Zondag 11/04/2021

Filmagenda

undefined

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Bambi 2 wo, za: 14.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo: 14.00, 16.00, do: 18.00, vr: 17.30, za: 14.00, 16.00. Knetter wo: 16.00, 18.00, do: 18.00, vr: 17.30, za: 16.00, 18.00. Buitenspel wo: 18.00, 20.30, vr: 20.00, 22.30, za: 17.45, 20.00, 22.30. Don't Come Knocking wo: 20.30. Bandidas do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Prime wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30. Walk the Line wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30. Munich wo, do: 20.00, vr, za: 17.30, 20.30.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Match Point vr: 20.00, zo: 14.30, 17.00. Pride and Prejudice za, zo: 20.00.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

Bambi 2 wo: 14.15, za-di: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za-di: 14.15, 19.45, 22.15. Fun with Dick and Jane wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Knetter wo, za, zo: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45. Nanny McPhee wo: 14.15, 20.30, do: 20.30, vr: 19.45, za-di: 14.15, 16.45, 19.45. Edison wo, do: 18.00, 20.30, vr-di: 19.45, 22.15. The fog wo, do: 18.00, vr-di: 22.15. Walk the Line wo, do: 18.00, 20.30, vr-di: 19.45, 22.15. Rumor has it wo: 19.45, do, vr: 16.45, 19.45, za, zo, di: 19.45. The Chronicles of Narnia N za, zo: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

March of the Penguins wo, za-di: 14.00. Three Times wo-di: 15.45, 19.45, 22.00. The Bow wo: 16.00, do: 20.15, vr, za: 0.00, 16.00, 20.15, zo-di: 16.00, 20.15. Vers le sud wo, do: 16.00, 20.00, vr, za: 0.00, 16.00, 20.00, zo-di: 16.00, 20.00. Habana blues wo, do: 18.00, vr, za: 0.15, 18.00, zo-di: 18.00. Le temps qui reste wo-di: 18.00. The White Massai wo-di: 18.00. Le journal d'une femme de chambre wo: 20.00. Good night and good luck wo-di: 22.00. Me and you and everyone we know wo-di: 22.00. Cirkelientje: grote kleine muis vr-di: 14.00. Knetter vr-di: 14.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Twentieth century wo: 20.00. The bitter tea of general Yen do: 20.00. Le paltoquet vr: 20.00. Krapp's last tape za: 20.00. Corpus callosum zo: 20.00. La vieille qui marchait dans la mer ma: 20.00. Cet Amour-La di: 20.00.

Kunstencentrum Rataplan (03/235.04.90)

Temporada de Patos wo: 20.30. Documentairefestival 'Blik op de wereld' ma, di: 15.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Brokeback Mountain wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia N wo-vr: 14.15, za: 14.15, 17.00, zo-di: 10.30, 14.15, 17.00. Bambi 2 wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Big momma's house 2 wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo-di: 14.30. Edison wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Knetter wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Little Polar Bear (De Kleine IJsbeer) wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Munich wo-di: 14.30, 16.45, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.30, zo-di: 11.00, 14.30. Prime wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Zathura: a Space Adventure wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dennis van Rita wo-di: 15.00, 20.30. Get rich or die trying wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 16.45, do-zo: 16.45, 20.00, ma: 16.45, di: 16.45, 20.00. King Kong wo-vr: 16.45, 20.30, za-di: 14.30, 16.45, 20.30. Kurtlar Vadisi Irak wo-di: 17.00, 20.00, 22.45. Nanny McPhee wo-vr: 17.00, 20.00, za-di: 14.30, 17.00, 20.00. Rumor has it wo-vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Constant Gardener wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Walk the Line wo-vr: 17.00, 20.00, 22.45, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Flightplan wo-di: 20.00, 22.30. In her Shoes wo-di: 20.00. Lord of War wo-vr: 20.00, 22.30, za-di: 17.00, 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. The Chronicles of Narnia wo-vr: 20.00, za-di: 14.15, 20.00. The Family Stone wo-di: 20.00. Aeon Flux wo-vr: 20.30, 22.45, za: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, zo: 17.00, 20.30, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The fog wo-di: 20.30, 22.45. Jarhead wo-di: 22.30. Saw 2 wo: 22.30, do-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. The cave wo-di: 22.30. The Long Weekend wo-di: 22.30. The Matador wo-di: 22.30. Harry Potter en de vuurbeker N za: 14.00, zo-di: 10.30, 14.00. Chicken Little N za: 14.30, zo-di: 11.00, 14.30.

MuHKA_media (03/242.93.57)

Mickybo and me do: 19.30. Planta 4a do: 21.30. King of thieves vr: 19.30. Fourteen sucks vr: 21.30. Het schnitzelparadijs za: 19.30. The Hunter (Anshi) zo, di: 20.30. Les Amants ma: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Bambi 2 N wo, za-di: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15. Cirkelientje: grote kleine muis wo-di: 11.00. De Kleine Ijsbeer 2 wo-di: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15. Dennis van Rita wo-zo: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00, 20.00, 22.00, ma: 18.00, 20.00, 22.00, di: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00, 20.00, 22.00. Edison wo-ma: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00, di: 13.10, 15.20, 17.30, 19.45, 22.00. Fun with Dick and Jane wo: 11.00, 13.00, 17.00, 19.00, 21.00, do: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, vr-zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, ma: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. Nanny McPhee N wo, za-di: 11.00, 13.10, 15.20. Prime wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Walk the Line wo: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00, do: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00, vr-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. Zathura: a Space Adventure wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Big momma's house 2 wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Nanny McPhee wo-di: 11.10, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40. The Constant Gardener wo-zo: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10, ma: 19.30, 22.10, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10. Brokeback Mountain wo-di: 11.30, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Pompoko wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Get rich or die trying wo-di: 11.45, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00. Fun with Dick and Jane wo-di: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Knetter wo: 15.00. Bandidas wo: 17.45, 19.45, 21.45, do, vr: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45, za-di: 17.45, 19.45, 21.45. Chaos wo-di: 18.00, 20.00, 22.00. Munich wo: 18.00, 21.30, do, vr: 11.00, 14.30, 18.00, 21.30, za-di: 18.00, 21.30. Rumor has it wo, do: 18.00, 20.00, 22.00, vr: 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00, za-di: 18.00, 20.00, 22.00. Seven swords wo-di: 21.45. Syriana do: 19.30. In Oranje za: 13.00. The color of milk za: 15.30. Pelikaanman zo: 13.00. Lepel zo: 15.30. Korte Animatiefilms zonder dialoog ma: 13.00. Vrienden voor het Leven ma: 13.00. Le ballon d'or (De gouden voetbal) ma: 15.30. Memoirs of a Geisha ma: 19.30. Kerst bij de Lieveheersbeestjes di: 11.00. Blue Bird di: 13.00. Charly's Vliegtuig di: 13.00. Bend it like Beckham di: 15.30. De Italiaan di: 15.30.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo, di: 14.00. Wallace & Gromit N wo, za, zo, di: 14.00. Bandidas vr-zo: 20.00, di: 16.00. Jarhead vr-zo, di: 20.00. L'enfant zo, di: 20.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

Fun with Dick and Jane wo: 14.30, 20.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Dennis van Rita wo: 15.00, 22.30, do-za: 20.00, zo: 17.30, ma: 20.00, di: 17.30. Kirikou et les betes sauvages N wo: 15.00. March of the Penguins wo, za: 15.00. Le petit Lieutenant wo: 20.00, do: 22.30, za: 17.30, zo: 20.00, ma: 22.30. Manderlay wo: 20.00. Me and you and everyone we know wo: 20.00, do, vr, zo: 22.30, ma: 17.30, di: 20.00. The Bow wo: 22.30, do, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 15.00, ma: 20.00, di: 17.30. The Libertine wo, vr, za: 22.30, ma: 17.30, di: 17.30, 22.30. Brokeback Mountain do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za-ma: 15.00, 20.00, 22.30, di: 15.00, 20.00. Dark Horse do, za, zo, di: 22.30. The Constant Gardener za: 17.30, zo: 20.00, ma: 17.30, di: 22.30. The White Massai za, zo: 17.30, ma: 22.30, di: 20.00. Knetter zo: 14.30, ma, di: 15.00. Blow out zo: 17.30.

BRUSSEL Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Pour un seul de mes deux yeux wo-di: 14.15. The Wayward Cloud wo-di: 14.40. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 14.45. Le temps qui reste wo-di: 16.15. Va, vis et deviens wo-di: 16.50. The White Massai wo-di: 17.00. Planta 4a wo-di: 19.30. Le petit Lieutenant wo-di: 19.35. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 21.25. A History of Violence wo-di: 21.45. Rize wo-vr: 21.55, za, zo: 12.30, 21.55, ma, di: 21.55. Broken Flowers do-di: 18.00. La petite Jerusalem do-di: 20.00. L'enfant za, zo: 12.50. La Marche de l'Empereur za, zo: 13.00.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Three Times wo: 13.45, 16.20, 19.00, 21.35, do: 13.45, 16.20, 19.00, vr-zo: 13.45, 16.20, 19.00, 21.35, ma, di: 16.20, 19.00, 21.35. Kirikou et les bêtes sauvages wo, za-di: 14.00. Fables d'été, Fables d'Hiver wo, za-di: 15.30. Vers le sud wo-di: 17.00, 19.10. Gentille wo: 21.25, do, vr: 14.10, 21.25, za, zo: 21.25, ma, di: 14.10, 21.25. Contes de nuit (Negen kortfilms die de nacht oproepen) do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.92.02)

Madagascar wo, za-di: 12.00, 13.30. Palais Royal wo-di: 14.00, 15.50, 17.40, 19.30. Je ne suis pas là pour être aimée wo-di: 17.50, 19.40. J'ai vu tuer Ben Barka wo: 18.15, do, vr: 13.20, 18.15, za-di: 18.15. King Kong wo-di: 20.00. Lord of War wo-di: 21.20. Where the Truth Lies wo: 21.20, do, vr: 14.10, 16.00, 21.20, za-di: 21.20.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Joanna Francesca wo: 18.15. La proie du vent wo: 19.00. Kortfilms van Martin Arnold wo: 20.15. Don Quixote wo: 21.00. Souvenirs d'en France wo: 22.15. A mezzanotte va la ronda del piacere (Rozegeur, maneschijn en liefde) do: 15.00. The last tycoon do: 18.15. Le mystère de la Tour Eiffel do: 19.00. Little Odessa do: 20.30. Lumière vr: 18.15. Downhill vr: 19.00. Tepepa vr: 20.15. Señorita vr: 21.00. Island of mutations vr: 22.15. Final fantasy: the spirits within za: 18.15. La passion de Jeanne d'Arc za: 19.00. Funny Games za: 20.15. The cat and the canary za: 21.00. Querelle za: 22.15. Le paltoquet zo: 18.15. The cameraman zo: 19.00, ma: 21.00. The Straight Story zo: 20.15. Laster der Menschheit zo: 21.00. La vieille qui marchait dans la mer zo: 22.15. Moulin rouge ma: 19.00. The wild bunch ma: 20.15. Rosetta di: 18.15. In the mood for love di: 20.15. Kortfilms van Charles Dekeukeleire di: 21.00. Cet amour-là di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Mobutu, roi du Zaïre wo: 18.00. Les Amants wo: 20.15, vr, ma: 18.00. The Hunter (Anshi) wo: 22.00, vr: 20.00, za: 22.00. Jules et Jim do: 18.00, vr: 22.00, zo: 20.15, di: 22.00. Death in Venice do, za: 19.45, zo: 18.00, ma: 19.45, di: 18.00. Mademoiselle do: 22.00, za: 18.00, zo, ma: 22.00, di: 20.15.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo, vr-di: 14.00. Munich wo: 14.00, 17.15, 20.30, 22.00, do: 17.15, 20.30, 22.00, vr-di: 14.00, 17.15, 20.30, 22.00. Walk the Line wo: 14.00, 20.00, 22.45, do: 20.00, 22.45, vr: 14.00, 20.00, 22.45, za: 20.00, 22.45, zo-di: 14.00, 20.00, 22.45. Brokeback Mountain wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00. Kurtlar Vadisi Irak wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Little Polar Bear (De Kleine IJsbeer) wo-di: 14.30, 17.00. Nanny McPhee N wo: 14.30, 17.00, do: 14.30, vr-di: 14.30, 17.00. Edison wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30. Get rich or die trying wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Incontrolable wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 15.00, 20.30, 22.45, vr-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. King Kong wo, vr-di: 15.00. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, 22.45, do-di: 15.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Nanny McPhee wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 17.30, 20.30, 22.45, vr-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Prime wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Rumor has it wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 20.30, 22.45, vr-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Zathura: a Space Adventure wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Chronicles of Narnia wo: 16.45, 19.45, do: 19.45, vr-di: 16.45, 19.45. Bandidas wo-di: 20.00, 22.30. Lord of War wo-di: 20.00, 22.45. Dennis van Rita wo-di: 20.15. Jarhead wo-di: 20.15, 22.45. Aeon Flux wo-di: 20.30, 22.45. Saw 2 wo-di: 20.30. Sheitan wo, do: 22.30, vr-ma: 20.30, 22.30, di: 22.30. The fog wo-di: 22.30. The Matador wo-di: 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Pride and Prejudice zo: 17.50. Crash zo: 20.20. Sophie Scholl ma: 20.20. The Three Burials of Melquiades Estrada di: 20.20.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Ferpect Crime (El Crimen Ferpecto) wo-za: 19.15, zo: 14.45, 19.15, ma, di: 19.15. Crash wo-di: 19.30. Manderlay wo-di: 21.15. Battala en el cielo (Battle in Heaven) wo-di: 21.45. Untold scandal za, zo: 16.45. De battre mon coeur s'est arrêté za, zo: 17.15. Caché zo: 15.00.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Big momma's house 2 wo-di: 11.00, 13.05, 15.10, 17.30, 19.40, 21.45. Brokeback Mountain wo-di: 11.00, 13.45, 16.25, 19.20, 22.00. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, do: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, vr-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. Nanny McPhee wo-di: 11.05, 14.00, 16.15, 18.20. Fun with Dick and Jane wo-di: 11.10, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Pompoko wo-di: 11.20, 13.50, 16.30, 19.20, 21.45. Prime wo-di: 11.25, 14.15, 16.35, 19.40, 21.50. Get rich or die trying wo-di: 11.30, 13.55, 16.20, 19.30, 21.50. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Sheitan wo: 17.50, 19.50, 21.50, do, vr: 11.05, 13.20, 15.35, 17.50, 19.50, 21.50, za-di: 17.50, 19.50, 21.50. Zathura: a Space Adventure wo-di: 19.20, 21.30. Lord of War wo-ma: 19.35, 22.00, di: 22.00. Munich wo-di: 20.30. Memoirs of a Geisha do: 19.30. Syriana di: 19.30.

UGC Toison d'Or (woe) (0900/1.04.40)

Brokeback Mountain wo-di: 10.50, 13.30, 16.10, 18.55, 21.45. Walk the Line wo-di: 10.55, 13.35, 16.20, 19.05, 21.50. Bambi 2 wo, za-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00. Je vous trouve très beau wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. The Constant Gardener wo-di: 11.00, 13.40, 16.25, 19.00, 21.40. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 11.05, 13.10, 15.20, 17.25, 19.35, 21.45. Fun with Dick and Jane wo-di: 11.10, 13.10, 15.10, 17.10, 19.25, 21.35. Good night and good luck wo-di: 11.25, 13.30, 15.30, 17.35, 19.40, 21.50. De Kleine Ijsbeer 2 wo, za-di: 11.30, 13.25, 15.30. Prime wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.15, 21.40. Toute la beauté du monde wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.05, 21.30. Nanny McPhee wo-di: 11.35, 14.05, 16.35, 18.50. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo: 12.05, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40, do: 12.05, 14.10, 16.20, vr-di: 12.05, 14.10, 16.20, 18.30, 20.40. Munich wo: 17.45, 21.15, do, vr: 11.20, 14.30, 17.45, 21.15, za-di: 17.45, 21.15. Pompoko wo-di: 19.00, 21.35. Gentille wo: 19.10, 21.40, do, vr: 11.35, 14.05, 16.35, 19.10, 21.45, za-di: 19.10, 21.40. Match Point wo-zo, di: 21.35. Memoirs of a Geisha do: 20.00. Du Jour au Lendemain ma: 21.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Vers le sud wo-di: 13.20, 15.30, 19.40, 21.50. The Bow wo-di: 13.30, 21.20. Zaïna, Cavalière de l'Atlas wo-di: 13.30, 15.25, 17.40. Me and you and everyone we know wo: 13.40, 15.40, 19.50, do: 15.40, 19.50, vr-di: 13.40, 15.40, 19.50. Congo River wo: 13.50, 16.20, 19.00, 21.30, do: 13.50, 16.20, 19.00, vr-ma: 13.50, 16.20, 19.00, 21.30, di: 13.50, 16.20, 21.30. Viva Zapatero wo-di: 15.20, 17.20, 19.10, 21.00. Mrs Henderson presents wo-ma: 17.10, 19.20, di: 17.10. Enron - The smartest guys in the room wo-di: 17.30. Habana blues wo-di: 21.40.

Cinema Albert (052/21.16.40)

Bambi 2 N wo: 14.30, za-di: 14.00. Nanny McPhee N wo: 14.30, vr: 19.30, za: 14.00, 15.45, zo-di: 14.00, 16.00. Bandidas wo: 20.00. Fun with Dick and Jane wo: 20.00, vr: 19.30, za: 15.45, 19.30, 21.30, zo: 15.30, 19.00, ma: 19.30, di: 15.45, 21.15. Munich vr, za: 21.00, zo-di: 20.00. Big momma's house 2 vr: 21.15, za: 19.30, zo: 17.15, 20.30, ma: 21.00, di: 19.30. Buitenspel zo: 18.00, ma: 16.00.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Bambi 2 wo, za-di: 15.00, 17.30. Big momma's house 2 wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Buitenspel wo, za-di: 15.00. Edison wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Knetter wo, za-di: 15.00. Nanny McPhee wo: 15.00, 17.30, vr: 20.00, za-di: 15.00, 17.30, 20.00. The Chronicles of Narnia N wo, za-di: 17.00. Munich wo-di: 20.00. The Constant Gardener wo, do: 20.00. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. Hooligans wo-di: 22.30. The man wo-di: 22.45. Plop en het Vioolavontuur zo-di: 17.00. Bandidas zo-di: 20.00. The Family Stone zo-di: 22.30.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Bambi 2 wo, za-di: 14.00, 16.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 18.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 18.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee wo, za-di: 14.00, 16.00, 18.00. Knetter wo, za-di: 16.00. Buitenspel wo, za-di: 18.00. The Family Stone wo, za-di: 18.00. Edison wo, do: 20.00, vr-di: 20.00, 22.30. Walk the Line wo, do: 20.00, 22.30, vr-di: 20.00. Bandidas wo, do: 22.30. The Constant Gardener vr-di: 22.30.

Euroscoop Genk (089/70.05.00)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. Cirkelientje: grote kleine muis wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00, ma, di: 14.00. Edison wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, 20.00, 20.30, do, vr: 17.00, 20.00, 20.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 20.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 20.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 20.30. Knetter wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00, ma, di: 14.00. Kurtlar Vadisi Irak wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za: 14.00, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00. Zatura wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za: 14.00, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, ma: 14.00, 17.00, di: 14.00, 17.00, 20.00. Chaos wo-di: 17.00, 20.00, 22.30.

Munich wo-di: 17.00, 20.00. Dennis van Rita wo-di: 20.00, 22.30. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. Crash do: 20.00, zo: 11.00.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

Brokeback Mountain wo-za: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45, zo-di: 11.00, 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Big momma's house 2 wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Dennis van Rita wo-di: 14.30, 20.30. Get rich or die trying wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Kurtlar Vadisi Irak wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Nanny McPhee wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Prime wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.30. Bambi 2 N wo-za: 15.00, 17.30, zo-di: 11.00, 15.00, 17.30. De Kleine Ijsbeer 2 wo-za: 15.00, 17.30, zo-di: 11.00, 15.00, 17.30. Fun with Dick and Jane wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo-di: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Zathura wo-za: 15.00, 17.30, zo-di: 11.00, 15.00, 17.30. Munich wo-di: 17.00, 20.30, 22.30. Edison wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.45. Proof wo, vr-zo, di: 20.30. Rumor has it wo-ma: 20.30, 22.30, di: 20.30. Lord of War

wo-di: 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Kirikou et les betes sauvages N wo, za, zo: 14.30. Pluk van de Petteflet wo: 14.30. Pour un seul de mes deux yeux wo: 14.30, 20.00. The Bow wo: 14.30, 22.30, do-di: 20.00, 22.30. Vers le sud wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 14.30, 20.00, 22.30. Caché wo-di: 17.00. March of the Penguins wo, za-di: 17.00. Match Point wo: 17.00. Mrs Henderson presents wo: 17.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 17.00. The Constant Gardener wo-za: 19.45, 22.30, zo-di: 14.15, 19.45, 22.30. Blow out wo: 20.00. Pompoko wo: 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 17.00, 20.00. Viva Zapatero wo: 20.00, do-di: 22.30. Inside Deep Throat wo: 22.30. Where the Truth Lies wo: 22.30.

Brokeback Mountain do, vr: 17.00, 19.45, 22.30, za-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Enron - The smartest guys in the room do, vr: 17.00. The Wizard of Oz za: 14.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Seven swords wo: 14.45, 19.45, 22.30, do-di: 22.30. Habana blues wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za-di: 15.00, 20.00. Me and you and everyone we know wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 20.00, 22.30. Neko no ongaeshi (The cat returns) wo: 15.00. Planta 4a wo: 15.00. The White Massai wo: 17.15, do, vr: 19.45, za-di: 17.15, 19.45. Three Times wo: 17.15, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 17.15, 20.00, 22.30. Crash wo, za-di: 17.30. Good night and good luck wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za-di: 17.30, 20.00, 22.30. Le temps qui reste wo, za-di: 17.30. The Libertine wo-di: 22.30. Cirkelientje: grote kleine muis za-di: 15.00. Knetter za-di: 15.00. March of the Penguins N za-di: 15.00.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Brokeback Mountain wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo, vr-zo: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.15. Bambi 2 N wo, do: 14.30, 17.00, vr: 15.00, 17.00, za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. De Kleine Ijsbeer 2 N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Edison wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Get rich or die trying wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee wo: 14.30, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr, za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma: 17.00, 20.00, di: 14.30, 17.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Prime wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Zathura: a Space Adventure wo-di: 14.30, 17.00. Big momma's house 2 wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Chicken Little N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Buitenspel wo-za: 17.00, zo: 11.00, 17.00, di: 17.00. The Chronicles of Narnia wo-di: 17.00. Kurtlar Vadisi Irak wo-di: 17.15, 20.00, 22.30. Aeon Flux wo: 20.00, 22.30, do: 22.30, vr-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. Dennis van Rita wo-di: 20.00, 22.30. Lord of War wo, vr-ma: 20.00. Munich wo-di: 20.00, 22.30. Rumor has it wo-di: 20.00, 22.30. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. The fog wo-di: 22.30. Sneak Preview ma: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Buitenspel wo, za-di: 14.00. Plop en het Vioolavontuur wo, ma, di: 14.00. Match Point wo, do: 20.00. The Constant Gardener wo-ma: 20.00. Bandidas vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 17.00. Good night and good luck za, zo: 17.00, ma, di: 20.00. Matador za, zo: 17.00. March of the Penguins ma, di: 14.00. Big Fish di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Bambi 2 wo, za-di: 15.00. Big momma's house 2 wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo, za-di: 15.00. The Constant Gardener wo: 20.00, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Walk the Line wo, do: 20.00, za-di: 20.00, 22.30. Nanny McPhee vr: 20.00, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Buitenspel wo: 14.00, vr: 22.00, za: 20.00, zo, di: 16.00. Het Paard van Sinterklaas wo, za, ma: 14.00. March of the Penguins wo: 14.00, za, ma: 16.00. Bandidas wo, vr: 20.00, za: 16.00, 20.00, zo: 20.00, ma: 16.00, di: 20.00. Jarhead wo: 20.00, vr, za: 22.00, ma: 20.00. The Family Stone wo, vr: 20.00, za: 22.00, zo: 20.00. Hooligans vr: 20.00, za: 22.00, zo, ma: 20.00. The Matador vr: 22.00, za, di: 20.00. The Adventures of Sharkboy and Lavagirl za-di: 14.00. The Chronicles of Narnia za, ma: 14.00. Corpse Bride za, ma: 16.30. Harry Potter en de vuurbeker N zo, di: 14.00. King Kong zo, di: 14.00. Plop en het Viool Avontuur zo, di: 16.30. Thumbsucker ma: 20.30. Calendar Girls di: 20.00.

Studio Koksijde (058/51.47.00)

Bambi 2 wo: 15.00, 16.30, 18.00, do, vr: 18.00, za-di: 15.00, 16.30, 18.00. Big momma's house 2 wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 17.30, 20.00, 22.30. Knetter wo, za, zo: 15.00. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Nanny McPhee N wo, za, zo: 15.00. Kirikou en de Wilde Dieren wo, za, zo: 16.30. Dennis van Rita wo-di: 17.30, 22.30. Nanny McPhee wo-di: 17.30. Edison wo-di: 18.00, 20.00, 22.30. Rashomon wo: 20.00. Walk the Line wo-ma: 20.00. The Family Stone wo-di: 22.30. Saw 2 wo-di: 22.45. Munich do-di: 20.00.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

The Chronicles of Narnia N wo, vr-di: 14.15. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00. Brokeback Mountain wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo: 14.30, 20.15, do: 14.30, vr-di: 14.30, 20.15. De Kleine Ijsbeer 2 wo-di: 14.30, 17.00. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Get rich or die trying wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Zatura wo-di: 14.30, 17.00. Big momma's house 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Nanny McPhee wo-di: 15.00, 17.30. Edison wo-di: 17.00, 20.30, 22.45. Munich wo-di: 17.00, 20.00, 22.15. Dennis van Rita wo, vr-di: 20.00. Rumor has it wo, vr-ma: 20.00. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. Aeon Flux wo-di: 22.30. Hooligans wo-di: 22.30. Memoirs of a Geisha do: 19.00. Sneak Preview ma: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Good night and good luck wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. The Bow wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. The Motorcycle Diaries do: 20.15. Dark Horse vr: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15. Me and you and everybody we know za: 20.15, 22.30, ma: 20.15. Morocco di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Edison wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Munich wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, za-di: 14.00, 17.00, 20.00. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 20.00, vr: 17.00, 20.00, za-di: 14.00, 17.00, 20.00. Prime wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Zatura wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Chaos wo-di: 20.00, 22.30. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. The man wo-di: 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

De Kleine IJsbeer wo, zo: 15.00. Prop & Berta wo, zo: 15.00. The bride of Frankenstein wo: 20.00, ma: 22.30. Le temps qui reste wo, do: 22.30, za, ma: 20.00. The Aristocrats do: 20.00, vr, za: 22.30. Address Unknown vr: 20.00, zo: 22.30, di: 20.00. Rebel without applause zo: 20.00, di: 22.30.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

Brokeback Mountain wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00. De Kleine Ijsbeer 2 wo-di: 14.30. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Nanny McPhee N wo-di: 14.30, 17.00. Zathura: a Space Adventure wo-di: 14.30, 17.00. Munich wo-di: 16.45, 19.45, 22.30. Get rich or die trying wo-di: 20.00, 22.30. Walk the Line

wo-di: 20.00, 22.45. Dennis van Rita wo-di: 20.15. Rumor has it wo, vr-di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Brokeback Mountain

wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Cirkelientje: grote kleine muis wo-di: 14.00. Knetter wo-di: 14.00. March of the Penguins wo-di: 14.00, 18.00. The Constant Gardener wo-di: 15.45, 20.00. Good night and good luck wo-di: 16.00, 22.30. Kirikou en de Wilde Dieren N wo, za-di: 16.15. Habana blues wo-di: 18.00. Viva Zapatero wo-di: 18.15. Me and you and everyone we know wo: 20.00, do, vr: 16.00, 20.00, za-di: 20.00. The Bow wo-di: 20.00. Seven swords wo, vr-di: 22.30. The Libertine wo-zo, di: 22.30. Sneak Preview do: 22.30. Le journal d'une femme de chambre ma: 22.30.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Bandidas vr, za: 20.00, zo: 18.00. Plop en het Vioolavontuur zo-di: 14.00. Buitenspel zo-di: 15.30.

Utopolis Lommel (do) (0900/1.04.02)

Bambi 2 wo: 14.15, za: 14.15, 16.45, zo: 16.45, ma, di: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Fun with Dick and Jane wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Knetter wo, za: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45. Nanny McPhee wo: 14.15, 20.30, vr: 19.45, za: 14.15, 16.45, 19.45, zo: 16.45, 19.45, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45. Edison wo, do: 18.00, 20.30, vr-di: 19.45, 22.15. Rumor has it wo, do: 18.00, vr-di: 22.15. Walk the Line wo, do: 18.00, 20.30, vr-di: 19.45, 22.15. Brothers do: 20.00. The Chronicles of Narnia N za, zo: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Big momma's house 2 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Chaos wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Edison wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Fun with Dick and Jane wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Knetter wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Munich wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 17.00, di: 17.00, 20.00. Nanny McPhee wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za-di: 14.00, 17.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Zathura: a Space Adventure wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za-di: 14.00, 17.00, 20.00. Seven swords wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Rumor has it wo-zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. The White Massai wo-di: 20.00. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. Aeon Flux wo-di: 22.30. The fog wo-di: 22.30.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

Bambi 2 wo, za, zo: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Brokeback Mountain wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Buitenspel wo-di: 14.15. Cirkelientje: grote kleine muis wo: 14.15, 16.45, za, zo: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45. De Kleine Ijsbeer 2 wo, za-di: 14.15, 16.45. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Get rich or die trying wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Knetter wo, za-di: 14.15, 16.45. Nanny McPhee wo-di: 14.15, 16.45, 19.45. Zathura: a Space Adventure wo-di: 14.15, 16.45. Prime wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 16.45, 19.45, 22.15. Munich wo-di: 19.30. Dennis van Rita wo-di: 19.45, 22.15. Edison wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 19.45, 22.15. Rumor has it wo: 19.45, do, vr: 16.45, 19.45, za, zo, di: 19.45. Walk the Line wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 19.45, 22.15. Jarhead wo-di: 22.15. Seven swords wo-di: 22.15. Son of the bride do: 14.30. Chaos do: 16.45, vr: 14.15, 16.45, 22.30, za-di: 22.30. The Chronicles of Narnia za, zo: 16.45. Rashomon ma: 19.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Wallace & Gromit zo: 14.30. Een ander zijn geluk zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Plop en het Vioolavontuur wo, zo, di: 14.00. The Chronicles of Narnia wo: 15.30, 20.00, za: 14.00, zo: 15.30, ma: 14.00, di: 20.00. The White Massai vr: 20.00, za: 17.00, zo, ma: 20.00. King Kong za: 20.00, di: 15.30.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Boogeyman vr: 20.00, za: 22.30, zo: 17.00. The 40 Year Old Virgin vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. The Jacket vr: 22.30, za-ma: 20.00. De Grote Vriendelijke Reus za: 17.00, zo: 14.30, 17.00. In her Shoes

za: 17.00, zo: 14.30.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Bambi 2 wo-di: 14.30, 16.30, 18.00. Big momma's house 2 wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30. Brokeback Mountain wo-di: 14.30, 17.15, 19.45, 22.15. Fun with Dick and Jane wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30. Knetter wo-di: 14.30. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30. Nanny McPhee wo-di: 14.30, 16.15, 18.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.30. King Kong wo, vr-di: 16.30. Edison wo-di: 17.15, 20.30, 22.30. Munich wo-di: 19.30. Walk the Line wo-di: 20.00, 22.30. Dennis van Rita wo: 20.30, 22.30, do: 22.30, vr: 20.30, za-di: 20.30, 22.30. Chaos wo-di: 22.30. Een ander zijn geluk do: 17.45, 20.15. Sneak Preview vr: 22.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Bambi 2 N wo: 15.00, za-di: 14.30, 17.15. Big momma's house 2 wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00. Edison wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 17.15, 20.00. Nanny McPhee N wo: 15.00, za-di: 14.30, 17.15. The Chronicles of Narnia N wo: 15.00, za, ma, di: 14.15. Zathura: a Space Adventure wo: 15.00, za-di: 14.30, 17.15. Munich wo-di: 19.45. Dennis van Rita wo-za: 20.00, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. Fun with Dick and Jane wo-za: 20.00, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. The Constant Gardener wo-zo, di: 20.00. Walk the Line wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. Chaos vr-zo: 22.30. The cave vr-zo: 22.30. The man vr-zo: 22.30. Harry Potter en de vuurbeker za-di: 14.15. Buitenspel za: 17.15, zo: 14.30, ma, di: 17.15.

Siniscoop (03/765.00.10)

Bambi 2 N wo, za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Big momma's house 2 wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00. Brokeback Mountain wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo-di: 14.30. Fun with Dick and Jane wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Knetter wo, za: 14.30, zo-di: 11.00, 14.30. Nanny McPhee wo-za: 14.30, 17.00, zo-di: 11.00, 14.30, 17.00. Zathura: a Space Adventure wo-di: 14.30, 17.00. Edison wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Walk the Line wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 17.00, 20.00, 22.30. Dennis van Rita wo: 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 20.00, 22.30. Memoirs of a Geisha wo: 20.00. Munich wo-di: 20.00. Chaos

wo, do: 22.30, vr-di: 20.00, 22.30.

Jarhead wo-di: 22.30. The man vr, za: 22.45. Harry Potter en de vuurbeker N zo-di: 11.00. Plop en het Vioolavontuur zo-di: 11.00. The Chronicles of Narnia N zo-di: 11.00.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

Bambi 2 wo, za-di: 14.15, 16.45. Big momma's house 2 wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Brokeback Mountain wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. De Kleine Ijsbeer 2 wo, za-di: 14.15, 16.45. Get rich or die trying wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Knetter wo, za-di: 14.15. Nanny McPhee wo-di: 14.15, 16.45. Zathura: a Space Adventure wo: 14.15, 16.45, za, zo: 14.15, ma, di: 14.15, 16.45. Fun with Dick and Jane wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 16.45, 19.45, 22.15. Dennis van Rita wo-di: 19.45. Edison wo-di: 19.45, 22.15. Prime wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 19.45, 22.15. Walk the Line wo-zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Munich wo-zo, di: 22.15. Buitenspel do, vr: 14.15, 16.45. Chaos do, vr: 14.15, 16.45. The Chronicles of Narnia N za, zo: 16.45. Capturing the Friedmans zo: 10.00. Les Enfants du Paradis ma: 19.45. Un Long Dimanche de Fiançailles di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Hooligans wo: 20.00. Jarhead vr-di: 20.00. The Chronicles of Narnia zo-di: 14.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234