Vrijdag 13/12/2019

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Chicken Little N wo, za, zo: 14.00, 16.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.30, za, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 17.30. Plop en het Viool Avontuur wo, za, zo: 14.00, 16.00. The Exorcism of Emily Rose wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. The Long Weekend wo: 18.00, 20.30, do: 14.00, 17.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 20.30. A History of Violence vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

In her Shoes wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Just like heaven wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. King Kong wo: 20.00, vr, za: 17.00, 20.30, zo: 13.30, 17.00, 20.30, ma, di: 20.00.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

Chicken Little N wo: 14.15, za: 17.00, zo: 14.15, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 17.00, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. King Kong wo: 14.15, 20.30, do: 20.30, vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 20.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. In her Shoes wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma: 18.00, 20.30, di: 18.00. Just like heaven wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.30, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The 40 Year Old Virgin wo, do, ma, di: 18.00. The Long Weekend wo: 18.00, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Family Stone wo: 19.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Bin Jip wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Oliver Twist wo, za, zo: 14.00. Vendredi, ou un autre jour wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Caché wo-di: 16.00, 20.00. Le temps qui reste wo-di: 16.00, 20.15, 22.00. Be with me wo-di: 16.15, 22.10. The Aristocrats wo: 18.00, do-di: 18.00, 22.00. Untold scandal wo-di: 18.00. L'enfant wo-di: 18.10. Fanny och Alexander wo: 20.00. Yes do-di: 20.00. Ordinary Man vr, za: 0.00.

Cultuurcafé De Rits (0486/48.43.68)

De Indringer do: 20.15.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Mean streets wo: 20.00. Les vacances de Monsieur Hulot do: 20.00. Andrej Roeblev vr: 20.00. Neokoncennaja p'esa dija mehaniceskogo pianino (Onvoltooid stuk voor pianola) za: 20.00. Accident zo: 20.00. Solaris ma: 20.00. Swan Lake - The Zone (Lebedine ozero, zona) di: 20.00.

Kunstencentrum Rataplan (03/235.04.90)

Agata e la Tempesta wo: 20.30.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 14.15, 17.00, 17.15, 20.00, 20.30, 22.45. Harry Potter en de vuurbeker N wo-za: 14.00, 14.30, 17.15, 20.00, zo: 11.00, 14.00, 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 14.00, 14.30, 17.15, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. Chicken Little N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Het Paard van Sinterklaas wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. In her Shoes wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo-za: 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, zo: 10.30, 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, ma, di: 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30. Madagascar N wo-vr: 14.30, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30. The cave wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Wallace & Gromit N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Een ander zijn geluk wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Flightplan wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The big white wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. A History of Violence wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Just like heaven wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo: 20.00. Into The Blue wo-za: 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. The 40 Year Old Virgin wo-di: 20.00, 22.30. Domino wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-zo: 20.30, ma: 20.00, 20.30, di: 20.30. The Exorcism of Emily Rose wo-di: 20.30, 22.45. Verlengd Weekend wo-di: 20.30. Doom wo: 22.45, vr-di: 20.30, 22.45. Revolver wo-di: 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-za: 23.00, zo: 10.30, 23.00, ma, di: 23.00. Match Point vr, za: 20.00. Serenity vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30. The Legend of Zorro za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. The Chronicles of Narnia zo: 14.00, 17.00, 20.00.

MuHKA_media (03/242.93.57)

L'Iceberg wo, vr, za, ma: 20.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang zo, di: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Chicken Little N wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00. Flightplan wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00, 21.30. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo, za, zo: 11.00, 14.00, 17.00. In her Shoes wo-za: 11.00, 13.45, 16.30, 19.30, 22.10, zo: 13.45, 16.30, 19.30, 22.10, ma, di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.30, 22.10. Just like heaven wo-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15. King Kong wo-di: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00. Manderlay wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30. The big white wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Wallace & Gromit N wo-di: 11.00. The Long Weekend wo: 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, do-ma: 11.30, 13.30, 17.30, 19.30, 22.00, di: 11.30, 13.30, 17.30, 22.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. The cave wo-di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45. Het Paard van Sinterklaas wo-di: 15.30. Een ander zijn geluk wo-di: 17.45, 20.00, 22.15. King Kong wo-di: 19.00, 20.00, 21.00. Match Point wo: 19.30, 22.00, do, vr: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, za, zo: 19.30, 22.00, ma: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00, di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Crash wo: 20.00, 22.15, do, vr: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, za, zo: 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Buitenspel wo: 21.30. Le temps qui reste wo-di: 22.00. Saw 2 ma: 19.30. The Constant Gardener di: 19.30.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

King Kong wo: 14.30, 20.00, do, vr: 20.00, za: 13.45, 20.30, zo: 13.00, 16.30, 20.00, ma, di: 20.00. Harry Potter and the Goblet of Fire za: 17.15.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Corpse Bride wo, za, zo: 15.00. Oliver Twist wo, za, zo: 15.00. Caché wo: 20.00, za: 17.30, zo: 22.30, di: 20.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo, do: 20.00, vr: 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma: 20.00, di: 22.30. Crash wo, do: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30, ma: 22.30. Een ander zijn geluk wo: 22.30, do-di: 20.00. A History of Violence do, za-di: 22.30. Le temps qui reste vr, za: 20.00, zo: 17.30, ma: 20.00, di: 22.30. Chutney Popcorn vr: 22.30. Verlengd Weekend za, zo: 15.00. The Perfect Crime (El Crimen Ferpecto) za: 17.30, zo: 20.00, ma: 22.30. Written on the wind zo: 17.30. Somersault di: 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Bunker Paradise wo-di: 14.35. Taste of Tea wo-di: 14.40. Oliver Twist wo-zo, di: 15.10. Va, vis et deviens wo-di: 16.40. Ordinary Man wo-di: 17.20. La maison de Nina wo-di: 17.35. Untold scandal wo-di: 19.20. Don't Come Knocking wo-di: 19.25. L'enfant wo-di: 19.45. Crash wo-di: 21.35. L'enfer wo-di: 21.40. Broken Flowers wo-di: 21.45. Sophie Scholl za, zo: 12.20. Le souffle du desert za, zo: 13.05. Entre ses mains za, zo: 13.20.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Kirikou et les betes sauvages wo, za, zo: 13.30, 14.55, 16.20. Le bonhomme de neige wo, za, zo: 14.40, 15.20. Papillon et Mamillon: "Le soleil derrière les nuages" wo, za, zo: 16.05. Caché wo-di: 16.45, 19.10. Be with me wo: 17.45, 19.40, 21.35, do, vr: 15.50, 17.45, 19.40, 21.35, za, zo: 17.45, 19.40, 21.35, ma, di: 15.50, 17.45, 19.40, 21.35. Untold scandal wo: 21.30, do: 14.15, vr: 14.15, 21.30, za, zo: 21.30, ma, di: 14.15, 21.30. Le Bruit, L'odeur et Quelques Etoiles do: 21.30. Une lettre exaltée dilate le fond de l'air écarlate zo: 12.00.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Wallace & Gromit

wo, za, zo: 13.00, 14.30. Il était une fois dans l'Ouest wo-di: 14.10, 15.55, 17.40, 19.25, 21.20. Je ne suis pas là pour être aimée wo-di: 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.25. Combien tu m'aimes? wo: 16.10, 19.40, do, vr: 14.30, 16.10, 19.40, za, zo: 16.10, 19.40, ma, di: 14.30, 16.10, 19.40. Saint-Jacques... La Mecque wo-di: 17.50. The Exorcism of Emily Rose wo-di: 21.20.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Sherlock Jr.

wo: 19.00. Miracolo a Milano wo: 20.15. Turksib wo: 21.00. Henri Storck Prijs: Chemin faisant vers Compostelle wo: 22.15. Deux heures à tuer do: 15.00. La double vie de Véronique do: 17.45. The thief of Bagdad do: 19.00. Everything you always wanted to know about sex, but were afraid to ask do: 20.15. Henri Storck Prijs: 'God is a dog' + 'Les 9 mardis' vr: 18.15. Op zoek naar het geluk - De revolutionair vr: 19.00. Henri Storck Prijs: Made in Italy - Maïsha Ni Karata, la vie est un jeu de carte vr: 20.15. The freshman vr: 21.00. Henri Storck Prijs: 'The March, the Burden, the Desert, the Boredom, the Anger' vr: 22.15. Sleeper za: 18.15. De koning van Parijs (Korol Parizha) za: 19.00. Dagen Der duisternis (Dni Satmenija) za: 20.15. Gribiche za: 21.00. Love and Death za: 22.30. Nostalghia zo: 18.15. Die Nibelungen 1: Siegfrieds Tod zo: 19.00. King Kong zo: 20.30. Konga zo: 22.15. Kortfilms Sint Lukas ma: 18.15. Die Nibelungen 2: Kriemhilds Rache ma: 19.00. Gorki's Jeugd (Detstvo Gorkovo) ma: 20.15. Annie Hall ma: 22.15. Mijn leerjaren (V lyudyakh) di: 18.15. The merry widow di: 19.00. Manhattan di: 20.15. The General di: 21.00. Chapaev di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Ascenseur pour l'échafaud wo: 18.00. Yes wo: 20.00, do: 18.00, 20.00, vr: 18.00, 22.00, za: 20.00, 22.00, zo: 18.00, ma: 22.00, di: 20.00. Vendredi, ou un autre jour wo: 22.00, vr: 20.00, za: 18.00, zo: 22.00, ma: 20.15. Palindromes do: 22.00, zo: 20.00, di: 22.00. The nightmare before Christmas zo: 11.00. The nightmare before Christmas zo: 11.00. Chanson & Cousin Jacques ma: 18.00. Orfeu Negro di: 18.00.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 20.30, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 17.30. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo-vr: 14.30, 17.00, za, ma: 14.30, di: 14.30, 17.00. Het Paard van Sinterklaas wo-di: 14.30. Il était une fois dans l'oued wo-vr: 14.30, 17.00, za, ma: 14.30, di: 14.30, 17.00. Just like heaven wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.00. Kirikou et les betes sauvages wo-di: 14.30, 17.00. La vie est à nous wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. The cave wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Een ander zijn geluk wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Flightplan wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 17.30, 20.30, 22.45, vr, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Palais Royal wo-za: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45, zo: 15.00, 20.15, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.15, 22.45. The big white wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. In her Shoes wo-za: 17.15, 20.00, 22.45, zo: 20.00, 22.45, ma, di: 17.15, 20.00, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 20.00. The 40 Year Old Virgin wo-za: 20.00, 22.30, zo: 20.00, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. The Three Burials of Melquiades Estrada wo, do: 20.15, 22.45, vr, za: 22.45, zo-di: 20.15, 22.45. A History of Violence wo-di: 20.30, 22.45. The Long Weekend wo-di: 22.30. The Exorcism of Emily Rose wo-di: 22.45. Domino vr, za: 20.15.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Red Eye wo: 20.20. Le Roman de Renart za: 16.00. Crash za: 17.50, di: 20.20. Pride and Prejudice za: 20.20, zo: 17.50.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo-di: 19.15. Tickets wo-di: 19.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.15. Paradise now wo-za: 21.45, zo: 15.30, 21.45, ma, di: 21.45. Clara et Moi za, zo: 17.15. Hukkle za, zo: 17.30. Free Zone zo: 15.15.

Ten Weyngaert (02/340.95.80)

The purple rose of Cairo di: 19.00.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Chicken Little wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 11.00, 14.05, 17.10, 20.15. Palais Royal wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00. The big white wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Ferpect Crime (El Crimen Ferpecto) wo-za: 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55, zo: 15.25, 17.35, 19.45, 21.55, ma: 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55, di: 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 21.55. Just like heaven wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.35, 22.00. King Kong wo-di: 11.30, 13.00, 16.00, 17.00, 20.00, 21.00. Kirikou et les betes sauvages wo, za, zo: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30. The Three Burials of Melquiades Estrada wo: 19.25, 22.00, do, vr: 11.15, 14.00, 16.30, 19.25, 22.00, za, zo: 19.25, 22.00, ma: 14.00, 16.30, 22.00, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.25, 22.00. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-zo, di: 19.30. In her Shoes wo: 22.00, do, vr: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00, za, zo: 22.00, ma: 11.00, 13.45, 16.30, di: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00. La boite noir ma: 20.30. Saw 2 di: 19.45.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Manderlay wo-di: 10.55, 13.35, 16.20, 19.00, 21.45. King Kong wo-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. Just like heaven wo-di: 11.10, 13.15, 15.20, 17.25, 19.35, 21.45. Match Point wo-di: 11.10, 13.45, 16.30, 19.10, 21.40. Kirikou et les betes sauvages wo, za, zo: 11.15, 13.00, 15.00, 17.00. Palais Royal wo-di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.20, 21.35. La vie est à nous wo-di: 11.20, 13.25, 15.30, 17.35, 19.35, 21.40. Joyeux Noël wo-di: 11.25, 13.55, 16.25, 19.05, 21.35. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 11.35, 14.15, 16.45, 19.15, 21.45. Chicken Little wo, za, zo: 11.45, 13.30, 15.30, 17.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 11.50, 15.00, 18.15, 21.30. In her Shoes wo: 19.00, 21.40, do, vr: 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.40, za, zo: 19.00, 21.40, ma, di: 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.40. Le temps qui reste wo: 19.25, 21.20, do, vr: 11.50, 13.45, 15.35, 17.30, 19.25, 21.20, za, zo: 19.25, 21.20, ma, di: 11.50, 13.45, 15.35, 17.30, 19.25, 21.20. A History of Violence wo-di: 21.50. Le cactus ma: 19.30. The Constant Gardener di: 19.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Match Point wo-di: 13.30, 16.20, 19.00, 21.30. Gabrielle wo-di: 13.40, 19.20. Kirikou et les betes sauvages wo-di: 13.40, 15.15, 16.50. Le temps qui reste wo-di: 14.00, 15.50, 17.40, 19.30, 21.20. The Aristocrats wo-di: 15.35, 19.50, 21.40. Crossing the Bridge wo-di: 17.30, 21.10. L'Iceberg wo: 19.10, 21.00, do, vr: 14.10, 16.30, 19.10, 21.00, za, zo: 19.10, 21.00, ma, di: 14.10, 16.30, 19.10, 21.00.

Euroscoop Genk (089/70.05.00)

Chicken Little N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Het Paard van Sinterklaas wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Just like heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 17.00. The Long Weekend wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. A History of Violence wo, do: 20.00, 22.30, vr, zo: 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Flightplan wo-di: 20.00, 22.30. Manderlay wo-di: 20.00, 22.30. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 20.00. The Exorcism of Emily Rose wo-di: 22.30. Buitenspel vr: 20.00.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

King Kong wo-di: 10.30, 14.30, 15.00, 17.30, 19.15, 20.15, 22.15, 22.30. Chicken Little N wo-di: 11.00, 15.00, 17.30. Harry Potter en de vuurbeker wo-di: 11.00, 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 11.00, 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 17.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 20.15, 22.30. In her Shoes wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Een ander zijn geluk wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Het Paard van Sinterklaas wo, vr, za, ma, di: 15.00. The big white wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Long Weekend wo: 15.00, 20.30, 23.00, do, vr: 15.00, 17.30, 20.30, 23.00, za: 17.30, 20.30, 23.00, zo: 20.30, 23.00, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 23.00. Flightplan wo: 17.30, 22.45, do-za: 17.30, 20.30, 22.45, zo-di: 17.30, 22.45. A History of Violence wo-di: 20.00, 22.30. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 20.00. Just like heaven wo-di: 20.30, 22.45. Domino wo-ma: 23.00.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Manderlay wo: 14.15, 19.45, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma: 19.45, 22.30, di: 22.30. Match Point wo: 14.15, 19.45, 22.30, do-za: 19.45, 22.30, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Caché wo: 14.30, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za, zo: 14.30. De Blauwe Trein wo: 14.30. Een ander zijn geluk wo: 14.30, 20.00, 22.30. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00. Free Zone wo: 17.00. Gabrielle wo-di: 17.00. L'enfant wo: 17.00, 22.30, do-di: 17.00. Oliver Twist wo-di: 17.00. Broken Flowers wo: 17.30, do-di: 22.30. A History of Violence wo: 20.00, 22.30, vr-di: 20.00. Written on the wind wo: 20.00. The Aristocrats do-di: 17.00, 22.30. Een ander zijn geluk do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Monsters, Inc. (Monsters & Co) N za: 14.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo, za, zo: 14.45. Chicken Little N wo: 15.00. Le temps qui reste wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The color of milk wo: 15.00. Untold scandal wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 15.00, 22.30, ma, di: 22.30. Battala en el cielo wo, za, zo: 17.30. Corpse Bride wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Crash wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. El Crimen Perfecto wo: 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Wallace & Gromit wo: 17.30, za, zo: 15.00. Ordinary Man wo: 22.30. Be With Me do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Yes do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire N wo-za: 14.00, 17.15, zo: 11.00, 14.00, 17.15, ma, di: 14.00, 17.15. King Kong wo-di: 14.00, 18.00, 20.30, 22.15. Chicken Little N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Een ander zijn geluk wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.30, 17.00, 19.30, 22.45. In her Shoes wo-di: 14.30, 17.00, 20.15, 22.45. King Kong wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Flightplan wo, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr: 17.30, 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 20.30, 22.45, ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 17.30, 20.30, 22.45. Het Paard van Sinterklaas wo-za: 15.00, zo: 11.00, 15.00, ma, di: 15.00. Just like heaven wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The big white wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Long Weekend wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo, vr-di: 20.00. The 40 Year Old Virgin wo-ma: 20.30, 22.45, di: 22.45. A History of Violence wo-di: 22.30. Domino wo: 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 22.30, za: 20.00, 22.30, zo-di: 22.30. Buitenspel vr: 20.00. The Chronicles of Narnia N zo: 14.00, 17.00. The Chronicles of Narnia zo: 20.00. Sneak Preview ma: 20.00. Crustacés et Coquillages di: 20.00.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 20.30, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 17.30. Chicken Little N wo-di: 14.30, 17.00. Het Paard van Sinterklaas wo-di: 14.30. In her Shoes wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo-di: 14.30, 16.45, 20.15, 20.30, 22.30. The big white wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-di: 17.00, 20.30, 22.45. Flightplan wo-zo, di: 20.00. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 20.00. The Chronicles of Narnia wo, di: 20.00. Just like heaven wo-zo: 20.30, 22.45, ma: 22.45, di: 20.30, 22.45. Buitenspel do, ma: 20.00. The 40 Year Old Virgin

vr, za: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Een ander zijn geluk wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Le temps qui reste wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 17.30, 20.15, ma: 20.15. Manderlay wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Ohayo (Goeiedag) di: 20.15.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Web Of The Witch wo, zo: 15.00. Sophie Scholl wo: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 22.30, di: 20.00. Pi wo, za: 22.30, ma: 20.00. Brasileirinho do, zo: 20.00, di: 22.30. The Conversation do: 22.30, vr: 20.00, ma: 22.30.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.30, 19.45, 20.45. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.00, 17.15. King Kong wo-di: 14.00, 14.30, 18.00, 20.00, 20.30, 22.00. Plop en het Viool Avontuur wo-di: 14.00, 15.30, 17.00, 18.30. Chicken Little N wo-di: 14.30. Het Paard van Sinterklaas wo-di: 14.30. The big white wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. In her Shoes wo: 20.30, 22.45, do: 20.30, vr-di: 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 22.30. Just like heaven do-za: 17.00, 20.00, ma, di: 17.00. Buitenspel do: 22.30. Sneak Preview do: 22.30. The Chronicles of Narnia zo: 14.00, 17.00, 20.00.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Chicken Little N wo-di: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo: 14.00. King Kong wo: 14.00, 20.00, 22.00, do: 14.00, 20.00, vr-di: 14.00, 20.00, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 14.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-zo: 15.30, 20.00, 22.30, ma: 15.30, 20.00, di: 15.30, 20.00, 22.30. Een ander zijn geluk wo-di: 15.45, 20.00. Corpse Bride wo-di: 16.45. Manderlay wo-di: 17.30, 22.00. Caché wo-di: 17.45. Match Point wo: 17.45, do, vr: 14.00, 17.45, za-ma: 17.45, di: 14.00, 17.45. Crash wo-di: 18.00. Le temps qui reste wo: 20.00, do, vr: 14.00, 20.00, za, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Sneak Preview do: 22.30. Fanny och Alexander ma: 22.30.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Chicken Little N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Het Paard van Sinterklaas wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. In her Shoes wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Just like heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 14.00, 15.30, 17.00, di: 17.00. The big white wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Domino wo-di: 20.00, 22.30. The 40 Year Old Virgin wo-di: 20.00. The Exorcism of Emily Rose wo-vr, ma, di: 20.00. The Long Weekend wo-di: 20.00, 22.30. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 20.00, 22.30. Flightplan wo-di: 22.30.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

King Kong wo-di: 13.30, 14.00, 16.45, 19.30, 20.00, 22.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 16.45, 19.45, 22.15. Harry Potter en de vuurbeker N wo-ma: 14.00, 16.45, 19.45, di: 14.00, 16.45. Chicken Little N wo, za, zo: 14.15, 17.15. Het Paard van Sinterklaas wo, za: 14.15. Just like heaven wo-di: 14.15, 16.45, 20.00, 22.30. Plop en het Viool Avontuur wo-di: 14.15, 16.45. The big white wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Long Weekend wo: 14.15, 19.45, 23.00, do, vr: 14.15, 17.15, 19.45, 22.15, za: 14.15, 19.45, 22.15, zo: 19.45, 22.30, ma: 17.15, 19.45, 22.15, di: 14.15, 17.15, 19.45, 22.15. The Three Burials of Melquiades Estrada wo: 14.15, do, vr: 19.45, za: 22.15, zo: 22.30, ma: 19.45, di: 14.15, 19.45. Een ander zijn geluk wo: 16.45, 22.15, do-di: 16.45, 19.45, 22.15. Flightplan wo-vr: 16.45, 22.15, za: 16.45, zo: 22.15, ma, di: 16.45, 22.15. In her Shoes wo: 16.45, 19.45, 22.30, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.30, za, zo: 16.45, 19.45, 22.30, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.30. A History of Violence wo-za, ma, di: 17.45. Manderlay wo-di: 19.45. The Family Stone wo: 19.45. Domino wo: 22.15, do-di: 23.00. The 40 Year Old Virgin wo-za, ma, di: 22.30. Joyeux Noël (Merry Christmas) do, vr: 14.15, zo: 17.45, ma, di: 14.15. Girl with a Pearl Earring do: 14.30. Le Fils vr: 14.00. Wallace & Gromit za: 14.15. Buitenspel za: 19.45. The Chronicles of Narnia zo: 14.00, 17.00, 20.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Chicken Little N wo-di: 14.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.30, 17.15. In her Shoes wo: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15, do: 14.30, 22.15, vr: 14.30, 17.15, 22.15, za-di: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15. Just like heaven wo-di: 14.30, 16.15, 20.30, 22.30. King Kong wo-di: 14.30, 18.00, 21.15. Plop en het Viool Avontuur wo-di: 14.30, 16.15, 18.00. The big white wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. The Long Weekend wo-di: 14.30, 16.15, 20.30, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 16.00, 19.00, 21.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 18.00, 20.15. Flightplan wo-di: 18.15, 22.30. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 19.45. Domino wo, do, za-di: 22.15. La Nina Santa (The Holy Girl) do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 20.15.

Dear Wendy di: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Chicken Little N wo: 15.00, za, zo: 14.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 19.45, 22.30, za: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, zo: 14.15, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker wo: 15.00, za, zo: 14.15, 17.00. Just like heaven wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. King Kong wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.00, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.00, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo: 15.00, za, zo: 14.30, 17.30. The Long Weekend wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. A History of Violence wo, do: 20.00, zo: 22.30. In her Shoes wo-vr: 20.00, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. The big white wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Flightplan vr, za: 20.00, zo: 20.00, 22.30. The 40 Year Old Virgin za, zo: 17.15. Buitenspel ma: 20.00. Lord of War di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Chicken Little N wo, za, zo: 14.30, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo-za: 14.30, 17.30, zo: 11.00, 14.30, 17.30, ma, di: 14.30, 17.30. Het Paard van Sinterklaas wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. In her Shoes wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Just like heaven wo: 14.30, 20.30, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30, za, zo: 14.30, 20.30, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.30. King Kong wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.30, 15.45, 17.30, do, vr: 14.30, 15.45, za: 14.30, 15.45, 17.30, zo: 11.00, 14.30, 15.45, 17.30, ma, di: 14.30, 15.45. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 17.00, 22.30. Le temps qui reste wo-di: 17.30, 20.15. Flightplan wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma: 14.30, 20.00, di: 14.30. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo, do: 20.00, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma: 14.30, 20.00, di: 14.30. The Long Weekend wo-di: 20.00, 22.30. Don't Come Knocking do: 14.30, zo: 11.00, di: 20.00. Domino do: 17.30, vr: 17.30, 23.00, za: 23.00, ma, di: 17.30.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

King Kong wo-di: 13.45, 15.45, 19.45, 22.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 16.45, 19.45, 22.15. Harry Potter en de vuurbeker wo-di: 14.00, 16.45. Chicken Little N wo, za, zo: 14.15, 17.30. Het Paard van Sinterklaas wo: 14.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.15, 17.15. The big white wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Long Weekend wo-ma: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, di: 16.45, 19.45, 22.15. In her Shoes wo: 16.45, 19.45, 22.15, do: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, vr-zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Just like heaven wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 19.45, 22.15. The 40 Year Old Virgin wo-vr, zo: 19.45. The Family Stone wo: 19.45. Flightplan wo: 22.30, do-di: 19.45, 22.30. Domino wo-di: 23.00. Wallace & Gromit N za: 14.15. Buitenspel za: 19.45. The Chronicles of Narnia zo: 14.00, 17.00, 20.00. Death in Venice ma: 19.45. Zim and Co di: 20.00.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234