Garfield N wo-za: 14.30, zo: 10.30, 14.30, ma, di: 14.30. House of the Flying Daggers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. K3 en het Magische Medaillon wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. The forgotten wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. White Chicks wo-ma: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, di: 14.30, 17.00, 22.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Bad Santa wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cellular wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. De Kus wo-di: 15.00, 20.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Suspect zero wo, do: 15.00, 17.30, 22.45, vr-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 22.45. The Incredibles N wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30. G.O.R.A. wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. The Girl next Door wo-ma: 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 22.30. The Manchurian candidate wo-di: 17.00. Man on fire wo-za: 20.00, 22.45, zo: 11.00, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45. Alien vs. Predator wo-di: 22.30. Collateral wo-di: 22.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za, zo: 14.30, 17.00. Sneak Preview ma: 20.00. Reconstruction di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Garfield wo, za, zo: 14.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 14.00. Confituur wo-vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Notebook wo, do: 20.00. Wimbledon vr-di: 20.00. K3 en het Magische Medaillon za, zo: 17.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Cellular wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 15.00. The Incredibles wo, za, zo: 15.00. The Incredibles wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Wimbledon vr, za: 22.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

K3 en het Magische Medaillon wo, za, zo: 14.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 14.30. Alien vs. Predator wo, vr: 20.00, za: 22.30. Man on Fire wo: 20.00. The Girl next Door vr, za, ma: 20.00. 658 za: 14.00, zo: 20.00, ma: 14.00, di: 20.00. The Molly Maguires za: 15.15, zo: 21.15. Garfield N za, zo: 16.00. Yu-gi-oh! za, zo: 16.00. Confituur za, zo, di: 20.00. Untertage za: 20.00, zo: 14.00, ma: 20.00, di: 14.00. Germinal za: 21.15, zo: 15.15. Gegen die Wand za: 22.30, zo: 20.00, ma: 20.30, di: 20.00. Poets of Mongolia ma: 15.15, 21.15. Brassed Off di: 15.15, 21.15.

Studio (058/51.47.00)

Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 22.30, do: 22.30, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. Garfield N wo, za, zo: 15.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 15.00. The Incredibles N wo: 15.00, 17.30, do, vr: 17.30, za, zo: 15.00, 17.30, ma, di: 17.30. The Incredibles wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. The Polar Express N wo, za, zo: 15.00. Confituur wo-di: 17.30, 20.00. House of the Flying Daggers wo-di: 17.30, 20.00, 22.30. Open Water wo-di: 17.30, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 17.30, 20.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 20.00, 22.30. The Manchurian candidate wo, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

De Kus wo: 14.30, 17.00, 20.00, do-za, ma, di: 14.30, 17.00. House of the Flying Daggers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. K3 en het Magische Medaillon wo-di: 14.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Bad Santa wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cellular wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-di: 15.00. The Incredibles wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Manchurian candidate wo, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 17.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 17.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 17.00, 20.00. The forgotten wo-di: 20.00, 22.30. Man on fire wo-di: 22.30. White Chicks wo-di: 22.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr: 20.00, 22.30, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za, zo: 14.30, 17.00. Confituur za: 20.00. Sneak Preview di: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

La Finestra di Fronte wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Schultze gets the Blues wo, do: 20.15, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma: 20.15. The Event wo, vr: 20.15, zo: 15.00, 17.30, 20.30. Clean do: 20.15, za: 20.15, 22.30, ma, di: 20.15. Gegen die Wand vr, za: 20.15, 22.30. Tokyo monogatari (Eerste reis naar Tokio) di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Cellular wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Shark Tale N wo, za, zo: 14.00. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. The Incredibles wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Polar Express N wo: 14.00, 17.00, do: 17.00, vr, za: 17.00, 20.00, zo: 14.00, 17.00. White Chicks wo: 14.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr, za: 14.00, 22.30, zo: 14.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The forgotten wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Manchurian candidate wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Man on fire wo-di: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Tijl Uilenspiegel zo: 15.00. AE Fond Kiss zo, di: 20.00. Mr. Arkadin zo, di: 22.30. Hair High ma: 20.00. The Inner Tour ma: 22.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The forgotten wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00. House of the Flying Daggers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-di: 15.00. The Manchurian candidate wo: 17.00, 20.00, 22.45, do: 17.00, 20.00, vr-zo: 17.00, ma: 17.00, 20.00, 22.45, di: 17.00, 22.45. De Kus wo-di: 20.30, 22.45. Sneak Preview do: 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr: 20.00, 22.30, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za, zo: 14.30, 17.00. Bridget Jones' Diary za: 20.00. Garfield N zo: 10.30.

Studio (woe) (016/22.56.67)

Confituur wo: 14.00, 18.30, do, vr: 14.00, 16.15, 18.30, za, zo: 14.00, 18.30, ma, di: 14.00, 16.15, 18.30. House of the Flying Daggers wo: 14.00, 17.45, 20.00, 22.30, do: 14.00, 17.45, 20.00, vr-di: 14.00, 17.45, 20.00, 22.30. The Incredibles wo-di: 14.00, 16.15, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo, za, zo: 14.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-ma: 15.45, 20.00, 22.30, di: 15.45, 22.30. K3 en het Magische Medaillon wo, za, zo: 16.15. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 16.15, 20.00. The Motorcycle Diaries wo-di: 17.45. Genesis wo-di: 18.30. Nobody Knows wo-di: 22.30. Oldboy do, vr, di: 14.00. Sneak Preview do: 22.30. 2046 di: 20.00.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

The Polar Express N wo, za, zo: 14.30. The Incredibles N vr: 20.00, za: 17.00, 20.00, zo: 17.00. Confituur zo: 19.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. Reis naar Melonia N wo, za: 14.15. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo: 14.15, za: 16.45, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. Cellular wo: 19.45, 22.15, do: 22.15, vr-di: 19.45, 22.15. Man on fire wo, do: 19.45, 22.15, vr-zo: 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. White Chicks wo-di: 19.45, 22.15. Une Adolescente (Shoujyo) do: 19.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr-zo: 19.45. The Polar Express N za, zo: 14.15, 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bad Santa wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Garfield N wo, za, zo: 14.00. Shark Tale N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. The forgotten wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. The Incredibles wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Polar Express N wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, di: 20.00. White Chicks wo: 14.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Confituur wo-zo, di: 17.00. The Manchurian candidate wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. De Kus wo-di: 20.00. Man on fire wo-di: 20.00, 22.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 22.30. Open Water wo-di: 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Bad Santa wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Cellular wo-vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Kus wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Garfield N wo, za, zo: 14.15. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, do: 14.15, 16.45, vr: 16.45, za-di: 14.15, 16.45. The Incredibles wo-zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma: 16.45, 19.45, 22.15, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Incredibles wo, do: 14.15, 16.45, vr: 16.45, za, zo: 14.15, 16.45, ma: 16.45, di: 14.15, 16.45. The Manchurian candidate wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. White Chicks wo-vr: 14.15, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 19.45, 22.15. Wimbledon wo, do: 14.15, 16.45, 19.45, vr: 14.15, 16.45, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45. The Girl next Door wo-vr: 16.45, 19.45, za: 19.45, ma, di: 16.45, 19.45. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 16.45, 22.15. Confituur wo: 19.45, do, vr: 14.15, 19.45, za, zo: 19.45, ma, di: 14.15, 19.45. The forgotten wo-zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Alien vs. Predator wo-di: 22.15. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45. Olivier, Onrust in Vogelland N za, zo: 14.15. The Polar Express N za, zo: 14.15, 16.45. K3 en het Magische Medaillon za, zo: 16.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Polleke zo: 14.30. La Finestra di Fronte zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Shark Tale (Haaiensnaaier) wo, za, zo: 14.00. Confituur wo: 16.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

A Streetcar named desire do: 20.00. Collateral vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) vr: 20.00, za: 17.00, zo: 14.00, 17.00. The Terminal vr, za: 22.30, zo, ma: 20.00. Catch that Girl za: 17.00, zo: 14.00, 17.00. Genesis za: 20.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Alien vs. Predator wo: 14.30, 22.15, do: 22.15, vr-di: 14.30, 22.15. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 14.30, 18.00, 20.00, 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Cellular wo-di: 14.30, 18.00, 20.00, 22.15. Shark Tale N wo-di: 14.30, 16.15. The forgotten wo-di: 14.30, 18.30, 20.15, 22.15. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.15. The Manchurian candidate wo-vr: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15, za-di: 17.15, 19.45, 22.15. Confituur wo-di: 16.15. The Incredibles wo-di: 16.15, 20.00, 22.15. Garfield N wo-di: 16.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, vr-di: 17.15, 19.45. De Kus wo-ma: 18.00, 20.00, 22.15, di: 18.00, 22.15. Te doy mis ojos (Take my Eyes) do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.30. The Polar Express N za-di: 14.30. Le Chignon d'Olga di: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Garfield N wo: 15.00. K3 en het Magische Medaillon wo: 15.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za: 15.00, zo: 14.30. The Girl next Door wo, za: 15.00, zo: 17.15. The Incredibles N wo, za: 15.00, zo: 14.30. Confituur wo, do: 20.00, zo: 17.15, ma, di: 20.00. De Kus wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. Wimbledon wo-zo: 20.00. White Chicks vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30. The Polar Express N za: 15.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De Kus wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. The forgotten wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-za, ma, di: 14.30. Cellular wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma: 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 22.30. The Manchurian candidate wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Alien vs. Predator wo: 20.00, 22.30, do: 14.30, 20.00, 22.30, vr: 14.30, za, zo: 17.00, ma, di: 14.30. Finding Neverland vr: 20.00. After the Sunset vr: 22.30. Reis naar Melonia N za, zo: 14.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason za-di: 20.00, 22.30. AE Fond Kiss zo: 11.00, di: 20.00. The Polar Express zo: 11.00, 14.30, 17.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Un Long Dimanche de Fiançailles vr, za: 20.30, zo: 17.30, 20.30, ma, di: 20.30. Wimbledon vr, za: 20.30, zo: 17.30. K3 en het Magische Medaillon zo: 15.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) zo: 15.00. The Clearing zo-di: 20.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Cellular wo-za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Kus wo-vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za: 16.45, 19.45, 22.15, zo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. House of the Flying Daggers wo-vr: 14.15, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 19.45, 22.15. Olivier, Onrust in Vogelland N wo, za: 14.15. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 14.15. The Incredibles N wo, do: 14.15, 16.45, vr: 16.45, za-di: 14.15, 16.45. The Incredibles wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The forgotten wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Girl next Door wo-di: 16.45. Wimbledon wo-di: 16.45. White Chicks wo-zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Hessed Mufla (Amazing Grace) wo, di: 20.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 22.15. Confituur do, vr, ma, di: 14.15. Alien vs. Predator do, ma: 19.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason vr, za: 19.45, zo: 14.15, 19.45. Garfield N za, zo: 14.15. The Polar Express za, zo: 14.15, 16.45. Före Stormen (Before the Storm) di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21) Confituur wo: 20.00.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden