Woensdag 28/10/2020

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Deuce Bigalow: European Gigolo wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 18.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Herbie: Fully Loaded N wo, za, zo: 14.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za, zo: 14.00, 16.00. A Lot Like Love wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 16.00, 18.00, ma, di: 18.00. Dark Water wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 18.00, 20.30, do: 18.00, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Cinderella Man zo-di: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

The Island wo, do: 17.30, 20.30, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.30, ma, di: 17.30, 20.30. Stealth wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. The Upside of Anger wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Madagascar N zo: 14.00.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Herbie: Fully Loaded N vr, za: 20.00, zo: 17.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon za, zo: 14.30.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

A Lot Like Love wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 17.00, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo: 14.15, za, zo: 16.45. Herbie: Fully Loaded N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Madagascar N wo: 14.15, za: 14.15, 16.45, zo: 14.15. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za: 14.15, zo: 16.45. Mr. And Mrs. Smith wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Amityville Horror wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, ma, di: 18.00. The Island wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00. Wedding Crashers wo: 18.00, vr, za: 22.15. Ladies Movy Night: The Upside of Anger (Opgelet: Ladies Only!) wo: 19.00. The Upside of Anger wo: 22.15, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Cinderella Man zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30. Into The Blue zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Asshäk - Geschichten aus der Sahara wo, za, zo: 14.00. L'enfant wo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.00, do, vr: 16.00, 20.00, 22.00, za, zo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.00, ma, di: 16.00, 20.00, 22.00. What The Bleep Do We Know wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Paradise now wo-di: 16.00, 20.00. Tickets wo-di: 16.00, 20.00. Hawaii, Oslo wo-di: 17.45, 21.45. Bin Jip wo, do: 18.00, vr, za: 0.15, 18.00, zo-di: 18.00. Bombón, El Perro wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00. Les Poupées Russes wo-di: 22.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Dead Man Walking wo: 20.00. Made in Secret: The Story of the East Van Porn Collective do: 20.00. I am a fugitive from a chain gang vr: 20.00. Cool hand Luke vr: 22.00. Rio Bravo za: 20.00. Alice (Neco z Alenky) zo: 16.00. Killer: A Journal Of Murder ma: 20.00. Murder in the First di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

The Island wo-za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. A Lot Like Love wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Madagascar N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-vr: 14.30, za: 14.30, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 15.30, 17.00, ma, di: 14.30, 15.30. The Skeleton Key wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30, 17.00. War of the Worlds wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Zoop in Afrika wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. A Good Woman wo-di: 15.00, 17.30, 20.30. A love song for Bobby Long wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory wo-vr: 15.00, 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 20.30, ma: 15.00, di: 15.00, 20.30. Dark Water wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Stealth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: Fully Loaded N wo-vr: 17.00, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-vr, zo-di: 17.00. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo, ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. Wedding Crashers wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-vr: 17.30, 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo-di: 17.30, 20.30, 22.45. The Transporter 2 wo-vr: 17.30, 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: Fully Loaded wo-vr: 20.00, za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 20.00, ma, di: 14.30. Million Dollar Baby wo-za: 20.00, 22.45, zo-di: 22.45. Sahara wo: 20.00, 22.45, do: 22.45, vr, za: 20.00, 22.45. Sin City wo-za: 20.00, 22.45, zo-di: 22.45. Sneak Preview wo: 20.00. The Interpreter wo-za: 20.00, 22.30, zo-di: 22.30. Fantastic Four wo-vr: 20.30, za: 15.00, 17.30, 20.30. Guess Who? wo-vr: 20.30, 22.45, za: 15.00, 20.30, 22.45. The Amityville Horror wo, do: 22.30, vr, za: 20.00, 22.30. House Of Wax wo-za: 22.45. Land of the Dead wo-zo, di: 22.45. New Police Story wo-za: 22.45. Laura's Star (Lauras Stern) N zo: 11.00, 14.30, 17.00. Cinderella Man zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hooligans zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Into The Blue zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D zo: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Broken Flowers zo, ma: 20.00, 22.30. Night Watch zo, ma: 20.00, 22.30. Himalaya ma: 20.00.

MuHKACinema (03/242.93.57)

The big red one : the reconstruction wo, za, ma: 20.30. L'Enfant Endormi vr, di: 20.30. King Kong zo: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, za: 13.00, 15.15, 17.30, zo: 11.00, 13.15, 15.30. The Island wo-za: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45, zo-di: 21.45. The Transporter 2 wo-za: 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15. Valiant N wo, za: 13.00, 14.45. Wedding Crashers wo-za: 13.00, 15.15, 19.45, 22.15. A Lot Like Love wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Charlie and the Chocolate Factory wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo: 19.30, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 19.30. Dark Water wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Madagascar N wo, za: 13.15, 15.15, 17.15. Sophie Scholl wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Skeleton Key wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. A Good Woman wo-zo: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, ma: 13.30, 15.30, 17.30, 21.30, di: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. L'enfant wo-za: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, zo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. House of D wo-vr: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.15. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, zo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Stealth wo: 14.00, 16.30, 19.30, 20.30, 22.00, do, vr: 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.30, 20.30, 22.00, za: 14.00, 16.30, 19.30, 20.30, 22.00, zo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Upside of Anger wo-za: 14.00, 16.30, 19.45, 22.10, zo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.45, 22.10. My Summer of Love wo-za: 17.30. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo: 17.30, 19.45, 22.00, do, vr: 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00, za: 17.30, 19.45, 22.00. Deuce Bigalow: European Gigolo wo, do: 20.00, 22.00, vr, za: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Cinderella Man za: 14.00, 17.00, 20.00, zo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Broken Flowers zo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Into The Blue zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Night Watch zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D zo-di: 11.00, 13.10, 15.20. The Dukes of Hazzard zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Laura's Star (Lauras Stern) zo-di: 11.30, 13.30, 15.30. Hooligans zo-di: 17.30, 19.40, 21.50. Kiss, Kiss, Bang, Bang zo-di: 17.30, 19.45, 22.00. Accused ma: 19.30.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Fantastic Four wo: 14.00, 20.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Honeymooners wo: 14.00, 20.00. War of the Worlds wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Herbie: Fully Loaded vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Perfect Man vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Madagascar wo, za, zo: 14.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 14.00, 20.00, vr-zo: 20.00. Valiant N wo, za, zo: 14.00. The Amityville Horror wo, vr, zo: 20.00. War of the Worlds za: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

Mr. And Mrs. Smith wo: 20.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Charlie and the Chocolate Factory wo, za: 15.00, zo: 17.30. Sophie Scholl wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Valiant N wo: 15.00, za: 17.30. Le Conseguenze Dell'Amore wo: 20.00. L'enfant wo-vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 20.00. Dear Wendy wo: 22.30, zo: 17.30, ma: 22.30. My Summer of Love wo-vr: 22.30, za: 20.00, zo, ma: 22.30. La vida que te espera (Your Next Life) do, vr: 20.00, za: 17.30, zo: 22.30, ma: 20.00, di: 22.30. Kung Fu Hustle vr, za: 15.00, di: 22.30. Howl's Moving Castle zo: 15.00, 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Le chateau ambulant wo-di: 14.00.

La Memoria del Saqueo wo-di: 14.45. Door in the Floor wo-di: 16.15. Dear Wendy wo-di: 17.00. La Moustache wo-di: 17.50. Crustacés et Coquillages wo-di: 18.25. Darwin's nightmare wo-di: 19.05. Politiki Kouzina (A Touch of Spice) wo-di: 19.35. My Summer of Love wo-di: 20.15. Million Dollar Baby wo-di: 21.15. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.40. Bin Jip wo-di: 22.00. Machuca do-di: 15.35. La Terre Vue Du Ciel za, zo: 12.35. Douches Froides za, zo: 12.40. Asshak za, zo: 13.20.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

L'enfant wo: 13.30, 17.30, 19.30, 21.30, do: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, vr: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, za, zo: 13.30, 17.30, 19.30, 21.30, ma, di: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. Taste of Tea wo-di: 14.00, 18.45. Le chateau ambulant wo, za, zo: 15.30. Ne fait pas ça wo-di: 16.50, 21.35. État de Guerre do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Travaux wo, vr, ma: 13.35. L'Amour aux trousses wo, vr, zo: 14.20. Les Choristes wo-di: 15.00. Le Courage d'Aimer wo-di: 15.30. Camping à la Ferme wo-di: 16.40. Brice de Nice wo-di: 17.20. Quand la mer monte wo-di: 18.20. Dans tes rêves wo-za, ma, di: 19.30. Ray wo, vr, zo, di: 20.50. Anthony Zimmer wo-vr, zo-di: 21.35. A Dirty Shame wo: 21.40, do, vr: 16.00, 21.40, za, zo: 21.40, ma, di: 16.00, 21.40. Les Mots Bleus do, za, zo, di: 13.50. Tout pour plaire do, za, ma, di: 14.20. Man to Man za: 21.35. Sahara zo: 19.30.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Compartiments Tueurs wo: 18.15. La Règle du Jeu wo: 20.15. Madigan wo: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

My darling Clementine wo: 18.00. Innocence wo: 22.00, do: 20.00, zo: 22.00, ma: 18.00. The Invisible Man do: 18.00. Fort Apache vr: 19.45. The grapes of wrath za: 18.00. Schizo ma: 20.15, di: 22.00. Frankenstein di: 18.00.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo: 14.00, 15.30, 17.00, do: 14.00, 15.30, vr, za: 14.00, 15.30, 17.00, ma: 14.00, 15.30. The Island wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Dark Water wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 22.30. Le Roman de Renart wo-za: 14.30, 17.00. Ma vie en l'air wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Madagascar N wo-za: 14.30, 17.00, ma, di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Stealth wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The Transporter 2 wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. War of the Worlds wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 22.30, ma, di: 17.00, 22.30. A Lot Like Love wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory N wo-za: 15.00. Fantastic Four wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 15.00. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo-di: 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Upside of Anger wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. A Good Woman wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Wedding Crashers wo-za: 17.30, 20.30, 22.45, zo: 20.30, 22.45, ma, di: 17.30, 22.45. Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-za: 20.00. The Interpreter wo-za: 20.00, 22.45. Madagascar wo-za: 20.30. Peindre ou faire l'amour wo-di: 20.30. A love song for Bobby Long wo-di: 22.30. Herbie: Fully Loaded wo-za: 22.30. The Amityville Horror wo-za: 22.30. Cursed wo-za: 22.45. Land of the Dead wo-za: 22.45. Sin City wo: 22.45, do-za: 20.00, 22.45. Guess Who? do-za: 20.30. Cinderella Man zo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Into The Blue zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 14.30, 17.00. Kiss, Kiss, Bang, Bang zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl zo: 15.00, 17.30. The Dukes of Hazzard zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Vive la Vie zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Broken Flowers zo-di: 20.00, 22.30. Night Watch zo-di: 20.00, 22.30.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Lemming wo-di: 19.05. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 19.35. The Man Without a Past wo-di: 21.30. Turtles Can Fly (Lakposhtha ham parvaz mikonand) wo-di: 21.40. Last September za, zo: 17.10. The Apartment za, zo: 17.15.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

The Island wo: 13.10, 16.00, 19.00, 21.50, do: 13.10, 16.00, 21.50, vr, za: 13.10, 16.00, 19.00, 21.50. A Lot Like Love wo-za: 13.15, 15.45, 19.20, 21.50. Dark Water wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20. Ma vie en l'air wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-vr: 13.15, 15.45, 19.20, 21.50. The Skeleton Key wo-za: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. L'enfant wo-za: 13.20, 15.30, 17.35, 19.45, 22.00, zo-di: 11.15, 13.20, 15.30, 17.35, 19.45, 22.00. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 13.30, 16.00, 19.30, 22.00, zo-di: 11.00, 13.30, 16.00, 19.30, 22.00. Stealth wo-za: 13.30, 16.00, 19.30, 22.00, zo-di: 11.00, 13.30, 16.00, 19.30, 22.00. The Transporter 2 wo-za: 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, zo: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30, ma: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. Charlie and the Chocolate Factory wo-za: 19.30, 22.00. Wedding Crashers wo-za: 19.35, 22.00. The Dukes of Hazzard do: 19.30, zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.20. Cinderella Man za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Broken Flowers zo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Into The Blue zo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.50. Night Watch zo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.45.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Millions wo-za: 13.00, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. L'enfant wo-za: 13.05, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40, zo-di: 11.00, 13.05, 15.10, 17.20, 19.30. Peindre ou faire l'amour wo-za: 13.10, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45, zo-di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. A Good Woman wo-za: 13.15, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50, zo-di: 11.10, 13.15, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Les Poupées Russes wo-za: 13.35, 16.15, 19.00, 21.35, zo-di: 11.00, 13.35, 16.15, 19.00, 21.35. Mr. And Mrs. Smith wo-vr: 13.45, 16.45, 19.25, 21.50. Sophie Scholl wo-za: 13.55, 16.30, 18.55, 21.30, zo-di: 11.25, 13.55, 16.30, 18.55, 21.30. Charlie and the Chocolate Factory wo-za: 14.00, 16.30, 19.00, 21.30, zo: 16.30, 19.00, 21.30, ma: 11.30, 14.00, 16.30, 19.00, 21.30. The Upside of Anger wo-za: 14.15, 16.45, 19.15, 21.45, zo-di: 11.40, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45. Ma vie en l'air wo-za: 14.20, 16.55, 19.20, 21.35, zo-di: 11.45, 14.20, 16.55, 19.20, 21.35. The Island wo-za: 14.30, 18.30, 21.15, zo-di: 11.40, 14.30, 18.30, 21.15. L' Amore Ritrovato (Une Romance Italienne) wo: 19.15, 21.45, do, vr: 14.15, 16.55, 19.15, 21.45, za: 19.15, 21.45, zo: 16.55, 19.15, 21.45, ma, di: 11.55, 14.15, 16.55, 19.15, 21.45. House of D wo: 19.25, do, vr: 13.00, 15.05, 17.15, 19.25, za: 19.25. Va, vis et deviens wo-za: 21.20. The Interpreter wo-za: 21.35. Cinderella Man za-di: 11.30, 14.30, 17.30, 20.30. Vive la Vie zo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. Broken Flowers zo-di: 11.20, 14.20, 16.50, 19.15, 21.35. Kiss, Kiss, Bang, Bang

zo-di: 11.50, 14.30, 17.00, 19.25, 21.40.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

El Septimo Dia wo-zo: 14.00, 21.20, ma: 14.00, di: 14.00, 21.20. L'enfant wo-di: 14.10, 16.30, 19.20, 21.40. Tickets wo-di: 14.20, 16.40, 19.10, 21.30. Paradise now wo-zo: 14.30, 17.00, 19.00, 21.10, ma: 14.30, 17.00, 19.00, 21.20, di: 14.30, 17.00, 19.00, 21.10. Hawaii, Oslo wo-di: 16.10, 18.50.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 15.00. Herbie: Fully Loaded N wo: 15.00, zo: 10.00, 15.00. Madagascar N wo, za: 15.00, zo: 10.00, 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 10.00, 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo: 15.00, zo: 10.00. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo: 15.00, 18.00, 22.30, do: 22.30, za: 18.00, zo: 10.00, 18.00. The Upside of Anger wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Island wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 12.30, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Skeleton Key wo: 17.30, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. War of the Worlds wo: 17.30, 22.30, do: 22.30, za: 17.30, zo: 12.30, 17.30. Brothers wo, do: 20.00. The Transporter 2 wo, do: 20.00, 22.30, vr, za: 22.30, zo: 10.00, 22.30, ma, di: 22.30. Wedding Crashers wo, do: 20.00, 22.30, vr, za: 22.30, zo: 10.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Cinderella Man vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo vr, za: 20.00, zo: 12.30, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Herbie: Fully Loaded zo: 12.30. Land of the Dead zo-di: 22.30.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 15.00. Herbie: Fully Loaded N wo, za: 15.00, zo: 10.00, 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 22.30, do, vr: 22.30, za: 15.00, 22.30, zo: 10.00, 15.00, 22.30, ma, di: 22.30. The Upside of Anger wo: 15.00, 17.45, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 12.30, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Dark Water wo: 17.45, 20.00, 22.30, do-za: 20.00, 22.30, zo: 12.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded wo: 17.45. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo: 17.45, za-di: 18.00. A Lot Like Love wo, do: 20.00, 22.30, vr-di: 20.00. The Island wo, do: 20.00, vr: 22.30, za-di: 17.30, 22.30. Cinderella Man vr: 20.00, za: 17.15, 20.00, zo: 10.00, 17.15, 20.00, ma, di: 17.15. Madagascar N za: 15.00, : 10.00, zo: 15.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon za: 16.45, zo: 12.30, 16.45. Darwin's nightmare za, zo: 20.00.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-za: 14.00, 15.30. A Lot Like Love wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 14.30, 17.00. Charlie and the Chocolate Factory N wo, vr, za: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 17.00, 22.30, di: 17.00, 20.00. The Island wo-za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, zo, ma: 14.30, 17.15, di: 17.15. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45. The Upside of Anger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dark Water wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: Fully Loaded N wo-za: 15.00, 17.30, zo-di: 15.00. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Madagascar N wo-di: 15.00, 17.30. Stealth wo-za: 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory wo, do: 17.30, vr, za: 17.30, 20.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 20.30, 22.45. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo, do: 22.45, vr, za: 20.30, 22.45. The Transporter 2 wo: 22.45, do-za: 20.30, 22.45. War of the Worlds vr, za: 22.45. Cinderella Man zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Night Watch zo-di: 20.00, 22.30. Broken Flowers zo-di: 20.30, 22.45. Hooligans zo-di: 20.30, 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Hawaii, Oslo wo: 14.15, 19.45, 22.30, do-za: 20.00, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Dear Wendy wo: 14.30, 20.00, 22.30, do-di: 17.00. My Summer of Love wo: 14.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma: 20.00. Paradise now wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Tickets wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00, 22.30. Asshäk - Geschichten aus der Sahara wo: 17.00. Bin Jip wo-di: 17.00, 22.30. Bombón, El Perro wo: 17.00. La Memoria del Saqueo wo: 17.00. Les Poupées Russes wo-di: 17.00, 22.30. L'enfant do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Stray Dogs (Rudao longhu bang) do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Broken Flowers di: 20.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

A Good Woman wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Dark Water wo: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30. El Septimo Dia wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. La Niña Santa (The Holy Girl) wo: 20.00, za, zo: 17.30.

Sophie Scholl wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. I Heart Huckabees wo: 22.30. Platform do: 15.00. The Eye vr: 20.00. Cinderella Man vr-di: 22.30. Les Animaux Fous, Fous, Fous za, zo: 15.00. De battre mon coeur s'est arrêté za, zo: 17.30. In the Mood for Love za: 17.30, 20.00. 2046 zo: 17.30, 20.00. Springtime in a Small Town ma: 20.00. Hero di: 20.00.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Herbie: Fully Loaded N wo, za, zo: 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon N wo, za, zo: 15.00. The Upside of Anger wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. A Lot Like Love wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 22.30, di: 20.00. Dark Water wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 22.30, di: 20.00. Madagascar N za, zo: 17.30. Cinderella Man zo-di: 20.00.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00. The Island wo-zo: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.15, 17.00, 22.45. A Lot Like Love wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. Charlie and the Chocolate Factory N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Dark Water wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30. Madagascar N wo-di: 14.30, 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.00, 20.00. Stealth wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo-za: 14.30. Wedding Crashers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 22.30. Herbie: Fully Loaded wo-di: 17.00. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo: 20.00, 22.30, do: 22.30, vr, za: 20.00, 22.30. The Transporter 2 wo-za: 20.00, 22.30. War of the Worlds wo, vr, za: 20.00. A Good Woman wo-di: 20.30, 22.45. The Interpreter wo-za: 22.30. Himalaya, l'enfance d'un chef do: 20.00. Cinderella Man zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Into The Blue zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) N zo: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Broken Flowers zo, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Night Watch zo-di: 20.00, 22.30. Hooligans ma, di: 20.00, 22.30. Sneak Preview ma: 20.00. L'enfant di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Herbie: Fully Loaded N wo, za, zo: 14.00. Valiant wo, za, zo: 14.00. Darwin's nightmare wo, do: 20.00. The Transporter 2 wo-di: 20.00. Charlie and the Chocolate Factory vr-di: 20.00. Herbie: Fully Loaded za, zo: 17.00. The Island za, zo: 17.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Dark Water wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 20.00. The Island wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30. The Upside of Anger wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Cinderella Man vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. De Mantis vr, za: 22.30. Herbie: Fully Loaded za, zo: 15.00. Madagascar za, zo: 15.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon za, zo: 15.00.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Charlie and the Chocolate Factory wo: 14.30, vr: 20.00, za: 14.30. Madagascar N wo, za: 14.30. Son of the Mask wo: 14.30, za: 20.00, zo: 14.30. The Island wo, za, di: 20.00. Wedding Crashers wo-vr, zo, di: 20.00. The Transporter 2 vr, za, ma, di: 20.00. Herbie: Fully Loaded N za, zo: 14.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon za, zo: 16.00. Valiant N zo: 14.30. Bin Jip zo: 20.00, ma: 20.30. Mr. And Mrs. Smith

zo, ma: 20.00.

Studio Koksijde (058/51.47.00)

A Lot Like Love wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 10.00, 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Dark Water wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 12.30, 15.00, 20.00, ma: 15.00, 20.00, di: 20.00. Deuce Bigalow: European Gigolo wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 10.00, 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za: 15.00, zo: 10.00, 15.00. The Skeleton Key wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 10.00, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 10.00, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Madagascar N wo, za: 16.15, zo: 10.00, 16.15. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 17.30, 22.30, zo: 12.30, 17.30, 22.30, ma, di: 17.30, 22.30. Sophie Scholl wo, do: 17.30, 20.00, vr, za: 17.30, zo: 12.30, 17.30, ma, di: 17.30. The Island wo-di: 17.30, 22.30. The Transporter 2 wo, do: 18.00, 22.30, vr, za: 18.00, zo: 12.30, 18.00, ma, di: 18.00. Cinderella Man vr, za: 20.00, 22.45, zo: 12.30, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory N zo: 12.30.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, do: 14.30, vr, za: 14.30, 17.00, zo-di: 14.30. Dark Water wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 17.00. Stealth wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 14.30, 22.30, vr, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. A Lot Like Love wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Madagascar N wo-za, ma, di: 15.00. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Island wo: 17.00, 20.00, 22.45, do: 17.00, 22.45, vr, za: 17.00, 20.00, 22.45. Herbie: Fully Loaded wo-di: 17.30. A Good Woman wo-di: 20.30, 22.45. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 20.30, 22.45, zo-di: 22.45. Himalaya, l'enfance d'un chef do: 20.00. Cinderella Man zo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 15.00, 17.30. The Dukes of Hazzard zo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Night Watch zo-di: 20.00, 22.30. Broken Flowers zo-di: 20.30, 22.45. Sneak ma: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Hawaii, Oslo wo-vr: 20.15, za, zo: 20.15, 22.30, di: 20.15. M, eine Stadt sucht einen mörder wo: 20.15, za: 20.15, 22.30, ma: 20.15. Paradise now wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo-di: 20.15. Tickets do, di: 20.15. The World zo: 20.15. Mon Oncle ma: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

A Lot Like Love wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, za: 14.00, 17.00, 20.00, zo: 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za-di: 14.00. Dark Water wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00. Madagascar N wo, za, zo: 14.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za, zo: 14.00. The Island wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 17.00, 20.00. The Skeleton Key wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-di: 17.00, 20.00, 22.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 14.00, 22.30. Stealt wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 22.30. Wedding Crashers wo-za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. The Transporter 2 wo-di: 22.30. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D zo-di: 14.00, 17.00. Night Watch zo-di: 17.00, 20.00. Cinderella Man zo-di: 20.00, 22.30. Into The Blue zo-di: 20.00, 22.30.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

A Lot Like Love wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 17.00. Charlie and the Chocolate Factory N wo-di: 14.30. Madagascar N wo-di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 14.30, 17.00, 20.00, vr, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dark Water wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 20.30, 22.45. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: Fully Loaded wo-di: 17.00. Stealth wo: 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, za: 17.00, 20.00. Himalaya, l'enfance d'un chef wo: 20.00. The Island wo-za: 20.00, 22.45. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-zo: 22.30. Sneak Preview do: 22.30. Cinderella Man zo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard zo-di: 15.00, 17.30. Night Watch (Nochnoy dozor) zo-di: 20.00, 22.30. Broken Flowers zo-di: 20.30, 22.45. Into The Blue ma, di: 14.30, 17.00. Hooligans ma, di: 20.00, 22.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang ma, di: 20.30, 22.45.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Charlie and the Chocolate Factory N wo-za: 14.00, zo: 10.00. L'enfant wo-za: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, zo: 10.00, 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. Madagascar N wo, za: 14.00, zo: 12.00, 14.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za: 14.00, zo: 12.00, 14.00. A Good Woman wo: 16.00, 20.00, 22.30, do: 14.00, 16.00, 20.00, vr: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, za: 16.00, 20.00, 22.30, zo: 12.00, 16.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. Dear Wendy wo-za: 16.00. Bombón, El Perro wo-di: 16.15. Hawaii, Oslo wo-za: 17.45, 20.00, zo: 17.45, ma, di: 17.45, 20.00. Bin Jip wo-di: 18.00. Douches Froides wo-di: 18.00. Paradise now wo-za: 18.00, 20.00, zo-di: 18.00. Sophie Scholl wo: 20.00, 22.30, do, vr: 14.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 20.00, 22.30. Sneak Preview do: 22.30. Broken Flowers zo: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 16.00, 22.30. Valiant N zo: 10.00.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Mr. And Mrs. Smith vr, za: 20.00, zo: 17.00, 20.00. Herbie: Fully Loaded N zo: 14.30.

Utopolis Lommel (do) (0900/1.04.02)

A Lot Like Love wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 17.00, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za: 14.15, zo: 16.45. Herbie: Fully Loaded N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Madagascar N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo: 14.15, za: 16.45. Mr. And Mrs. Smith wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 20.30. The Amityville Horror wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. The Island wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, ma, di: 18.00.

Wedding Crashers wo: 18.00, 20.30, do: 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00. Ladies Movy Night: The Upside of Anger (opgelet: Ladies Only!) wo: 19.00. The Upside of Anger wo: 22.15, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Cinderella Man zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30. Into The Blue zo: 19.45, ma, di: 20.30.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

A Lot Like Love wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za-di: 14.00. Dark Water wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo-di: 14.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za, zo: 14.00. The Island wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Skeleton Key wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo, za-di: 14.00. A Good Woman wo-di: 17.00. Madagascar N wo-di: 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 17.00, 22.30. Stealt wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. War of the Worlds wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30. The Transporter 2 wo-di: 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo-di: 20.00, 22.30. Wedding Crashers wo-di: 20.00, 22.30. Cinderella Man zo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Into The Blue zo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl zo-di: 14.00, 17.00.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

A Good Woman wo-za: 14.15, 16.45, 22.15. A Lot Like Love wo-za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo-di: 14.15, 16.45, 19.45. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.15. Dark Water wo-za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Herbie: Fully Loaded N wo, za, zo: 14.15. L'enfant wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Madagascar N wo, za, zo: 14.15. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za, zo: 14.15. Stealth wo-vr: 14.15, 19.45, 22.15, za: 19.45, 22.15, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. The Skeleton Key wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Transporter 2 wo-za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo-di: 17.00, 22.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 19.45, 22.15. Sophie Scholl wo: 16.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 22.15, za: 22.15. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-di: 16.45. War of the Worlds wo-di: 16.45. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 19.45, zo-di: 22.15. The Island wo-za: 19.45, 22.15, zo-di: 22.30. The Upside of Anger - Ladies Moovie Night wo: 19.45. The Upside of Anger wo: 22.15, do-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Wedding Crashers do, vr: 14.15, 19.45, za: 19.45, ma: 14.15. Cinderella Man zo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 14.15, 16.45. The Dukes of Hazzard zo-di: 14.15, 16.45, 19.45. Into The Blue zo: 16.45, 19.45, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45. Broken Flowers zo-di: 19.45. Hooligans zo-di: 19.45. Night Watch zo-di: 22.15.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Erik of het Klein Insectenboek zo: 14.30. Kinsey zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za, zo: 14.00. Herbie: Fully Loaded wo, za: 15.30, 20.00, zo: 15.30. The Island vr, zo, ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Herbie: Fully Loaded vr: 20.00, za: 17.00, zo: 14.30, 17.00, ma: 20.00. Mr. And Mrs. Smith vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. War of the Worlds vr: 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00. Madagascar N za: 17.00, zo: 14.30, 17.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Dark Water wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-vr: 14.30, 20.00, 22.15, za-di: 14.30, 22.15. Herbie: Fully Loaded wo-za: 14.30, zo-di: 17.15. Madagascar N wo-di: 14.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-za: 14.30, 16.00, zo-di: 14.30. The Island wo-za: 14.30, 19.45, 22.15, zo, ma: 17.15, 19.45, 22.15, di: 17.15, 22.15. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. The Upside of Anger wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. A Lot Like Love wo-vr: 17.15, 20.00, za: 20.00, zo-di: 17.15, 20.00. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 17.15, 20.00, 22.15, zo-di: 20.00. Stealth wo, do: 17.15, 19.45, 22.15, vr: 17.15, 19.45, za: 17.15, 19.45, 22.15, zo-di: 14.30, 17.15, 22.15. The Transporter 2 wo-za: 17.15, 22.15, zo-di: 22.15. War of the Worlds wo-di: 17.15. Machuka do: 17.45, 20.15. Cinderella Man za: 17.15, 19.45, zo-di: 14.30, 19.45. Hooligans zo-di: 20.00, 22.15. Crustacés et Coquillages di: 14.00.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

A Lot Like Love wo: 15.00, do, vr: 20.00, za: 14.30, 17.15, 20.00, zo: 14.30, 17.15, ma, di: 17.15. Herbie: Fully Loaded N wo: 15.00, za, zo: 14.30, ma, di: 17.15. L'enfant wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 20.00, vr: 22.30, za: 14.30, 17.15, 22.30, zo: 14.30, 17.15, ma, di: 17.15. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo: 15.00, zo: 14.30. The Skeleton Key wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 17.15, 20.00, 22.30. The Upside of Anger wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 17.15, 20.00. Dark Water wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.15, 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma, di: 20.00, 22.30. Stealth wo-zo: 20.00, ma, di: 20.00, 22.30. The Island wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. Deuce Bigalow: European Gigolo vr-di: 22.30. Madagascar N za, zo: 14.30. Charlie and the Chocolate Factory N za-di: 17.15. Into The Blue zo-di: 17.15, 22.30. Cinderella Man zo-di: 20.00. Hooligans zo-di: 22.30. The Transporter 2 zo-di: 22.30.

Siniscoop (03/765.00.10)

Dark Water wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo, za: 14.30, zo: 17.00. L'enfant wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Madagascar N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Stealth wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. The Island wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za: 17.00, zo: 11.00. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 17.00, 22.30, zo-di: 17.00. Sophie Scholl wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 17.00, 20.00, 22.30. A Lot Like Love wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za: 20.00, zo-di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, ma: 14.30, di: 14.30, 17.00. Va, vis et deviens do: 14.30, zo: 11.00, di: 20.00. Cinderella Man zo: 11.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 11.00, 14.30. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Into The Blue zo: 20.00, ma: 17.00, di: 20.00. Hooligans zo-di: 22.30. Night Watch zo-di: 22.30.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

A Lot Like Love wo-za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo-di: 14.15, 19.45. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.15. Herbie: Fully Loaded N wo, za: 14.15. L'enfant wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Madagascar N wo, za, zo: 14.15. The Skeleton Key wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. War of the Worlds wo: 14.15, 16.45. Wedding Crashers wo: 14.15, do, vr: 14.15, 16.45, za: 14.15, ma, di: 16.45. Dark Water wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo, za: 16.45, zo: 14.15. Stealth wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za: 16.45, 19.45, 22.15, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy wo-di: 16.45. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-za: 19.45, zo-di: 22.15. Mr. And Mrs. Smith wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 19.45, 22.15, za: 19.45, 22.15, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. The Upside of Anger - Ladies Movie Night wo: 19.45. The Island wo-za: 22.15. The Upside of Anger wo: 22.15, do-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Laura's Star (Lauras Stern) zo: 14.15, 16.45. Cinderella Man zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.30. Into The Blue zo, ma: 16.45, 19.45, di: 16.45. Broken Flowers zo-di: 19.45. Bin Jip di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

The Island vr-di: 20.00. Piet Piraat en de Betoverde Kroon za, zo: 14.00. Madagascar za, zo: 15.30.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234