Woensdag 01/12/2021

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Bambi 2 wo: 14.00, 16.00, 18.00, do, vr: 18.00, za, zo: 14.00, 16.00, 18.00, ma, di: 18.00. Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. Plop en het Viool Avontuur wo, za, zo: 14.00, 16.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 14.00. The Chronicles of Narnia wo, za, zo: 17.00. Hooligans wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. My Summer of Love wo: 20.30. Proof wo, do: 20.30, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. Saw 2 do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 20.00, 22.30, zo: 20.30, ma, di: 18.00, 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

King Kong wo: 17.00, 20.30, do: 20.00, vr, za: 17.00, 20.30, zo: 13.30, 17.00, 20.30, ma, di: 20.00. Jarhead wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.00, 20.30, ma, di: 18.00, 20.30. The Libertine wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. Chicken Little N zo: 14.00, 16.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N zo: 14.00.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

Bambi 2 wo: 14.15, vr: 19.45, : 14.15, 16.45, za: 19.45, zo: 14.15, 16.45. Buitenspel wo: 14.15, 18.00, do: 18.00, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Plop en het Vioolavontuur wo, za: 14.15, zo: 14.15, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Chaos wo, do: 18.00, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00. Lord of War wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00, 20.30. The Chronicles of Narnia wo, do: 18.00, 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The man wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. King Kong wo, do: 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 20.30. Laura's Star (Lauras Ster) za: 17.00.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Dark Horse wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. March of the Penguins wo, za, zo: 14.00. Me and you and everyone we know wo-di: 16.00, 20.00. The White Massai wo: 16.00, do-di: 16.00, 20.00. Vers le sud wo-di: 16.00, 20.00. Enron - The smartest guys in the room wo-di: 18.00. Good night and good luck wo-di: 18.00, 22.00. Le temps qui reste wo-di: 18.15. Sunrise (A song of two humans) wo: 20.00. Viva Zapatero wo-di: 22.00. 20 Centimetros wo-di: 22.10. The Wayward Cloud vr, za: 0.00. Guernsey vr, za: 0.10.

Filmmuseum (03/242.93.57)

La casa de mi abuela wo: 20.00. Sisters in law do: 20.00. Lola + Bilidikid vr: 20.00. Crossing the Bridge za: 20.00. Fratricide (Brüdermord) zo: 20.00. Two girls (Iki Genc Kiz) ma: 20.00. The grapes of wrath di: 14.30. Querelle di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 20.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo-za: 14.00, 17.15, zo: 10.30, 14.00, 17.15, ma, di: 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.00, 14.30, 15.30, zo: 11.00, 14.00, 14.30, 15.30, ma, di: 14.00, 14.30, 15.30. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia N wo-za: 14.15, 17.00, zo: 10.30, 14.15, 17.00, ma, di: 14.15, 17.00. Bambi 2 wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Buitenspel wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Chicken Little N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. In her Shoes wo-di: 14.30, 20.00, 22.30. Jarhead wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo-di: 14.30, 16.30, 20.30, 22.30. Les Bronzees 3 wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Lord of War wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Munich wo, do: 14.30, 16.45, 20.00, 22.30, vr, za: 14.30, 16.45, 20.00, 20.30, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 16.45, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 16.45, 20.00, 22.30. Rumor has it wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Matador wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Wallace & Gromit N wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. The Constant Gardener wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. An Unfinished Life wo-di: 20.00. Flightplan wo-vr: 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Keloglan Karaprens'e Karsi wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Proof wo, vr-ma: 20.00. Sneak Preview wo: 20.00. The fog wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The man wo-di: 20.00, 22.30. Bandidas wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Hooligans wo-di: 20.30, 22.45. Saw 2 wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. The Family Stone wo-di: 20.30, 22.45. The cave wo-di: 22.30. The Libertine wo-vr, ma, di: 22.30. The Long Weekend wo-di: 22.30. March of the Penguins za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. Hababam Sinifi 3,5 za, zo: 17.00. The Polar Bear 2 zo: 14.30, 17.00. Walk the Line ma: 20.00. Ladies @ the movies di: 20.00.

MuHKA_media (03/242.93.57)

Demi-tarif wo, zo-di: 20.30. The Hunter (Anshi) do: 20.30. Les Amants vr, za: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Bambi 2 wo-di: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00. Buitenspel wo-di: 11.00, 13.00, 15.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, za, zo: 11.00, 14.00, 17.00. Jarhead wo-di: 11.00, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Me and you and everyone we know wo-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.30, 21.30. Munich wo-di: 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30. Saw 2 wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Chronicles of Narnia wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 11.00, 14.00, 17.00. The Libertine wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Wallace & Gromit N wo-di: 11.00. Les Bronzes 3 wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. The Constant Gardener wo-di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10. Chaos wo-di: 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10. The Matador wo-di: 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10. Bandidas wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. Rumor has it wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.00, 22.00. The man wo-ma: 18.00, 20.00, 22.00, di: 18.00, 22.00. The fog wo-ma: 19.50, 22.00, di: 22.00. An Unfinished Life wo: 20.00, 22.15, do, vr: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, za, zo: 20.00, 22.15, ma, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Good night and good luck wo: 20.00, 22.00, do, vr: 11.30, 13.30, 17.30, 20.00, 22.00, za, zo: 20.00, 22.00, ma, di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.00, 22.00.

Dennis van Rita ma: 19.30. Aeon Flux di: 19.30.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

King Kong wo, za: 20.00. The Chronicles of Narnia do: 20.00, zo: 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire vr: 20.00, za: 16.45. The Chronicles of Narnia N za: 14.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N zo: 14.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Buitenspel wo, zo: 15.00. Kirikou et les betes sauvages N wo, za: 15.00. March of the Penguins wo, za, zo: 15.00. A Good Woman wo: 20.00, do: 22.30, za: 17.15, zo: 20.00, ma, di: 22.30. Me and you and everyone we know wo, do: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 20.15, ma: 22.30, di: 20.00. The Libertine wo-vr: 20.00, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00, di: 22.30. The White Massai wo: 20.00, do: 22.30, vr, za: 20.00, zo: 15.00, 22.30. Good night and good luck wo-za: 22.30, zo: 17.30, ma, di: 22.30. Match Point wo: 22.30, vr: 20.00, za: 17.15, zo: 22.30, ma: 20.00. The Constant Gardener wo: 22.30, do: 20.00, vr-zo: 22.30, ma: 20.00. Dalecarlians za: 15.00, zo: 17.30, di: 20.00. Manderlay za: 17.15, di: 20.00. Les Enfants du Paradis

zo: 17.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Alice au pays des merveilles wo: 14.00. Crash wo-di: 15.15. Va, vis et deviens wo-di: 16.35. Le temps qui reste wo-di: 17.25. Broken Flowers wo-di: 17.30. Ferpect Crime (El Crimen Ferpecto) wo-di: 19.10. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 19.20. Planta 4a wo-di: 19.30. Manderlay wo-di: 21.10. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 21.25. The Wayward Cloud wo-di: 21.35. The White Massai do-di: 14.05. L'enfant do-di: 15.35. Gabrielle za, zo: 12.15. Pour un seul de mes deux yeux za, zo: 13.15. Le souffle du desert za, zo: 14.00.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Vers le sud wo: 14.00, 17.05, 19.15, 21.25, do: 14.00, 17.05, 19.15, vr: 14.00, 17.05, za: 14.00, 17.05, 19.15, zo-di: 14.00, 17.05, 19.15, 21.25. Caché wo, do: 14.30, 19.10, vr: 14.30, za-di: 14.30, 19.10. Le bonhomme de neige wo, za, zo: 14.45. Kirikou et les bêtes sauvages wo, za, zo: 15.30. Fables d'été, Fables d'Hiver wo, za, zo: 16.10. Dark Horse wo-di: 17.00. Le petit Lieutenant wo, do, za, zo, di: 21.35. Brokeback Mountain do: 21.30. Three Times vr: 20.30. Future Shorts ma: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Madagascar wo, za, zo: 12.00, 13.30. La boite noir wo-di: 13.55, 17.30, 19.25, 21.20. Je ne suis pas là pour être aimée wo-di: 16.00, 19.40. Un ticket pour l'espace wo: 17.50, 21.20, do, vr: 14.20, 16.00, 17.50, 21.20, za, zo: 17.50, 21.20, ma, di: 14.20, 16.00, 17.50, 21.20. J'ai vu tuer Ben Barka wo: 18.15, do, vr: 13.20, 18.15, za, zo: 18.15, ma, di: 13.20, 18.15. King Kong wo-di: 20.00.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77)

Jungle Trip vr: 20.00. Fear and loathing in Las Vegas vr: 22.00. Drug me za: 18.00. Jacob's Ladder za: 22.00. Dangerous Mini Trips zo: 18.00. Le lit de la vierge zo: 22.00.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Meurtres wo: 18.15. Judith of Bethulia wo: 19.00. Schandaal (Shubun) wo: 20.15. Il fuoco wo: 21.00. Touchez Pas au Grisbi wo: 22.15. Un taxi pour Tobrouk do: 15.00. Les Intrigantes do: 18.15. Madame Dubarry do: 19.00. Det sjunde inseglet (Het zevende zegel) do: 20.15. Mon oncle vr: 18.15. Italiaanse komedies uit de eerste tijden vr: 19.00. Doorlopende geschiedenis van de documentaire vr: 20.15. The count & the vagabond vr: 21.00. Gas Oil vr: 22.15. Sombre za: 18.15. Klovnen (De dansende gek) za: 19.00. L'année dernière à Marienbad za: 20.15. Britse primitieve komedies za: 21.00. Ascenseur pour l'échafaud za: 22.15. Le dos au mur zo: 18.15. Don't change your husband zo: 19.00. Le procès de Jeanne d'Arc zo: 20.15. Mater Dolorosa zo: 21.00. Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb zo: 22.15. Das Kabinet des Doktor Caligari ma: 19.00. Le mystère Picasso ma: 20.15. Mr. Wu ma: 21.00. Les parapluies de Cherbourg ma: 22.15. Les liaisons dangereuses di: 18.15. Dr. Jekyll and Mr. Hyde di: 19.00. Blow up di: 20.15. Dangerous days di: 21.00.

Flageygebouw (02/641.10.20)

Il Gattopardo (De Luipaard) wo: 18.00. Les Amants wo: 21.30, do: 20.00, za: 18.00, zo: 22.00, ma: 21.00. Guernsey do: 18.00, vr: 22.00, zo: 20.15. The Hunter (Anshi) do: 22.00, vr, za: 20.00. The Making Of Congo River vr: 18.00. avant premiere: Congo River vr: 20.00. Death in Venice za: 21.45. Mobutu, roi du Zaïre zo: 18.00. The Damned ma: 18.00.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.00. King Kong wo-di: 14.00, 17.30, 20.00, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 15.30. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.00, 17.00. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Buitenspel wo-di: 14.30, 20.30. Chicken Little N wo-di: 14.30. Jarhead wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Keloglan Karaprens'e Karsi wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. Kirikou et les bêtes sauvages wo-di: 14.30, 18.00. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Lord of War wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 20.00, 22.30, ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bambi 2 wo-di: 15.00, 17.30, 20.30. Bandidas wo-di: 15.00, 17.00, 20.30, 22.30. Munich wo-di: 15.00, 16.30, 20.30, 22.15. Rumor has it wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Saw 2 wo-ma: 15.00, 17.00, 20.30, 22.30, di: 17.00, 20.30, 22.30. The fog wo: 15.00, 20.30, 22.45, do: 20.30, 22.45, vr, za: 15.00, 20.30, 22.45, zo: 20.30, 22.45, ma: 15.00, 20.30, 22.45, di: 20.30, 22.45. The Matador wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Chronicles of Narnia wo-di: 17.15, 20.00, 22.45. Hababam Sinifi 3,5 wo: 17.30, do-ma: 17.30, 20.30, di: 17.30. The Constant Gardener wo-di: 19.45. The Family Stone wo-di: 20.30, 22.45. The man wo-di: 22.30. Flightplan wo, vr-di: 22.45. Hooligans wo-di: 22.45. Proof wo-di: 22.45. The Libertine wo-di: 22.45. Je vous trouve très beau vr-zo: 20.00.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Sophie Scholl wo: 20.20. Pride and Prejudice za: 17.15. Crash za: 20.20. The Three Burials of Melquiades Estrada di: 20.20.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Untold scandal wo-di: 19.15. The Hole wo-za: 19.30, zo: 15.30, 19.30, ma, di: 19.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.30. Ferpect Crime (El Crimen Ferpecto) wo-za: 21.45, zo: 15.15, 21.45, ma, di: 21.45. Exils za, zo: 17.15. Son Frère za, zo: 17.30.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40)

Chaos wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.20, 19.30, 21.50. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, do: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 21.30, vr-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. Munich wo-di: 11.00, 13.00, 14.30, 16.30, 18.00, 20.00, 21.30. Rumor has it wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.20, 19.30, 21.50. Wallace & Gromit wo-di: 11.00. The Matador wo-di: 11.15, 13.30, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Bandidas wo-di: 11.30, 13.30, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Lord of War wo-ma: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, di: 11.30, 14.00, 16.30, 22.00. Rize wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.50. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. The Constant Gardener wo: 19.25, 22.00, do, vr: 11.20, 14.00, 16.35, 19.25, 22.00, za, zo: 19.25, 22.00, ma, di: 11.20, 14.00, 16.35, 19.25, 22.00. Jarhead wo: 19.30, do, vr: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, za, zo: 19.30, ma, di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30. Sheitan wo: 19.30. The fog wo-di: 22.00. Aeon Flux di: 19.30.

UGC Toison d'Or (woe) (0900/1.04.40)

Kirikou et les betes sauvages wo, za, zo: 11.00, 13.00, 15.00. Mrs Henderson presents wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. The Constant Gardener wo-di: 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 21.35. Je vous trouve très beau wo-di: 11.05, 13.05, 15.15, 17.20, 19.20, 21.30. Munich wo-di: 11.05, 14.20, 17.35, 21.20. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 11.10, 13.15, 15.20, 17.25, 19.30, 21.45. Match Point wo-di: 11.10, 13.50, 16.20, 18.50, 21.40. Good night and good luck wo-di: 11.15, 13.25, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40. The Libertine wo-di: 11.30, 14.00, 16.25, 19.20, 21.40. Bambi 2 wo, za, zo: 11.35, 13.35, 15.15. An Unfinished Life wo-di: 11.40, 13.55, 16.15, 19.20, 21.35. Les Bronzes 3: Amis pour la vie wo-di: 12.10, 14.15, 16.20, 18.25, 20.30. Jarhead wo: 16.40, 19.15, 21.45, do, vr: 11.15, 14.15, 16.40, 19.15, 21.45, za, zo: 16.40, 19.15, 21.45, ma, di: 11.15, 14.15, 16.40, 19.15, 21.45. Palais Royal wo: 19.30, do, vr: 11.45, 14.30, 19.30, za, zo: 19.30, ma, di: 11.45, 14.30, 19.30. Where the Truth Lies wo: 21.45, do, vr: 17.15, 21.45, za, zo: 21.45, ma, di: 17.15, 21.45.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

20 Centimetros wo-di: 13.50, 16.00, 19.30, 21.45. Enron - The smartest guys in the room wo-di: 14.00, 16.30, 21.30. Me and you and everyone we know wo-di: 14.10, 16.20, 19.10, 21.00. Vers le sud wo-di: 14.20, 16.40, 18.55, 21.20. Viva Zapatero wo-di: 14.30, 16.50, 19.20, 21.10. Match Point wo-di: 19.00.

Cinema Albert (052/21.16.40)

Bambi 2 N wo: 14.30, za: 14.00, zo: 14.00, 15.45. Buitenspel wo: 14.30, za: 19.30. The Constant Gardener wo: 20.00, vr: 19.30, za: 21.15, zo, di: 20.00. The White Massai wo: 20.00, vr: 21.00, za: 21.15. March of the Penguins vr: 19.30, za: 15.30, zo: 17.30, ma: 20.00. Good night and good luck vr: 21.30, za: 19.30, zo-di: 20.00. Plop en het Vioolavontuur za: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N za: 15.15. The Chronicles of Narnia N zo: 14.00. King Kong zo: 16.30.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Bambi 2 wo, za, zo: 15.00, 17.30. Buitenspel wo: 15.00, 18.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 18.00, 20.00, ma, di: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo: 15.00. King Kong wo: 15.00, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Kirikou en de Wilde Dieren wo, za, zo: 15.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 15.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 15.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, za, zo: 17.00. Chaos wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Constant Gardener wo: 17.30, 20.00, 22.30, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30. The Family Stone wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Just like heaven wo: 18.15, 22.30, do: 22.30, za, zo: 18.15. Jarhead wo-di: 20.00, 22.30. Le temps qui reste wo, do: 20.00. The man

wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 22.30. The Chronicles of Narnia wo-di: 22.30.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Bambi 2 wo, za, zo: 14.00, 15.45. Buitenspel wo: 14.00, 18.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 18.00, 20.00, ma, di: 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo: 14.00. Plop en het Viool Avontuur wo, za, zo: 14.00. The Chronicles of Narnia wo, za, zo: 15.30. The Chronicles of Narnia N wo: 15.30. King Kong wo, za, zo: 16.00. The Family Stone wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. Chaos wo: 17.30, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30. Lord of War wo: 17.30, 22.30, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. Jarhead wo-di: 20.00, 22.30. The Libertine wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 22.30. The man wo, do: 22.30. The Three Burials of Melquiades Estrada ma, di: 20.00.

Euroscoop Genk (089/70.05.00)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 17.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Chaos wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00. Hababam Sinifi 3,5 wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00. King Kong wo-za: 14.00, 20.00, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Munich wo: 14.00, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za: 14.00, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 17.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za: 14.00, zo: 11.00, 14.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 17.00. Jarhead wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. The man wo-di: 17.00, 20.00. The Matador wo-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Bandidas wo-di: 20.00, 22.30. The Family Stone wo-di: 20.00, 22.30. Hooligans wo-di: 22.30.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

Bambi 2 N wo-di: 11.00, 14.30, 17.30, 20.00. Chicken Little N wo-di: 11.00, 15.00. Harry Potter en de vuurbeker wo-di: 11.00, 14.00, 17.00. Munich wo-di: 11.00, 14.15, 17.00, 20.30, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 11.00, 14.00, 15.30. The Chronicles of Narnia N wo-di: 11.00, 14.15, 17.15. The Chronicles of Narnia wo-za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, zo: 17.00, 20.00, 22.45, ma: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, di: 14.00, 17.00, 20.00. Bandidas wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. Jarhead wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Matador wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo, do: 15.00, 17.30, vr-ma: 15.00, 17.30, 20.30, di: 15.00, 17.30. King Kong wo-za, ma, di: 16.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 17.00. Lord of War wo-di: 20.00, 22.30. Saw 2 wo-di: 20.00, 22.30. The Constant Gardener wo-di: 20.00, 22.30. Proof wo-di: 20.30, 22.45. Rumor has it wo-di: 20.30. Hooligans wo-di: 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Kirikou et les betes sauvages N wo, za, zo: 14.30. March of the Penguins wo: 14.30, 17.00, do-di: 17.00. Mrs Henderson presents wo: 14.30, do-di: 17.00. Neko no ongaeshi (The cat returns) N wo: 14.30. Viva Zapatero wo: 14.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Caché wo-di: 17.00. Manderlay wo: 17.00, do-di: 22.30. Match Point wo-di: 17.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 17.00. The Constant Gardener wo-vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Enron - The smartest guys in the room wo: 20.00, 22.30, do-za: 20.00, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Les Enfants du Paradis wo: 20.00. Where the Truth Lies wo-di: 20.00, 22.30. Vers le sud do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. The Wayward Cloud do-di: 22.30. Web Of The Witch za: 14.30. The Bow di: 20.00.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

Laura's Star (Lauras Ster) wo: 15.00. March of the Penguins N wo, za, zo: 15.00. Me and you and everyone we know wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Planta 4a wo: 15.00, 20.00, za, zo: 15.00. The Libertine wo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The White Massai wo: 17.15, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. Crash wo, za, zo: 17.30. Good night and good luck wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. The Hunter (Anshi) wo, za, zo: 17.30. Dark Horse wo: 22.30. Le temps qui reste wo-vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. 20 Centimetros do-di: 20.00, 22.30. An Angel for May za, zo: 15.00.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma: 14.00, 15.30, di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo, do, za: 14.15, zo: 11.00, 14.15, ma, di: 14.15. Munich wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia wo: 14.15, 17.00, 20.00, do, vr: 17.00, 20.00, za: 14.15, 17.00, 20.00, zo: 17.00, 20.00, ma, di: 14.15, 17.00, 20.00. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Bandidas wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Buitenspel wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Chicken Little N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Jarhead wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo-di: 14.30, 16.45, 20.15. Rumor has it wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. The Family Stone wo, do: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. The fog wo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, do, vr: 17.30, 20.30, 22.45, za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 22.45. Keloglan Karaprens'e Karsi wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. Lord of War wo-di: 20.00, 22.30. Saw 2 wo: 20.00, 22.30, do: 22.30, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 22.30. Hooligans wo-di: 22.30. The man wo-di: 22.30. The Long Weekend wo-di: 22.45. Little Polar Bear (De Kleine IJsbeer) N zo: 14.30, 17.00. Sneak Preview ma: 20.00. Dennis van Rita di: 20.00. Tout un hiver sans feu di: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Harry Potter and the Goblet of Fire N wo, za, zo: 14.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 14.00. The Family Stone wo-di: 20.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo, do: 20.00. Buitenspel vr-zo: 20.00. King Kong za, zo: 16.45. March of the Penguins za, zo: 17.00. In her Shoes ma, di: 20.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Bambi 2 wo: 15.00, za, zo: 15.00, 17.30. Bandidas wo: 15.00, vr: 22.30, za: 15.00, 22.30, zo: 15.00. Jarhead wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo, ma: 20.00. Pride and Prejudice wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. The Family Stone wo-vr: 20.00, za, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Where the Truth Lies wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, 22.30, zo: 17.30, 20.00, ma, di: 20.00. Plop en het Vioolavontuur za, zo: 15.00. The Chronicles of Narnia za, zo: 15.00. King Kong za, zo: 16.30.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.00, 17.00. King Kong wo-di: 14.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo-zo, di: 14.00. Munich wo-za: 14.15, 17.00, 20.00, 22.15, zo, ma: 17.00, 20.00, 22.15, di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.15. Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Buitenspel wo-di: 14.30, 17.30, 20.15. Chicken Little N wo-di: 14.30. Bandidas wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Rumor has it wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Hooligans wo, do: 17.00, 22.30, vr: 22.30, za-di: 17.00, 22.30. The Chronicles of Narnia wo: 17.00, 20.00, do: 17.00, vr-zo: 17.00, 20.00, ma, di: 17.00. An Unfinished Life wo, do, za, ma, di: 17.45. Jarhead wo-di: 20.00, 22.30. Lord of War wo-di: 20.15, 22.45. Saw 2 wo-di: 20.30, 22.45. In her Shoes wo-di: 22.45. Little Polar Bear (De Kleine IJsbeer) zo: 14.30, 17.00. Sneak Preview ma: 20.00. Dennis van Rita di: 20.00.

Limelight (056/22.10.01)

Dark Horse wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma: 20.15. Mary wo: 20.15, za: 20.15, 22.30. Me and you and everybody we know wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 10.00, 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Palindromes do, ma: 20.15. Planta 4a vr: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15. Cirkelientje: grote kleine muis zo: 10.00. March of the Penguins zo: 10.00. Rashomon di: 20.15. The Bow di: 20.15.

Cinema Zed (016/32.03.20)

Charlie and the Chocolate Factory N wo, zo: 15.00. Radio Days wo: 20.00, ma: 22.30. Planta 4a wo: 22.30, zo: 20.00. Bin Jip do, za: 20.00, di: 22.30. Dark Horse do: 22.30, vr: 20.00, za: 22.30, ma: 20.00. Man on the Moon

vr, zo: 22.30, di: 20.00.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

Plop en het Viool Avontuur wo: 14.00, 15.30, do, vr: 14.00, za, zo: 14.00, 15.30, ma, di: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo-za: 14.00, 17.00, zo: 14.00, ma, di: 14.00, 17.00.

Bambi 2 N wo-di: 14.30, 17.00, 20.00. Buitenspel wo-za, ma, di: 14.30. Jarhead wo-di: 14.30, 20.30, 22.45. Munich wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Rumor has it wo-di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. King Kong wo-di: 16.45. The Matador wo-di: 17.00, 20.30, 22.45. The Chronicles of Narnia wo-di: 19.45. Dennis van Rita wo: 20.00. Lord of War wo: 22.45, do: 20.15, vr-di: 20.15, 22.45. Saw 2 wo-di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30. Little Polar Bear (De Kleine IJsbeer) N zo: 14.30, 17.00.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

Chicken Little N wo, za, zo: 14.00. Kirikou en de Wilde Dieren N wo-di: 14.00. March of the Penguins wo-di: 14.00, 18.00. Where the Truth Lies wo-di: 14.00, 18.00. The Constant Gardener wo-ma: 15.30, 17.45, 20.00, 22.30, di: 15.30, 17.45, 22.30. The Libertine wo-zo: 15.45, 20.00, 22.30, ma: 15.45, 20.00, di: 15.45, 20.00, 22.30. Good night and good luck wo-di: 16.00, 20.00. Me and you and everyone we know wo: 16.00, 20.00, 22.30, do: 14.00, 16.00, 20.00, vr: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, za, zo: 16.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. 20 Centimetros wo-di: 17.45, 22.30. Sneak Preview do: 22.30. Sunrise ma: 22.30. The Bow di: 20.00.

Utopolis Lommel (do) (0900/1.04.02)

Bambi 2 wo: 14.15, vr: 19.45, za: 14.15, 16.45, 19.45, zo: 14.15, 16.45. Buitenspel wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45. Plop en het Vioolavontuur wo, za: 14.15, zo: 14.15, 17.00. Chaos wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 19.45, 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. Lord of War wo, do: 18.00, 20.30, vr, za: 22.15, zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The Chronicles of Narnia wo: 18.00, 20.30, do: 18.00, vr-zo: 19.45, ma, di: 18.00, 20.30. The man wo, do: 18.00, vr, za: 22.15, ma, di: 18.00. King Kong wo, do: 20.30, vr-zo: 19.45, ma, di: 20.30. Familia Rodante do: 20.00. Laura's Star (Lauras Ster) za: 17.00.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Bambi 2 wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, di: 17.00. Bandidas wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Chaos wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za, zo: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker wo, za, zo: 14.00. Jarhead wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. King Kong wo: 14.00, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.00, 20.00, ma, di: 20.00. Munich wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 14.00, 17.00. Rumor has it wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 14.00. The Chronicles of Narnia wo-zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00, di: 17.00, 20.00. The Family Stone wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The man wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 20.00, 22.30, di: 17.00, 20.00, 22.30. The Libertine wo-di: 20.00, 22.30. The White Massai wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 22.30.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo: 14.00. Munich wo-di: 14.00, 17.00, 20.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 14.00, 17.00. Buitenspel wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Jarhead wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. King Kong wo-di: 14.15, 19.45. Matador wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Plop en het Viool Avontuur wo, za, zo: 14.15. Rumor has it wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. The Chronicles of Narnia wo: 14.15, 17.00, 19.45, do, vr: 14.15, 19.45, za, zo: 14.15, 17.00, 19.45, ma: 19.45, di: 14.15, 19.45. Planta 4a wo, do: 16.45, vr: 16.45, 23.00, za: 23.00, zo-di: 16.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, za, zo: 17.00. Bandidas wo-vr: 19.45, 22.15, za: 22.15, zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Chaos wo: 19.45, 22.15, do, vr: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, za, zo: 19.45, 22.15, ma, di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Palais Royal wo: 19.45, do, vr: 17.00, 19.45, za, zo: 19.45, ma, di: 17.00, 19.45. An Unfinished Life wo: 22.15, do, vr: 14.15, 22.15, za, zo: 22.15, ma, di: 14.15, 22.15. The Family Stone wo-di: 22.15. The Libertine wo: 22.30, do, vr: 14.15, 22.30, za-ma: 22.30, di: 14.15, 22.30. Saw 2 do, vr, ma, di: 16.45. Charlie and the Chocolate Factory za: 16.45. Dennis van Rita za: 19.45. Manhattan ma: 19.45.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Bambi 2 wo-di: 14.30, 16.15, 18.00. Bandidas wo-di: 14.30, 16.30, 18.30, 22.30. Chaos wo-di: 14.30, 18.15, 20.15, 22.15. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.30, 17.30, do: 14.30, vr-di: 14.30, 17.30. Jarhead wo, do: 14.30, 17.00, 22.15, vr: 14.30, 17.00, za-di: 14.30, 17.00, 22.15. King Kong wo-di: 14.30, 20.00. Munich wo-di: 14.30, 19.30. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.30, 17.00. Plop en het Viool Avontuur wo-di: 16.30. The Family Stone wo-di: 17.30, 22.30. Buitenspel wo-di: 18.00. The Chronicles of Narnia wo-di: 19.30. The White Massai wo-di: 19.30, 22.00. An Unfinished Life wo-di: 20.15. The man wo-di: 20.15, 22.15. Saw 2 wo: 20.30, 22.15, do: 22.15, vr-di: 20.30, 22.15. Paradise now do: 17.45, 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Bambi 2 N wo: 15.00, za, zo: 14.30, 17.15. Buitenspel wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 14.30, 17.15, 20.00, zo: 14.30, 17.15. Harry Potter en de vuurbeker wo: 15.00, za, zo: 14.15. King Kong wo: 15.00, za, zo: 14.15. Munich wo: 15.00, 19.45, do, vr: 19.45, za: 14.15, 19.45, 22.30, zo: 14.15, 17.00, 19.45, ma, di: 19.45. Plop en het Vioolavontuur wo: 15.00, za, zo: 14.30. The Chronicles of Narnia wo: 15.00, za, zo: 14.15. Bandidas wo, do: 20.00, vr-zo: 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Chaos wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Jarhead wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.15, 20.00, 22.30, zo: 17.15, 20.00, ma, di: 20.00. The Constant Gardener wo, do: 20.00, vr, za: 20.00, 22.30, zo-di: 20.00. The Family Stone wo, do, zo: 20.00. An Unfinished Life vr: 20.00, za: 17.15, 20.00, zo: 17.15, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00. Hooligans vr-zo: 22.30. The cave vr-zo: 22.30. The Chronicles of Narnia za, zo: 17.00. Gabrielle ma, di: 20.00.

Siniscoop (03/765.00.10)

Bambi 2 N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 16.00, 17.30, ma, di: 14.30, 17.00. Buitenspel wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. Chaos wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo, za, zo: 14.30. Munich wo-za: 14.30, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 20.00, ma, di: 14.30, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. The Chronicles of Narnia N wo, za: 14.30, zo: 11.00, 14.30. The Matador wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Jarhead wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia wo, do: 17.00, vr: 14.30, 17.00, za, zo: 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 17.15. Lord of War wo-di: 17.30. King Kong wo-di: 20.00. The Libertine wo-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Bandidas wo: 20.15, do, vr: 14.30, 20.15, za, zo: 20.15, ma, di: 14.30, 20.15. Saw 2 wo-di: 22.30. The man wo-di: 22.30. The White Massai do: 14.30, zo: 11.00, di: 20.00.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

Munich wo-di: 14.00, 17.00, 20.00. The Chronicles of Narnia N wo, za, zo: 14.00. Bambi 2 wo-di: 14.15, 16.45, 19.45. Buitenspel wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Jarhead wo-di: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. King Kong wo-ma: 14.15, 19.45, di: 19.45. Plop en het Vioolavontuur wo, za, zo: 14.15. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.15, 17.00. Bandidas wo-di: 16.45, 19.45, 22.15. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, zo: 16.45. Chaos wo-vr: 19.45, 22.15, za: 22.15, zo: 19.45, 22.15, ma: 22.15, di: 19.45, 22.15. Me and you and everybody we know wo: 19.45, do, vr: 14.15, 19.45, za, zo: 19.45, ma: 14.15, 19.45. The Family Stone wo-di: 22.15. The man wo: 22.30, do, vr: 14.15, 16.45, 22.30, za, zo: 22.30, ma: 14.15, 16.45, 22.30, di: 16.45, 22.30. Saw 2 vr, za: 23.00. Charlie and the Chocolate Factory za: 16.45. Dennis van Rita za: 19.45. Congo River zo: 10.00. Paths of Glory ma: 19.45. Accused (Anklaget) di: 20.00. Accused (Anklaget) di: 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234