Zondag 28/11/2021

Filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Big momma's house 2 wo: 14.00, 16.00, 18.00, do: 18.00, 20.30, vr: 18.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Keeping mum wo: 14.00, 17.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Nanny McPhee N wo, za, zo: 14.00, 16.00, 18.00. The Pink Panther wo, za, zo: 14.00, 16.00, 18.00. Crash wo: 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Derailed wo: 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Paradise now wo: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

De hel van Tanger wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Fun with Dick and Jane wo: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Walk the Line wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Two for the money vr, za: 22.30. Bambi 2 zo: 14.00, 16.00.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Dennis van Rita vr, za: 20.00, zo: 17.00, 20.00.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

Bambi 2 N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo: 14.15, do: 20.30, vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30. De hel van Tanger wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Keeping mum wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Nanny McPhee N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Pink Panther wo: 14.15, vr: 22.15, za: 14.15, 22.15. Brokeback Mountain wo: 18.00, do: 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 20.30. Fun with Dick and Jane wo, do, ma, di: 18.00. The Descent wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Casanova wo: 19.45, 20.30. Walk the Line do, ma, di: 18.00. Knetter za, zo: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Knetter wo, za, zo: 14.00. March of the Penguins wo, za, zo: 14.00. Three Times wo: 15.30, do-di: 15.30, 19.45. L'ivresse du pouvoir wo-di: 16.00, 22.00. Vers le sud wo-di: 16.00, 20.00. Crash wo-di: 18.00, 22.00. Me and you and everyone we know wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00. Mrs Henderson presents wo-di: 18.00. Vrouw in het zand wo: 19.45. Vrouw in het zand wo: 20.00. The Bow wo-di: 22.00. Good night and good luck wo-di: 22.10. Cronicas vr, za: 0.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

The Informer wo: 20.00. Come and get it do: 20.00. Unser täglich brot vr: 20.00. Van eigen bodem vr: 22.00. Return of the poet za: 18.00.

Huis van de Filmcultuur (03/272.51.10)

Dogville do: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Brokeback Mountain wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia N wo-za: 14.15, 17.00, zo: 10.30, 14.15, 17.00, ma, di: 14.15, 17.00. The new world wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bambi 2 N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Big momma's house 2 wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Crash wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De Kleine Ijsbeer 2 wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Keeping mum wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Syriana wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The Pink Panther wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Derailed wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hostel wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Descent wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 16.45. Memoirs of a Geisha wo-ma: 16.45, 20.00, 22.45, di: 16.45, 20.00. Babam Ve Oglum wo-vr: 17.00, 20.00, 20.30, za, zo: 20.00, 20.30, ma, di: 17.00, 20.00, 20.30. Walk the Line wo-di: 17.00, 20.00. Bee season wo-ma: 20.00. Flightplan wo-ma: 20.00. Get rich or die trying wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Lord of War wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Munich wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 16.45, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 20.00. Sneak Preview wo: 20.00. The Constant Gardener wo-di: 20.00. Two for the money wo-vr: 20.00, 22.45, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45. Edison wo: 22.30, do-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Saw 2 wo-ma: 22.30. Aeon Flux wo-ma: 22.45. The cave wo-di: 22.45. Dennis van Rita do-zo: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N za: 14.00, zo: 10.30, 14.00. Buitenspel za, zo: 14.30. King Kong za, zo: 14.30. Knetter za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Nacht van het examen di: 20.00, 22.30.

MuHKA_media (03/242.93.57)

McLuhan's Wake do, vr: 20.30. Îles flottantes za: 20.30. A History of Violence zo: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Bambi 2 N wo, za, zo: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 17.45. Breakfast on Pluto wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.30, 22.10. Crash wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. De hel van Tanger wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Memoirs of a Geisha wo: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00, do: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00, vr-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. Nanny McPhee N wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. The Descent wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. The new world wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. The Pink Panther wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00. Big momma's house 2 wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Derailed wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Keeping mum wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Syriana wo-di: 11.15, 14.00, 16.45, 19.30, 22.10. The Constant Gardener wo-zo: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10, ma: 11.15, 14.00, 16.30, 22.10, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10. Brokeback Mountain wo-di: 11.30, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Fun with Dick and Jane wo-ma: 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, di: 11.45, 14.00, 20.00, 22.00. Hostel wo-di: 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Get rich or die trying wo: 17.00, 19.30, 22.00, do, vr: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, za, zo: 17.00, 19.30, 22.00, ma: 11.45, 14.30, 17.00, 22.00, di: 17.00, 22.00. Walk the Line wo: 19.15, 22.00, do, vr: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00, za, zo: 19.15, 22.00, ma, di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. Capote do: 19.30. North Country ma: 19.30. Failure to Launch di: 19.30.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

The Chronicles of Narnia wo, za, zo: 14.00. Wallace & Gromit N wo: 14.00. Jarhead wo, vr, za: 20.00. Keeping mum wo, vr: 20.00, za: 14.00, 20.00, zo: 14.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Breakfast on Pluto ma, di: 20.00. De hel van Tanger ma: 20.00, di: 22.30. The new world ma, di: 20.00. Dennis van Rita ma: 22.30. The Bow ma, di: 22.30. Vers le sud ma, di: 22.30. Crustacés et Coquillages di: 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

The Incredibles wo: 14.00. Rize wo-di: 14.40. The girl can't help it wo-vr: 15.10, za, zo: 13.15, 15.10, ma, di: 15.10. Va, vis et deviens wo-di: 16.25. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 17.05. Mrs Henderson presents wo-vr: 17.40, za, zo: 12.10, 17.40, ma, di: 17.40. Le petit Lieutenant wo-di: 19.10. Crash wo-di: 19.25. La petite Jerusalem wo-di: 19.40. Match Point

wo-di: 21.20. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.35. Enron - The smartest guys in the room wo-di: 21.40. Le temps qui reste do-za, ma, di: 14.10. La Marche de l'Empereur do-za, ma, di: 15.55. Planta 4a za, zo: 12.45. 5 Children and It zo: 16.00.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

L'ivresse du pouvoir wo: 14.30, 17.00, 19.15, 21.30, do: 14.30, 17.00, 19.15, vr-di: 14.30, 17.00, 19.15, 21.30. Kirikou et les bêtes sauvages wo, za, zo: 15.00. Three Times wo-za: 16.20, 19.00, zo: 16.20, ma: 16.20, 19.00, di: 16.20, 21.35. Vers le sud wo: 21.35, do, vr: 14.00, 21.35, za: 21.35, ma: 14.00, 21.35, di: 14.00. Désentubage Cathodique do: 21.30. Le souffrance au Travail zo: 19.30. Unveiled (Fremde Haut) di: 19.00.

Aventure (woe) (02/219.92.02)

Madagascar wo, za, zo: 12.00, 13.30. Toute la beauté du monde wo-di: 13.00, 18.10. Je vous trouve très beau wo-di: 14.45, 19.50. Palais Royal wo-di: 16.25. An Unfinished Life wo-di: 17.50, 19.40. Je ne suis pas là pour être aimée wo: 18.15, do, vr: 13.20, 18.15, za, zo: 18.15, ma, di: 13.20, 18.15. King Kong wo-di: 20.00. Sheitan wo, za, zo: 21.20. Where the Truth Lies wo: 21.20, do: 16.00, vr: 16.00, 21.20, zo: 21.20, ma: 16.00, 21.20, di: 16.00. Lord of War wo-di: 21.35.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77)

Porcelain Doll wo: 18.30. The beautiful washing machine wo: 20.30, do: 18.30. The devil's rain wo: 22.30. Shark in the Head do: 20.30, vr: 18.30.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Galina Ustvolskaya wo: 12.30. Viaggio in Italia wo: 18.15. Feu Mathias Pascal wo: 19.00. The Omen wo: 20.15. Vredens dag wo: 22.15. Manon do: 15.00. Arsenal 1 do: 18.15. Der Student von Prag do: 19.00. Arsenal 2 do: 20.15. The devil rides out vr: 18.15. Faust vr: 19.00. The ninth configuration vr: 20.15. The grand duchess and the waiter vr: 21.00. Dov'e la liberta...? vr: 22.15. Claude Vivier za: 15.15. The exorcist za: 18.15. La roue 1 za: 19.00. Une Part Du Ciel za: 20.30. Angst za: 22.15. Do you remember revolution? zo: 18.15. La roue 2 zo: 19.00. The seventh victim zo: 20.45. Night of the demon zo: 22.15. György Ligeti ma: 12.30. To the devil a daughter ma: 18.15. Don Q, son of Zorro ma: 19.00. The Hours ma: 20.15. La main du diable ma: 22.15. Olivier Messiaen di: 12.30. Bedazzled di: 18.15. Eifersucht di: 19.00. Katzelmacher di: 20.15. L'affiche di: 21.00. La beauté du diable di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Confessions of a Dangerous Mind wo: 18.00. Kilometre zero wo: 20.00, do: 20.15, vr: 18.00, za: 22.00, zo: 18.00, 20.00, di: 22.00. Malpertuis wo: 22.00. Le pont des arts do: 18.00. Rear Window do: 18.00, di: 20.00. A costa dos murmurios do: 22.00, za: 20.00, di: 18.00. Daughters of darkness vr: 20.00, za: 18.00, zo: 22.00. Les Lèvres rouges vr: 22.00. Toy Story 1 zo: 11.00. O Brother, Where Art Thou? di: 20.00.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

Babam Ve Oglum wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Brokeback Mountain wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.30. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Du Jour au Lendemain wo-di: 14.30, 17.30, 20.30, 22.45. Get rich or die trying wo-ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. Hostel wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. Keeping mum wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. Nanny McPhee N wo-di: 14.30, 17.00. The Descent wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The new world wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Toi et Moi wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bambi 2 N wo-di: 15.00. Big momma's house 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Incontrolable wo: 15.00, do-di: 15.00, 17.30. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. L'Ivresse du pouvoir wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Nanny McPhee wo-di: 15.00. The Pink Panther wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Syriana wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Derailed wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Fun with Dick and Jane wo: 17.30, 20.30, 22.45, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr: 17.30, 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 17.30, 20.30, 22.45. Two for the money wo-zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 22.30. Crash wo-di: 19.45, 22.30. Prime wo-di: 20.00. Edison wo-ma: 20.30, 22.45, di: 20.30. Memoirs of a Geisha wo-di: 20.30, 22.15. Munich wo-di: 20.30. Kurtlar Vadisi Irak wo-di: 22.30.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Sophie Scholl wo: 20.20. Pride and Prejudice za, zo: 17.50. Crash za: 20.20. Lord of War di: 20.20.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Caché wo-za: 19.15, zo: 15.00, 19.15, ma, di: 19.15. Ferpect Crime (El Crimen Ferpecto) wo-za: 19.30, zo: 15.15, 19.30, ma, di: 19.30. Crash wo-di: 21.30. Broken Flowers wo-vr: 21.45, za, zo: 17.30, 21.45, ma, di: 21.45. La petite Jerusalem za, zo: 17.15.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Big momma's house 2 wo: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 19.40, 21.45, do: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 21.45, vr-zo: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 19.40, 21.45, ma: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 21.45, di: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 19.40, 21.45. Brokeback Mountain wo-di: 11.00, 13.45, 16.25, 19.20, 22.00. Nanny McPhee wo, za, zo: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25. Pompoko wo, za, zo: 11.00, 13.30. Syriana wo-di: 11.00, 13.50, 16.30, 19.30, 22.05. The new world wo-ma: 11.05, 13.45, 16.25, 19.15, 21.55, di: 11.05, 13.45, 16.25, 21.55. Hostel wo-di: 11.10, 13.15, 15.15, 17.15, 19.30, 21.30. The Descent wo-di: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40. Memoirs of a Geisha wo-di: 11.20, 14.20, 17.20, 20.15. Derailed wo, do: 11.30, 14.00, 16.00, 19.30, 21.45, vr: 11.30, 14.00, 16.00, 21.45, za-di: 11.30, 14.00, 16.00, 19.30, 21.45. Keeping mum wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.40, 21.50. Du Jour au Lendemain wo-di: 11.40, 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.05. The Pink Panther wo: 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, do, vr: 11.30, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, za, zo: 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, ma, di: 11.30, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Fauteuils d'Orchestre wo: 19.45, do, vr: 11.15, 13.45, 16.00, 19.45, za, zo: 19.45, ma, di: 11.15, 13.45, 16.00, 19.45. Morocco do: 19.40. Crash do-di: 22.00. La Doublure vr: 19.30. Failure to Launch ma: 19.30. Cabaret Paradis di: 19.30.

UGC Toison d'Or (woe) (0900/1.04.40)

The new world wo-zo: 10.55, 13.35, 16.15, 18.55, 21.35, ma: 10.55, 13.35, 16.15, 21.35, di: 10.55, 13.35, 16.15, 18.55, 21.35. Bambi 2 wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. Breakfast on Pluto wo-di: 11.00, 13.35, 16.15, 18.55, 21.35. Brokeback Mountain wo-di: 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.45. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 11.05, 13.10, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40. Toi et Moi wo-di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.25, 21.30. Syriana wo-di: 11.10, 13.45, 16.25, 19.00, 21.40. L'ivresse du pouvoir wo-di: 11.25, 14.00, 16.25, 19.10, 21.35. Nanny McPhee wo, za, zo: 11.25, 14.00, 16.15. Du Jour au Lendemain wo-di: 11.35, 13.35, 15.35, 17.35, 19.35, 21.35. Memoirs of a Geisha wo-di: 11.35, 15.00, 18.20, 21.15. Fauteuils d'Orchestre wo-di: 11.45, 14.30, 16.45, 19.20, 21.40. Prime wo-ma: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.45, di: 11.45, 14.30, 17.00, 21.45. Walk the Line wo-di: 11.45, 15.00, 18.30, 21.25. Good night and good luck wo: 17.25, 19.30, 21.30, do, vr: 11.00, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.30, za, zo: 17.25, 19.30, 21.30, ma, di: 11.00, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.30. The Constant Gardener wo, za, zo: 19.00, 21.35. North Country ma, di: 19.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Keeping mum wo-di: 13.40, 15.40, 19.20, 21.20. La Marche de l'Empereur wo-di: 13.40, 17.40. Congo River wo-di: 13.50, 16.20, 19.00, 21.30. Zaïna, Cavalière de l'Atlas wo-di: 14.10, 18.50. Fauteuils d'Orchestre wo-di: 14.20, 16.40, 19.10, 21.40. Viva Zapatero wo-di: 15.20, 21.10. Crash wo-di: 16.30, 21.00. Me and you and everyone we know wo-di: 17.10, 19.20.

Cinema Albert (052/21.16.40)

Zathura: a Space Adventure wo: 14.30. Brokeback Mountain wo: 20.00. Walk the Line wo: 20.00. De hel van Tanger vr, za: 19.30, 21.30, zo: 15.30, 19.30, ma, di: 20.00. Keeping mum vr, za: 19.30, 21.30, zo: 15.45, 19.30, ma: 20.00. Big momma's house 2 za: 14.30, zo: 17.15. Nanny McPhee N za: 14.30, zo: 14.00. Bambi 2 N zo: 14.00. The Pink Panther zo: 17.30. Dennis van Rita di: 20.00.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Bambi 2 wo, za, zo: 15.00, 16.30. Big momma's house 2 wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Keeping mum wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Knetter wo, za, zo: 15.00. Nanny McPhee wo, za, zo: 15.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 15.00. Get rich or die trying wo, za, zo: 17.30. Hababam Sinifi 3,5 wo, za, zo: 17.30. Two for the money wo, zo: 17.30. Fun with Dick and Jane wo: 18.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 18.00, 22.30, ma, di: 22.30. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. Good night and good luck wo, do, zo: 20.00. Memoirs of a Geisha wo-di: 20.00. The Descent wo-di: 20.00, 22.30. Walk the Line wo, do, zo: 22.30.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Bambi 2 wo, za, zo: 14.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 16.00, 22.30, do: 22.30, za: 14.00, 16.00, 20.00, zo: 14.00, 16.00. Keeping mum wo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo: 14.00, 16.00, 18.00, za, zo: 14.00, 15.30. De hel van Tanger wo: 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo-di: 20.00, 22.30. Derailed wo: 18.00, 20.00, do: 20.00, vr-di: 22.30. The Pink Panther wo, za, zo: 18.00. Brokeback Mountain vr-ma: 20.00. Walk the Line za, zo: 17.30. Fun with Dick and Jane zo: 18.00. Me and you and everyone we know ma, di: 20.00.

Euroscoop Genk (089/70.05.00)

Babam Ve Oglum wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bambi 2 wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, vr: 17.00, 20.00, za: 14.00, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 17.00, 20.00. Brokeback Mountain wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Keeping mum wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Memoirs of a Geisha wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. The Pink Panther wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Hostel wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. The new world wo-di: 20.00, 22.30. Two for the money wo-di: 20.00, 22.30. Get rich or die trying wo-di: 22.30. Where the Truth Lies do: 20.00. Good night and good luck do: 20.15.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

Bambi 2 N wo: 11.00, 14.30, 17.00, do: 11.00, 14.30, vr-di: 11.00, 14.30, 17.00. Brokeback Mountain wo: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, do: 17.00, 20.00, 22.45, vr-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. The new world wo: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, do: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, vr-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Big momma's house 2 wo-za: 14.30, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 14.30, 17.30, 20.30, 22.45. Hostel wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Keeping mum wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Fun with Dick and Jane wo, vr-di: 15.00. Nanny McPhee N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Descent wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Pink Panther wo-ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 15.00, 17.30, 22.45. Memoirs of a Geisha wo-ma: 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00. Syriana wo: 17.00, 20.00, 22.45, do: 20.00, 22.45, vr-di: 17.00, 20.00, 22.45. Walk the Line wo-ma: 20.00, 22.45. Derailed wo-di: 20.30, 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Kirikou et les betes sauvages N

wo: 14.00, za: 14.30. Brokeback Mountain wo: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, do, vr: 17.00, 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, ma, di: 17.00, 19.45, 22.30. The Constant Gardener wo: 14.15, 19.45, 22.30, do-di: 17.00, 19.45, 22.30. The new world wo: 14.15, 19.45, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za: 14.15, 19.45, 22.30, zo-di: 19.45, 22.30. Congo River wo: 14.30, 17.00, do-za: 17.00, 19.45, zo: 14.15, 17.00, 19.45, ma, di: 17.00, 19.45. Wallace & Gromit wo: 16.00. March of the Penguins wo: 17.00, do, vr: 19.45, 22.30, za: 14.15, 19.45, 22.30, zo-di: 19.45, 22.30. Pompoko wo-di: 17.00. Playtime wo: 20.00. The Bow wo-di: 22.30. Vers le sud wo: 22.30. Breakfast on Pluto do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Tsatsiki za: 14.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Bee season wo: 15.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.30. Fauteuils d'Orchestre wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Knetter wo, za, zo: 15.00. March of the Penguins N wo: 15.00. Me and you and everyone we know wo: 15.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 15.00, 22.30, ma, di: 22.30. Three Times wo: 17.15, 20.00, do-di: 22.30. Crash wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Cronicas wo: 17.30. Good night and good luck wo: 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Le temps qui reste wo, za, zo: 17.30. Habana blues wo: 22.30. De hel van Tanger do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. L'Ivresse du pouvoir do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Bambi 2 N wo, za, zo: 15.00. De hel van Tanger wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Keeping mum wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Nanny McPhee wo, za, zo: 15.00. The Descent wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Pink Panther wo-vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Big momma's house 2 vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

The new world wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bambi 2 N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Chicken Little N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De Kleine Ijsbeer 2 N wo-di: 14.30. Derailed wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, do: 14.30, 17.00, 22.45, vr-zo: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, ma: 14.30, 17.00, 22.45, di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.30. Big momma's house 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hostel wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Keeping mum wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Nanny McPhee wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Descent wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Pink Panther wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Babam Ve Oglum wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Brokeback Mountain wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. Syriana wo-ma: 17.00, 20.00, 22.45, di: 17.00, 22.45. Get rich or die trying wo-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Memoirs of a Geisha wo-zo: 20.00. Sneak Preview ma: 20.00. Miss Montigny di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Big momma's house 2 wo: 14.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00. De Kleine Ijsbeer 2 wo, za, zo: 14.00. Brokeback Mountain wo, do: 20.00. Me and you and everyone we know wo, do: 20.00. Derailed vr-zo: 20.00. Fun with Dick and Jane za, zo: 17.00. Walk the Line za, zo: 17.00, ma, di: 20.00. Munich ma, di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Bambi 2 wo, za, zo: 15.00. De hel van Tanger wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Nanny McPhee N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The new world wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Big momma's house 2 wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. Dennis van Rita wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Fun with Dick and Jane vr, za: 22.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 20.00, vr, za: 20.00, zo: 14.00. Nanny McPhee wo: 14.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00. Zathura: a Space Adventure wo, za: 14.00. Keeping mum wo, vr: 20.00, za, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.00. Munich wo, zo: 20.00. Chaos vr, za: 22.00. Crash vr, za: 22.00. The Chronicles of Narnia N za: 14.00. March of the Penguins za, zo: 16.00. Plop en het Viool Avontuur za, zo: 16.30. Walk the Line za-ma: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N zo: 14.00. The Constant Gardener ma: 20.30.

Studio Koksijde (058/51.47.00)

Bambi 2 N wo, za, zo: 15.00, 16.30. Big momma's house 2 wo: 15.00, 17.30, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Keeping mum wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo, za, zo: 15.00. The Pink Panther wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 17.30. The new world wo-di: 17.30, 20.00, 22.30. Du Jour au Lendemain wo-di: 18.00. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. Morocco wo: 20.00. Syriana wo-di: 22.30.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

The new world wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bambi 2 N wo-zo: 14.30, 17.00, ma, di: 14.30. Buitenspel wo-zo: 14.30. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. De Kleine Ijsbeer 2 wo-zo: 14.30. The Descent wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Big momma's house 2 wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30. Keeping mum wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Nanny McPhee N wo-di: 15.00, 17.30. The Pink Panther wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Brokeback Mountain wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hostel wo-zo: 17.00, 20.30, 22.45, ma: 17.00, 22.45, di: 17.00, 20.30, 22.45. Memoirs of a Geisha wo-zo: 19.45. Derailed wo-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00. Get rich or die trying wo-zo: 22.45. Casanova di: 20.00. The Golden Bowl di: 22.30.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Bambi 2 wo, za, zo: 14.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. De hel van Tanger wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Keeping mum wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. The Descent wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Pink Panther wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hostel wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. Failure to Launch wo-di: 20.00, 22.30. Crash wo-di: 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

De Kleine Ijsbeer 2 wo, zo: 15.00. Footlight parade wo: 20.00, zo: 22.30, ma: 20.00. Guernsey wo, vr, za: 22.30, zo, di: 20.00. The Wayward Cloud do, za: 20.00, ma: 22.30. Darwin's nightmare do: 22.30, vr: 20.00, di: 22.30.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

The new world wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bambi 2 N wo-di: 14.30. Big momma's house 2 wo-di: 14.30, 17.00. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo-di: 14.30. Keeping mum wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Descent wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Brokeback Mountain wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. The Pink Panther wo-di: 17.00. Hostel wo-di: 20.00, 22.30. Syriana wo, vr-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30. Sneak Preview do: 20.00, 22.30. Casanova di: 19.45. Quills di: 22.15.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Brokeback Mountain wo-di: 14.00, 15.30, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo-di: 14.00, 18.00, 20.00, 22.30. Knetter wo, za, zo: 14.00. March of the Penguins wo-di: 14.00, 18.15. Prime wo, do, ma, di: 14.00. Du Jour au Lendemain wo-ma: 15.45, 20.00. Crash wo-ma: 16.00, 20.00, di: 16.00. De Kleine Ijsbeer 2 wo, za, zo: 16.30. The Constant Gardener wo-zo: 17.30, 22.30, ma: 17.30, di: 17.30, 22.30. Good night and good luck wo: 18.00, do, vr: 16.30, 18.00, za, zo: 18.00, ma, di: 16.30, 18.00. Walk the Line wo, vr-di: 22.30. Sneak Preview do: 22.30. Vrouw in het zand ma: 22.30. The Cave of the Yellow Dog di: 20.00.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Big momma's house 2 vr: 20.00, za: 18.00, 20.00, zo: 16.00, 18.00. Buitenspel zo: 14.00.

Utopolis Lommel (do) (0900/1.04.02)

Bambi 2 N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. De hel van Tanger wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Keeping mum wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Nanny McPhee wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Pink Panther wo: 14.15, vr: 22.15, za: 14.15, 22.15, zo: 14.15. Fun with Dick and Jane wo, do, ma, di: 18.00. The Descent wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Walk the Line wo, do, ma, di: 18.00. Casanova wo: 19.45. Brokeback Mountain wo, do: 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 20.30. Le Grand Voyage do: 20.00. Big momma's house 2 vr-zo: 19.45, ma, di: 20.30. Knetter za, zo: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Brokeback Mountain wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. De hel van Tanger wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Hostel wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Keeping mum wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Knetter wo, za, zo: 14.00. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Prime wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Pink Panther wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Walk the Line wo-zo, di: 17.00. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. Memoirs of a Geisha wo-di: 20.00. Syriana wo-di: 20.00, 22.30. The new world wo-di: 20.00, 22.30. Edison wo-di: 22.30. Two for the money wo-di: 22.30.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

Bambi 2 N wo, za, zo: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo-zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma: 16.45, 19.45, 22.15, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Brokeback Mountain wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De hel van Tanger wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Kleine Ijsbeer 2 wo, zo: 14.15. Derailed wo-vr: 14.15, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma: 14.15, 19.45, 22.15, di: 19.45, 22.15. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.15, 16.45. Keeping mum wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Knetter wo, za, zo: 14.15. Nanny McPhee N wo, za, zo: 14.15, 16.45. The new world wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Pink Panther wo-di: 14.15, 16.45, 19.45. Memoirs of a Geisha wo, do: 16.45, vr, za: 16.45, 22.15, zo-di: 16.45. Prime wo-vr, ma, di: 16.45. The Descent wo-di: 16.45, 19.45, 22.15. Casanova wo, do: 19.45. Hostel wo: 19.45, 22.15, do, vr: 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma: 16.45, 22.15, di: 16.45, 19.45, 22.15. Syriana wo-di: 19.45, 22.15. Get rich or die trying wo-di: 22.15. Two for the money wo, do: 22.15, vr, za: 19.45, zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Crash do: 13.30, ma, di: 14.15. Dennis van Rita do, vr, di: 14.15. Walk the Line do, vr, ma, di: 14.15. House of the Flying Daggers vr: 14.00. Morocco ma: 19.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

An Angel for May zo: 14.30. L'Iceberg zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Munich wo, vr: 20.00, zo: 17.00. Nanny McPhee N za: 14.00, zo: 15.00. Rumor has it za-ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Bandidas vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. The Family Stone vr: 20.00, za: 17.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, ma: 20.00. Jarhead vr: 22.30, za, zo: 20.00. Erik of het Klein Insectenboek za: 17.00, zo: 14.30, 17.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Bambi 2 wo, vr-di: 14.30. Big momma's house 2 wo-di: 14.30, 22.15. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Derailed wo: 14.30, 17.15, 20.00, do: 14.30, 20.00, vr-di: 14.30, 17.15, 20.00. Keeping mum wo-di: 14.30, 17.15, 20.00. Nanny McPhee N wo-di: 14.30, 16.15. The new world wo-di: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15. The Pink Panther wo-di: 14.30, 17.15, 22.15. Memoirs of a Geisha wo-ma: 17.00, 19.45, di: 17.00. Brokeback Mountain wo-di: 17.15, 19.45, 22.15. The Descent wo-di: 18.15, 20.15, 22.15. Syriana wo: 20.00, 22.15, do: 22.15, vr: 20.00, za-di: 20.00, 22.15. Two for the money wo-di: 22.15. A tout de suite do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.15. Brussels by Night di: 19.45. Bruxelles mon Amour di: 19.45.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Bambi 2 N wo: 15.00, za, zo: 14.30. Big momma's house 2 wo: 15.00, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00. De Kleine Ijsbeer 2 wo: 15.00, za, zo: 14.30. Keeping mum wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Nanny McPhee N wo: 15.00, za, zo: 14.30, 17.15. The Pink Panther N wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 22.30. De hel van Tanger wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Derailed wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hostel wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Syriana wo, do: 20.00, vr, za: 22.30, zo-di: 20.00. The new world wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.15, 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. The White Masai ma, di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Bambi 2 N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Big momma's house 2 wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. De hel van Tanger wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30. Keeping mum wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Nanny McPhee N wo: 14.30, 17.00, do: 17.00, vr: 14.30, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30. The new world wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Pink Panther wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Get rich or die trying wo-di: 17.00. Two for the money wo-di: 17.00, 22.30. Brokeback Mountain wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma, di: 14.30, 20.00. Derailed wo-di: 20.00, 22.30. Hostel wo-di: 20.00, 22.30. North Country wo: 20.00. The Descent wo-di: 20.00, 22.30. Memoirs of a Geisha wo: 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma: 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 22.30. Syriana wo-di: 22.30. Where the Truth Lies do: 14.00, zo: 11.00, di: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N zo: 11.00. Knetter zo: 11.00. The Chronicles of Narnia N zo: 11.00.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

Bambi 2 wo, za, zo: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo, do: 14.15, 22.15, vr-di: 14.15, 19.45, 22.15. De hel van Tanger wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Kleine Ijsbeer 2 wo, zo: 14.15. Keeping mum wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Nanny McPhee wo, za, zo: 14.15, 16.45. The new world wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Pink Panther wo-di: 14.15, 16.45. Fun with Dick and Jane wo-di: 16.45. Memoirs of a Geisha wo-di: 16.45. Brokeback Mountain wo-di: 19.45, 22.15. Casanova wo, do: 19.45. Derailed wo: 19.45, do, vr: 16.45, 19.45, za, zo: 19.45, ma, di: 16.45. Hostel wo-zo: 19.45, 22.15, ma, di: 19.45. The Descent wo-di: 19.45, 22.15. Syriana wo: 22.15, do, vr: 14.15, 22.15, za, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. Get rich or die trying do, vr, ma, di: 14.15. Walk the Line do, ma, di: 14.15. Dennis van Rita do, vr, ma, di: 16.45. Knetter za: 14.15. Avenge but one of my two eyes zo: 10.00. Blow out ma: 19.45.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Dennis van Rita wo: 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234