Woensdag 24/07/2019

Filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo: 14.00, 16.00, 18.00, do, vr: 18.00, za, zo: 14.00, 16.00, 18.00, ma, di: 18.00. The Grudge wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 18.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Finding Neverland do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

After the Sunset wo, do: 18.00, vr, za: 18.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 18.00. Meet the Fockers wo: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. National Treasure wo, do, zo-di: 20.30. The Aviator wo, do: 20.30, vr, za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 20.30. Hide and Seek vr, za: 20.00.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Racing Stripes vr, za: 20.00, zo: 14.30, 17.00, 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Constantine wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Hotel Rwanda wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Meet the Fockers wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Der Untergang wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. The Grudge wo, do: 18.00, 20.30, vr: 18.00, 19.45, za, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Aviator wo, do: 20.30, zo: 16.45, ma, di: 20.30. Hide and Seek vr, za: 19.45. After the Sunset vr, za: 22.15, zo: 19.45. Pettson & Findus za: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

2046 wo, za, zo: 13.00. Les Temps qui changent wo, za, zo: 13.00. Blindgangers wo, za, zo: 13.30. The Edukators wo-ma: 15.00, 20.00, di: 15.00. Vera Drake wo-di: 15.00, 19.30. Certi Bambini wo-ma: 15.30, 19.30, 22.15, di: 15.30, 22.15. Der Untergang wo-di: 17.15, 21.30. Gegen die Wand wo-di: 17.15. Saraband wo-di: 17.15. Nobody Knows wo-di: 21.45. Holy Lola vr, za: 0.00. Old boy vr, za: 0.00. The Event vr, za: 0.10. Un Chien Andalou + L'Age d'Or di: 20.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Die Blechtrommel wo: 20.00. Tarnation wo-vr, ma: 20.30. Heidi do: 14.30. The searchers do: 20.00. The Claim vr: 20.00. Heimat 3 - Chronik einer Zeitenwende - eipsodes 1-2-3 za: 16.00, zo: 15.00. Ice Station Zebra za: 20.00. 24 Hour party people zo: 20.00. In This World ma: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Alexander wo-di: 14.00, 16.45, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 14.00, 17.00, 20.30, 22.30. Plop en Kwispel wo-za: 14.00, 15.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, ma, di: 14.00, 15.30. Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. 5 Children and It N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Constantine wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 22.30, 22.45. Erik of het Klein Insectenboek wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo, do: 14.30, 17.00, vr: 17.00, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.30. The Aviator wo-ma: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Grudge wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.15. The Polar Express N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-di: 14.30. Volle Gas wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. After the Sunset wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hotel Rwanda wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. National Treasure wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Finding Neverland wo: 17.00, do-zo: 17.00, 20.00, di: 17.00. Off screen wo-di: 17.00, 20.00. Sideways wo-di: 17.00. The Phantom of the Opera wo-di: 17.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 20.00. Cellular wo-di: 20.00, 22.30. Danny the Dog wo-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. Mar Adentro wo-di: 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. Wicker Park wo-zo, di: 20.00. Birth wo-di: 20.15. Closer wo-di: 20.30, 22.45. Hirsiz var! wo-di: 20.30, 22.45. Blade Trinity wo-di: 22.30. Suspect zero wo-di: 23.00.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

After the Sunset wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Alexander wo-di: 11.00, 14.15, 17.30, 21.00. Der Untergang wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.30. Hotel Rwanda wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Racing Stripes N wo, za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. Spongebob Squarepants wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. The Aviator wo-di: 11.00, 15.00, 20.30. Closer wo-zo: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00, ma: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Constantine wo-di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Land of Plenty wo-di: 11.30, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Mar Adentro wo: 11.30, 16.30, 19.30, 22.00, do: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00, vr-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Ray wo-di: 11.30, 15.00, 18.00, 21.00. Sideways wo-zo: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00, ma: 11.30, 14.00, 17.00, 22.00, di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Vera Drake wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. 06/05 wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Meet the Fockers wo-di: 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00. The Incredibles N wo: 14.00. Wicker Park wo: 17.45, 20.00, 22.15, do, vr: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, za, zo: 17.45, 20.00, 22.15, ma: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00. Off screen wo: 18.00, 20.00, do, vr: 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, za, zo: 18.00, 20.00, ma, di: 11.45, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00. Danny the Dog wo-di: 22.15. Assault on Precinct 13 do: 19.30. The Life Aquatic with Steve Zissou ma: 19.30. Calvaire ma: 22.00.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Alfie wo: 14.00, 20.00, vr-di: 20.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles N wo: 14.00, 20.00, za, zo: 14.00. Eurotrip vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Surviving Christmas vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00.

CC Ter Dilft (03/890.69.30)

The Princess Diaries 2: Royal Engagement za: 20.30.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

The Incredibles N wo, za: 14.30. Finding Neverland vr, zo: 20.00. National Treasure vr: 22.00. The Polar Express N za: 17.00. Alexander za: 20.00, zo: 16.30. Plop en Kwispel zo: 15.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Back to Gaya wo, za, zo: 15.00. Der Untergang wo: 15.00, 20.00, za: 17.00, zo: 20.00. Erik of het Klein Insectenboek wo, za, zo: 15.00. Mar Adentro wo: 20.00, do, vr: 22.30, za: 17.00, 22.30, zo: 15.00, ma: 20.00, di: 22.30. The Edukators wo: 20.00, do-di: 22.30. La Finestra di Fronte wo: 22.30. Vera Drake wo: 22.30, do-za: 20.00, zo: 17.00, ma: 22.30, di: 20.00. 06/05 do: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 17.00, 22.30, ma: 20.00, di: 22.30. Hotel Rwanda do-di: 20.00. Certi Bambini do: 22.30, vr: 20.00, za: 17.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 22.30, di: 20.00. Love streams zo: 17.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Neko no ongaeshi (The cat returns) wo-di: 11.30. Comme une Image wo-di: 13.15. Back to Gaya wo-di: 15.15. Infernal Affairs wo-za, ma, di: 15.15. Les Soeurs Fâchées wo-di: 15.20. Un petit jeu sans conséquence wo-di: 15.25. Les Temps qui changent wo-di: 17.10. Whisky wo-vr: 17.15, za, zo: 13.20, 17.15, ma, di: 17.15. Birth wo-di: 17.20. House of the Flying Daggers wo-di: 19.05. L'un reste, l'autre part wo-di: 19.15. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 19.20. Nobody Knows wo-di: 21.10. Gegen die Wand wo-vr: 21.15, za: 13.45, 21.15, zo, ma: 21.15, di: 21.25. The Motorcycle Diaries wo-di: 21.20. De Troetelbeertjes N zo: 13.30. Neko no ongaeshi (The cat returns) zo: 13.30.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

The Edukators wo-di: 14.00, 16.30, 19.05. La Marche de l'Empereur wo-di: 14.30, 16.00. Certi Bambini wo-di: 17.30, 19.30, 21.30. Tarnation wo, vr-di: 21.40. L'Enfant Endormi ma: 19.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 13.40. Le dernier trappeur wo-di: 14.00, 19.55. Les Choristes wo-di: 14.40, 16.25, 19.50. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 15.30, 21.40. 36 Quai des Orfèvres wo, do: 15.50, 21.45, vr: 21.45, za, zo: 15.50, 21.45, ma: 21.45, di: 15.50, 21.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 17.40. Espace Détente wo-di: 17.50. Ocean's Twelve wo-di: 21.35. The Assassination of Richard Nixon do, vr, ma, di: 12.00. Banlieue 13 vr, ma: 15.50.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Die Austernprinzessin (De oesterprinses) wo: 12.30. Généalogies d'un crime wo: 18.15. Four sons wo: 19.00. Kansas City wo: 20.15. Laugh, clown, laugh wo: 21.00. Thelonius Monk: Straight no chaser wo: 22.15. The whales of August (De walvissen van augustus) do: 15.00. New York, New York do: 18.15. The student prince in old Heidelberg do: 19.00. Dancer in the dark do: 20.45. All that jazz vr: 18.15. Love me and the world is mine vr: 19.00. La promesse vr: 20.30. Die Frau, nach der Man sich sehnt vr: 21.00. Le vent de la nuit vr: 22.15. Pola X za: 18.15. Spite marriage (De figurant) za: 19.00, ma: 21.00. Cinéastes à Tout Prix za: 20.30. Underground za: 21.00. Cabin in the sky za: 22.15. The 5000 fingers of Dr. T zo: 15.00. Les guerriers de la beauté zo: 18.15. Met onze jongens aan de IJzer zo: 19.00. Kortfilms van Eric Pauwels zo: 20.15. Fräulein Else zo: 21.00. Mickey one zo: 22.15. Cours: Fragments pour une mémoire cinématographique II ma: 18.15. Burleske kortfilms 3 ma: 19.00. Princess Mononoke ma: 20.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

The Killing wo: 18.00, za: 20.00. Dr. Strangelove wo: 20.00, do: 18.00, vr: 22.00. Il dono (The gift) wo: 22.00, za: 18.00, zo: 20.15. Paths of Glory do: 20.00, vr: 18.00, zo: 22.00. Killer's Kiss do: 22.00. Radio Days vr: 20.00, za: 22.00. De-Lovely zo: 18.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Alexander wo-di: 14.00, 17.15, 20.30. Der Untergang wo-di: 14.00, 17.00, 20.15, 22.30. Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. After the Sunset wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Hirsiz var! wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Iznogoud wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Les Dalton wo-di: 14.30. Meet the Fockers wo: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, do: 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, vr-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Ocean's Twelve wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30, 17.00. The Aviator wo-di: 14.30, 16.45, 20.15, 22.15. The Grudge wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30. Danny the Dog wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. National Treasure wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00. Mar Adentro wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Sideways wo-di: 17.00. Closer wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-ma: 20.00. Finding Neverland wo-di: 20.00. L'Ex-Femme de ma Vie wo-ma: 20.00. The Edukators wo-di: 20.00, 22.30. Volle Gas wo-di: 20.00. Wicker Park wo-di: 20.30, 22.45. The Exorcist: The Beginning wo, vr-di: 22.30. Off screen vr-zo: 20.00, 22.30.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Shark Tale (Haaiensnaaier) za, zo: 16.00. La Finestra di Fronte za: 18.00. Melinda and Melinda za: 20.45. De-Lovely zo: 17.50. Vodka Lemon zo: 20.20. Buongiorno Notte ma: 20.20. La Demoiselle d'Honneur di: 20.45.

New Stockel (woe) (02/779.10.79)

The Aviator wo, vr: 17.45, ma: 20.45. Der Untergang wo, vr-zo, di: 20.45. L'un reste, l'autre part do, di: 18.30. Finding Neverland do: 20.45, ma: 18.30. Iznogoud za: 16.00, zo: 18.30.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Non Ti Muovere wo-di: 19.20. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo-vr: 19.25, za, zo: 17.20, 19.25, ma, di: 19.25. Coffee and Cigarettes wo-di: 21.30. Girl with a Pearl Earring wo-vr: 21.40, : 17.30, za: 21.40, : 17.30, zo-di: 21.40.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Danny the Dog wo-di: 11.00, 13.10, 15.25, 17.40, 19.55, 22.10. Der Untergang wo-zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, ma: 11.00, 14.00, di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Ray wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Vera Drake wo: 11.10, 13.45, 16.45, 19.20, 21.50, do: 11.10, 16.45, 19.20, 21.50, vr-di: 11.10, 13.45, 16.45, 19.20, 21.50. Iznogoud wo-di: 11.15, 13.25, 15.30, 17.35, 19.40, 21.45. After the Sunset wo-di: 11.20, 13.25, 15.30, 17.35, 19.45, 21.55. Constantine wo-di: 11.20, 13.50, 16.30, 19.30, 22.00. Meet the Fockers wo-di: 11.30, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. 06/05 wo-di: 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45. Hotel Rwanda wo-di: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00. The Aviator wo-di: 13.00, 16.30, 20.00. The Grudge wo, do: 17.30, 19.30, 21.45, vr: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45, za, zo: 17.30, 19.30, 21.45, ma, di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45. Calvaire di: 21.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Closer wo-di: 10.55, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. The Aviator wo-di: 10.55, 14.20, 17.40, 21.10. L'Ex-Femme de ma Vie wo-di: 11.00, 13.05, 15.05, 17.15, 19.25, 21.40. Mar Adentro wo, do: 11.05, 13.45, 16.25, 19.00, 21.35, vr: 11.05, 16.25, 19.00, 21.35, za-di: 11.05, 13.45, 16.25, 19.00, 21.35. Sideways wo-di: 11.05, 13.45, 16.20, 19.00, 21.35. Ray wo-di: 11.10, 14.15, 17.20, 20.30. Der Untergang wo-di: 11.15, 14.20, 17.25, 20.35. Land of Plenty wo-di: 11.15, 13.50, 16.25, 19.00, 21.35. Rois et Reine wo-di: 11.15, 14.20, 17.25, 20.35. La Marche de l'Empereur wo-di: 11.30, 13.25, 15.25. Finding Neverland wo, do: 11.35, 13.55, 16.30, 19.05, 21.30, vr: 11.35, 16.30, 19.05, 21.30, za-di: 11.35, 13.55, 16.30, 19.05, 21.30. Le promeneur du Champs de Mars wo-di: 11.35, 14.05, 16.35, 19.05, 21.40. Bride and Prejudice wo: 17.05, 19.25, 21.35, do, vr: 11.45, 14.05, 17.05, 19.25, 21.35, za, zo: 17.05, 19.25, 21.35, ma, di: 11.45, 14.05, 17.05, 19.25, 21.35. Mon Ange wo, do: 17.25, 19.25, 21.35, vr: 17.25, 21.35, za-di: 17.25, 19.25, 21.35. Boudu vr: 19.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Melinda and Melinda wo-di: 12.50, 17.20, 21.50. Quand la mer monte wo-di: 12.55, 21.40. Holy Lola wo-di: 13.00, 21.30. Saraband wo-di: 13.00, 15.10, 17.15, 19.30. Vera Drake wo-di: 13.30, 16.00, 18.45, 21.10. Hotel Rwanda wo-di: 14.40, 16.50, 19.00, 21.20. 2046 wo-di: 14.50, 19.20. Certi Bambini wo-di: 15.30, 17.30, 19.40.

Studio (woe) (013/31.10.20)

After the Sunset wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Back to Gaya N wo, za, zo: 15.00. Constantine wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. Racing Stripes N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo, za, zo: 15.00. Stage Beauty wo, do: 20.00. The Aviator wo-vr: 20.00, za, zo: 16.45, 20.00, ma, di: 20.00. The Grudge wo-di: 20.00, 22.30. Der Untergang wo, do: 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hide and Seek vr-zo: 20.00, 22.30. Alexander za, zo: 16.45, ma, di: 20.00.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Constantine wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo, za, zo: 15.00. The Incredibles N wo: 15.00. After the Sunset wo-vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00, 22.30. The Aviator wo, do: 20.00. Der Untergang wo-vr: 22.00, za, zo: 17.00, 22.00, ma, di: 22.00. The Grudge vr, za: 23.00. Plop en Kwispel za, zo: 15.00. 2046 zo, ma: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

The Aviator wo: 14.15, 17.15, 20.30, 22.30, do: 17.15, 20.30, 22.30, vr: 17.15, 20.30, za, zo: 14.15, 17.15, 20.30, ma: 14.15, 17.15, 20.30, 22.30, di: 17.15, 20.30. Constantine wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.15, 22.30, 22.45. Der Untergang wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45. Plop en Kwispel wo-di: 14.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30, 17.00. Ray wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. After the Sunset wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00, 17.30. The Incredibles N wo-di: 15.00. Alexander wo, do: 16.30, vr-zo: 16.30, 20.30, ma, di: 16.30. The Grudge wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Mar Adentro wo, do, ma, di: 20.00. Closer wo-di: 20.30, 22.45. Ocean's Twelve wo-za, ma, di: 22.45. Sneak Preview di: 22.30.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Der Untergang wo: 14.15, 19.45, 22.45. The Aviator wo: 14.15, 19.45, do-di: 19.45. Erik of het Klein Insectenboek wo: 14.30, 17.00, za, zo: 14.30. Mar Adentro wo: 14.30, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Vera Drake wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. 2046 wo-vr, zo-di: 17.00. Nobody Knows wo-di: 17.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 17.15, 22.45, do-di: 22.45. House of the Flying Daggers wo: 17.15, do-di: 17.00. Tarnation wo: 20.00, do-di: 17.15. Un Chien Andalou + L'Age d'Or wo: 20.00. Bride and Prejudice wo: 22.30, do-di: 17.00. Der Untergang do, vr: 19.45, 22.45, za, zo: 14.15, 19.45, 22.45, ma, di: 19.45, 22.45. Land of Plenty do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

La Meglio Gioventù - deel 2 wo: 14.45. Back to Gaya wo: 15.00. Racing Stripes wo: 15.00. Sideways wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Edukators wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 17.15, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. Gegen die Wand wo: 17.30, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Non Ti Muovere wo: 17.30, 22.30, za: 17.30. Saraband wo: 17.45, 20.00, za, zo: 17.30. Melinda and Melinda wo: 20.00. Ghost in the Shell 2: Innocence wo: 22.30. Certi Bambini do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.45, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hotel Rwanda do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. La Meglio Gioventù - deel 1 za: 14.45. Blindgangers za, zo: 15.00. Heimat 3 - Deel 3 zo: 15.00. Heimat 3 - Deel 4 zo: 17.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

After the Sunset wo: 15.00, vr: 22.30, za, zo: 15.00, 22.30. Constantine wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Racing Stripes wo, za, zo: 15.00. Hotel Rwanda wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Grudge wo, vr-di: 20.00. Gegen die Wand do: 20.00. The Aviator za, zo: 17.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Der Untergang wo: 14.00, 17.00, 20.15, do, vr: 17.00, 20.15, za-ma: 14.00, 17.00, 20.15, di: 17.00, 20.15. Plop en Kwispel wo: 14.00, 15.30, do, vr: 14.00, za: 14.00, 15.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, ma, di: 14.00. Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Aviator wo-za: 14.00, 17.15, 20.30, zo: 17.15, 20.30, ma, di: 14.00, 17.15, 20.30. Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. After the Sunset wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, 22.45, di: 15.00, 20.30, 22.45. Racing Stripes N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Spongebob Squarepants wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Grudge wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, 22.45, di: 15.00, 20.30, 22.45. Alexander wo-di: 17.00. National Treasure wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Hirsiz var! wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Mar Adentro wo, do, ma, di: 20.00. Ocean's Twelve wo-di: 20.00. The Edukators wo, do, ma, di: 20.00, 22.30. Danny the Dog wo, do, ma, di: 22.30. Volle Gas wo-di: 22.45. Closer vr-zo: 20.00. Hide and Seek vr-zo: 22.30. Sneak Preview ma: 20.00. Goodbye Dragon Inn di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Plop en Kwispel wo, zo: 14.00. Racing Stripes wo, za, zo: 14.00. 2046 wo, do: 20.00. Wicker Park wo, do, ma: 20.00. Danny the Dog vr-zo: 20.00. Hide and Seek vr-zo: 20.00. The Incredibles N za: 14.00. Melinda and Melinda za, zo: 17.00. Sideways za, zo: 17.00, ma, di: 20.00. Memories of Murder di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Constantine wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Hotel Rwanda wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Racing Stripes wo, za, zo: 15.00. Der Untergang wo-di: 20.00. Birth vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 22.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.30. Racing Stripes wo: 14.30, za: 14.30, 20.00, zo: 14.30. The Incredibles N wo, zo: 14.30. Alexander wo, vr, ma: 20.00. National Treasure wo: 20.00. Volle Gas wo: 20.00, za: 22.00, zo: 16.30, 20.00, di: 20.00. Closer vr-zo, di: 20.00. The Aviator vr, za: 20.00, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.30, di: 20.00. The Exorcist: The Beginning vr, za: 22.00, ma: 20.00. Back to Gaya za: 14.30, zo: 16.30.

Studio (058/51.47.00)

Constantine wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. Racing Stripes N wo, za, zo: 15.00. The Incredibles N wo, za, zo: 15.00. Ray wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. Der Untergang wo-di: 17.15. Les Choristes wo-di: 17.30. After the Sunset wo-di: 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 20.00. The Grudge wo-di: 23.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes wo-di: 14.30, 17.00. Sideways wo, do, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30. After the Sunset wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00, 17.30. Der Untergang wo-ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. The Aviator wo-di: 17.15, 20.30. Mar Adentro wo-di: 20.00. National Treasure wo-di: 22.30. The Grudge wo: 22.45, do: 20.30, 22.45, vr, za: 20.30, zo: 20.30, 22.45, ma, di: 22.45. Wicker Park wo, do, zo-di: 22.45. Sneak Preview ma: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Garden State wo: 20.15, za: 22.30, zo: 17.30, 20.15. Nobody Knows wo: 20.15, zo: 15.00, ma: 20.15. Vera Drake wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. La Mala Educacion do: 20.15. Mean Creek do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, za: 20.15. The Edukators vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15. Jeux d'Enfants ma: 20.15. Asterix & Obelix: Missie Cleopatra di: 20.15. Love streams di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

After the Sunset wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.00. Racing Stripes N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Ray wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Spongebob Squarepants wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Wicker Park wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 14.00, 17.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Aviator wo, vr-zo: 17.00. Der Untergang wo-di: 20.00. The Grudge wo-di: 20.00, 22.30. Volle Gas wo-di: 20.00, 22.30. Hide and Seek vr-zo: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Cirkelientje wo, zo: 15.00. Early Years wo: 20.00, zo: 22.30. Mean Creek wo: 22.30, vr: 20.00, za, di: 22.30. Offstage Shorts do: 20.00, ma: 22.30. Capturing the Friedmans do: 22.30, za, ma: 20.00. Microcosmos vr: 22.30, zo, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. The Incredibles N wo-ma: 14.00. Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo-di: 14.30, 17.00. Der Untergang wo-di: 17.00, 20.00. The Aviator wo-di: 17.00, 20.30. Closer wo-di: 20.00. The Grudge wo-di: 22.30. After the Sunset wo, vr, za, ma, di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30.

Studio (woe) (016/22.56.67)

Erik of het Klein Insectenboek wo-di: 14.00, 16.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 14.00. Hotel Rwanda wo-di: 14.00, 18.00, 20.00, 22.30. Vera Drake wo-di: 14.00, 17.45, 20.00. Mar Adentro wo-di: 15.45, 20.00, 22.30. Les Choristes wo-di: 16.00. The Edukators wo-di: 16.00. Sideways wo: 17.45, 22.30, do: 17.45, vr-di: 17.45, 22.30. Certi Bambini wo-di: 18.15, 20.00. The Aviator wo-di: 22.00. Sneak Preview do: 22.30.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

National Treasure vr, za: 20.00, zo: 18.00. Plop en Kwispel zo: 14.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement zo: 16.00.

Ciné Belgica (vr) (03/480.06.44)

Der Untergang wo-za: 20.00, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.00.

Ciné Variétés (vr) (03/480.01.03)

Plop en Kwispel wo, zo: 14.00. Racing Stripes N wo, za: 14.00, zo: 14.00, 16.00. House of the Flying Daggers wo, do: 20.00. The Grudge wo: 20.00, za: 16.00, 22.15, ma: 20.00. Hide and Seek vr-zo: 20.00. The Aviator vr, za: 20.00, zo: 15.00, 20.00, ma: 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Constantine wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Hotel Rwanda wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Meet the Fockers wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Der Untergang wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. The Grudge wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Aviator wo: 20.30, zo: 16.45, ma, di: 20.30. Hide and Seek vr, za: 19.45. After the Sunset vr, za: 22.15, zo: 19.45. Pettson & Findus za: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

After the Sunset wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Closer wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo, za, zo: 14.00. Hotel Rwanda wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. National Treasure wo: 14.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 14.00, 22.30, ma, di: 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.00. Racing Stripes N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Ray wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Spongebob Squarepants N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Alexander wo-zo, di: 17.00. Der Untergang wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Volle Gas wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Sideways wo-di: 20.00. The Aviator wo-di: 20.00. The Grudge wo-di: 20.00, 22.30. Danny the Dog wo-di: 22.30. Hide and Seek vr-zo: 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Constantine wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Der Untergang wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Les Choristes wo, za, zo: 14.15. Meet the Fockers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.15. Racing Stripes N wo, za, zo: 14.15, 16.45. Ray wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Spongebob Squarepants wo, za, zo: 14.15, 16.45. The Aviator wo-ma: 14.15, 17.45, 20.15, di: 17.15, 20.15. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Erik of het Klein Insectenboek wo, za, zo: 16.45. Racing Stripes wo, zo: 16.45. Wicker Park wo: 16.45, do: 14.15, 16.45, vr: 14.15, 16.45, 22.15, za, zo: 16.45, ma: 14.15, 16.45, di: 16.45. After the Sunset wo-di: 19.45, 22.15. National Treasure wo: 19.45, do: 14.15, 16.45, 19.45, vr: 14.15, 16.45, zo: 19.45, ma: 14.15, 16.45, 19.45, di: 16.45, 19.45. The Grudge wo-di: 19.45, 22.15. Vera Drake wo-di: 19.45. Volle Gas wo-di: 19.45, 22.15. Closer wo: 22.15, do: 16.45, 22.15, vr: 16.45, za, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 22.15. Danny the Dog wo, do, zo-di: 22.15. Alexander do, vr, ma, di: 14.15. Sideways do: 14.15, 16.45, vr: 14.15, 16.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45. Hide and Seek vr: 19.45, za: 19.45, 22.15. Blindgangers za: 16.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Confituur zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Racing Stripes wo, za, zo: 14.00. The Incredibles N wo, zo: 16.00. De Kus wo, do: 20.00. Closer vr-ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

National Treasure vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement vr: 20.00, za: 22.30, zo: 17.00. Ocean's Twelve vr: 22.30, za-ma: 20.00. 5 Children and It N za: 17.00, zo: 14.30. Back to Gaya N za: 17.00, zo: 14.30.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

After the Sunset wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Constantine wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Racing Stripes N wo, vr-di: 14.30. Ray wo, do: 14.30, 17.15, 19.45, vr, za: 14.30, 17.15, 19.45, 22.30, zo-di: 14.30, 17.15, 19.45. Spongebob Squarepants N wo, do, za-di: 14.30. The Grudge wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, vr: 14.30, 17.15, 20.00, za-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Der Untergang wo, do: 16.30, 19.30, vr: 19.30, za-ma: 16.30, 19.30, di: 16.30. The Aviator wo: 16.30, 19.30, do: 16.30, vr-di: 16.30, 19.30. National Treasure wo-di: 22.15. Danny the Dog wo-di: 22.30. La Finestra di Fronte do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.30. Schultze gets the Blues di: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo: 15.00, zo: 14.30. Racing Stripes N wo, za: 15.00, zo: 14.30, 17.15. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo: 15.00. After the Sunset wo, do: 20.00, vr, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma: 20.00. Closer wo, do: 20.00. Der Untergang wo, do: 20.00, vr, za: 19.45, zo: 17.00. The Aviator wo, do: 20.00, vr, za: 19.45, zo: 17.00, ma, di: 20.00. The Grudge wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Constantine vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hotel Rwanda vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hide and Seek vr, za: 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Incredibles N za: 15.00, zo: 14.30. House of the Flying Daggers di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

After the Sunset wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do: 14.30, 17.00, 22.30, vr, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. Constantine wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Racing Stripes N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Ray wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, vr, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00. The Aviator wo-di: 14.30, 20.00. The Grudge wo: 17.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 22.30, za, zo: 17.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 22.30. Volle Gas wo: 17.00, do: 14.30, 17.00, vr: 14.30, 17.00, 22.45, za: 17.00, 22.45, zo: 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. National Treasure wo-za: 17.30, zo: 11.00, 17.30, ma, di: 17.30. Der Untergang wo-di: 19.45. 06/05 wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma, di: 14.30, 20.00. Sideways wo-di: 22.30. The life and death of Peter Sellers zo: 11.00, di: 20.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Closer vr-zo: 20.30. Sideways vr-ma: 20.30, di: 20.00. Plop en Kwispel za: 15.00. Racing Stripes za, zo: 15.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events zo: 15.00. Finding Neverland zo: 17.30, ma, di: 20.30. Melinda and Melinda zo: 17.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Constantine wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Hotel Rwanda wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.15. Racing Stripes N wo, za, zo: 14.15, 16.45. Ray wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. The Aviator wo, do: 14.15, vr: 14.15, 19.45, za: 19.45, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 14.15. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Der Untergang wo: 16.45, 19.45, do: 19.45, za, zo: 16.45, ma, di: 19.45. National Treasure wo: 16.45, do, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 16.45, ma, di: 14.15, 16.45. After the Sunset wo, do: 19.45, 22.15, vr: 22.15, za-di: 19.45, 22.15. The Grudge wo-vr: 19.45, 22.15, za: 22.15, zo-di: 19.45, 22.15. Volle Gas wo-ma: 19.45, 22.15, di: 22.15. Wicker Park wo: 22.15, do: 14.15, 16.45, 22.15, vr: 14.15, 16.45, za: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45, 22.15. Alexander do, vr, ma, di: 14.15. Hide and Seek vr, za: 19.45. Blindgangers za: 16.45. Shouf shouf habibi! di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Birth wo: 20.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events vr, za: 20.00, zo: 15.00. Cellular zo-di: 20.00

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden