Zaterdag 27/11/2021

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Back to Gaya wo-zo: 14.00, 16.00. Plop en Kwispel wo-zo: 14.00, 16.00. Racing Stripes N wo-zo: 14.00, 16.00, 18.00, ma, di: 18.00. The Incredibles N wo-zo: 14.00, 17.00. Alfie wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 18.00, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Finding Neverland wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Ocean's Twelve wo, do, ma, di: 20.30. Racing Stripes wo, do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. After the Sunset vr, za: 20.00, 22.30, zo: 18.00, 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Meet the Fockers wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. National Treasure wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. The Aviator wo, do: 20.30, vr, za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 20.30.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

The Polar Express wo: 14.30. National Treasure vr, za: 20.00, zo: 14.30, 17.00, 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Back to Gaya wo-zo: 14.15. Plop en Kwispel wo-zo: 14.15. Racing Stripes N wo-zo: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo-zo: 14.15. National Treasure wo, do: 16.45, 19.45, vr-zo: 16.45, ma: 18.00, di: 18.00, 20.30. The Grudge wo-zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-zo: 16.45. Danny the Dog wo-zo: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. Der Untergang wo-zo: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. Ocean's Twelve wo, do, zo: 22.15, ma, di: 18.00. Meet the Fockers vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma: 20.30.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

The Event wo-zo: 12.45. 2046 wo, do: 13.00, vr: 0.00, 13.00, za: 0.00. Back to Gaya N wo-zo: 13.00. Der Untergang wo-zo: 14.30, 19.00, ma: 19.00, di: 14.30, 19.00. The Edukators wo-ma: 15.00, 19.30, 21.45, di: 19.30, 21.45. Saraband wo-zo: 16.10, 20.10, 22.10, ma: 16.10, 20.10, di: 16.10, 22.10. Les Temps qui changent wo-di: 17.10. Holy Lola wo-di: 17.15. Gegen die Wand wo, do: 18.00, vr, za: 0.10, 18.00, zo-di: 18.00. Nobody Knows wo-di: 21.45. Oldboy vr, za: 0.00. La Meglio Gioventù - deel 1 za: 13.00. La Meglio Gioventù - deel 2 zo: 13.00. Bella Martha ma: 22.10. La Grande Bouffe di: 19.30. La Grande Bouffe di: 20.10.

Filmmuseum (03/260.99.99)

Het Europees Jeugdfilmfestival wo: 15.00, 17.00, do: 14.00, vr: 15.00, 17.00, 20.30. Spider wo: 20.00. Und Ewig singen die Wälder (Eeuwig zingen de bossen) do: 14.30. Popiól i diament (As en diamant) do: 20.00. Tarnation do, ma, di: 20.30. Flying leathernecks vr: 20.00. The Las Vegas story vr: 20.00. Heimat 3 - Chronik einer Zeitenwende - eipsodes 1-2-3 za: 16.00, zo: 15.00. Jude za: 20.00. Discovering Saul Bass zo: 20.00. Phase IV zo: 22.00. Everyone says I love you ma: 20.00. Welcome to Sarajevo di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

5 Children and It N wo-zo: 11.00, 14.30, di: 14.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Plop en Kwispel wo-zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.15, ma, di: 14.00, 17.15. Racing Stripes N wo-zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Shark Tale (Haaiensnaaier) N wo-zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo-zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Aviator wo-zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-zo: 11.00, 14.30, 17.15, ma, di: 14.30, 17.15. The Polar Express N wo-zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Alexander wo-di: 14.00, 16.45, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 14.00, 17.00, 20.30, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Finding Neverland wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 14.30, 17.00. National Treasure wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Sideways wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Closer wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Danny the Dog wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Mar Adentro wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Grudge wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Wicker Park wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Phantom of the Opera wo-di: 16.45. Hababam Sinifi Askerde (Chaos Class In The Army) wo-di: 17.00, 20.00. Alfie wo-di: 20.00. Blade Trinity wo-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. Cellular wo-di: 20.00, 22.30. Gönül Yarasi wo-di: 20.00, 22.45. Man on fire wo-di: 20.00, 22.45. Racing Stripes wo-di: 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. The Incredibles wo-zo, di: 20.00. Birth wo-di: 20.15. Sky Captain and the World of Tomorrow wo-vr, zo, di: 22.45. Suspect zero wo-di: 22.45. The Exorcist: The Beginning wo-di: 23.00. Meet the Fockers vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Alexander wo-di: 11.00, 14.15, 17.30, 21.00. Bride and Prejudice wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Der Untergang wo-ma: 11.00, 14.00, 17.00, 20.30, di: 14.00, 17.00, 20.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30. Racing Stripes N wo-zo: 11.00, 13.15, 15.30. Wicker Park wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Closer wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Danny the Dog wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Mar Adentro wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Sideways wo-di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Spongebob Squarepants wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30. The Edukators wo-di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. The Grudge wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. The Incredibles N wo-vr: 11.30, 14.00, za: 14.00, zo: 11.30, 14.00. Het Molletje wo: 13.00. In oranje wo: 13.00, za: 15.30. Pietje Bell II: De jacht op de tsarenkroon wo: 13.00. The Aviator wo-zo: 13.00, 16.15, 17.45, 19.30, 21.00, ma, di: 11.00, 13.00, 14.30, 16.15, 17.45, 19.30, 21.00. Fia wo: 15.30. Kortfilms in Competitie wo, vr: 15.30. National Treasure wo-zo: 16.30, 19.30, 22.00, ma, di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.30, 22.00. Ocean's Twelve wo: 17.00, 19.30, 22.00, do, vr: 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00, za, zo: 19.30, 22.00, ma: 12.00, 14.30, 22.00, di: 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Finding Neverland wo: 17.45, 20.00, 22.15, do: 17.45, 22.15, vr-di: 17.45, 20.00, 22.15. Racing Stripes wo, do, ma: 19.30, 21.45, di: 21.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 19.50, 22.00. Cirkelientje do: 11.00. De Kleur van Melk do: 13.00. Villa Henriette do: 15.30. Certi Bambini do: 20.00. Fakiren fra Bilbao vr: 13.00. Les vacances de Monsieur Hulot vr: 13.00. Sergeant Pepper vr: 15.30. Meet the Fockers vr-zo: 19.30, 22.00, di: 19.30. De Heksen za: 15.30. Pluk van de Petteflet zo: 11.00. Malabar Princess zo: 13.00. Die Blindgänger zo: 14.00, 14.05. After the Sunset ma: 19.30.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Ocean's Twelve wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles N wo-zo: 14.00. The Polar Express N wo: 14.00, 20.00, vr-zo: 14.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo, do: 20.00. Alfie vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Plop en Kwispel wo, do, za, zo: 14.00. The Incredibles N wo-vr, zo: 14.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo, do: 16.00, vr, za: 20.00, zo: 16.00. 5 Children and It wo, do: 18.00, vr, za: 14.00, zo: 16.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo, za, zo: 20.00. Ocean's Twelve wo, do, zo: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

The Incredibles N wo: 14.30. Alexander wo: 20.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Het Europees Jeugdfilmfestival wo: 10.00, 14.00, 16.00, do, vr: 14.00, 16.00, za: 14.00, 15.30. Der Untergang wo-zo: 14.30, 20.00, ma: 20.00. Eleni wo: 14.30. Heimat 3 - Deel 4 wo: 17.30. La Finestra di Fronte wo: 17.30, do: 17.30, 22.30, vr, za: 17.30, zo: 20.00, di: 22.30. Les Temps qui changent wo-zo: 17.30. Mar Adentro wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.30, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. The Edukators wo: 20.00, 22.30, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma: 20.00, di: 20.00, 22.30. Heimat 3 - Deel 5 wo: 22.30, do: 17.30. Back to Gaya do, vr: 14.30, za: 17.30, zo: 15.00. Heimat 3 - Deel 6 do: 22.30, vr: 17.30. Erik of het Klein Insectenboek za: 14.30, zo: 15.00. Edipo Re zo: 17.30. Dreamers di: 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

The Event wo-di: 12.55. Comme une Image wo, vr-di: 15.00. Infernal Affairs wo-za, ma, di: 15.25. Les Soeurs Fâchées wo-di: 15.50. Les Temps qui changent wo-di: 17.10. Whisky wo-di: 17.25. Non Ti Muovere wo-vr: 17.40, za, zo: 13.30, 17.40, ma, di: 17.40. House of the Flying Daggers wo-di: 19.05. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 19.25. Un petit jeu sans conséquence wo-di: 20.00. The Motorcycle Diaries wo-di: 21.20. Gegen die Wand wo-di: 21.30. Birth wo-di: 21.45. Genesis za, zo: 13.45. Cirkelientje zo: 15.25.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

The Edukators wo-di: 14.00, 16.30, 19.00. La Marche de l'Empereur wo-di: 14.30, 16.00. Tarnation wo: 17.35, 19.30, 21.30, do: 17.35, 19.30, vr-di: 17.35, 19.30, 21.30. Nobody Knows wo-di: 21.20. Peter Tscherkassky do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 13.40, 19.45. Le dernier trappeur wo-di: 14.00, 19.55. Les Choristes wo-di: 14.40, 16.25, 19.50. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 15.30, 21.40. 36 Quai des Orfèvres wo, do: 15.50, 21.45, vr: 21.45, za, zo: 15.50, 21.45, ma: 21.45, di: 15.50, 21.45. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 17.40. Le plus beau jour de ma vie wo-di: 17.50. The Assassination of Richard Nixon wo-di: 21.35. Banlieue 13 vr, ma: 15.50.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77)

The Forbidden Planet vr: 0.00. Sound & Vision from Austria vr: 20.00. Lost Sound zo: 18.00. Soundtracks for the City zo: 18.00. Mauricio Kagel: 3 films (Antithèse, Solo & Duo) zo: 20.00. John & James Withney, pioneers en voorlopers zo: 22.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Duck soup wo: 12.30. La mémoire fertile wo: 18.15. Der Gang in die Nacht wo: 19.00. Het vertrek (Le départ) wo: 20.15. Das Weib des Pharao wo: 21.00. Un Flic wo: 22.15. Sciuscia do: 15.00. Les tricheurs do: 18.15. La terre do: 19.00. Mo' better blues do: 20.30. Anatomy of a murder vr: 18.15. The affairs of Anatol vr: 19.00. Kortfilms van Boris Lehman vr: 20.45. Kortfilms met Harry Langdon vr: 21.00. The Cotton Club za: 18.15. Maciste und die Chinesische Truhe za: 19.00. Hôtel Monterey za: 20.30. La chambre 1 za: 20.30. Zig Zig za: 22.15. Fugitive kortfilms zo: 18.15. Entr'acte zo: 19.00. La Tour zo: 19.00. Paris qui dort zo: 19.00. Le sauvage zo: 20.15. Zaïda, die Tragödie eines Modells zo: 21.00. Too late blues zo: 22.15. Cours: Fragments pour une mémoire cinématographique II ma: 18.15. Der Steinerne Reiter ma: 19.00. An angel at my table ma: 20.15. Der Schatz ma: 21.00. Kortfilms van Thierry Knauff di: 18.15. L'inhumaine di: 19.00. Hustle di: 20.15. Sweet and lowdown di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Gigi wo: 18.00, do: 20.15, za: 18.00. Il dono (The gift) wo: 20.15, do: 22.30. Dr. Strangelove wo, vr: 22.00, zo: 18.00. De-Lovely do: 18.00, vr: 19.45. Killer's Kiss vr: 18.00. Radio Days za: 20.00. Paths of Glory za: 22.00. Lolita zo: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Alexander wo-di: 14.00, 17.30, 21.00, 22.15. Der Untergang wo-di: 14.00, 17.00, 20.30, 22.00. Plop en Kwispel wo-ma: 14.00, 15.30, di: 15.30. The Aviator wo-di: 14.00, 17.30, 21.00, 22.15. Danny the Dog wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Espace Détente wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Racing Stripes N wo-di: 14.30, 17.00. Sideways wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-ma: 14.30, 17.00, di: 14.30. Wicker Park wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Closer wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Iznogoud wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Les Dalton wo-zo: 15.00. L'Ex-Femme de ma Vie wo-di: 15.00, 17.30, 20.30. Mar Adentro wo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. National Treasure wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. The Edukators wo-di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. The Grudge wo-di: 15.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 15.00. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hababam Sinifi Askerde (Chaos Class In The Army) wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 17.30. Birth wo, do, ma, di: 20.00. Finding Neverland wo-ma: 20.00. Gönül Yarasi wo-di: 20.00, 22.45. Racing Stripes wo-zo: 20.00. Sky Captain and the World of Tomorrow wo-vr: 20.00, 22.30, za: 20.00, zo: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 20.30, 22.45. Ghost in the Shell 2: Innocence wo-di: 22.30. The Exorcist: The Beginning wo-di: 22.45. Meet the Fockers vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Shark Tale (Haaiensnaaier) wo, do: 14.15, za, zo: 16.00. De-Lovely za: 17.50. La Finestra di Fronte za: 20.45. The Clearing zo: 18.00.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Oldboy wo-di: 19.35. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo-vr: 19.45, za, zo: 17.40, 19.45, ma, di: 19.45. Coffee and Cigarettes wo-di: 21.50. Girl with a Pearl Earring wo-di: 21.55. Code 46 za, zo: 17.50.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Danny the Dog wo-di: 11.00, 13.10, 15.25, 17.40, 19.55, 22.10. Der Untergang wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Espace Détente wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. L'Ex-Femme de ma Vie wo-zo: 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.45, 22.15, ma, di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 22.15. Iznogoud wo-di: 11.15, 13.20, 15.25, 17.35, 19.45, 22.00. Rois et Reine wo-di: 11.30, 14.30, 17.30, 20.30. The Grudge wo-di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45. Wicker Park wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 21.55. The Aviator wo, do: 13.00, 16.30, 20.00, 21.15, vr-zo: 13.00, 16.30, 20.00, ma, di: 11.30, 13.00, 14.45, 16.30, 20.00, 21.15. Alexander wo-di: 13.30, 17.00, 20.30. Closer wo-zo: 17.40, 19.50, 22.00, ma, di: 11.05, 13.15, 15.25, 17.40, 19.50, 22.00. Meet the Fockers vr-zo: 19.30, 21.55. Mon Ange ma: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Closer wo, do: 10.55, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45, vr: 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45, za-di: 10.55, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. The Aviator wo-zo: 10.55, 14.15, 17.00, 17.40, 20.20, 21.10, ma, di: 10.55, 13.15, 14.15, 17.00, 17.40, 20.20, 21.10. Danny the Dog wo-di: 11.00, 13.05, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40. Iznogoud wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. L'Ex-Femme de ma Vie wo-di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. Mar Adentro wo-di: 11.05, 13.45, 16.25, 19.05, 21.40. Der Untergang wo-di: 11.10, 14.15, 17.20, 20.30. Sideways wo-di: 11.10, 13.45, 16.20, 19.00, 21.40. Rois et Reine wo-di: 11.15, 14.20, 17.25, 20.35. The Edukators wo, do: 11.15, 13.50, 16.25, 19.00, 21.30, vr-zo: 11.15, 13.50, 16.25, 21.30, ma, di: 11.15, 13.50, 16.25, 19.00, 21.30. Bride and Prejudice wo-di: 11.30, 13.55, 16.25, 19.00, 21.30. La Marche de l'Empereur wo-di: 11.35, 13.25, 15.20, 17.10. Finding Neverland wo-di: 11.40, 14.05, 16.30, 19.10, 21.30. L'un reste, l'autre part wo, do: 19.20, 21.45, vr-zo: 19.35, ma, di: 19.20, 21.45. Meet the Fockers vr-zo: 19.00, 21.45.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Quand la mer monte wo-ma: 13.00, 15.10, 19.10, di: 13.00, 15.10. Holy Lola wo-di: 13.10, 15.50, 18.50, 21.30. 2046 wo-di: 13.20, 16.00, 18.40, 21.10. Saraband wo-di: 13.30, 16.20, 19.00, 21.20. Melinda and Melinda wo-di: 14.00, 16.30, 19.30, 21.50. Closer wo-ma: 17.00, 21.00, di: 17.00, 21.55.

Studio (woe) (013/31.10.20)

Back to Gaya N wo, vr-zo: 15.00. Meet the Fockers wo-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo-zo: 15.00. Racing Stripes N wo-zo: 15.00, 17.30. The Incredibles N wo-zo: 15.00. The Polar Express N wo-zo: 15.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-zo: 15.00. Der Untergang wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 17.30, vr-zo: 17.30, 22.30. National Treasure wo: 17.30, 22.30, do-zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Sky Captain and the World of Tomorrow wo-za: 17.30, 23.00, zo: 17.30. The Grudge wo-zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Alexander wo-di: 20.00. Finding Neverland wo-di: 20.00. Modigliani wo: 20.00. Ocean's Twelve wo-di: 22.30. After the Sunset vr-zo: 20.00.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Back to Gaya N wo, do: 15.00. Meet the Fockers wo-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo, do: 15.00, vr-zo: 15.00, 17.30. The Incredibles N wo-zo: 15.00. Plop en Kwispel wo, do: 16.45, vr-zo: 15.00. The Aviator wo, do: 17.00, 20.00, vr-di: 20.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo, do: 17.30. The Grudge wo, do: 18.00, 20.00, 22.30, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. Der Untergang wo-di: 20.00. National Treasure wo, do: 22.30, vr, za: 23.00. Ocean's Twelve wo, do: 23.00. Alexander vr-zo: 16.30. Danny the Dog vr-zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. House of the Flying Daggers ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. The Aviator wo-di: 14.15, 17.00, 20.30, 22.30. Der Untergang wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30, 17.45. The Incredibles N wo-di: 14.30. The Polar Express N wo-di: 14.30. Mar Adentro wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. National Treasure wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00, 17.30. The Grudge wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Wicker Park wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Alexander wo-vr: 17.00, 20.30, 22.30, za: 17.00, 20.30, zo: 17.00, 20.30, 22.30, ma, di: 17.00, 20.30. Ocean's Twelve wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 17.30. Birth wo, do: 20.00. Closer wo-di: 20.00, 22.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-zo: 20.30. Meet the Fockers vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30. Sneak Preview di: 22.30.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Der Untergang wo: 14.15, 22.30, do-zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. The Aviator wo-zo: 14.15, 19.45, ma, di: 19.45. Erik of het Klein Insectenboek wo: 14.30, 17.00, do-zo: 14.30. Folie Privée wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00. Mar Adentro wo-zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. House of the Flying Daggers wo: 17.00, 22.45, do-di: 17.15. The Motorcycle Diaries wo: 17.00. Birth wo: 17.15. Confituur wo: 17.15. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 20.00, 22.30, do, vr: 17.15, 22.45, za: 22.45, zo-di: 17.15, 22.45. La Grande Bouffe wo: 20.00. 2046 wo: 22.30, do-di: 17.00. Bride and Prejudice do-zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Nobody Knows do-di: 16.45. Tarnation do-di: 20.00, 22.30. Richard III za: 17.00. Vera Drake di: 20.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

La Meglio Gioventù - deel 2 wo, vr, zo: 14.45. Back to Gaya wo-zo: 15.00. Holy Lola wo-zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Racing Stripes wo-zo: 15.00. The Edukators wo: 15.00, 20.00, 22.30, do-di: 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. Les Temps qui changent wo: 17.30. Melinda and Melinda wo: 17.30, 22.30, do-zo: 17.30. Non Ti Muovere wo-zo: 17.30. Saraband wo-zo: 17.45, 20.00, ma, di: 20.00. Garden State wo-di: 22.30. Gegen die Wand wo: 22.30, do-zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Ghost in the Shell 2: Innocence wo-di: 22.30. La Meglio Gioventù - deel 1 do, za: 14.45. Sideways do-zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Meet the Fockers wo, do: 15.00, 17.30, 20.00, vr-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo-di: 15.00. Racing Stripes N wo-zo: 15.00, 17.30. The Grudge wo, do: 15.00, 17.30, 20.00, vr-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Incredibles N wo-zo: 17.30. National Treasure wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Aviator wo-di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Der Untergang wo-di: 14.00, 17.15, 20.30. Plop en Kwispel wo-za: 14.00, 15.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, ma, di: 14.00. The Aviator wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Mar Adentro wo-di: 14.30, 15.00, 20.00, 22.45. Sideways wo-di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45. The Edukators wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The Grudge wo-di: 14.30, 17.30, 20.30, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Wicker Park wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Danny the Dog wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Racing Stripes N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Spongebob Squarepants wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Alexander wo-zo: 17.00, 20.30, ma: 17.00, di: 17.00, 20.30. Hababam Sinifi Askerde (Chaos Class In The Army) wo, do: 17.00, 20.00, 22.30, vr: 17.00, 22.30, za: 17.00, 20.00, zo: 17.00, 22.30, ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. National Treasure wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-zo: 20.00. Closer wo-di: 20.30. Meet the Fockers vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30. Meet the Parents ma: 20.00. Sneak Preview ma: 20.00. La Femme de Gilles di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Plop en Kwispel wo, vr: 14.00. Racing Stripes wo-zo: 14.00. House of the Flying Daggers wo-zo: 20.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, do: 20.00, za, zo: 17.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement do: 14.00. After the Sunset vr-zo: 20.00. The Incredibles N za, zo: 14.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za: 17.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason zo-di: 20.00. Ocean's Twelve ma, di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Meet the Fockers wo-za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo-zo: 15.00. Racing Stripes wo-zo: 15.00. The Aviator wo-zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Der Untergang wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-zo: 17.30. Closer wo-za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo: 14.30, do: 20.00, za: 14.30. Plop en Kwispel wo, do: 14.30, vr-zo: 16.30. The Polar Express N wo: 14.30. K3 en het Magische Medaillon wo, do: 16.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 20.00. National Treasure wo: 20.00, do: 14.30, 20.00, za-di: 20.00. The Incredibles N do, vr, zo: 14.30. Sky Captain and the World of Tomorrow do, vr, ma, di: 20.00. Alexander vr-zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Racing Stripes vr, za: 14.30, 20.00, zo: 14.30. Back to Gaya vr-zo: 16.30.

Studio (058/51.47.00)

Back to Gaya N wo-zo: 15.00. Meet the Fockers wo-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo-zo: 15.00. Racing Stripes N wo-zo: 15.00. Sideways wo-zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-zo: 15.00. Alexander wo-di: 16.45. The Aviator wo-di: 16.45, 20.00. Closer wo-di: 17.30. Les Choristes wo-di: 17.30. Danny the Dog wo-di: 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 20.00, 22.45. The Grudge wo-di: 20.00, 23.00. National Treasure wo-di: 22.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. The Aviator wo-di: 14.00, 17.15, 20.30. Mar Adentro wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. National Treasure wo-zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma: 14.30, 22.30, di: 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30, 17.00. Wicker Park wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes wo-di: 15.00, 17.30. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00, 17.30. The Grudge wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Der Untergang wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Closer wo-zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma: 17.30, 22.45, di: 17.30, 20.30, 22.45. Ocean's Twelve wo, do: 20.00, 22.30, vr-zo, di: 22.30. Alexander wo-di: 20.30. Sneak Preview ma: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Garden State wo, do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, ma: 20.15. Nobody Knows wo: 20.15, vr: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, di: 20.15. The Edukators wo, do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, za: 20.15, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Comme une Image do: 20.15, za: 20.15, 22.30, ma: 20.15. Heimat 3: Episodes 1-2-3 za: 17.00. Heimat 3: Episodes 4-5-6 zo: 10.00. Edipo Re di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Back to Gaya wo-zo: 14.00. Der Untergang wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo-zo: 14.00. Racing Stripes N wo-zo: 14.00, 17.00. Spongebob Squarepants wo-zo: 14.00, 17.00. The Grudge wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Volle Gas wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Closer wo-zo: 17.00, 22.30, ma, di: 22.30. The Aviator wo-zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Danny the Dog wo-di: 20.00, 22.30. National Treasure wo-di: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Het Zakmes wo, zo: 15.00. Whisky wo: 20.00, vr, za: 22.30, zo: 20.00, ma: 22.30. Godzilla versus the Thing wo: 22.30, di: 20.00. Careful do: 20.00, zo: 22.30. Musica Cubana do: 22.30, za, ma: 20.00, di: 22.30. Looking for Fidel vr: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

The Aviator wo-di: 14.00, 17.15, 20.30. Racing Stripes N wo-di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo-di: 14.30, 17.00. The Incredibles N wo-di: 14.30. Wicker Park wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Grudge wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Volle Gas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Alexander wo-di: 17.00. Der Untergang wo-di: 17.00, 20.00, 23.00. Closer wo-zo: 20.00, 22.30, ma: 20.00, di: 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo, do, di: 20.00. National Treasure wo, vr-zo, di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30. Meet the Fockers vr-zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30. Meet the Parents ma: 20.00.

Studio (woe) (016/22.56.67)

2046 wo-zo: 13.45. Back to Gaya N wo-di: 13.45. The Incredibles N wo-zo: 13.45. Erik of het Klein Insectenboek wo-di: 14.00, 15.45. Sideways wo-di: 14.00, 17.45, 20.00, 22.45. Mar Adentro wo-di: 15.30, 17.45, 20.00, 22.30. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 15.45. 5 Children and It N wo-di: 16.15. House of the Flying Daggers wo-di: 17.45. The Edukators wo-di: 17.45, 20.00, 22.30. The Aviator wo: 20.00, 22.15, do: 20.00, vr-ma: 20.00, 22.15, di: 22.15. Sneak Preview do: 22.30. Certi Bambini di: 20.00.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Plop en Kwispel vr-zo: 14.30. The Incredibles N vr, za: 17.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement vr, za: 20.00, zo: 17.00, 20.00.

Ciné Belgica (vr) (03/480.06.44)

Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 20.00. Finding Neverland do: 20.00.

Ciné Variétés (vr) (03/480.01.03)

Plop en Kwispel wo: 14.00. Racing Stripes N wo, do: 14.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo, do: 16.00. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo, do: 16.00. Der Untergang wo, do: 20.00. National Treasure wo: 20.00. The Incredibles N do: 14.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind do: 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Back to Gaya wo-zo: 14.15. Plop en Kwispel wo-zo: 14.15. Racing Stripes N wo-zo: 14.15, 16.45. The Aviator wo-zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30. The Incredibles N wo-zo: 14.15. National Treasure wo, do: 16.45, 19.45, vr-zo: 16.45, ma: 18.00, di: 18.00, 20.30. The Grudge wo-zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-zo: 16.45. Danny the Dog wo-zo: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. Der Untergang wo-zo: 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. Ocean's Twelve wo, do, zo: 22.15, ma, di: 18.00. Meet the Fockers vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma: 20.30.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Back to Gaya N wo-zo: 14.00. Closer wo, do: 14.00, 20.00, 22.30, vr-zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-zo: 14.00. Meet the Fockers wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo-zo: 14.00. Racing Stripes wo-zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Racing Stripes N wo-zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Spongebob Squarepants N wo-zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. The Aviator wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. The Grudge wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Volle Gas wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Alexander wo-zo: 17.00, 22.30, ma: 22.30, di: 17.00, 22.30. Alfie wo-zo, di: 17.00. Danny the Dog wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. National Treasure wo-vr: 20.00, 22.30, za: 20.00, zo-di: 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo, do, ma, di: 20.00. Sideways wo-di: 20.00, 22.30. Cellular wo-di: 22.30. After the Sunset vr-zo: 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 14.15. Danny the Dog wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Der Untergang wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Plop en Kwispel wo-zo: 14.15. Racing Stripes wo-ma: 14.15. Racing Stripes N wo-di: 14.15, 16.45. Sideways wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Spongebob Squarepants wo-zo: 14.15, 16.45, ma: 16.45, di: 14.15, 16.45. The Aviator wo-zo: 14.15, 17.15, 20.15, ma: 17.15, 20.15, di: 14.15, 17.15, 20.15. The Incredibles N wo-zo: 14.15. Volle Gas wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Back to Gaya wo-vr, ma, di: 16.45. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-zo: 16.45. The Grudge wo-di: 16.45, 19.45, 22.15. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-zo: 16.45. Alexander wo-di: 19.45. Closer wo-di: 19.45, 22.15. National Treasure wo-di: 19.45, 22.15. Ocean's Twelve wo, do: 19.45, 22.15, vr, za: 19.45, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 22.15. Saraband wo, do: 19.45, ma, di: 14.15. The Edukators wo-zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. Meet the Fockers vr, za: 19.45, 22.15, zo-di: 19.45. Erik of het Klein Insectenboek za, zo: 16.45. Finding Neverland ma, di: 16.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Bambi N wo: 14.30. Oldboy zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

5 Children and It N wo, vr: 14.00, za: 15.00, zo: 14.00. The Incredibles N wo: 16.00, do: 15.30, vr: 16.00, zo: 14.00. Un Long Dimanche de Fiançailles wo: 20.00. Plop en Kwispel do: 14.00. Ocean's Twelve do: 20.00. De Kus vr-ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

5 Children and It N wo: 14.30, vr: 20.00, za: 17.00, 20.00. The Incredibles N wo: 14.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, 22.30. Resident Evil 2: Apocalypse wo: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 22.30. Cirkelientje N za: 17.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Danny the Dog wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30. Der Untergang wo-di: 14.30, 17.15, 19.45. Meet the Fockers N wo-di: 14.30. Plop en Kwispel wo-di: 14.30. Racing Stripes N wo-za: 14.30, 16.30, 18.30, zo: 16.30, 18.30, ma, di: 14.30, 16.30, 18.30. Spongebob Squarepants N wo-di: 14.30, 16.30. The Aviator wo-di: 14.30, 20.00. The Grudge wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30. Alexander wo-ma: 15.45, 19.30, di: 15.45. Meet the Fockers wo-di: 17.15, 20.00, 22.15. Back to Gaya N wo-di: 17.30. Closer wo-di: 18.30, 20.30, 22.30. Racing Stripes wo-di: 20.30. Ocean's Twelve wo-di: 22.15. National Treasure wo, do, za-di: 22.30. House of the Flying Daggers wo-di: 22.45. Sneak Preview vr: 22.30. Ellektra di: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Plop en Kwispel wo-za: 15.00, zo: 14.30. Racing Stripes N wo-za: 15.00, zo: 14.30. The Aviator wo, do: 15.00, 20.00, vr, za: 20.00, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Grudge wo, do: 15.00, 20.00, vr, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The Incredibles N wo-vr: 15.00, zo: 14.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo-za: 15.00, zo: 17.15. Alfie wo, do: 20.00. Der Untergang wo, do: 20.00, vr, za: 19.45, 22.30, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. National Treasure wo-zo: 20.00. Ocean's Twelve wo, do: 20.00. Meet the Fockers vr, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Danny the Dog vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. After the Sunset vr-zo: 22.30. House of the Flying Daggers ma, di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Back to Gaya N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. National Treasure wo-za: 14.30, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00. Plop en Kwispel wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Racing Stripes N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. The Aviator wo-di: 14.30, 17.30, 20.30. The Grudge wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Volle Gas wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Alexander wo-di: 17.00. Der Untergang wo, do: 17.00, 20.00, vr, za: 17.00, 20.00, 22.45, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Racing Stripes wo-di: 17.00. The Incredibles N wo-za: 17.00, zo: 11.00, 17.00. Closer wo-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 20.00, 22.30. Sideways wo-di: 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-di: 22.30. De-Lovely zo: 11.00, di: 20.00. After the Sunset ma: 20.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo, vr, zo: 15.00. Plop en Kwispel wo, vr, zo: 15.00. The Incredibles do, za: 15.00. The Polar Express do, za: 15.00. Alexander vr, za: 20.30, zo: 17.30, 20.30, ma, di: 20.30. Ocean's Twelve vr, za: 20.30. Bridget Jones 2: The Edge of Reason zo: 17.30. Melinda and Melinda zo-di: 20.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Danny the Dog wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Der Untergang wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. National Treasure wo, do: 14.15, 19.45, 22.15, vr: 14.15, 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo-zo: 14.15. Racing Stripes N wo-di: 14.15, 16.45. The Aviator wo-di: 14.15, 19.45. The Incredibles N wo-zo: 14.15. Volle Gas wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Back to Gaya wo-zo: 16.45. Ocean's Twelve wo-zo: 16.45. Racing Stripes wo-zo: 16.45. Alexander wo-vr, ma: 19.45. Closer wo, do: 19.45, 22.15, vr: 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. The Grudge wo-di: 19.45, 22.15. Meet the Fockers vr-zo: 19.45, 22.15, ma: 19.45. Saraband ma: 14.15, 16.45, di: 14.15, 16.45, 22.15. Sky Captain and the World of Tomorrow ma, di: 14.15. The Princess Diaries 2: Royal Engagement ma, di: 14.15. Hollands Licht di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

The Polar Express N wo: 14.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo: 20.00. 5 Children and It N vr-zo: 14.00. National Treasure vr: 20.00. Finding Neverland za-di: 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234