Donderdag 09/12/2021

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo, za, zo: 14.00, 16.00, 18.00. Seed of Chucky wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. The Grudge wo: 14.00, 16.00, 18.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. Comme une Image wo: 20.30. Hotel Rwanda wo: 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Hitch do: 20.30, vr: 18.00, za, zo: 14.00, 17.00. The Story of the Weeping Camel do: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

The Aviator wo, vr, za: 17.30, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 17.30. Hide and Seek wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Meet the Fockers wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Der Untergang wo, vr-di: 20.30.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Racing Stripes wo: 14.30. Der Untergang vr, za: 20.00, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Constantine wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Meet the Fockers wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Aviator wo: 14.15, ma, di: 20.30. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. After the Sunset wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. Hide and Seek wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Hotel Rwanda wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Maria, Full of Grace wo: 19.45, do: 20.30. Hitch vr: 19.45, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45. The Grudge vr, za: 22.15. Pettson & Findus N za: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

2046 wo, za, zo: 13.00. Les Temps qui changent wo, za, zo: 13.00. Blindgangers wo, za, zo: 13.30. The Edukators wo-di: 15.00, 20.00. Vera Drake wo-di: 15.00, 19.30. Certi Bambini wo-ma: 15.30, 19.30, 22.15, di: 15.30, 22.15. Der Untergang wo-di: 17.15, 21.30. Gegen die Wand wo, do: 17.15, vr, za: 0.10, 17.15, zo-di: 17.15. Saraband wo-di: 17.15. Nobody Knows wo-di: 21.45. Holy Lola vr, za: 0.00. Old boy vr, za: 0.00. Suspicion di: 19.30.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Blow up wo: 20.00. Motion Perception Systems: The Worx of Ali M. Demirel do: 20.00. Dead Circus a#1: Deutschland Ueber Alles do: 22.00. Made in Sheffield vr: 17.00. Texhnolyze vr: 22.00. My Spine is the Bassline: Maria Mochnacz/PJ Harvey za: 15.00. Zen TV: A Ninja Tune Music Video Retrospective za: 17.00. Cabaret Voltaire za: 20.00. Dead Circus a#2: Electronic Performers za: 22.00. Baron Prásil (Munchausen) zo: 20.00. Yellow submarine ma: 20.00. Cesta do praveku (Reis naar het begin van de tijd) di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Der Untergang wo, do: 14.00, 17.30, 19.45, 22.30, vr, za: 14.00, 17.30, 19.45, zo-di: 14.00, 17.30, 19.45, 22.30. Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. Ray wo-za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. 5 Children and It N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. After the Sunset wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Assault on Precinct 13 wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Erik of het Klein Insectenboek wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Spongebob Squarepants N wo-za: 14.30, 17.30, zo: 11.00, 14.30, 17.30, ma, di: 14.30, 17.30. The Aviator wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.15. The Incredibles N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Polar Express N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Volle Gas wo: 14.30, 22.45, do-di: 14.30, 17.00, 22.45. Hide and Seek wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hotel Rwanda wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. National Treasure wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Seed of Chucky wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Woodsman wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Alexander wo-di: 16.45, 20.00. Mar Adentro wo-vr, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Phantom of the Opera wo-di: 17.00. Bridget Jones 2: The Edge of Reason wo-di: 20.00. Closer wo-di: 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. Hirsiz var! wo-di: 20.30. The Grudge wo-di: 20.30, 22.45. Danny the Dog wo-vr, zo-di: 22.45. Suspect zero wo-di: 22.45. Birth do, vr, zo-di: 20.00. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 19.45. Finding Neverland za: 22.30, zo: 20.00, 22.30. Constantine zo: 11.00.

MuHKACinema (03/242.93.57)

Il dono (The gift) wo, do, zo, di: 20.30. Tarnation vr, za, ma: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

After the Sunset wo, do: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50, vr: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, za-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Assault on Precinct 13 wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Der Untergang wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.30. Hide and Seek wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.50, 22.10. Racing Stripes N wo, za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. Ray wo-di: 11.00, 14.30, 17.30, 20.30. Spongebob Squarepants wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. The Aviator wo-di: 11.00, 15.00, 20.30. Closer wo-zo: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00, ma: 11.10, 15.30, 17.40, 19.50, di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Seed of Chucky wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 20.00, 22.10. Constantine wo-di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Mar Adentro wo-za: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, zo: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00, ma, di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Sideways wo-vr: 11.30, 14.15, 22.00, za: 11.30, 14.15, zo-di: 11.30, 14.15, 22.00. Vera Drake wo-vr: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, za, zo: 11.30, 16.30, 19.30, 22.00, ma: 11.30, 14.00, 19.30, 22.00, di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Hotel Rwanda wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Meet the Fockers wo-di: 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00. Land of Plenty wo-vr: 17.00, 19.30, za: 17.00, zo-di: 17.00, 19.30. Alexander wo: 17.40, 21.00, do, vr: 11.00, 14.15, 17.40, 21.00, za, zo: 17.40, 21.00, ma, di: 11.00, 14.15, 17.40, 21.00. Meet the Fockers wo: 17.45, 20.00, 22.15, do, vr: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, za, zo: 17.45, 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Hitch vr: 19.30, 22.00, za: 14.00, 19.30, 22.00, zo: 14.00, 19.30. Maria, Full of Grace ma: 22.00.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Eurotrip wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00. Surviving Christmas wo: 14.00, 20.00. The Incredibles N wo: 14.00. Alfie wo, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo: 14.00, zo: 16.00. Blade Trinity wo, zo: 20.00. Racing Stripes wo: 20.00, za, zo: 14.00. De Kus vr: 20.00, za: 14.00, zo: 16.00. National Treasure vr, zo: 20.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Back to Gaya wo: 15.00. Erik of het Klein Insectenboek wo, za: 15.00, zo: 14.30. Hotel Rwanda wo: 15.00, 22.30, do, vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00, di: 22.30. 06/05 wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 17.15, 22.30, zo: 17.30, ma: 20.00, di: 22.30. Mar Adentro wo: 20.00, do: 22.30, vr: 20.00, za: 17.15, 22.30, zo: 20.00, ma: 22.30, di: 20.00. Vera Drake wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 15.00, 20.00, zo: 17.30, ma: 20.00, di: 22.30. Certi Bambini wo, do: 22.30, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 14.30, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00. The Edukators wo, do, zo, ma: 22.30. The Broken Hearts Club vr: 22.30. Der Untergang za: 17.00, zo: 14.30, 20.00. Un Chien Andalou + L'Age d'Or zo: 17.30. Calvaire di: 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Infernal Affairs wo-di: 15.10. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-za: 15.20, 19.25, zo: 19.25, ma, di: 15.20, 19.25. Les Temps qui changent wo-di: 17.10. Whisky wo-di: 17.25. House of the Flying Daggers wo-di: 19.05. Nobody Knows wo-di: 19.10. The Motorcycle Diaries wo-di: 21.20. Gegen die Wand wo-di: 21.30. L'un reste, l'autre part wo-di: 21.50. Comme une Image do-di: 15.00. Un petit jeu sans conséquence za, zo: 13.10. Les Soeurs Fâchées za, zo: 13.15, 17.15. Birth za, zo: 13.20. Back to Gaya zo: 15.20.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

L'Enfant Endormi wo-di: 14.20, 19.30. La Marche de l'Empereur wo-di: 14.30, 16.00. The Edukators wo-di: 16.30, 19.05. Certi Bambini wo: 17.30, 21.30, do: 17.30, vr-di: 17.30, 21.30. Tarnation wo-di: 21.40. Walk on Water do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

L'Esquive wo-di: 13.00, 15.05, 17.10, 19.15, 21.20. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events wo-di: 13.40. Les Choristes wo-di: 14.40, 16.25, 19.55. Un Long Dimanche de Fiançailles wo-di: 15.30, 21.40. Espace Détente wo-di: 17.50. Le dernier trappeur wo-di: 18.05. 36 Quai des Orfèvres wo, do, za, di: 21.40. Bridget Jones 2: The Edge of Reason do, vr, ma, di: 12.00. Ocean's Twelve vr, ma: 21.40.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Top hat wo: 18.15. Judex 1 wo: 19.00. Motion Perception Systems: The Worx of Ali M. Demirel wo: 20.15. C'est arrivé près de chez vous wo: 22.15. To catch a thief do: 15.00. Boerensymphonie do: 18.15. Judex 2 do: 19.00. Pleix Collectif do: 20.15. Pleix Collectif do: 20.15. Fort Apache vr: 18.15. Mr. Wu vr: 19.00. My Spine is the Bassline: Maria Mochnacz/PJ Harvey vr: 20.15. My Spine is the Bassline: Maria Mochnacz/PJ Harvey vr: 20.30. Das Eskimobaby vr: 21.00. Made in Sheffield vr: 22.15. Play it again Sam vr: 22.15. Een man die zijn haar kort liet knippen za: 18.15. Home James za: 19.00. Cabaret Voltaire za: 20.15. Hun skriver paa maskine (Zij typt op de machine) za: 21.00. Dead Circus a#2: Electronic Performers za: 22.15. The last picture show zo: 18.15. Middellange films van en met Charles Chaplin zo: 19.00. Les rendez-vous d'Anna zo: 20.15. Italiaanse komedies uit de eerste tijd zo: 21.00. The disorderly orderly zo: 22.30. Cours: Fragments pour une mémoire cinématographique II ma: 18.15. Orphans of the Storm ma: 19.00. Les statues meurent aussi ma: 20.15. Nuit et Brouillard ma: 20.15. Toute la mémoire du monde ma: 20.15. Bus stop ma: 22.15. Kortfilms van Paul Haersaerts di: 18.15. L'Atlantide di: 19.00. Rebel without a cause di: 20.15. Filmexprmntl di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Piano Blues wo: 18.00, do: 22.00, za: 20.00, zo: 22.15. Maria Dolores wo: 20.00, do: 18.00, vr: 22.30, za: 18.00. Priscilla, queen of the desert wo: 22.00. Un Condamné à mort s'est échappé do: 20.00, vr: 18.00, za: 22.00, zo: 20.30. Al Massir vr: 20.00, zo: 18.00. Les grandes voix de la musique arabe: Oum Kalsoum za, zo: 16.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Ray wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. After the Sunset wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hide and Seek wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Iznogoud wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.45. Plop en Kwispel wo-di: 14.30. Seed of Chucky wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Spongebob Squarepants N wo-di: 14.30. The Grudge wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-di: 14.30. The Woodsman wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Assault on Precinct 13 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hotel Rwanda wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Racing Stripes N wo-di: 15.00, 17.30. The Aviator wo-di: 15.00, 16.45, 20.30, 22.15. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Der Untergang wo: 17.00, 20.00, 22.30, do-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Mar Adentro wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Danny the Dog wo-di: 20.00, 22.30. Finding Neverland wo-vr, zo: 20.00. Hirsiz var! wo-di: 20.00, 22.30. Ocean's Twelve wo-ma: 20.00. Alexander wo-di: 20.30. Closer wo: 20.30, 22.45, do-di: 17.30, 20.30, 22.45. National Treasure wo: 20.30, do, vr: 15.00, 17.30, 20.30, za: 15.00, 20.30, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma: 20.30, di: 15.00, 20.30. Wicker Park wo-di: 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Shark Tale (Haaiensnaaier) za, zo: 16.00. Melinda and Melinda za: 20.45. De-Lovely zo: 17.50. La Finestra di Fronte zo: 18.00. Vodka Lemon zo: 20.20. Buongiorno Notte ma: 20.20. La Demoiselle d'Honneur di: 20.45.

New Stockel (woe) (02/779.10.79)

Constantine wo: 15.00, vr: 18.30, za: 16.15, zo, ma: 18.30. Der Untergang wo: 17.30, do, za, ma: 20.45. The Aviator wo: 20.45, do: 17.30, vr, zo: 20.45. Iznogoud za: 14.00. Les Choristes za: 18.30, zo: 16.15.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Non Ti Muovere wo-di: 19.20. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring wo-vr: 19.25, za, zo: 17.20, 19.25, ma, di: 19.25. Coffee and Cigarettes wo-di: 21.30. Girl with a Pearl Earring wo-vr: 21.40, za, zo: 17.30, 21.40, ma, di: 21.40.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Danny the Dog wo: 11.00, 13.05, 15.10, 17.40, 19.50, 22.00, do: 17.40, 19.50, 22.00, vr: 11.00, 13.05, 15.10, 17.40, 19.50, 22.00, za, zo: 17.40, 19.50, 22.00, ma, di: 11.00, 13.05, 15.10, 17.40, 19.50, 22.00. Hide and Seek wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00. Racing Stripes wo, za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. Ray wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. After the Sunset wo: 11.10, 13.15, 15.15, do-di: 11.10, 13.15, 15.15, 17.30, 19.45, 21.50. Vera Drake wo-di: 11.10, 13.45, 16.45, 19.20, 21.50. Iznogoud wo-di: 11.15, 13.25, 15.30, 17.35, 19.40, 21.45. Constantine wo-di: 11.20, 13.50, 16.30, 19.30, 22.00. Meet the Fockers wo-ma: 11.30, 14.30, 17.00, 19.35, 22.00, di: 11.30, 14.30, 17.00, 22.00. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.45. Assault on Precinct 13 wo-di: 11.45, 14.15, 16.45, 19.30, 21.50. Hotel Rwanda wo-di: 11.45, 14.15, 17.00, 19.30, 22.00. The Aviator wo: 17.00, 20.30, do, vr: 13.30, 17.00, 20.30, za, zo: 17.00, 20.30, ma, di: 13.30, 17.00, 20.30. Le Couperet di: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Closer wo-di: 10.55, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.45. Hide and Seek wo-di: 10.55, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. L'Ex-Femme de ma Vie wo-di: 11.00, 13.05, 15.05, 17.15, 19.20, 21.30. Sideways wo-di: 11.00, 13.40, 16.20, 19.05, 21.40. La Marche de l'Empereur wo-di: 11.05, 12.50, 14.40. Mar Adentro wo-di: 11.05, 13.45, 16.25, 19.00, 21.35. Ray wo-di: 11.10, 14.15, 17.20, 20.30. Der Untergang wo-di: 11.15, 14.20, 17.25, 20.35. Land of Plenty wo-di: 11.15, 13.50, 16.25, 19.00, 21.35. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 11.15, 13.50, 16.25, 19.00, 21.35. Finding Neverland wo-di: 11.35, 13.55, 16.30, 19.05, 21.30. Le promeneur du Champs de Mars wo-di: 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.40. Meet the Fockers wo-di: 11.40, 14.10, 16.40, 19.10, 21.40. The Aviator wo: 14.25, 17.40, 21.10, do-di: 11.00, 14.25, 17.40, 21.10. Bride and Prejudice wo-di: 16.30, 18.50. Rois et Reine wo-di: 21.10.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Quand la mer monte wo-di: 13.10, 14.55, 19.10. Saraband wo-di: 13.15, 15.20, 17.25, 19.30. Vera Drake wo-di: 13.30, 16.00, 18.45, 21.10. Hotel Rwanda wo-di: 13.40, 16.20, 19.00, 21.30. Holy Lola wo-di: 13.50, 21.20. 2046 wo-di: 16.40, 21.40. Certi Bambini wo-zo: 16.40, 19.20, ma: 16.40, di: 16.40, 19.20. Melinda and Melinda wo-di: 21.40.

Studio (woe) (013/31.10.20)

Back to Gaya N wo, za, zo: 15.00. Constantine wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hide and Seek wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. Racing Stripes N wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement wo, za, zo: 15.00. 2046 wo, do: 20.00. After the Sunset wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Aviator wo-vr: 20.00, za, zo: 16.45, 20.00, ma, di: 20.00. The Grudge wo, do, ma, di: 20.00, 22.30. Der Untergang wo, do: 22.30, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30. Hitch vr-zo: 20.00, 22.30.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Constantine wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. Racing Stripes N wo, za, zo: 15.00. After the Sunset wo, do: 20.00, ma, di: 22.30. Der Untergang wo, do: 22.00, vr-zo: 22.30. Hitch vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00. The Aviator za, zo: 16.30. Closer ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Plop en Kwispel wo-di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo, do: 14.30, 17.00, vr: 14.30, za-di: 14.30, 17.00. The Incredibles N wo, do, za-di: 14.30. Assault on Precinct 13 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hide and Seek wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Racing Stripes N wo-di: 15.00, 17.30. Seed of Chucky wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Ray wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 17.00, 20.30. Mar Adentro wo-di: 20.00. Ocean's Twelve wo-ma: 22.30. The Grudge wo, do: 22.30, vr: 20.00, 22.30, za: 22.30, zo, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. After the Sunset wo-di: 22.45. Sneak Preview di: 22.30.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Der Untergang wo: 14.15, 19.45, 22.45, do, vr: 19.45, 22.45, za, zo: 14.15, 19.45, 22.45, ma, di: 19.45, 22.45. Land of Plenty wo: 14.15, 19.45, 22.30, do, vr: 20.00, za, zo: 14.15, 20.00, ma, di: 20.00. Mar Adentro wo: 14.15, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Vera Drake wo: 14.15, 19.45, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo: 14.30, 17.00, do-di: 17.15. 2046 wo-di: 17.00. Bride and Prejudice wo: 17.00. House of the Flying Daggers wo-di: 17.00. Tarnation wo: 17.15. The Aviator wo: 19.45, do-di: 16.45, 22.30. Suspicion wo: 20.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo: 22.45, do-di: 17.00. The Woodsman do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

La Meglio Gioventù - deel 2 wo: 14.45. Blindgangers wo, za, zo: 15.00. Hotel Rwanda wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Sideways wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Edukators wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Un Long Dimanche de Fiançailles wo, za, zo: 17.15. Gegen die Wand wo: 17.30, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Non Ti Muovere wo, za: 17.30. Saraband wo: 17.30. Certi Bambini wo: 17.45, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.45, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. L'Enfant Endormi do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. La Meglio Gioventù - deel 1 za: 14.45. Heimat 3 - Deel 5 zo: 15.00. Heimat 3 - Deel 6 zo: 17.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

After the Sunset wo, za, zo: 15.00. Constantine wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Racing Stripes N wo, za, zo: 15.00. Der Untergang wo-vr, zo-di: 20.00. Hide and Seek wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hitch vr: 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 22.30. Hotel Rwanda za, zo: 17.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Hide and Seek wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Incredibles N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, di: 14.30. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. After the Sunset wo-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 17.30, 20.30, 22.45, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Assault on Precinct 13 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Erik of het Klein Insectenboek wo, do, za: 15.00, zo: 11.00, 15.00. Racing Stripes N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Seed of Chucky wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Spongebob Squarepants wo-za: 15.00, 17.00, zo: 11.00, 15.00, 17.00, ma, di: 15.00, 17.00. The Woodsman wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Plop en Kwispel wo: 15.30, do, vr: 14.00, za: 15.30, zo: 11.00, 15.30, ma, di: 14.00. Der Untergang wo: 16.45, 19.45, do-di: 16.45. Ray wo-ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. The Aviator wo-vr: 17.00, 20.30, za: 17.00, zo, ma: 17.00, 20.30, di: 17.00. Mar Adentro wo, do, ma, di: 20.00. Hirsiz var! wo-di: 22.45. National Treasure wo, do, ma, di: 22.45. The Grudge wo-vr, zo-di: 22.45. Hitch vr-zo: 20.00, 22.30. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 20.00. Pluk van de Petteflet zo: 10.30. Sneak Preview ma: 20.00. Les Temps qui changent di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Plop en Kwispel wo, za: 14.00. Racing Stripes wo, za, zo: 14.00. Closer wo-vr: 20.00, za: 17.00, 20.00, zo: 17.00. The Aviator wo-vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. The Incredibles N zo: 14.00. The Grudge zo-di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Constantine wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Hide and Seek wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Racing Stripes wo, za, zo: 15.00. Der Untergang wo, do, ma, di: 20.00. Hitch vr-zo: 20.00. Hotel Rwanda vr: 22.30, za: 17.30, 22.30, zo: 17.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Back to Gaya wo, za: 14.30. Racing Stripes wo, za, zo: 14.30. The Incredibles N wo: 14.30, zo: 16.30. Alexander wo: 20.00. Closer wo, za, zo, di: 20.00. The Aviator wo, vr, zo-di: 20.00. Der Untergang vr, za: 20.00, zo: 16.00, 20.00, ma, di: 20.00. Finding Neverland vr: 20.00, za: 14.30, 20.00, zo: 14.30. The Exorcist: The Beginning vr, za: 22.00. Volle Gas za: 22.00, zo: 16.30. Plop en Kwispel zo: 14.30. Oldboy ma: 20.30.

Studio (058/51.47.00)

Constantine wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Hide and Seek wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 15.00. Racing Stripes N wo, za, zo: 15.00. The Life Aquatic with Steve Zissou wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 16.30. Ray wo-di: 17.15, 20.00. Vera Drake wo-di: 17.30. Hotel Rwanda wo-di: 20.00, 22.30. Der Untergang wo-vr: 22.45. After the Sunset za-di: 22.45.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Plop en Kwispel wo-di: 14.00, 15.30. Erik of het Klein Insectenboek wo-di: 14.30. Hide and Seek wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Racing Stripes wo-di: 14.30, 17.00. The Incredibles N wo, za, zo: 14.30. Assault on Precinct 13 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Seed of Chucky wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 15.00. Constantine wo: 17.00, 20.00, 22.30, do-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 17.00. Hotel Rwanda wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 17.00, 20.30. The Life Aquatic with Steve Zissou wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Ray wo-vr, zo: 19.45. After the Sunset wo-di: 20.00, 22.30. The Grudge wo-di: 22.45. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 20.00. Pluk van de Petteflet zo: 10.00. Sneak Preview ma: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Les Invasions Barbares wo: 20.15. The Edukators wo: 20.15, vr: 22.30, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Vera Drake wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Garden State do, ma: 20.15. La Petite Lili do: 20.15. Bon Voyage vr: 20.15. Mean Creek vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15. Un Chien Andalou + L'Age d'Or di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Assault on Precinct 13 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Hide and Seek wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.00. Racing Stripes N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. Ray wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Spongebob Squarepants wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00. The Aviator wo, za, zo: 17.00. After the Sunset wo-di: 20.00, 22.30. Der Untergang wo-di: 20.00. The Grudge wo, do, ma, di: 20.00, 22.30. Volle Gas wo-di: 22.30. Hitch vr-zo: 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Cirkelientje wo, zo: 15.00. Intolerance wo: 20.00, zo: 22.30. Garden State wo, vr: 22.30, za: 20.00, ma: 22.30, di: 20.00. Mein Bruder der Vampir do: 20.00, za, di: 22.30. Deep Blue do: 22.30, vr, zo, ma: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Constantine wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hide and Seek wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Hotel Rwanda wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, do: 14.30, 17.00, 20.00, vr-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Racing Stripes N wo-di: 14.30. Spongebob Squarepants N wo, vr-ma: 14.30. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-di: 14.30, 17.00, 22.45. The Aviator wo-di: 16.45, 20.30. Ray wo-vr: 17.00, 20.00, za: 17.00, zo, ma: 17.00, 20.00, di: 17.00. Der Untergang wo-ma: 20.00. The Woodsman wo-di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 20.00. Pluk van de Petteflet zo: 10.30.

Studio (woe) (016/22.56.67)

Certi Bambini wo-di: 14.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo: 14.00, 16.00, do: 16.00, vr-zo: 14.00, 16.00, ma: 16.00, di: 14.00, 16.00. Hotel Rwanda wo: 14.00, 20.00, 22.30, do: 14.00, 20.00, vr-di: 14.00, 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 14.00, 22.30. Mar Adentro wo-ma: 15.45, 20.00, 22.30, di: 15.45, 22.30. Vera Drake wo-di: 15.45, 20.00. The Edukators wo-di: 17.30. Holy Lola wo-di: 17.45. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 18.00. Les Choristes wo-ma: 18.00. Sideways wo-di: 20.00. Sneak Preview do: 22.30. Calvaire di: 20.00.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

National Treasure vr, za: 20.00, zo: 18.00. Plop en Kwispel zo: 14.30. The Princess Diaries 2: Royal Engagement zo: 16.00.

Ciné Belgica (vr) (03/480.06.44)

Der Untergang wo, do: 20.00. The Aviator vr, za: 20.00, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.00.

Ciné Variétés (vr) (03/480.01.03)

Hitch wo: 14.00, 20.00, do: 20.00. Hide and Seek wo, do: 20.00. The Aviator wo, do: 20.00. After the Sunset vr, za: 20.00, zo: 16.00, 20.00, ma: 20.00. Hide and Seek vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, 22.15, ma: 20.00. Racing Stripes N za, zo: 14.00. 5 x 2 za: 22.15, zo: 16.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Constantine wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Meet the Fockers wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Racing Stripes N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. The Aviator wo: 14.15, ma, di: 20.30. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. After the Sunset wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. Hide and Seek wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Hotel Rwanda wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Maria, Full of Grace wo: 19.45. Hitch vr: 19.45, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45. The Grudge vr, za: 22.15. Pettson & Findus N za: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Assault on Precinct 13 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Constantine wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek wo, za, zo: 14.00. Hide and Seek wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Hotel Rwanda wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.00. Racing Stripes N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Ray wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr, za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Seed of Chucky wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Spongebob Squarepants N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Volle Gas wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Der Untergang wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. After the Sunset wo-di: 20.00, 22.30. The Aviator wo-di: 20.00. The Grudge wo-di: 22.30. Hitch vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Assault on Precinct 13 wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Constantine wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Der Untergang wo, do: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, vr: 17.00, 19.45, za: 14.15, 17.00, zo: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, ma: 17.00, 22.30, di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Hotel Rwanda wo: 14.15, 16.45, 22.15, do: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, vr, za: 14.15, 16.45, 19.45, zo: 14.15, 16.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.15. Racing Stripes N wo, za, zo: 14.15, 16.45. Ray wo: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, do: 17.00, 19.45, 22.30, vr-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Spongebob Squarepants wo, za, zo: 14.15, 16.45. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Vera Drake wo-vr, ma, di: 14.15, 16.45. Volle Gas wo-vr, ma, di: 14.15, 16.45. Hide and Seek wo-di: 16.45, 19.45, 22.15. Mar Adentro wo, do: 16.45, 19.45, vr: 16.45, 22.15, za-di: 16.45, 19.45. Seed of Chucky wo-di: 19.45, 22.15. The Aviator wo-vr: 19.45, za: 16.45, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 19.45. The Woodsman wo-di: 19.45, 22.15. After the Sunset wo: 22.15, do: 14.15, 16.45, 22.15, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 22.15. National Treasure do, vr, ma, di: 14.15. Sideways do: 14.15, vr: 14.15, 22.15, ma, di: 14.15. Hitch vr: 19.45, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45. The Grudge vr, za: 22.30. Blindgangers za: 16.45. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 19.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Mean Creek zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

The Incredibles N wo: 16.00. Closer wo: 20.00. Racing Stripes wo: 20.00, za, zo: 15.00. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind vr-ma: 20.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. Ocean's Twelve vr: 20.00, za: 17.00, 22.30, zo: 14.30. National Treasure vr: 22.30, za: 20.00, zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00. Back to Gaya N za: 17.00, zo: 14.30, 17.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Assault on Precinct 13 wo-di: 14.30, 20.00. Constantine wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Hotel Rwanda wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, vr: 14.30, 17.15, 20.00, za-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Racing Stripes N wo-di: 14.30. Ray wo, do: 14.30, 17.15, 19.45, vr, za: 14.30, 17.15, 19.45, 22.30, zo-di: 14.30, 17.15, 19.45. Spongebob Squarepants N wo-di: 14.30. The Life Aquatic with Steve Zissou wo: 14.30, 20.00, do: 14.30, vr-di: 14.30, 20.00. Der Untergang wo-di: 16.30. The Aviator wo-di: 16.30. After the Sunset wo-di: 17.15, 22.15. Hide and Seek wo-di: 17.15, 20.00, 22.15. Seed of Chucky wo-di: 20.00, 22.15. The Grudge wo-di: 22.15. Les Choristes do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.30.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Constantine wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Meet the Fockers wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Plop en Kwispel wo: 15.00, zo: 14.30. Racing Stripes N wo, za: 15.00, zo: 14.30. The Grudge wo: 15.00, vr-zo: 22.30. Der Untergang wo, do: 20.00, zo: 17.00. Hotel Rwanda wo-di: 20.00. The Aviator wo, do: 20.00, zo: 17.00. Alexander vr, za: 20.00, zo: 17.00. Hide and Seek vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hitch vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, 22.30. The Incredibles N za: 15.00, zo: 14.30. Sideways zo-di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Constantine wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Hide and Seek wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Meet the Fockers wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en Kwispel wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Racing Stripes N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Ray wo-za: 14.30, 17.15, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00. The Aviator wo-di: 14.30, 20.00. The Life Aquatic with Steve Zissou wo-za: 14.30, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 20.00, ma: 14.30, 20.00, di: 14.30. Der Untergang wo-di: 17.00. Hotel Rwanda wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Grudge wo-ma: 17.00, 22.30, di: 17.00. Seed of Chucky wo-di: 17.30, 22.30. After the Sunset wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma: 14.30, 20.00, di: 14.30. Hitch vr, za: 22.45. Volle Gas vr, za: 22.45. Mean Creek zo: 11.00, di: 20.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Der Untergang vr, za: 20.30, zo: 17.30, 20.30, ma, di: 20.30. The Aviator vr-di: 20.30. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events za, zo: 15.00. Racing Stripes za, zo: 15.00. Sideways zo: 17.30.

Utopolis (014/43.03.54)

Constantine wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Meet the Fockers wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. National Treasure wo, vr, ma, di: 14.15. Plop en Kwispel wo, za, zo: 14.15. Racing Stripes N wo, za, zo: 14.15, 16.45. Ray wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. The Aviator wo-vr, zo-di: 14.15. The Incredibles N wo, za, zo: 14.15. Assault on Precinct 13 wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Der Untergang wo: 16.45, do: 14.15, vr: 14.15, 16.45, za, zo: 16.45, ma, di: 14.15, 16.45. Volle Gas wo: 16.45, 22.15, do: 14.15, 16.45, 22.15, vr: 14.15, 16.45, za: 16.45, zo: 16.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 22.15. After the Sunset wo: 19.45, do, vr: 16.45, 22.15, za: 19.45, zo: 22.15, ma, di: 16.45, 19.45. Hide and Seek wo-vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, 22.30, zo-di: 19.45, 22.15. Hotel Rwanda wo: 19.45, 22.15, do, vr: 19.45, za: 22.15, zo: 19.45, ma, di: 19.45, 22.15. Maria, Full of Grace wo: 19.45. Mar Adentro wo: 22.15, do, vr: 19.45, 22.15, za: 22.15, zo, ma: 19.45, 22.15, di: 22.15. Hitch vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45. The Grudge vr, za: 22.15. Blindgangers za: 16.45. Sioen - Ceci n'est pas un film za: 19.45. Heimat 3 - Deel 1 zo: 14.00. Heimat 3: Episodes 1-2-3 zo: 14.00. Heimat 3 - Deel 2 zo: 16.45. Heimat 3 - Deel 3 zo: 19.30.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Cellular wo: 20.00. Racing Stripes vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 15.00. The Manchurian Candidate zo-di: 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234