Donderdag 21/11/2019

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) wo, za, zo: 14.00.

Shall we dance? wo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 16.00, 18.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30.

XXX 2: The Next Level wo: 14.00, 17.00, do: 18.00, vr: 17.30, za, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 18.00.

The Pacifier wo: 16.00, 18.00, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 16.00, 18.00, 20.00, 22.30, zo: 16.00, 18.00, 20.30, di: 18.00, 20.30.

White Noise wo, do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

Kingdom of Heaven wo-za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 17.30, 20.30.

Million Dollar Baby wo-za: 17.30, 20.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 17.30, 20.30.

De Indringer wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30.

Robots N zo: 14.00, 16.00.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Million Dollar Baby vr-zo: 20.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.01)

Kingdom of Heaven wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

Robots N wo, za, zo: 14.15.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 20.30.

Shall we dance? wo: 18.00, 20.30, do: 18.00, vr: 19.45, za, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 18.00, 20.30.

The Pacifier wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma: 18.00, 19.45, di: 18.00, 20.30.

Hostage wo, do: 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 16.45, 19.45, 22.15, zo: 16.45.

XXX 2: The Next Level vr: 19.45, za, zo: 16.45.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Agata e la Tempesta wo: 14.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma: 20.00.

Howl's Moving Castle wo, za, zo: 14.00.

Machuca wo, za, zo: 14.00.

Bin Jip wo-di: 16.10, 20.00, 22.00.

The Syrian Bride wo-di: 16.10, 20.10, 22.00.

Ultranova wo, do: 16.10, vr, za: 0.00, 16.10, zo-di: 16.10.

Le Conseguenze Dell'Amore wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00.

Moolaadé wo-di: 18.00.

Mysterious Skin wo-di: 18.00, 22.10.

Maria Full of Grace vr, za: 0.00.

Stalker di: 20.00.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Rouge wo: 20.00.

Dit is Belgisch! Compilatie Vogelperspectief do: 20.00.

Dit is Belgisch! Compilatie Roadmovies za: 20.00.

Chau tin dik tung wa (An autumn's tale) zo: 20.00.

Dit is Belgisch! Compilatie Manu Militari ma: 20.00.

Scenario di: 19.00.

Strangers on a train di: 21.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven wo-za: 14.00, 17.00, 19.30, 19.45, 22.45, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 19.45, 22.45, ma, di: 14.00, 17.00, 19.30, 19.45, 22.45.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-vr: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, za: 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45.

Hitch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Hostage wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Layer Cake wo-di: 14.30, 17.00, 22.30.

Meet the Fockers wo: 14.30, 17.00, do: 14.30, 17.00, 20.00, vr-ma: 14.30, 17.00, di: 14.30, 17.00, 20.00.

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous wo-di: 14.30, 20.00, 22.30.

Pluk van de Petteflet wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30.

Racing Stripes N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Raise your voice wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30.

Robots N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Spongebob Squarepants wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

The Pacifier wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

XXX 2: The Next Level wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45.

A Home at the End of the World

wo-di: 15.00, 17.30, 20.30.

Creep wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

D.E.B.S. wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

De Indringer wo, do: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, vr, za: 15.00, 17.30, 20.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Flight of the Phoenix wo-di: 15.00.

Shall we dance? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

What The Bleep Do We Know wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Coach Carter wo-di: 17.00, 22.45.

Der Untergang wo-di: 17.00.

Million Dollar Baby wo-di: 17.00, 20.00, 22.45.

Hide and Seek wo: 17.30, 22.45, do-zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma: 17.30, 22.45, di: 17.30, 20.30, 22.45.

After the Sunset wo-di: 20.00.

Constantine wo, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 20.00, ma, di: 20.00, 22.30.

Sneak Preview wo: 20.00.

The Ring 2 wo-di: 20.30, 22.45.

White Noise wo-di: 20.30, 22.45.

Saw wo-di: 22.30.

Kinsey wo-di: 22.45.

Supersneak vr-zo: 20.00, 22.30.

MuHKACinema (03/242.93.57)

Calvaire vr, za, ma, di: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

De battre mon coeur s'est arrêté

wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

Hitch wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

Kingdom of Heaven wo-di: 11.00, 13.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30, 21.45.

Layer Cake wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

Million Dollar Baby wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00.

Robots N wo-di: 11.00, 13.00, 15.00.

Shall we dance? wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 19.00, 20.30, 21.45.

The Pacifier wo-di: 11.00, 13.15, 15.15, 17.15, 19.45, 21.45.

Va, vis et deviens wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.30.

What The Bleep Do We Know

wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

XXX 2: The Next Level wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15.

Hostage wo-di: 11.30, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00.

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous wo-di: 11.30, 14.00, 16.30.

Walk on Water wo-zo: 11.30, 14.30, 19.30, ma: 11.30, 14.30, di: 11.30, 14.30, 19.30.

Creep wo-di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45.

Kinsey wo-di: 17.00, 22.00.

De Indringer wo-di: 19.30, 22.00.

House Of Wax ma: 19.30.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

De Mantis wo: 14.00, 20.00.

The Ring 2 wo: 14.00, 20.00.

Without a Paddle wo: 14.00, 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Kingdom of Heaven wo: 14.00, 20.00, do-zo: 20.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 16.15, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00.

The Ring 2 wo: 16.00, vr, za: 22.15, zo: 16.00.

Hostage vr, za: 22.15, zo: 16.00.

Robots N za, zo: 14.00.

Racing Stripes N zo: 18.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.30, 20.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Bin Jip wo: 15.00, 20.00, do-za: 20.00, zo: 22.15, ma, di: 20.00.

Million Dollar Baby wo: 15.00, do: 20.00, vr: 22.30, za: 14.30, 20.00, zo, di: 22.15.

The Machinist wo: 15.00, 22.15, do-za: 22.30, zo: 20.00, di: 22.15.

Turtles Can Fly (Lakposhtha ham parvaz mikonand) wo: 20.00, za, zo: 17.30, di: 20.00.

Ultranova wo: 20.00, za: 14.30.

Lila dit ça wo, do: 22.15, vr, za: 22.30, zo, ma: 22.15, di: 20.00.

Machuca wo, do: 22.15, vr, zo: 20.00, di: 22.15.

Quand la mer monte do-za: 20.00, zo: 15.00, ma: 22.15.

Pluk van de Petteflet za: 14.30, zo: 15.00.

Kinsey za: 17.30, 22.30, ma: 20.00.

Mar Adentro za: 17.30, zo: 15.00.

Maria Full of Grace zo: 17.30.

Sichinin no samurai (De zeven samoeraï) zo: 17.30.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Gegen die Wand wo-di: 14.45.

Le promeneur du Champs de Mars wo-di: 14.55.

Au-Dela wo-di: 15.45.

Der Untergang wo-di: 17.00.

Le Grand Voyage wo-di: 17.10.

Le Couperet wo-di: 17.15.

Mar Adentro wo-di: 19.15.

Les Enfants wo-di: 19.35.

Turtles Can Fly (Lakposhtha ham parvaz mikonand) wo-di: 19.55.

2046 wo-di: 21.20.

Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-di: 21.40.

Team America wo-di: 21.50.

La Marche de l'Empereur za, zo: 13.00.

Mi Piace Lavorare - Mobbing za, zo: 13.05.

Walk on Water za, zo: 13.45.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Machuca wo-di: 14.00, 16.30, 19.00.

Promised Land wo: 14.05, 19.35, 21.35, do: 14.05, 19.35, vr-di: 14.05, 19.35, 21.35.

La petite taupe wo, za, zo: 16.00.

Darwin's nightmare wo-di: 17.20, 21.30.

Mémoire d'un saccage do: 21.30.

Lemming zo: 10.45.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Pollux, le manège enchanté wo, za, zo: 13.00.

Le dernier trappeur wo-di: 13.40.

Meet the Fockers wo, do: 14.00.

Les Choristes wo-di: 14.40, 16.25, 19.55.

Un Long Dimanche de Fiançailles

wo-di: 15.30.

The Aviator wo-di: 17.45.

Boudu wo, zo: 18.00.

Tout pour plaire wo-di: 18.05.

Quand la mer monte wo-di: 20.00.

Before sunset wo-di: 21.40.

Kinsey wo-di: 21.45.

The Ring 2 do, vr, ma, di: 16.00.

36 Quai des Orfèvres vr: 14.00.

L'Antidote vr: 18.00.

Ne faites pas de Cinema vr, ma: 18.00.

De Mantis za, di: 18.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Conquest wo: 18.15.

Die Nibelungen 2: Kriemhilds Rache wo: 19.00.

Hana-bi wo: 20.15.

Rosie wo: 22.15.

La beauté du diable do: 15.00.

The two-faced woman do: 18.15.

The thief of Bagdad do: 19.00.

A1 tou tiao (A1 headline) do: 20.15.

L'étreinte (De omhelzing) vr: 18.15.

Battling butler vr: 19.00, za: 21.00.

Louisa, een woord van liefde vr: 20.15.

The kiss vr: 21.00.

Close vr: 22.15.

Wu die (Butterfly) za: 18.15.

The single standard za: 19.00.

Underground za: 20.30.

Swiss Miss zo: 15.00.

Ghost Dog: The Way of The Samurai zo: 18.15.

Carmen zo: 19.00.

Jean Cayrol-avond zo: 20.15.

L'année dernière à Marienbad zo: 20.15.

Geung si sin sang (Mr. Vampire) zo: 22.15.

Daughters of darkness ma: 18.15.

Wild Orchids ma: 19.00.

The shamrock handicap ma: 21.00.

De Kus di: 18.15.

The scarlet letter di: 19.00.

Muriel ou le temps d'un retour

di: 20.15.

Berlin, die Symphonie einer Grossstadt di: 21.00.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Roma wo: 18.00, zo: 20.00.

Blisfully yours wo: 20.00, za: 22.00.

Mysterious Skin wo: 22.15, do: 18.00, za: 20.00.

Iron pussy do: 20.00, vr: 22.00, zo: 18.00.

E la Nave Va do: 22.00.

Dogfar nai mae marn (Mysterious object at noon) vr: 18.00, zo: 22.00.

Godfather and Sons vr: 20.00.

Sud pralad (Tropical malady) za: 18.00.

Into The West zo: 11.00.

Seven Intellectuals in Bamboo Forest ma: 20.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.15, 14.45, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.45.

A Home at the End of the World

wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Brice de Nice wo-di: 14.30, 17.00.

Creep wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Pollux, le manège enchanté wo-di: 14.30.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za, zo, di: 14.30.

Robots N wo-di: 14.30, 17.00.

The Pacifier wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Un Fil à la Patte wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

XXX 2: The Next Level wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Hitch wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Hostage wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Je préfère qu'on reste amis wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do: 20.30, 22.45, vr: 15.00, 20.30, 22.45, za-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Mon Petit Doigt M'a Dit... wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Shall we dance? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

What The Bleep Do We Know wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Anthony Zimmer wo-di: 17.00, 20.00.

Coach Carter wo-di: 17.00, 22.45.

Layer Cake wo, do: 17.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 22.30.

De Indringer wo-di: 17.30, 20.30.

The Ring 2 wo-ma: 17.30, 20.30, di: 17.30.

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous wo-di: 20.00.

Saw wo: 20.00, 22.45, do: 20.00, vr-di: 20.00, 22.45.

De Mantis wo-di: 22.30.

White Noise wo-di: 22.30.

Kinsey wo-di: 22.45.

Meet the Fockers do-ma: 20.00.

L'Empire des Loups vr-ma: 20.00, 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Gente di Roma wo: 20.45.

La Demoiselle d'Honneur do: 20.45.

Sideways vr: 20.20.

Gegen die Wand za: 20.45.

Sharasojyu (Shara) ma: 20.45.

Melinda and Melinda di: 20.45.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Lost in Translation wo-di: 19.25.

The Motorcycle Diaries wo-di: 19.25.

Vera Drake wo-vr: 21.25, za, zo: 17.05, 21.25, ma, di: 21.25.

Melinda and Melinda wo-vr: 21.45, za, zo: 17.30, 21.45, ma, di: 21.45.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Brice de Nice wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40.

Kingdom of Heaven wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00.

Bab El Web wo-di: 11.05, 13.15, 15.25, 17.35, 19.45, 21.55.

Layer Cake wo-ma: 11.15, 14.15, 16.45, 19.25, 22.00, di: 11.15, 14.15, 16.45, 22.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 11.30, 14.30, 17.30, 20.30.

Creep wo-di: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.50.

Howl's Moving Castle wo, za, zo: 11.45, 14.15, 16.45.

Mon Petit Doigt M'a Dit... wo-di: 11.45, 14.15, 16.45, 19.30, 21.50.

Shall we dance? wo-di: 11.45, 14.15, 17.15, 19.35, 22.00.

Million Dollar Baby wo: 19.15, 22.00, do: 11.00, 13.45, 16.30, 22.00, vr: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00, za, zo: 19.15, 22.00, ma, di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00.

L'Empire des Loups wo: 19.20, 22.00, do, vr: 11.20, 14.00, 16.40, 19.20, 22.00, za, zo: 19.20, 22.00, ma, di: 11.20, 14.00, 16.40, 19.20, 22.00.

Hostage wo-di: 21.50.

ZE Film do: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 10.45, 13.30, 16.15, 19.00, 21.45.

De battre mon coeur s'est arrêté

wo-di: 10.50, 13.00, 15.10, 17.20, 19.30, 21.40.

Anthony Zimmer wo-di: 11.00, 13.10, 15.15, 17.15, 19.30, 21.30.

Je préfère qu'on reste amis wo-di: 11.00, 13.20, 15.25, 17.30, 19.40, 21.45.

Va, vis et deviens wo-di: 11.05, 14.10, 17.25, 20.35.

Million Dollar Baby wo-di: 11.10, 13.45, 16.25, 19.00, 21.40.

Un Fil à la Patte wo-di: 11.10, 13.15, 15.15, 17.10, 19.20, 21.15.

Howl's Moving Castle wo-di: 11.15, 13.55.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 11.15, 14.15, 17.15, 20.15.

What The Bleep Do We Know wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.25, 21.35.

Kingdom of Heaven wo: 12.05, 15.00, 18.00, 21.35, do, vr: 11.00, 12.05, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.35, za, zo: 12.05, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.35, ma, di: 11.00, 12.05, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.35.

Man to Man wo-di: 16.55.

Elles Etaient Cinq wo: 17.00, 19.05, 21.00, do, vr: 11.05, 13.05, 15.00, 17.00, 19.05, 21.00, za, zo: 17.00, 19.05, 21.00, ma, di: 11.05, 13.05, 15.00, 17.00, 19.05, 21.00.

Avant qu'il ne soit trop tard ma: 19.30.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Bin Jip wo-di: 13.50, 15.45, 17.40, 19.35, 21.40.

Le Conseguenze Dell'Amore wo-di: 14.00, 16.30, 19.20.

The Syrian Bride wo-di: 14.10, 16.10, 18.50, 20.50.

La Petite Chartreuse wo-di: 14.30, 16.50, 19.10, 21.10.

Or Mon Tresor wo-di: 15.00, 17.00, 19.50, 21.50.

Agata e la Tempesta wo-di: 21.30.

Studio (woe) (013/31.10.20)

Kingdom of Heaven wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 20.00, 22.00.

Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 15.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za, zo: 15.00.

Robots N wo, za, zo: 15.00.

Spongebob Squarepants wo, za, zo: 15.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith : 15.00, : 17.00, wo-vr: 20.00, 22.00, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 20.00, 22.00.

The Pacifier wo: 15.00, 18.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 18.00, 20.00, ma, di: 20.00.

De Indringer wo: 17.30, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30.

Million Dollar Baby wo: 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00.

Shall we dance? wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

XXX 2: The Next Level wo: 18.00, 20.00, 22.45, do, vr: 20.00, 22.45, za, zo: 18.00, 20.00, 22.45, ma, di: 20.00, 22.45.

Certi Bambini wo, do: 20.00.

Hotel Rwanda wo-di: 22.30.

The Ring 2 wo-di: 22.45.

Hostage vr-di: 20.00.

Studio (woe) (014/58.74.07)

Kingdom of Heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.00, do: 20.00, 22.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Robots N wo, za, zo: 14.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 20.00, 22.00.

The Pacifier wo, za, zo: 14.00.

Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 15.45.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo: 15.45.

Shall we dance? wo: 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00.

XXX 2: The Next Level wo: 17.45, 22.45, do, vr: 22.45, za, zo: 17.45, 22.45, ma, di: 22.45.

Million Dollar Baby wo-di: 20.00.

Hostage wo-di: 22.45.

Spongebob Squarepants N za, zo: 15.45.

Calvaire ma, di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.00, 14.30, 16.45, 17.15, 19.45, 20.00, 22.45, 22.50.

Hitch wo-di: 14.30, 17.00.

Kingdom of Heaven wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, 22.45.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Racing Stripes N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30.

Robots N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Shall we dance? wo: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45, do: 17.30, 20.00, 22.45, vr, za: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.30, 20.00, 22.45, ma, di: 14.30, 17.30, 20.00, 22.45.

A Home at the End of the World

wo-di: 15.00, 17.30, 20.30.

Layer Cake wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

The Pacifier wo-di: 15.00, 17.30, 20.30.

XXX 2: The Next Level wo-di: 15.00, 17.30, 22.45.

Million Dollar Baby wo-di: 17.00, 20.00, 22.45.

De Indringer wo-di: 20.00, 22.30.

Hostage wo-di: 20.00, 22.30.

Creep wo-di: 20.30, 22.45.

Kinsey wo-di: 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Bin Jip wo-di: 14.30, 20.00, 22.30.

Kinsey wo-di: 14.30, 20.00.

La Petite Chartreuse wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00.

Pluk van de Petteflet wo-di: 14.30.

Promised Land wo-di: 14.30, 20.00, 22.30.

The Syrian Bride wo-di: 14.30, 20.00, 22.30.

Der Untergang wo: 17.00.

Howl's Moving Castle wo-di: 17.00.

Mar Adentro wo-di: 17.00.

Maria Full of Grace wo-di: 17.00, 22.30.

Turtles Can Fly (Lakposhtha ham parvaz mikonand) wo: 17.00.

Mysterious Skin wo-di: 20.00, 22.30.

Stalker wo: 20.00.

9 Songs wo: 22.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Kingdom of Heaven wo: 14.45, 19.45, 22.30, do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.45, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30.

Agata e la Tempesta wo: 15.00, 20.00, do, vr: 22.30, za, zo: 15.00, 22.30, ma, di: 22.30.

De battre mon coeur s'est arrêté

wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Le Conseguenze Dell'Amore wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Live & Become wo: 17.00.

A.K.A. wo: 17.30.

Before sunset wo, za, zo: 17.30.

Machucha wo, za, zo: 17.30.

Moolaadé wo, do: 20.00, za, zo: 17.30.

Calvaire wo: 22.30.

Lila dit ça wo-di: 22.30.

Million Dollar Baby wo: 22.30, za, zo: 17.15.

Ultranova wo: 22.30.

Va, vis et deviens do-di: 20.00.

What The Bleep Do We Know do-di: 20.00, 22.30.

Web Of The Witch za, zo: 15.00.

Los Novios Bulgaros za, zo: 17.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.00, 14.15, 16.45, 17.00, 19.45, 20.00, 22.30, 22.45.

Kingdom of Heaven wo-za: 14.15, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.15, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.30.

Hitch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Meet the Fockers wo-ma: 14.30, 17.00, di: 17.00.

Robots N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00.

Shall we dance? wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30.

A Home at the End of the World

wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Creep wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30.

Spongebob Squarepants N wo-za: 15.00, zo: 11.00, 15.00, ma, di: 15.00.

The Pacifier wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

What The Bleep Do We Know wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

XXX 2: The Next Level wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Racing Stripes N wo-za: 17.30, zo: 11.00, 17.30, ma, di: 17.30.

Hostage wo-di: 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo-di: 20.00, 22.30.

Layer Cake wo: 22.45, do-zo: 20.30, 22.45, ma: 22.45, di: 20.30, 22.45.

White Noise wo-di: 22.45.

De Indringer vr-zo: 20.00.

Supersneak vr-zo: 20.00, 22.30.

Sneak Preview ma: 20.00.

Before sunset di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo: 14.00.

The Pacifier wo, za, zo: 14.00.

Calvaire wo, do: 20.00.

Million Dollar Baby wo-vr: 20.00, za, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 20.00.

Hostage vr-zo: 20.00.

Robots N za: 14.00.

Mar Adentro za, zo: 17.00.

Pluk van de Petteflet zo: 14.00.

The Ring 2 ma, di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Kingdom of Heaven wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00.

Spongebob Squarepants wo, za, zo: 15.00.

The Pacifier wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30.

Hostage wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00.

Shall we dance? wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.45, zo-di: 20.00.

Million Dollar Baby za, zo: 17.15.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo: 14.30.

Robots N wo: 14.30.

Spongebob Squarepants N

wo, za: 14.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00.

Hostage wo, do, za, ma: 20.00.

O Fantasma wo: 20.00.

The Event wo: 20.00.

The Pacifier vr: 20.00, za, zo: 14.30.

Lord of the Rings 1: The Fellowship of the Ring vr: 20.30.

Million Dollar Baby za, di: 20.00.

Lord of the Rings Marathon

zo: 10.00.

Kinsey zo, di: 20.00.

Garden State ma: 20.30.

Studio (058/51.47.00)

Kingdom of Heaven wo-di: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) wo, za, zo: 15.00.

Robots N wo, za, zo: 15.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, do, vr: 17.00, 20.00, 22.00, za, zo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 17.00, 20.00, 22.00.

The Pacifier wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00.

XXX 2: The Next Level wo: 15.00, 18.00, 22.45, do, vr: 18.00, 22.45, za, zo: 15.00, 18.00, 22.45, ma, di: 18.00, 22.45.

Racing Stripes N wo, za, zo: 16.15.

De Indringer wo-di: 17.30.

Before sunset wo-di: 18.00, 20.00.

Shall we dance? wo-di: 18.00, 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo-di: 20.00.

Hostage wo-di: 22.30.

White Noise wo-di: 22.45.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.00, 17.00, 19.45, 20.00, 22.30, 22.45.

Hitch wo-di: 14.30.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) wo-di: 14.30, 17.00.

The Pacifier wo, vr-di: 14.30, 17.00.

XXX 2: The Next Level wo-di: 14.30, 17.00.

Creep wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

Robots N wo-di: 15.00, 17.30.

Shall we dance? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

What The Bleep Do We Know wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

A Home at the End of the World

wo-zo: 17.30, 20.30, ma: 17.30, di: 17.30, 20.30.

De Indringer wo-di: 20.00.

Hostage wo: 20.00, do-di: 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30.

Kinsey wo-di: 22.45.

Limelight (056/22.10.01)

Before sunset wo: 20.15, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15.

Bin Jip wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15.

Internal Affairs (Wu jian dao) wo: 20.15, za: 20.15, 22.30.

Code 46 do, di: 20.15.

Mysterious Skin vr: 20.15, 22.30, ma: 20.15.

Sideways vr: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma: 20.15.

Sichinin no samurai (De zeven samoeraï) di: 20.15.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Kingdom of Heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za, zo: 14.00.

Robots N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00.

Shall we dance? wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

The Pacifier

wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

XXX 2: The Next Level

wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Flight of the Phoenix

wo: 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30.

Hostage wo-di: 20.00, 22.30.

Kinsey wo, do, ma, di: 20.00, 22.30.

The interpreter vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20)

La dolce vita wo: 19.30, zo: 22.30, ma: 19.30.

Familia Rodante wo: 22.30, vr, za: 20.00, ma: 22.30, di: 20.00.

Rond Köhn do: 20.00, za: 22.30.

How Arnold Won the West do: 22.30, zo: 20.00, di: 22.30.

Japanese Trash TV vr: 22.30.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55)

Kingdom of Heaven wo-di: 14.00, 17.00, 19.45, 22.45.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo, do: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, vr-zo: 14.00, 17.00, 19.45, 20.00, 22.30, 22.45, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45.

Hitch wo-di: 14.30, 17.00.

Robots N wo, do: 14.30, 17.30, vr: 17.30, za-di: 14.30, 17.30.

The Pacifier wo-di: 14.30, 17.00.

Shall we dance? wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

What The Bleep Do We Know wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45.

A Home at the End of the World

wo, do, ma, di: 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo: 20.00, 22.30, do: 20.00, vr-di: 20.00, 22.30.

Creep wo-zo, di: 20.30.

Hostage wo-di: 22.30.

Sneak Preview do: 22.30.

Studio (woe) (016/30.07.00)

Layer Cake wo-di: 14.00, 20.00.

Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 14.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo-di: 14.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30.

Kingdom of Heaven wo-di: 15.15, 20.00.

Bin Jip wo: 15.45, 20.00, 22.30, do, vr: 14.00, 15.45, 20.00, 22.30, za, zo: 15.45, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 15.45, 20.00, 22.30.

Kinsey wo-di: 15.45, 22.30.

Agata e la Tempesta wo-di: 17.45.

Machuca wo-di: 17.45.

Mysterious Skin wo: 18.00, 22.30, do: 18.00, vr-di: 18.00, 22.30.

Sneak Preview do: 22.30.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

The Pacifier vr-zo: 20.00.

Racing Stripes zo: 15.00.

Spongebob Squarepants zo: 17.00.

Utopolis (do) (0900/1.04.02)

Kingdom of Heaven wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) wo, za, zo: 14.15.

Robots N wo, za, zo: 14.15.

Shall we dance? wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

The Pacifier wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

Hostage wo, do: 18.00, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30.

XXX 2: The Next Level vr: 22.15, za: 16.45, 22.15, zo: 16.45.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Creep wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Flight of the Phoenix wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Kingdom of Heaven wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00.

Robots N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00.

Shall we dance? wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

The Pacifier wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

XXX 2: The Next Level wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30.

Coach Carter wo-di: 20.00, 22.30.

De Indringer wo, do, ma, di: 20.00.

Hostage wo-di: 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo, do, ma, di: 20.00.

Saw wo, do, zo-di: 22.30.

White Noise wo, do, ma, di: 22.30.

The interpreter vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30.

Utopolis (do) (0900/1.04.03)

Creep wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

De Indringer wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Hostage wo, do: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, vr: 16.45, 19.45, 22.15, za-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Kingdom of Heaven wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15.

Pluk van de Petteflet wo, za, zo: 14.15.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) wo, za, zo: 14.15, 16.45.

Robots N wo, za, zo: 14.15, 16.45.

Shall we dance? wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15.

The Pacifier wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

XXX 2: The Next Level wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Lila dit ça wo-vr, ma, di: 16.45.

Calvaire wo, do, zo, di: 19.45.

Hitch wo-zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15.

Million Dollar Baby wo, do: 19.45, 22.15, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

The Ring 2 wo-di: 22.15.

Agata e la Tempesta do, vr, ma, di: 14.15.

Elektra do, vr, ma, di: 14.15, 16.45.

Kinsey za, zo: 16.45.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Der Untergang zo, di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za, zo: 14.00.

Spongebob Squarepants wo: 15.30, za, zo: 16.00.

De Indringer wo: 20.00.

Million Dollar Baby vr-ma: 20.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Creep wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15.

Kingdom of Heaven wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.15.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo-di: 14.30.

Robots N wo-di: 14.30.

Shall we dance? wo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, do: 14.30, 22.15, vr-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-di: 14.30, 17.00, 19.45, 22.15.

The Pacifier wo-di: 14.30, 17.15, 20.00.

XXX 2: The Next Level wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15.

Hostage wo-di: 17.15, 22.15.

L'Empire des Loups wo-di: 17.15, 19.45.

Million Dollar Baby wo-di: 19.45, 22.15.

The Ring 2 wo, do, za-di: 22.15.

Sneak Preview vr: 22.30.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Kingdom of Heaven wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 19.45, 22.30, za: 15.00, 19.45, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00.

Robots N wo, za: 15.00, zo: 14.30.

The Pacifier wo: 15.00, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 14.30, 17.15.

XXX 2: The Next Level wo: 15.00.

De Indringer wo: 20.00.

Hostage wo, do: 20.00, vr-zo: 22.30, ma, di: 20.00.

Maria Full of Grace wo, do: 20.00.

Shall we dance? wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00.

Million Dollar Baby vr, za: 20.00.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00.

Robots vr-zo: 22.30.

Siniscoop (03/765.00.10)

Kingdom of Heaven wo, do: 14.30, 17.15, 20.00, vr, za: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.15, 20.00, ma, di: 14.30, 17.15, 20.00.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30.

Robots N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30.

Shall we dance? wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Team America wo-di: 14.30, 17.00.

The Pacifier wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma: 14.30, 17.00, 20.00, di: 14.30, 17.00.

XXX 2: The Next Level wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00.

Elektra wo-di: 17.00.

Hitch wo-di: 17.00.

Creep wo, do: 20.00, 22.30, vr: 14.30, 20.00, 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 20.00, 22.30.

Hostage wo-di: 20.00, 22.30.

Million Dollar Baby wo: 20.00, do, vr: 14.30, 20.00, za, zo: 20.00, ma, di: 14.30, 20.00.

De Indringer wo-di: 22.30.

De Mantis wo-di: 22.30.

White Noise wo-di: 22.30.

Before sunset do: 14.30, zo: 11.00, di: 20.00.

Studio (vr) (02/767.40.30)

Kingdom of Heaven vr, za: 20.30, zo: 15.00, 17.30, 20.30, ma, di: 20.30.

Million Dollar Baby vr, za: 20.30, zo: 17.30, 20.30, ma, di: 20.30.

Robots zo: 15.00.

Utopolis (014/43.03.54)

Creep wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

De Indringer wo, do: 14.15, 19.45, 22.15, vr: 14.15, 22.15, za-di: 14.15, 19.45, 22.15.

Hostage wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Kingdom of Heaven wo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.15.

Pooh's Heffalump Movie (Poeh's Lollifanten Film) N wo, za, zo: 14.15.

Robots N wo, za, zo: 14.15.

XXX 2: The Next Level wo: 14.15, 16.45, 19.45, do: 14.15, 16.45, vr: 14.15, 16.45, 19.45, za-di: 14.15, 16.45.

XXX 2: The Next Level wo: 14.15, 16.45, 19.45, do: 14.15, 16.45, vr: 14.15, 16.45, 19.45, za-di: 14.15, 16.45.

Million Dollar Baby wo-di: 16.45, 22.15.

Shall we dance? wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

The Pacifier wo: 16.45, 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15.

Beautiful Boxer do: 19.45.

Edge of Seventeen vr: 19.45.

O Fantasma za: 19.45.

Huit Femmes zo: 19.45.

Chutney Popcorn ma: 19.45.

Un Ano sin Amor di: 19.45.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith wo: 14.00, 20.00

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234