Donderdag 12/12/2019

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Blade Trinity wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.00, 16.00. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, do: 18.00, vr: 17.30, za, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 18.00. Confidences Trop Intimes wo: 20.30. The Incredibles wo, do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. Alexandra's Project do: 20.30. Cellular vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Birth wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. De Kus wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. The Polar Express N wo-za: 18.00, zo: 14.00, 16.00, 18.00, ma, di: 18.00. The Manchurian Candidate wo, do, ma, di: 20.30. Ocean's Twelve vr, za: 20.00, 22.30, zo: 20.30. K3 en het Magische Medaillon zo: 14.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N zo: 14.00, 16.00. Confituur za: 20.00, zo: 17.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Blade Trinity wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.00, 17.30. The Incredibles wo: 14.15, 22.15, do-za: 19.45, 22.15, zo: 14.15, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. The Incredibles N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Polar Express N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 19.45, 22.15. Birth wo-di: 19.45, 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-vr: 19.45, 22.15, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 19.45, 22.15. Raising Helen wo: 19.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Salvador Allende wo, za: 13.00. Schultze Gets the Blues wo, zo: 13.00. Kirikou en de heks wo, za, zo: 13.30. 2046 wo-di: 15.00, 19.30, 22.00. Nobody Knows wo-di: 15.00, 19.45. Les Temps qui changent wo-ma: 16.00, 20.30, di: 16.00. Gegen die Wand wo-di: 17.15, 22.15. Eleni wo-di: 17.30. Stage Beauty wo-di: 17.45, 22.15. La Finestra di Fronte vr, za: 0.00. Oldboy vr, za: 0.00. She Hate Me vr, za: 0.00. La Meglio Gioventù - deel 1 za: 13.00. La Meglio Gioventù - deel 2 zo: 13.00. Kes di: 20.30.

FotoMuseum (03/242.93.00)

Shiiku (The Catch) wo: 20.00. Tropical Malady wo, za, di: 20.30. Death in Venice do: 20.00. Fin août, début septembre vr: 20.00. The General vr, ma: 20.30. Voice Over zo: 20.00. Clean zo: 20.30. Harem Suare ma: 20.00. Lorna di: 20.00. Supervixens di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Man on fire wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Plop en Kwispel wo: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, do, vr: 14.00, 15.30, 17.00, za: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00. Bad Santa wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Christmas with the Kranks wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Confituur wo-di: 14.30. Floris wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Garfield N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. K3 en het Magische Medaillon wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, zo: 11.00, 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.30, ma, di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30. The Polar Express N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Birth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Blade Trinity wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cellular wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The forgotten wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Polar Express wo, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr, za: 15.00, 17.30, 20.30, zo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Modigliani wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. The Manchurian Candidate wo-vr: 17.00, 20.00, 22.45, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Collateral wo, do: 17.30, 20.30, 22.45, vr-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. De Kus wo-vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Sneak Preview wo: 20.00. The Bourne Supremacy wo-di: 20.00, 22.30. The Terminal wo-za: 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 17.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 20.30. House of the Flying Daggers wo-zo: 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 17.30, 20.30, 22.45. Suspect zero wo-vr: 20.30, 22.45, za-di: 17.30, 20.30, 22.45. White Chicks wo-di: 20.30, 22.45. Alien vs. Predator wo-di: 22.45. Infernal Affairs wo-di: 22.45. Open Water wo-di: 22.45. Ocean's Eleven vr, za: 17.00. Ocean's Twelve vr, za: 20.00, 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 14.30, 17.00.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.00. Blade Trinity wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.50, 22.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-zo: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, ma: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Plop en Kwispel wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. The Incredibles wo: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00, do: 11.00, 14.00, 17.00, 22.00, vr-di: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. The Polar Express N wo-di: 11.00, 13.15, 15.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-zo: 11.00, 13.45, 16.30, 19.20, 22.00, ma: 11.00, 13.45, 16.30, di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.20, 22.00. Birth wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Cellular wo-ma: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00, di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. 2046 wo-di: 11.15, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. House of the Flying Daggers wo: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, do: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00, vr-ma: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, di: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00. The Incredibles N wo-di: 11.30, 14.00, 16.30. Infernal Affairs wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. The forgotten wo-vr: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45, za, zo: 17.45, 19.45, 21.45, ma: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45, di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 21.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00. The Incredibles wo-di: 12.00, 15.00, 18.00, 20.30. The Polar Express wo-di: 17.45, 20.00, 22.10. Bad Santa wo-zo: 19.45, 22.00, ma: 22.00, di: 19.45, 22.00. De Kus wo, do, zo, di: 19.50, 22.00. The Exorcist: The Beginning do: 19.30. Ocean's Twelve vr, za: 19.50, 22.00, di: 19.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. The life and death of Peter Sellers ma: 19.30. The Phantom of the Opera ma: 20.00, di: 19.30.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

The Incredibles N wo: 14.30, za: 17.00, zo: 14.30. De Kus wo, do, za: 20.00. The Polar Express vr: 20.00. Ocean's Twelve vr, za: 22.00, zo: 20.00. The Polar Express N za: 14.30, zo: 17.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Confituur wo: 15.00, 20.00, za: 17.30, zo: 15.00. Te doy mis ojos (Take my Eyes) wo: 15.00, 22.15, zo: 22.15. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 15.00, 22.15, do: 22.15, vr: 22.30, za: 17.15, 22.30, zo: 17.15, 22.15, ma, di: 20.00. House of the Flying Daggers wo: 20.00, do, vr: 22.30, za: 17.15, 22.30, zo: 20.00, ma, di: 22.30. Supersize Me wo: 20.00, za: 22.30. She Hate Me wo, do, ma, di: 22.15. 2046 do-za: 20.00, zo: 17.15, 22.15, ma, di: 20.00. Birth do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma: 20.00, di: 22.30. Les Temps qui changent do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma: 22.30, di: 20.00. Kissing Jessica Stein vr: 22.30. The Motorcycle Diaries za: 15.00. Last Tango in Paris zo: 17.30.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

She Hate Me wo-za, ma, di: 14.45. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo, za-di: 15.15. Te doy mis ojos (Take my Eyes) wo-di: 16.25. L'Equipier wo, vr-di: 17.15. La Femme de Gilles wo-di: 17.20. Genesis wo-vr, zo-di: 18.30. Kontroll wo-di: 18.30. Comme une Image wo, vr-di: 19.15. AE Fond Kiss wo-vr, zo-di: 19.25. James' journey to Jerusalem wo-vr: 20.10, za: 14.25, 19.25, zo: 14.25, 20.10, ma, di: 20.10. Gegen die Wand wo, vr-di: 21.25. Schultze gets the Blues wo-di: 21.30. Code 46 wo-di: 21.55. Chico do: 16.00. Vagabond do: 21.00. Confituur za, zo: 13.30. Het oog van de adelaar zo: 14.45.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Birth wo-di: 14.00, 17.20, 19.25, 21.30. Les Contes de l'Horloge Magique (Sprookjes van de Toverklok) wo, za, zo: 14.45. Nobody Knows wo: 16.05, 18.50, 21.35, do, vr: 13.20, 16.05, 18.50, 21.35, za, zo: 16.05, 18.50, 21.35, ma, di: 13.20, 16.05, 18.50, 21.35. Ludovic II: un crocodile dans mon jardin wo, za, zo: 16.10.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Banlieue 13 wo-di: 11.35, 13.15, 14.30, 15.00, 16.05, 16.40, 17.40, 18.20. Les Choristes wo-di: 14.40, 16.25, 19.50. The Story of the Weeping Camel wo: 18.05, do, vr: 13.00, 18.05, za, zo: 18.05, ma, di: 13.00, 18.05. Banlieue 13 wo-di: 19.15, 20.00, 21.40. La Confiance Règne wo-di: 21.00. The Bourne Supremacy wo, zo: 21.35. 10e chambre, instants d'audience do, di: 21.35. Wimbledon vr, za, ma: 21.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Anatomie van de film wo: 18.15. Beau Geste wo: 19.00. Wuthering heights wo: 20.15. Geheimnisse einer Seele wo: 21.15. Broadway Bill wo: 22.15. The Philadelphia story do: 15.00. DTour #1 do: 18.15. Faust do: 20.15. Sellale (De waterval) do: 20.15. DTour #5: Wagner & #8217 vr: 18.15. Fulta Fischer's boarding house vr: 19.00. So this is love vr: 19.00. Carte Blanche Rekveld vr: 20.15. Orchids and ermine vr: 21.00. It happened one night vr: 22.15. Karanlikta uyananlar za: 14.00. Haremde dort kadin za: 16.00. DTour #2 za: 18.15. It's the old army game za: 19.00. Mr. Deeds goes to town za: 20.15. Adi Vasfye (Voornaam Vasfye) za: 22.15. Klassieke filmmatinees voor de jeugd zo: 15.00. DTour #3 zo: 18.15. Kortfilms met Laurel & Hardy zo: 19.00. Carte blanche Rekveld: Utopia and Concrete zo: 20.15. Submarine zo: 21.00. Umut zo: 22.15. DTour #4 ma: 18.15. L'argent ma: 19.00. Carte blance Rekveld: Crystals and Curves ma: 20.15. Tabutta rövasata ma: 22.15. Sestaja cast mira (Het zesde deel van de wereld) di: 18.00. 2001, A space odyssey di: 18.15. Three bad men di: 19.00. De zaak Alzheimer di: 20.45. The way of the strong di: 21.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Top Hat wo: 18.00. Rezervni deli (Spare parts) wo: 20.00, vr, za: 22.00. Tropical Malady wo: 22.00, do, za: 18.00, zo: 22.00. One, Two, Three do: 20.15. Pleasant days do: 22.15, vr: 20.00, zo: 18.00. Ninotchka vr: 18.00. Wild Side za: 20.15. The Pink Panther Show zo: 11.00. Silk Stockings zo: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. Bad Santa wo-vr: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30, za, zo: 14.30, 20.30, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30. Blade Trinity wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.30. Christmas with the Kranks wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Les Temps qui changent wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Narco wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The forgotten wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.30. The Polar Express N wo-di: 14.30, 17.00. The Polar Express wo: 14.30, 17.00, 22.30, do-ma: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. 36 Quai des Orfèvres wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 15.00, 17.00, 20.30, 22.30. Birth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. House of the Flying Daggers wo-vr: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45, za: 15.00, 20.15, 22.45, zo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. L'enquête corse wo-di: 15.00, 17.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-di: 15.00. The Incredibles wo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, do: 17.00, 22.45, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 17.00, 22.45. Collateral wo-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Man on fire wo-di: 20.00, 22.45. The Manchurian candidate wo-di: 20.00, 22.45. De Kus wo-di: 20.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 20.30, 22.45. Modigliani wo-di: 22.45. Ocean's Eleven vr, za: 17.00. Ocean's Twelve vr, za: 20.00, 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 14.30, 17.00.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Collateral vr: 20.45. Girl with a Pearl Earring zo: 18.00. Vodka Lemon zo: 20.20. The Clearing ma: 20.45. De-Lovely di: 20.45.

New Stockel (woe) (02/779.10.79)

Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 18.30, do: 20.45, ma: 18.30, di: 20.45. 36 Quai des Orfèvres wo: 21.00, do, vr: 18.30, zo: 20.45, ma: 21.00, di: 18.30. Ocean's Twelve vr, za: 20.45. Les Choristes za: 18.30, zo: 16.30.

Paleis voor Schone Kunsten - Tentoonstellingen (02/507.84.66)

Looking for Alfred/Leytonstone zo: 18.00.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Carne Tremula wo-za, ma, di: 19.25. Monty Python's The Meaning of Life wo-di: 19.30. Lucia Y El Sexo wo-za, ma, di: 21.20. Oldboy wo-vr: 21.30, za, zo: 17.15, 21.30, ma, di: 21.30. Exils za: 17.05. Chico zo: 18.00. Kontroll zo: 20.00. Vagabond zo: 22.00.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Blade Trinity wo-di: 10.55, 13.05, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-za: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, zo: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. 2046 wo-di: 11.05, 13.45, 16.30, 19.15, 21.55. Cellular wo, do: 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.45, vr, za: 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, zo: 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 21.45, ma: 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 21.45, di: 11.20, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20. The Manchurian candidate wo-vr: 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05, za, zo: 19.25, 22.05, ma: 11.20, 14.00, 16.45, 22.05, di: 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05. The Incredibles wo-di: 11.30, 14.00, 16.45, 19.30, 22.00. 36 Quai des Orfèvres wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.50. House of the Flying Daggers wo: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, do: 11.45, 14.15, 17.00, 22.00, vr, za: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, zo: 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, ma: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00, di: 11.45, 14.15, 17.00, 22.00. Narco wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.50. The Polar Express wo-di: 19.45, 21.55. Ocean's Twelve vr, za: 19.25, 22.00, ma: 19.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 11.30, 14.00, 16.30. Le dernier trappeur ma: 19.30. The life and death of Peter Sellers di: 19.30. The Exorcist: The Beginning di: 21.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 10.45, 13.20, 16.00, 18.45, 21.25. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 19.35, 21.45. Narco wo-di: 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 19.35, 21.45. Birth wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.30, 21.35. Les Temps qui changent wo-di: 11.00, 13.05, 15.05, 17.15, 19.25, 21.35. The Motorcycle Diaries wo-di: 11.05, 13.35, 16.20, 18.55, 21.30. The Incredibles wo-di: 11.10, 13.45, 16.15, 19.00, 21.40. Infernal Affairs wo-di: 11.15, 13.50, 16.20, 19.00, 21.35. House of the Flying Daggers wo-zo: 11.25, 13.55, 16.30, 19.05, 21.35, ma: 11.25, 13.55, 16.30, 21.35, di: 11.25, 13.55, 16.30, 19.05, 21.35. 36 Quai des Orfèvres wo-di: 11.35, 14.00, 16.40, 19.10, 21.40. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 11.40, 14.05, 16.30, 19.05, 21.30, do: 11.40, 14.05, 16.30, 21.30, vr-di: 11.40, 14.05, 16.30, 19.05, 21.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 11.45, 14.00, 16.10, 18.25, 20.40. La Demoiselle d'Honneur wo: 19.15, 21.40, do: 11.45, 14.10, 16.35, 19.15, 21.40, vr: 11.45, 14.10, 16.35, za, zo: 19.15, 21.40, ma: 11.45, 14.10, 16.35, 19.15, 21.40, di: 11.45, 14.10, 16.35, 21.40. Ocean's Twelve do: 19.30, vr, za: 19.15, 21.40. The Phantom of the Opera ma, di: 19.30. Les Soeurs Fâchées di: 21.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Les Clefs de la Maison wo: 13.00, 17.10, 19.20, 21.40, do: 13.00, 17.10, 21.40, vr-di: 13.00, 17.10, 19.20, 21.40. 2046 wo-di: 13.20, 16.00, 18.50, 21.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 13.50, 16.30, 19.00, 21.10. Eleni wo-di: 14.00, 20.00. Stage Beauty wo-di: 15.00, 17.15, 19.30, 21.45. Mur wo-di: 17.40.

Studio (woe) (013/31.10.20)

Birth wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Blade Trinity wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, za, zo: 15.00. The Incredibles N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Polar Express N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Cellular wo-di: 20.00, 22.30. The Clearing wo, do: 20.00. The Girl next Door wo, do, zo, ma: 20.00. The Incredibles wo-di: 20.00, 22.30. Alien vs. Predator wo, do, ma, di: 22.30. White Chicks wo, do, zo, ma: 22.30. Ocean's Twelve vr-zo: 20.00, 22.30. Confituur zo: 17.30, ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.30, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. House of the Flying Daggers wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-di: 14.30. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Birth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Blade Trinity wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Christmas with the Kranks wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Incredibles N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Polar Express N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Polar Express wo-di: 15.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 17.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr, za: 20.00, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 17.00. Cellular wo-vr: 17.30, 22.45, za: 22.45, zo-di: 17.30, 22.45. The forgotten wo-di: 20.00, 22.30. De Kus wo-di: 20.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-ma: 20.30, 22.45, di: 20.30. Bad Santa wo-ma: 22.45. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 14.30, 17.00. Ocean's Eleven za, zo: 17.00. Ocean's Twelve za, zo: 20.00, 22.30. Witse - De Val ma, di: 20.00, 22.30.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Nobody Knows wo: 14.15, 22.30, do, vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 19.45. Eleni wo: 14.30, 19.45, do-di: 16.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. House of the Flying Daggers wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Infernal Affairs wo: 14.30, 20.00, 22.30, do-di: 17.00, 22.30. Confituur wo-di: 17.00. Mur wo: 17.00. Oldboy wo: 17.00. The Story of the Weeping Camel wo-di: 17.00. Kes wo: 20.00. The Motorcycle Diaries wo: 22.45, do-di: 17.00. 2046 do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Birth do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Le Roi et l'Oiseau N wo, za, zo: 14.45. De-Lovely wo: 15.00. Modigliani wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. The Incredibles N wo, za, zo: 15.00, 17.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. La Meglio Gioventù - deel 2 wo: 16.30, 19.45, vr: 19.45, zo: 16.30, 19.45, di: 19.45. Gegen die Wand wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. La Finestra di Fronte wo: 17.30, 20.00, za, zo: 17.30. Schultze gets the Blues wo: 17.30. Code 46 wo: 22.30, do-di: 22.45. Exils wo: 22.45. La Meglio Gioventù - deel 1 do: 19.45, za: 16.30, 19.45, ma: 19.45. Les Temps qui changent do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. James' journey to Jerusalem vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00. Blade Trinity wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-vr: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, za, zo: 17.00, 20.30, 22.45, ma, di: 14.30, 20.30, 22.45. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-vr: 14.30, 17.00, za: 11.00, 14.30, 17.00, zo, ma: 14.30, 17.00. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 22.45. Bad Santa wo, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr, za: 15.00, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Birth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Christmas with the Kranks wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Polar Express N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Polar Express wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30. The forgotten wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo-di: 17.00, 20.00, 22.30. De Kus wo-zo: 20.00. House of the Flying Daggers wo, do, zo-di: 20.00, 22.30. Man on fire wo-di: 20.00, 22.30. G.O.R.A. wo-di: 22.30. Suspect zero wo-di: 22.30. White Chicks wo-zo: 22.30. Ocean's Eleven vr, za: 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve vr, za: 17.00, 20.00, 22.30. Sneak Preview ma: 20.00. Witse - De Val ma, di: 20.00, 22.30. 5 x 2 di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. The Polar Express N wo, za, zo: 15.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 20.00. House of the Flying Daggers wo-di: 20.00. The Polar Express wo, do: 20.00, za, zo: 17.30, ma, di: 20.00. Ocean's Twelve vr, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00. Cellular vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30. The Incredibles vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30, 17.00. Blade Trinity wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-vr: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, za: 14.30, 20.30, 22.45, zo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-vr: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Birth wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Christmas with the Kranks wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Incredibles wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30. The Polar Express N wo-di: 15.00, 17.30. Bad Santa wo-di: 20.00, 22.30. House of the Flying Daggers wo-zo, di: 20.00. The forgotten wo-za: 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. White Chicks wo, do, zo-di: 22.30. Witse - De Val ma, di: 20.00, 22.30. Sneak Preview di: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

2046 wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. La Finestra di Fronte wo: 20.15, vr: 20.15, 22.30, ma: 14.30, 20.15. Les Temps qui changent wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma: 20.15. Mondovino do, di: 20.15. La Femme de Gilles za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15. Last Tango in Paris di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 14.00, 17.00, 22.30, do: 22.30, vr: 17.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 22.30, ma, di: 22.30. Birth wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Blade Trinity wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Floris wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 14.00, 15.30, 17.00. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. The Polar Express N wo: 14.00, 17.00, vr-zo: 17.00. Bad Santa wo-di: 20.00, 22.30. Cellular wo, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 20.00, ma, di: 20.00, 22.30. The forgotten wo, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Incredibles wo-di: 20.00, 22.30. Ocean's Twelve vr-zo: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Catch that Girl wo, zo: 15.00. Gegen die Wand wo: 20.00, do: 22.30, za: 20.00, zo: 22.30, di: 20.00. Divine Intervention wo: 22.30, do: 20.00. The Loss of Sexual Innocence vr: 20.00, ma: 22.30. The nightmare before Christmas vr: 22.30, zo: 20.00, di: 22.30. Strangers on a Train za: 22.30, ma: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. Birth wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles wo-vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, za, zo: 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00. The Polar Express N wo, do: 14.30, 17.00, vr, za: 14.30, zo-di: 14.30, 17.00. Blade Trinity wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. House of the Flying Daggers wo-di: 20.00, 22.30. Cellular wo-zo: 20.30, 22.45, ma, di: 22.45. De Kus wo, do, zo: 20.30. The forgotten wo, zo: 22.45. Sneak Preview do: 22.30. Ocean's Eleven vr, za: 17.00. Ocean's Twelve vr, za: 20.00, 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 14.30. Witse - De Val ma, di: 20.00, 22.30.

Studio (woe) (016/22.56.67)

2046 wo-di: 14.00, 20.00, 22.30. House of the Flying Daggers wo-ma: 14.00, 20.00, di: 20.00. Plop en Kwispel wo: 14.00, 16.15, do, vr: 16.15, za, zo: 14.00, 16.15, ma, di: 16.15. The Incredibles N wo, za, zo: 14.00. Birth wo: 16.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, za, zo: 16.00, 20.00, 22.30, ma: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, di: 16.00, 20.00, 22.30. Confituur wo-di: 16.15. Nobody Knows wo-di: 17.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 17.30. The Motorcycle Diaries wo-di: 17.45. Stage Beauty wo-di: 18.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 20.00, 22.30, do: 20.00, vr-di: 20.00, 22.30. Modigliani wo-di: 22.30. Sneak Preview wo, vr-di: 22.30. The Incredibles do, vr, ma: 14.00.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Birth wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Blade Trinity wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo: 14.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Floris wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Plop en Kwispel wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 14.00, 15.30, 17.00, di: 17.00. Shark Tale N wo, za, zo: 14.00. The forgotten wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. The Incredibles wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Polar Express N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 20.00, 22.30. Bad Santa wo-di: 20.00, 22.30. De Kus wo, do, ma, di: 20.00. Man on fire wo-di: 22.30. Walking Tall wo-di: 22.30. Ocean's Twelve vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

2046 wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Birth wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Blade Trinity wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Pippi Langkous wo: 14.15, 16.45, za: 16.45. Plop en Kwispel wo: 14.15, 16.00, 17.30, do, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 14.15, 16.00, 17.30, ma, di: 14.15, 16.45. The Great Dictator wo: 14.15, 19.45. The Incredibles wo, do: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, vr: 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Incredibles N wo-di: 14.15, 16.45. The Polar Express N wo-zo: 14.15, 16.45, ma: 16.45, di: 14.15, 16.45. The Polar Express wo: 14.15, 16.45, do: 16.45, vr-di: 14.15, 16.45. White Chicks wo-di: 16.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 19.45, 22.15, do: 14.15, 19.45, 22.15, vr, za: 19.45, 22.15, zo-di: 14.15, 19.45, 22.15. Bad Santa wo-di: 19.45, 22.15. Cellular wo: 19.45, 22.15, do: 22.15, vr-di: 19.45, 22.15. De Kus wo-di: 19.45, 22.15. The Manchurian candidate wo, do: 19.45, 22.15, vr, za: 22.15, zo-di: 19.45, 22.15. The forgotten wo: 22.15, do: 19.45, 22.15, vr: 19.45, zo, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. The General do: 14.15, 19.45. Confituur do, vr: 16.45, za, zo: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45. Modern Times vr: 14.15, za: 14.15, 19.45. Ocean's Twelve za: 19.45, 22.15, zo: 19.45. Shark Tale (Haaiensnaaier) N zo: 16.45.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-vr: 14.30, 18.30, 20.15, 22.15, za, zo: 14.30, 18.30, 20.15, ma, di: 14.30, 18.30, 20.15, 22.15. Blade Trinity wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, do: 14.30, 20.00, 22.15, vr-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Cellular wo, do: 14.30, 20.00, 22.15, vr: 14.30, 20.00, za-di: 14.30, 20.00, 22.15. Plop en Kwispel wo-di: 14.30, 16.00, 17.30. Shark Tale N wo-di: 14.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.15. The Polar Express N wo-di: 14.30, 17.15. The Incredibles wo-di: 16.15, 20.00, 22.15. Birth wo-di: 16.20, 18.15, 20.00, 22.15. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-vr: 17.15, 19.45, za, zo: 17.15, ma: 17.15, 19.45, di: 17.15. The Polar Express wo, vr-di: 20.00. The forgotten wo-di: 22.15. The Manchurian candidate wo-di: 22.15. Gegen die Wand do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.30. Ocean's Twelve za, zo: 19.45, 22.15. Uma onda no ar (Radio Favela) di: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo, za: 15.00, zo: 14.30, 17.15. The Incredibles N wo, za: 15.00, zo: 14.30. The Polar Express N wo, za: 15.00, zo: 14.30. The forgotten wo, do: 20.00, vr, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Incredibles wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, di: 20.00. The Manchurian Candidate wo, do: 20.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-za, ma, di: 20.00. Blade Trinity vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Ocean's Twelve vr-zo: 20.00, 22.30. Cellular vr, za: 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Confituur zo: 17.15.

Siniscoop (03/765.00.10)

Birth wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Blade Trinity wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo, zo: 14.30. The Incredibles N wo, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00. The Incredibles wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Polar Express N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cellular wo-di: 20.00, 22.30. De Kus wo-di: 20.00. The forgotten wo: 20.00, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, za, zo: 20.00, ma: 14.30, 17.00, 20.00, di: 14.30, 17.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 22.30, za, zo: 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 22.30. The Manchurian candidate wo-di: 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za: 14.30. 5 Children and It N zo: 11.00. 5 x 2 zo: 11.00, di: 20.00. Olivier, Onrust in Vogelland N zo: 14.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Birth wo: 14.15, 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za-di: 14.15, 19.45, 22.15. Blade Trinity wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo: 14.15, 16.00, 17.30, do, vr: 14.15, za, zo: 14.15, 16.00, 17.30, ma, di: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo-di: 14.15, 16.45. The Incredibles wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Polar Express wo-di: 14.15, 16.45. The Polar Express N wo, do: 14.15, 16.45, vr: 16.45, za-di: 14.15, 16.45. De Kus wo: 16.45, 19.45, do: 16.45, vr-di: 16.45, 19.45. Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid wo-di: 19.45, 22.15. Raising Helen wo: 19.45. The forgotten wo, do: 19.45, 22.15, vr-zo: 22.15, ma: 19.45, 22.15, di: 22.15. Cellular wo: 22.15, do: 19.45, 22.15, vr, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. House of the Flying Daggers wo, vr-di: 22.15. Ocean's Twelve vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45. AE Fond Kiss di: 20.00.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234