Zaterdag 24/10/2020

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Herbie: FL N wo, za, zo: 14.00. Piet Piraat en de BK wo, za, zo: 14.00, 16.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 17.30, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. A Lot Like Love wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Dark Water wo: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Ultranova wo: 20.30. Maria Full of Grace do: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

The Island wo, do: 17.30, 20.30, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.30, ma, di: 17.30, 20.30. The Perfect Man wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Cinderella Man wo, do: 20.30, vr, za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 20.30. Madagascar N zo: 14.00.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

A Good Woman wo: 14.00, 22.00, do, vr: 22.00, za, zo: 14.00, 22.00, ma, di: 22.00. Asshak wo, za, zo: 14.00. Bin Jip wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. L'enfant wo-di: 16.00, 20.00, 22.00. Private wo, do: 16.00, vr, za: 0.00, 16.00, zo-di: 16.00. Yasmin wo-ma: 16.00, 20.00. Hawaii, Oslo wo-di: 17.45. Bombón, El Perro wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00. Paradise now wo-di: 18.00, 22.00. Tickets wo-di: 20.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Carandiru wo: 20.00. Finished + The Fall of Communism as Seen in Gay Pornography do: 20.00. Ga en zie za: 20.00. Ivans jeugd zo: 20.00. Tsjapajev ma: 20.00. De ballade van een soldaat di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Cinderella Man wo-vr: 14.00, 17.00, 20.30, 22.45, za, zo: 14.00, 17.00, 19.45, 20.30, 22.45, ma, di: 14.00, 17.00, 20.30, 22.45. Piet Piraat en de BK wo: 14.00, 15.30, do, vr: 14.00, za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 14.00. The Island wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Broken Flowers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie + Chocolate Factory N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Herbie: FL N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Madagascar N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Stealth wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. War of the Worlds wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Zoop in Afrika wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. A Lot Like Love wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Dark Water wo-za: 15.00, 17.30, 22.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 22.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 22.30, 22.45. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hitchhiker's Guide wo-ma: 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 22.30. Transporter 2 wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. A Good Woman wo-vr, ma, di: 20.00. Guess Who? wo-di: 20.00, 22.30. Million Dollar Baby wo-ma: 20.00, 22.45, di: 22.45. Sin City wo-di: 20.00, 22.45. Sneak Preview wo: 20.00. The Interpreter wo-di: 20.00, 22.45. Upside of Anger wo-vr: 20.00, za: 14.30, 20.00, zo: 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Wedding Crashers wo: 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 20.00, 22.30. Charlie + Chocolate Factory wo-vr: 20.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma: 20.30. L'enfant wo-za: 20.30, 22.45, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Land of the Dead wo-di: 22.30. The Afterman 2 wo-di: 22.45. The Amityville Horror wo-di: 22.45. Fantastic Four do, vr: 17.00, za, zo: 14.30, 17.00, ma, di: 17.00. A love song for Bobby Long do-ma: 20.30. Ladiesnight di: 19.00.

MuHKA_media (03/242.93.57)

The Taste of Tea (Cha No Aji) wo, vr, zo, ma: 20.30. Brasileirinho do, za, di: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

A Lot Like Love wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Broken Flowers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. Cinderella Man wo: 11.00, 14.30, 17.30, 18.40, 20.30, 21.30, do, vr: 11.00, 13.00, 14.30, 15.50, 17.30, 18.40, 20.30, 21.30, za, zo: 11.00, 14.30, 17.30, 18.40, 20.30, 21.30, ma, di: 11.00, 13.00, 14.30, 15.50, 17.30, 18.40, 20.30, 21.30. Dark Water wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Night Watch wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Dukes of Hazzard wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Skeleton Key wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Une Aventure wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Valiant N wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. Madagascar N wo, za, zo: 11.15, 13.15, 15.15. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Upside of Anger wo: 11.15, 14.00, 16.30, 19.45, 22.10, do: 11.15, 14.00, 16.30, 22.10, vr-ma: 11.15, 14.00, 16.30, 19.45, 22.10, di: 11.15, 14.00, 16.30, 22.10. L'enfant wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. The Island wo-ma: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45, di: 13.00, 16.00, 21.45. Transporter 2 wo-vr: 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15, ma: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 22.15, di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15. Sophie Scholl wo: 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, do-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Accused wo: 17.30, 19.45, 22.00, do, vr: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00, za, zo: 17.30, 19.45, 22.00, ma, di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00. Charlie + Chocolate Factory wo: 17.45, 20.00, 22.15, do, vr: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, za, zo: 17.45, 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Four Brothers wo: 19.30. Crash do: 20.00, ma: 19.30. Pride and Prejudice di: 19.30.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Herbie: FL wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Perfect Man wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. War of the Worlds wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

War of the Worlds wo: 20.00, vr: 22.30, za, zo: 14.30, 20.00. Mr. And Mrs. Smith do, vr: 20.00. The Island za: 22.30.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Charlie + Chocolate Factory wo: 15.00. Howl's Moving Castle wo: 15.00. Sophie Scholl wo: 15.00, 20.00, do, vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 22.30. Accused wo: 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 20.00. L'enfant wo: 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 15.00, 17.30, 22.30, ma, di: 20.00. La vida que te espera (Your Next Life) wo: 22.30, za: 17.30, zo: 15.00. Broken Flowers do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 20.00. Seres Querido do, vr: 22.30, za: 17.30, zo: 20.00, ma, di: 22.30. Tarnation do-za: 22.30, zo: 20.00, ma, di: 22.30.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Million Dollar Baby wo-di: 14.40. El Septimo Dia wo-di: 15.00. Crustacés et Coquillages wo-di: 15.05. Millions wo-vr: 16.55, za, zo: 13.10, 16.55, ma, di: 16.55. Schizo wo-di: 17.00. Darwin's nightmare wo-di: 17.10. My Summer of Love wo-di: 18.45. Va, vis et deviens wo-di: 18.50. Politiki Kouzina (A Touch of Spice) wo-di: 19.20. Hukkle wo-vr: 20.30, za, zo: 13.30, 20.30, ma, di: 20.30. Hawaii, Oslo wo-di: 21.25. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.35. Bin Jip wo-di: 22.00. Ne fais pas ça za, zo: 12.55.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Le chateau ambulant wo, za, zo: 13.10. L'enfant wo-za: 14.30, 17.00, 19.00, zo: 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00, 19.00. Une Aventure wo-di: 15.10, 17.20, 19.30, 21.40. Taste of Tea wo-di: 21.00.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77)

A Narmada Diary do: 20.00. In Memory of Friends do: 22.00. Ekti Nadir Naam vr: 20.00. Urf Professor (Alias Professor) vr: 22.00. Jukti Takko Aar Gapo za: 18.00. Compilatie 'New Genres New Forms' za: 20.00. Love in the Time of Malaria za: 22.00. War and Peace zo: 18.00, 22.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Le petit théâtre de Jean Renoir wo: 18.15. Show People wo: 19.00. Filmexpermntl - Kortfilms van Juergen Reble wo: 20.15. The cameraman wo: 21.00. Carte Blanche Dardenne - Suzaku wo: 22.15. Le diable par la queue do: 15.00. S21, la machine de mort khmère rouge do: 18.15. Die Büchse der Pandora do: 19.00. Carte Blanche Dardenne - L'argent fait le bonheur do: 20.15. Un tournage à la campagne vr: 18.15. Ich küsse ihre Hand, Madame vr: 19.00. Carte Blanche Dardenne - Casino vr: 20.15. A cottage on Dartmoor vr: 21.00. Summer in the city za: 18.15. Pioneers of the British film za: 19.00. Pantserkruiser Potemkin za: 20.15. Wo ist Coletti? za: 21.15. Russian ark za: 22.15. Die Angst des Tormanns beim Elfmeter zo: 18.15. La fille de Delft zo: 19.00. Ivan de Verschrikkelijke (1) zo: 20.15. (2) zo: 22.15. The typhoon zo: 21.00. Blinde wraak ma: 19.00. Arsenal ma: 20.15. Ein fideles Gefängnis ma: 21.15. Falsche Bewegung ma: 22.15. Falsch di: 18.15. De heer West in Bolsjewiekenland di: 19.00. Im Lauf der Zeit di: 20.15. Assunta spina di: 21.00.

Flageygebouw (02/641.10.20)

La Promesse wo: 18.00, ma: 22.00. Brasileirinho wo: 20.00, vr: 18.00, 22.00, za: 20.00, 22.00, zo: 18.00, 20.00, ma: 20.00, di: 18.00. Innocence wo: 22.00. The Invisible Man vr: 20.00, zo: 22.00. The grapes of wrath di: 19.45.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

De l'ombre à la lumière wo-di: 14.00, 17.00, 20.00. Broken Flowers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Cinderella Man wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. Dark Water wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Island wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. Transporter 2 wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45. A Lot Like Love wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Entre ses mains wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Fantastic Four wo-di: 15.00, 17.30. Herbie: FL N wo-di: 15.00. Il ne faut jurer de rien wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30. L'enfant wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Les ames grises wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Madagascar N wo, do: 15.00, 17.00, vr: 15.00, za-ma: 15.00, 17.00, di: 15.00. Dukes of Hazzard wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Le Roman de Renart wo-di: 17.00. Stealth wo: 17.00, 20.00, 22.45, do: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, vr: 20.00, 22.45, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Charlie + Chocolate Factory wo, do: 17.30, 20.30, 22.45, vr: 17.30, 20.30, za-ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 17.30, 22.45. Upside of Anger wo-di: 17.30, 20.00, 22.30. The Interpreter wo-di: 20.00, 22.45. War of the Worlds wo-di: 20.00, 22.30. A Good Woman wo-di: 20.30. Hitchhiker's Guide wo-di: 20.30, 22.45. Wedding Crashers wo-di: 20.30, 22.45. Land of the Dead wo-di: 22.30. The Amityville Horror wo, vr-di: 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Gegen die Wand wo: 20.20, za: 17.50. The Interpreter do, ma: 20.20. Sideways vr, di: 20.20. Rois et Reine za: 20.20.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Machuca wo-di: 19.25. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 19.30. Turtles Can Fly wo-di: 21.35. The Man Without a Past wo-di: 21.40. Last September za, zo: 17.30. Guantanamera za, zo: 17.35.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Broken Flowers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Cinderella Man wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Dark Water wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Ma vie en l'air wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Dukes of Hazzard wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Island wo-di: 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.45. The Skeleton Key wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Il ne faut jurer de rien wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. L'enfant wo-di: 11.15, 13.20, 15.30, 17.35, 19.45, 22.00. Entre ses mains wo-di: 11.30, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.15. Night Watch wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 21.55. Transporter 2 wo: 17.45, 19.40, 21.35, do, vr: 11.30, 13.30, 15.30, 17.45, 19.40, 21.35, za, zo: 17.45, 19.40, 21.35, ma, di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.45, 19.40, 21.35.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Il ne faut jurer de rien wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. L'enfant wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. A Good Woman wo-di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.20, 19.25, 21.30. Sophie Scholl wo-di: 11.05, 13.30, 16.00, 19.00, 21.35. Entre ses mains wo-vr: 11.10, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.35. Broken Flowers wo-di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.15, 21.40. Peindre ou faire l'amour wo-di: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.45. Cinderella Man wo-di: 11.30, 14.30, 17.30, 20.30. Ma vie en l'air wo-di: 11.30, 14.15, 17.00, 19.25, 21.45. Une Aventure wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.40. Les ames grises wo-di: 11.45, 14.30, 16.45, 19.00, 21.35. Upside of Anger wo: 16.50, 19.20, 21.50, do, vr: 11.45, 14.15, 16.50, 19.20, 21.50, za, zo: 16.50, 19.20, 21.50, ma: 11.45, 14.15, 16.50, 19.20, 21.50, di: 11.45, 14.15, 16.50, 21.50. Accused wo: 17.00, 19.15, do, vr: 11.45, 14.15, 17.00, 19.15, za, zo: 17.00, 19.15, ma, di: 11.45, 14.15, 17.00, 19.15. Charlie + Chocolate Factory wo: 19.20, 21.45, do, vr: 11.15, 14.00, 16.30, 19.20, 21.45, za, zo: 19.20, 21.45, ma, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.20, 21.45. Les Poupées Russes wo-di: 21.30. Edi di: 19.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Tickets wo-di: 14.00, 16.20, 18.50, 21.30. L'enfant wo-di: 14.10, 16.30, 19.20, 21.40. Paradise now wo-di: 14.30, 17.00, 19.00, 21.10. Yasmin wo-di: 14.40, 16.50, 19.30, 21.30.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Charlie + Chocolate Factory N wo, zo: 15.00. Dark Water wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Herbie: FL N wo, za, zo: 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Piet Piraat en de BK wo, za, zo: 15.00. The Skeleton Key wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Island wo: 17.00, 22.30, do: 22.30, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Cinderella Man wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Upside of Anger wo, do, zo: 17.30, 22.30, di: 22.30. My Summer of Love wo, do: 20.00. Wedding Crashers wo, do, zo, di: 20.00.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Herbie: FL N wo, za, zo: 15.00. Madagascar N wo, za, zo: 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 22.30, do: 22.30, za, zo: 17.30. Cinderella Man wo: 17.00, 20.00, 22.45, do: 20.00, 22.45, vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00. Hitchhiker's Guide wo: 17.30. Upside of Anger wo: 17.30, vr-di: 22.30. A Lot Like Love wo-di: 20.00. Dark Water wo, do: 20.00, vr-di: 22.30. The Skeleton Key wo-vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Island wo-di: 22.30. Transporter 2 vr: 22.45, za, zo: 17.30, 22.45, ma, di: 22.45. Charlie + Chocolate Factory N za, zo: 17.30. De battre mon coeur s'est arrêté ma, di: 20.00.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Island wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. A Lot Like Love wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 17.30, 20.30, 22.45, vr-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Dark Water wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: FL N wo-vr: 15.00, za-di: 15.00, 17.30. Madagascar N wo-di: 15.00, 17.30. Cinderella Man wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Charlie + Chocolate Factory wo-di: 17.30. L'enfant wo-di: 20.30, 22.45. Upside of Anger wo, vr-di: 20.30. Transporter 2 wo-di: 22.45. Stealth vr-ma: 20.30, 22.45. Piet Piraat en de BK za-di: 14.00, 15.30.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Erik of het Klein Insectenboek wo: 14.30. Hawaii, Oslo wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00. L'enfant wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. My Summer of Love wo: 14.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Paradise now wo: 14.30, 20.00, do-za: 20.00, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Bin Jip wo: 17.00, 22.30, do-di: 22.30. Broken Flowers wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Les Poupées Russes wo-di: 17.00, 22.30. Stray Dogs (Rudao longhu bang) wo: 17.00. Tickets wo: 17.00, 22.30, do-di: 17.00. Le Grand Voyage wo: 20.00. Dear Wendy wo: 22.30. Yasmin do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Gabrielle di: 20.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Cinderella Man wo: 14.45, 19.45, 22.30, do: 22.30, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.45, 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. El Septimo Dia wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Les Animaux Fous, Fous, Fous wo, za, zo: 15.00. Sophie Scholl wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. A Good Woman wo: 17.30, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Accused wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo, za, zo: 17.30. Samaritan Girl (Samaria) wo, za, zo: 17.30. Private vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Herbie: FL N wo, za, zo: 15.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 15.00, 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Piet Piraat en de BK N wo, za, zo: 15.00. Transporter 2 wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Cinderella Man wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Dark Water wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Bin Jip do: 20.00. Stealth vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30. A Lot Like Love za, zo: 17.30. Madagascar N za, zo: 17.30.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Piet Piraat en de BK wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00. The Island wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. A Lot Like Love wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Cinderella Man wo-za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Madagascar N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Skeleton Key wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie + Chocolate Factory N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Dark Water wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Herbie: FL wo-za: 15.00, zo: 11.00, 15.00, ma, di: 15.00. L'enfant wo-ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 20.30, 22.45. Stealth wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 22.30. Upside of Anger wo-di: 20.00. Wedding Crashers wo-di: 20.30, 22.45. Transporter 2 wo-di: 22.45. Sneak Preview ma: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Valiant N wo: 14.00. De battre mon coeur s'est arrêté wo, do: 20.00. Stealth wo-vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Upside of Anger vr-zo: 20.00. Herbie: FL N za, zo: 14.00. The Island za, zo: 17.00. Charlie + Chocolate Factory ma, di: 20.00.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

Cinderella Man wo-zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Herbie: FL N wo-di: 14.30, 17.30. Madagascar N wo-di: 14.30. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dukes of Hazzard wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 22.45. A Lot Like Love wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie + Chocolate Factory N wo-di: 15.00, 17.30. Dark Water wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Mr. And Mrs. Smith wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 22.30. The Island wo-di: 20.00, 22.45. L'enfant wo: 20.30, 22.45, do-zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45.

Limelight (056/22.10.01)

My Summer of Love wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 9.00, 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. The Big Red One wo: 20.15, za: 20.15, 22.30. The World wo: 20.15, za: 20.15, 22.40, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma: 20.15. Paradise now do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, di: 20.15. Tickets do, ma: 20.15. Hawaii, Oslo vr: 20.15, 22.30, zo: 17.30, 20.15, di: 20.15. De avonturen van Molletje zo: 9.00.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Cinderella Man wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Dark Water wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Herbie: FL N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Madagascar N wo: 14.00. Night Watch wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Piet Piraat en de BK wo, za, zo: 14.00. The Skeleton Key wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Island wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Wedding Crashers wo-di: 20.00, 22.30. Four Brothers vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

A State of Mind wo: 19.30, do: 23.00, za: 17.30, di: 23.00. Following Sean wo: 21.30, do: 17.30, za: 19.30. Mr. Right wo: 23.00, vr: 19.30, ma: 21.30. Czech Dream do: 19.30, za: 23.00, ma: 17.30. The Other Final do, zo: 21.30, di: 17.30. Father to Son vr: 17.30, za: 21.30, di: 19.30. Die Mitte vr: 21.30, zo: 17.30, ma: 23.00. Dig! vr: 23.00, ma: 19.30. The Devil's Miner zo: 19.30, di: 21.30.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

Madagascar N wo-di: 14.30. Night Watch (Nochnoy dozor) wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 22.30. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cinderella Man wo: 16.45, 19.45, 22.30, do: 16.45, 19.45, vr-di: 16.45, 19.45, 22.30. Herbie: FL wo-di: 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. A Lot Like Love wo: 20.00, do-ma: 14.30, 20.00, di: 14.30. L'enfant wo-di: 20.30, 22.45. The Island wo, vr-di: 22.30. Charlie + Chocolate Factory N do-di: 14.30. Sneak Preview do: 22.30.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Broken Flowers wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30. Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Hawaii, Oslo wo-di: 14.00, 22.30. L'enfant wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30. Accused wo-ma: 16.00, 20.00, di: 16.00. A Good Woman wo-di: 16.15, 20.00. Private wo-di: 18.00. Bin Jip wo-di: 18.15. Sophie Scholl wo, vr-di: 22.30. Paradise now do, vr, ma, di: 14.00. Sneak Preview do: 22.30. Crash di: 20.00.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Charlie + Chocolate Factory N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Cinderella Man wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Dark Water wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: FL N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. The Island wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Skeleton Key wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo, za, zo: 14.00, 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Stealt wo-zo: 17.00, 22.30, ma: 22.30, di: 17.00, 22.30. A Good Woman wo-di: 20.00. A Lot Like Love wo-di: 20.00, 22.30. Upside of Anger wo-di: 20.00, 22.30. Wedding Crashers wo-di: 20.00, 22.30. Transporter 2 wo-di: 22.30. Four Brothers vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

Broken Flowers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.15. Cinderella Man wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Herbie: FL N wo, za, zo: 14.15. L'enfant wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Madagascar N wo, za, zo: 14.15. Night Watch wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Piet Piraat en de BK wo, za, zo: 14.15. Dukes of Hazzard wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Skeleton Key wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. A Lot Like Love wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Dark Water wo-di: 16.45, 19.45, 22.15. The Island wo: 16.45, 19.45, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, za, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45. Transporter 2 wo: 16.45, 22.30, do, vr: 14.15, 16.45, 22.30, za, zo: 16.45, 22.30, ma, di: 14.15, 16.45, 22.30. Stealth wo-di: 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 19.45, 22.15. Upside of Anger wo-di: 19.45, 22.15.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Cinderella Man wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.00. Dark Water wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, vr: 14.30, 17.15, 22.15, za-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Herbie: FL N wo-di: 14.30. Night Watch wo-zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, ma: 14.30, 17.15, 22.15, di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. The Island wo-di: 14.30, 19.45, 22.15. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. A Lot Like Love wo-di: 17.15. Madagascar N wo-di: 17.15. Stealth wo-di: 17.15, 22.15. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 20.00. Upside of Anger wo-ma: 20.00. Transporter 2 wo-di: 22.30. Mysterious Skin do: 17.45, 20.15. The Woodsman do: 17.45, 20.15. Four Brothers vr-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Sneak Preview vr: 22.15.

Siniscoop (03/765.00.10)

A Lot Like Love wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Cinderella Man wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dark Water wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Madagascar N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Piet Piraat en de BK wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Stealth wo: 14.30, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr-di: 14.30, 17.00. The Island wo-ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 22.30. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie + Chocolate Factory N wo, za: 17.00, zo: 11.00, 17.00. Herbie: FL N wo, za: 17.00, zo: 11.00, 17.00. L'enfant wo: 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Mr. And Mrs. Smith wo: 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 22.30, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Upside of Anger wo-di: 20.00. Sophie Scholl wo-di: 22.30. Crustacés et Coquillages do: 14.30, zo: 11.00, di: 20.00. Four Brothers vr-di: 20.00, 22.30.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

A Lot Like Love wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Broken Flowers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Charlie + Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.15. Cinderella Man wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Herbie: FL N wo, za, zo: 14.15. L'enfant wo: 14.15, 19.45, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45. Madagascar N wo, za, zo: 14.15. The Skeleton Key wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Piet Piraat en de BK wo, za, zo: 16.45. Dukes of Hazzard wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za: 16.45, 19.45, 22.15, zo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Upside of Anger wo-di: 16.45, 22.15. The Island wo-di: 17.00. Dark Water wo: 19.45, do: 14.15, 22.15, vr: 14.15, 19.45, za, zo: 19.45, ma: 14.15, 19.45, di: 14.15, 22.15.

Mr. And Mrs. Smith wo-di: 19.45, 22.15. Stealth wo: 22.15, do: 14.15, vr: 14.15, 22.15, za, zo: 22.15, ma: 14.15, 22.15, di: 14.15. La Femme de Gilles di: 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234