Maandag 25/10/2021

filmagenda

Ciné Palace (woe) (053/21.40.48)

Chicken Little N wo, za, zo: 14.00, 16.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.30, za: 14.00, zo-di: 14.00, 17.00. Plop en het Viool Avontuur wo, za, zo: 14.00, 16.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.30, za: 14.00, zo-di: 14.00, 17.00. Just like heaven wo, do: 18.00, vr: 17.45, 20.00, 22.30, zo-di: 18.00, 20.30. The Long Weekend wo-vr, zo-di: 18.00. Bin Jip wo: 20.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr, zo-di: 20.30. In her Shoes wo, do: 20.30, vr: 20.00, 22.30, zo-di: 20.30. The Chronicles of Narnia wo-vr, zo-di: 20.30. Vera Drake do: 20.30.

Feestpaleis (woe) (053/21.40.48)

King Kong wo: 13.30, 17.00, 20.30, do, vr: 17.00, 20.30, za: 14.00, zo-di: 13.30, 17.00, 20.30. Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 14.00, 16.00, zo-di: 14.00, 17.00, 20.30. March of the Penguins wo: 14.00, 16.00, 20.30, do: 20.30, vr: 18.00, 20.00, za: 14.00, 16.00, zo-di: 14.00, 16.00, 20.30. The Exorcism of Emily Rose wo, do: 18.00, vr: 22.30, zo-di: 18.00.

Capitole (vr) (09/374.10.29)

Joyeux Noël (Merry Christmas) vr: 20.00, zo: 17.00, 20.00, ma: 20.00. Chicken Little N za-ma: 14.30.

Utopolis Aarschot (do) (0900/1.04.01)

Buitenspel wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45. King Kong wo: 14.15, 20.30, do: 20.30, vr: 19.45, za-di: 14.15, 19.45. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.15, za, zo: 14.15, 17.00, ma, di: 10.30, 14.15, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. The Chronicles of Narnia wo, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. The Long Weekend wo, do: 18.00. Just like heaven wo, do: 20.30, vr-di: 19.45. Chicken Little N

ma, di: 10.30.

Cartoon's (woe) (03/232.96.32)

Bin Jip wo, do: 14.00, vr: 0.00, 14.00, za-di: 14.00. Een ander zijn geluk wo, do: 14.00, 20.00, vr: 0.00, 14.00, 20.00, za-di: 14.00, 20.00. Oliver Twist wo-di: 14.00. Caché wo-di: 16.00, 20.00. L'enfant wo, do: 16.00, vr: 0.00, 16.00, za-di: 16.00. Le temps qui reste wo: 16.15, 22.00, do-di: 16.15, 20.15, 22.00. Be with me wo-di: 18.00, 22.00. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 18.00. Mary wo-di: 18.10, 22.10. Written on the wind wo: 20.15.

Filmmuseum (03/242.93.57)

Sunna no onna (De vrouw in het zand) wo: 20.00. Yentl do: 14.30. A bout de souffle do: 20.00. Stalker vr: 20.00. Silver Heads (Serebryanye golovy) di: 20.00.

Metropolis (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-za: 14.00, 17.15, 19.45, 20.30, 22.45, zo: 10.30, 14.00, 17.15, 19.45, 20.30, 22.45, ma, di: 14.00, 17.15, 19.45, 20.30, 22.45. Harry Potter en de vuurbeker N wo-za: 14.00, 17.15, zo: 10.30, 14.00, 17.15, ma, di: 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-za: 14.00, 14.30, 15.30, 17.00, 18.30, zo: 11.00, 14.00, 14.30, 15.30, 17.00, 18.30, ma, di: 14.00, 14.30, 15.30, 17.00, 18.30. The Chronicles of Narnia wo-za: 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 23.00. The Chronicles of Narnia N wo-za: 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 23.00, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 23.00. Buitenspel wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, 22.30, 22.45. Chicken Little N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. King Kong wo-za: 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 10.30, 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 16.45, 17.00, 20.00, 22.30. Kirikou 2 wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. March of the Penguins wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00. The Constant Gardener wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. A History of Violence wo-vr: 20.00, 22.30, za-di: 17.00, 20.00, 22.30. Flightplan wo-vr: 20.00, 22.30, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. In her Shoes wo-vr: 20.00, 22.45, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Just like heaven wo-di: 20.00, 22.30. Sneak Preview wo: 20.00. The cave wo-di: 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-di: 20.00, 22.30. Een ander zijn geluk wo-di: 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 20.30. Into The Blue wo-di: 22.30. The 40 Year Old Virgin wo: 22.30, do-di: 20.00, 22.30. Domino wo-di: 22.45. Revolver wo-di: 22.45. Organize Isler do-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The big white vr-di: 20.30. Wallace & Gromit N za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30.

MuHKA_media (03/242.93.57)

L'Iceberg wo, vr, di: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40)

Buitenspel wo-di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo, do: 11.00, 14.00, 17.00, vr: 14.00, 17.00, za-di: 11.00, 14.00, 17.00. In her Shoes wo-di: 11.00, 13.45, 16.30, 19.30, 22.10. Just like heaven wo-zo: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15, ma: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 22.15, di: 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 20.00, 22.15. King Kong wo-di: 11.00, 14.00, 15.00, 18.00, 19.00. Kirikou et les betes sauvages N wo-di: 11.00, 12.45, 14.30, 16.15, 18.00. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30. The Chronicles of Narnia N wo-di: 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 16.45, 18.30, 19.30, 22.00. The Chronicles of Narnia wo-di: 11.00, 15.00, 19.00, 22.00. Wallace & Gromit N wo, do, za-di: 11.00. The Constant Gardener wo-di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.10. March of the Penguins wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 20.00. Buitenspel wo-di: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 12.00, 15.00, 18.00, 21.00. King Kong wo-di: 12.00, 13.00, 16.00, 17.00, 21.00. Flightplan wo: 17.45, 22.15, do-di: 17.45, 20.00, 22.15. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 19.45, 22.15. Crash wo-di: 20.00, 22.15. Manderlay wo-di: 22.00. The Long Weekend wo-di: 22.00. The cave wo-di: 22.15. Het Paard van Sinterklaas do, za-di: 11.00. Good night and good luck ma: 20.00.

Multiskoop (vr) (03/844.20.43)

Chicken Little N vr: 20.00, za: 14.00, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Just like heaven vr: 20.00, za: 14.00, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Match Point vr: 20.00, za: 14.00, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00. Wallace & Gromit N vr: 20.00, za: 14.00, zo: 20.00, ma, di: 14.00, 20.00.

Ciné Studio (do) (089/46.47.23)

Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.00, 20.00, vr: 20.00, zo, ma: 14.00, di: 14.00, 20.00. Wallace & Gromit N wo: 14.00, ma: 16.00, di: 14.00. Flightplan wo: 16.00, vr, ma: 20.00. In her Shoes wo: 16.30, vr: 20.00, ma: 14.00, 20.00, di: 16.00, 20.00. Chicken Little N za: 14.00, ma, di: 16.30.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11)

The Chronicles of Narnia N

wo: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, zo: 16.15, ma: 13.30, di: 16.30. The Chronicles of Narnia wo: 16.45. The Chronicles of Narnia wo: 16.45, vr: 14.30, zo: 22.30, ma: 19.00, di: 22.30. King Kong wo: 20.00, do: 14.30, vr: 20.00, za: 14.30, zo: 13.45, 19.00, ma: 21.30, di: 13.00, 19.00. Harry Potter and the Goblet of Fire ma: 16.00.

Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65)

Corpse Bride wo: 15.00, zo, ma: 15.45, di: 22.30. Oliver Twist wo: 15.00. Verlengd Weekend wo: 15.00, zo: 17.15, ma: 14.00, 22.30, di: 17.15. Crash wo: 20.00, do, vr, zo: 22.30, ma: 17.15, 22.30, di: 20.00. Le temps qui reste wo: 20.00, do, vr: 22.30, za, zo: 17.15, ma: 20.00, di: 15.45. The Three Burials of Melquiades Estrada wo: 20.00, do: 22.30, vr: 20.00, za: 17.15, zo: 17.15, 22.30, ma: 20.00, di: 22.30. A History of Violence wo, zo, di: 22.30. Een ander zijn geluk wo: 22.30, do: 20.00, vr: 22.30, za: 15.45, zo: 20.00, ma, di: 17.15. The Perfect Crime (El Crimen Ferpecto) wo: 22.30. Buitenspel do, vr: 20.00, za: 13.45, 15.30, zo-di: 13.45, 15.30, 19.45. The Constant Gardener do, vr: 20.00, za: 17.15, zo: 20.00, ma: 17.15, 22.30, di: 17.15, 20.00. De avonturen van Molletje za, zo: 14.00, ma: 11.00, di: 14.00. March of the Penguins za, zo: 14.00, 15.45, ma: 11.00, 14.00, 15.45, di: 14.00, 15.45. Kirikou et les betes sauvages N ma: 11.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54)

Taste of Tea wo-vr, zo-di: 14.20. Ordinary Man wo-vr, zo-di: 14.40. Oliver Twist wo-vr, zo-di: 15.00. Va, vis et deviens wo-vr, zo-di: 16.40. L'enfer wo-vr, zo-di: 17.00. La maison de Nina wo-vr, zo-di: 17.25. Manderlay wo-vr, zo-di: 19.00. Don't Come Knocking wo-vr, zo-di: 19.25. L'enfant wo-vr, zo-di: 19.35. Untold scandal wo-vr, zo-di: 21.25. Crash wo-vr, zo-di: 21.35. Broken Flowers wo-vr, zo-di: 21.45. Bunker Paradise zo: 12.35. Le souffle du desert zo: 12.45. Entre ses mains zo: 13.10.

Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63)

Kirikou et les betes sauvages

wo-di: 13.30, 14.55, 16.20. Le bonhomme de neige wo-di: 14.45, 15.30. Papillon et Mamillon: "Le soleil derrière les nuages" wo-di: 16.15. Caché wo-vr: 16.50, 21.35, za: 16.50, zo-di: 16.50, 21.35. Be with me wo: 17.45, 19.40, 21.40, do: 17.45, 19.40, vr: 17.45, 19.40, 21.40, za: 17.45, 19.40, zo-di: 17.45, 19.40, 21.40. Match Point wo-di: 19.10. Hair High do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48)

Wallace & Gromit wo-di: 13.00, 14.30. Je ne suis pas là pour être aimée wo-di: 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.25. La vie est à nous wo-di: 14.30, 16.15, 18.00, 19.30, 21.25. Combien tu m'aimes? wo-di: 16.10, 21.20. Saint-Jacques... La Mecque wo-di: 17.50. Il était une fois dans l'oued wo-di: 19.40.

Filmmuseum (02/507.83.70)

Oedipus Wrecks wo: 12.30. The General wo: 19.00. Radio Days wo: 20.15. The duchess of Buffalo wo: 21.00. Mijn universiteiten (Moi universitety) wo: 22.15. Guardie e ladri (Gendarmen en dieven) do: 15.00. Daens do: 18.15. Ben Hur do: 19.00. Het Offer (Offret) do: 20.45. Vassa vr: 18.15. Maciste all' inferno (Maciste in de hel) vr: 19.00. Interiors vr: 20.45. Tartüff vr: 21.00. Zelig vr: 22.15. A midsummer night sex comedy za: 18.15. Hotel Imperial za: 19.00. Stardust memories za: 20.15. Klassieke filmmatinees voor de jeugd : Scaramouche zo: 15.00. Broadway Danny Rose zo: 18.15. My best girl zo: 19.00. Stalker zo: 20.15. Three's a crowd zo: 21.00. The killers - De stoomwals en de viool ma: 18.15. Chang ma: 19.00. Ballade van een soldaat (Ballada o soldate) ma: 20.15. Underground ma: 21.00. The purple rose of Cairo ma: 22.15. Hannah and her sisters di: 18.15. Four sons di: 19.00. Brieven van een dode man (Pisma myortvogo cheloveka) di: 20.15. The last warning di: 21.00. September di: 22.15.

Flageygebouw (02/641.10.20)

It's a wonderful life wo: 18.00, vr, za: 20.00, zo: 18.00, ma: 22.00. Vendredi, ou un autre jour wo: 20.15, vr: 18.00, zo: 20.15, ma: 20.00, di: 22.00. Yes wo, do: 22.00, vr: 22.15, za, ma: 18.00, di: 20.00. Orfeu Negro do: 18.00. Ascenseur pour l'échafaud do: 20.00, di: 18.00. Palindromes zo: 22.00.

Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55)

The Chronicles of Narnia N

wo-di: 13.45, 14.00, 16.45, 17.00. The Chronicles of Narnia wo-di: 13.45, 16.45, 19.45, 20.00, 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 20.30, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo-di: 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 14.30, 16.00, 17.30. Kirikou et les betes sauvages wo-di: 14.30, 17.00. Le cactus

wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Constant Gardener wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Buitenspel wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo-di: 15.00, 17.30. Just like heaven wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. King Kong wo-di: 15.00, 20.30, 22.00. March of the Penguins wo-di: 15.00, 17.30, 20.00. Palais Royal wo: 17.00, 20.15, do-di: 20.15.

In her Shoes wo-ma: 20.00, 22.45, di: 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-ma: 20.00. A History of Violence wo: 20.30, 22.30, do-di: 20.30. Een ander zijn geluk wo-di: 20.30. Flightplan wo-di: 22.30. The big white wo-di: 22.30. The Long Weekend

wo-di: 22.30. The Exorcism of Emily Rose wo-di: 22.45. The cave wo-di: 23.00. Organize Isler do-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30.

Movy Club (woe) (02/537.69.54)

Pride and Prejudice wo: 20.20, za: 17.50. Le Roman de Renart di: 16.00. Crash di: 20.20.

Styx (woe) (0900/2.78.54)

Free Zone wo-vr, zo-di: 19.15. Tickets wo-vr, zo-di: 19.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo-vr, zo-di: 21.15. Paradise now wo-vr: 21.45, zo: 17.30, 21.45, ma, di: 21.45. Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring zo: 15.15. Hukkle zo: 15.30. Clara et Moi zo: 17.15.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40)

Just like heaven wo-vr: 11.05, 13.10, 15.15, 17.25, 19.30, 21.35, za: 11.05, 13.10, 15.15, 17.25, 19.30, zo: 13.10, 15.15, 17.25, 19.30, 21.35, ma, di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.25, 19.30, 21.35. Match Point wo-vr: 11.10, 13.45, 16.30, 19.10, 21.45, za: 11.10, 13.45, 16.30, 19.10, zo: 13.45, 16.30, 19.10, 21.45, ma, di: 11.10, 13.45, 16.30, 19.10, 21.45. The Constant Gardener wo-vr: 11.10, 13.45, 16.25, 19.05, 21.40, za: 11.10, 13.45, 16.25, 19.05, zo: 13.45, 16.25, 19.05, 21.40, ma, di: 11.10, 13.45, 16.25, 19.05, 21.40. Le cactus wo-vr: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40, za: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, zo: 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40, ma, di: 11.15, 13.20, 15.25, 17.30, 19.35, 21.40. Joyeux Noël wo-vr: 11.25, 14.00, 16.25, 19.05, 21.30, za: 11.25, 14.00, 16.25, 19.05, zo: 14.00, 16.25, 19.05, 21.30, ma, di: 11.25, 14.00, 16.25, 19.05, 21.30. Kirikou et les betes sauvages N wo-za: 11.30, 13.30, 15.30, 17.15, zo: 13.30, 15.30, 17.15, ma, di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.15. Palais Royal wo-vr: 11.35, 13.55, 16.35, 19.20, 21.35, za: 11.35, 13.55, 16.35, 19.20, zo: 13.55, 16.35, 19.20, 21.35, ma, di: 11.35, 13.55, 16.35, 19.20, 21.35. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-vr: 11.45, 14.20, 16.45, 19.10, 21.40, za: 11.45, 14.20, 16.45, 19.10, zo: 14.20, 16.45, 19.10, 21.40, ma, di: 11.45, 14.20, 16.45, 19.10, 21.40. King Kong wo-vr: 12.00, 13.00, 16.00, 17.00, 20.00, 21.00, za: 12.00, 13.00, 16.00, 17.00, 20.00, zo: 13.00, 16.00, 17.00, 20.00, 21.00, ma, di: 12.00, 13.00, 16.00, 17.00, 20.00, 21.00. The Chronicles of Narnia wo-vr: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45, za: 13.00, 16.00, 19.00, zo-di: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45.

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 17.15, 20.30. In her Shoes wo-vr: 18.55, 21.35, za: 18.55, zo-di: 18.55, 21.35.

Vendôme (woe) (02/502.37.00)

Match Point wo-vr: 13.40, 16.20, 19.00, 21.30, za: 13.40, 16.20, zo-di: 13.40, 16.20, 19.00, 21.30. Mary wo-vr: 14.00, 16.10, 19.20, 21.20, za: 14.00, 16.10, zo-di: 14.00, 16.10, 19.20, 21.20. Le temps qui reste wo-vr: 14.20, 16.50, 19.10, 21.30, za: 14.20, 16.50, 21.30, zo-di: 14.20, 16.50, 19.10, 21.30. Kirikou et les betes sauvages wo-di: 15.00, 16.35. The Aristocrats wo-vr, zo-di: 18.10. L'Iceberg wo-vr, zo-di: 19.30, 21.10. Gabrielle wo-vr, zo-di: 19.55. Crossing the Bridge wo-vr, zo-di: 21.40.

Cinema Albert (052/21.16.40)

King Kong wo: 14.00, 19.30, do: 19.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 15.15. The Chronicles of Narnia wo: 19.30. Buitenspel do: 19.30.

Studio Diest (woe) (013/31.10.20)

Buitenspel wo: 15.00, 18.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 18.00, zo-di: 15.00, 18.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za-ma: 15.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo, za-ma: 15.00, 17.00, di: 15.00. In her Shoes wo: 15.00, 22.30, do: 22.30, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, zo-di: 15.00, 20.00, 22.30. King Kong wo: 15.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za: 15.00, zo-di: 15.00, 20.00, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za-di: 15.00, 16.45. The Chronicles of Narnia wo: 15.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.00, zo-di: 15.00, 17.00, 20.00, 22.30. The 40 Year Old Virgin wo, za-di: 17.30. Just like heaven wo: 18.00, 20.00, do, vr: 20.00, za: 18.00, zo-di: 18.00, 20.00. The Long Weekend wo: 18.00, 20.00, 22.30, vr: 20.00, 22.30, za: 18.00, zo, ma: 18.00, 20.00, 22.30, di: 18.00. Corpse Bride wo, za-di: 18.15. Crash wo, do: 20.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr, zo-di: 20.00. The Exorcism of Emily Rose wo-vr, zo-di: 22.45.

CC Kruispunt (051/51.91.56)

If... ma: 22.00. East of Eden di: 21.45.

Studio Geel (woe) (014/58.74.07)

Harry Potter en de vuurbeker N wo, za-di: 14.00. King Kong wo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za: 14.00, 16.45, zo-di: 14.00, 16.45, 20.00, 22.00. Plop en het Viool Avontuur wo, za-di: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo, za-di: 14.00. Chicken Little N wo: 16.45, za-di: 15.30. The Chronicles of Narnia wo: 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za: 17.00, zo-di: 17.00, 20.00, 22.30. In her Shoes wo, za, ma: 17.30. Buitenspel wo: 18.15, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.45, za: 17.30, zo-di: 17.30, 20.00, 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr, zo-di: 20.00. Just like heaven wo, do: 22.45, zo, di: 17.30.

Euroscoop Genk (089/70.05.00)

Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. King Kong wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 19.00, 20.00, 22.30. March of the Penguins wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za: 14.00, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 17.00, ma, di: 14.00, 17.00. The Chronicles of Narnia wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. In her Shoes wo-di: 20.00, 22.30. Just like heaven wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-di: 20.00, 22.30. Manderlay wo-di: 22.30.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55)

King Kong wo-di: 10.30, 14.30, 15.00, 16.45, 20.15, 20.30, 22.30. Buitenspel wo-di: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Chicken Little N wo-di: 11.00, 14.30, 17.30. Harry Potter en de vuurbeker wo-di: 11.00, 14.00, 14.30, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 11.00, 13.45, 14.15, 15.15, 16.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 11.00, 13.45, 14.00, 16.45, 17.00, 19.45. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.15, 17.15, 19.45, 20.00, 22.30, 22.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.30, 16.45, 20.00, 22.30. The Constant Gardener wo-di: 17.30, 20.00, 22.45. Een ander zijn geluk wo-di: 20.00, 22.30. In her Shoes wo-di: 20.00, 22.45. A History of Violence wo, do, za, di: 20.30. The Long Weekend wo-ma: 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) do-di: 20.00.

Sphinx (do) (09/225.60.86)

Manderlay wo: 14.15, 19.45, 22.30, do-di: 19.45, 22.30. Chicken Little N wo: 14.30. Een ander zijn geluk wo: 14.30, 20.00, do-di: 17.00, 22.30. Monsters, Inc. (Monsters & Co) N wo: 14.30. Gabrielle wo: 17.00. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 17.00. L'enfant wo: 17.00. Oliver Twist wo: 17.00. The Aristocrats wo: 17.00, 22.30. Match Point wo: 19.45, 22.30, do, vr: 19.45, za, zo: 14.15, 19.45, ma, di: 19.45. A History of Violence wo: 20.00, do-di: 17.00. Caché wo-za: 20.00, 22.30, zo: 14.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Ohayo (Goeiedag) wo: 20.00. Broken Flowers wo: 22.30. Kirikou et les betes sauvages N do, vr: 17.00, za, zo: 14.30, 17.00, ma, di: 17.00. March of the Penguins do, vr: 17.00, za, zo: 14.30, 17.00, ma, di: 17.00. The Constant Gardener do, vr: 19.45, 22.30, za, zo: 14.15, 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.30. Mary do-di: 20.00. The Three Burials of Melquiades Estrada do-di: 22.30. De Zusjes Kriegel za: 14.30.

Studio Skoop (do) (09/225.08.45)

The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.00, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.45, do-di: 14.00, 17.00, 20.00. Be With Me wo: 15.00, 20.00, 22.30, do-di: 15.30, 20.00. Le temps qui reste wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 17.30, 20.00, zo-di: 17.30, 20.00, 22.30. Untold scandal wo: 15.00, 22.30, do-di: 17.30. Wallace & Gromit wo: 15.00, do-di: 14.00. Battala en el cielo wo: 17.30. Corpse Bride wo: 17.30, 22.30, do, vr: 15.45, 22.30, za: 15.45, zo-di: 15.45, 22.30. Crash wo-di: 17.30, 20.00. El Crimen Perfecto wo: 17.30, 20.00, do, vr, zo-di: 22.30. Yes wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr, zo-di: 22.30. De avonturen van Molletje do-di: 14.00. March of the Penguins N do, vr: 14.00, 15.45, 20.00, 22.30, za: 14.00, 15.45, 20.00, zo-di: 14.00, 15.45, 20.00, 22.30.

Focus Bioscoopcomplex (vr) (054/42.17.16)

Chicken Little N wo, vr-di: 14.00. Plop en het Vioolavontuur wo, vr-di: 14.00, 15.30. Buitenspel wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 15.00, 18.00, 20.00, 22.30, za: 15.00, zo-di: 15.00, 18.00, 20.00, 22.30. King Kong wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 15.00, 20.00, za: 15.00, zo-di: 15.00, 20.00. The Chronicles of Narnia N wo: 15.30, vr: 15.30, 17.30, za: 15.30, zo-di: 15.30, 17.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr, zo-di: 20.00. Saw 2 wo, vr, zo-di: 20.00. Sophie Scholl do: 20.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N vr, zo-di: 17.30. In her Shoes vr, zo-di: 22.30. The Long Weekend vr, zo-di: 22.30.

Kinepolis Hasselt (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.00, 17.15, 19.45, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo-di: 14.00, 17.15. King Kong wo-di: 14.00, 14.30, 16.30, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr-di: 14.00, 17.00, 20.00. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Buitenspel wo-di: 14.30, 15.00, 17.00, 17.30, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo: 14.30, 17.45, do-di: 14.30. In her Shoes wo: 14.30, 20.30, 22.45, do-di: 20.30, 22.45. The 40 Year Old Virgin wo-di: 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-di: 20.00, 22.30. Een ander zijn geluk wo-di: 20.15. Just like heaven wo-di: 20.30, 22.45. Flightplan wo-di: 22.45. Organize Isler do-di: 17.30, 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) do: 20.00. Sneak Preview ma: 20.00.

Ciné Lux (woe) (014/28.60.40)

Broken Flowers wo, do: 20.00, zo, ma: 17.00. The Long Weekend wo-vr, zo-di: 20.00. In her Shoes vr: 20.00, za: 17.00, zo-di: 20.00. Chicken Little N za-di: 14.00. Harry Potter and the Goblet of Fire za-ma: 14.00, 17.00, di: 14.00.

Beverly Screens (woe) (050/62.06.20)

Buitenspel wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, zo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30. King Kong wo: 15.00, 20.00, do, vr: 20.00, za-di: 15.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za-di: 15.00. The Chronicles of Narnia wo: 15.00, 20.00, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 20.00, zo-di: 15.00, 20.00, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr: 20.00, za-di: 17.00, 20.00. In her Shoes vr, zo-di: 22.40. Chicken Little N za-di: 17.30.

TheRoxyTheatre (0494/88.34.07)

Chicken Little N wo: 14.30, za, ma, di: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.30, 20.00, vr: 20.00, za: 14.00, ma: 14.00, 20.00, di: 14.00. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.30. In her Shoes wo: 20.00, vr: 22.15, zo: 20.00. The Long Weekend wo: 20.00, vr: 22.15, za: 20.00, ma: 22.15, di: 20.00. Just like heaven vr-ma: 20.00. Plop en het Viool Avontuur za, ma, di: 14.00, 15.30. Laura's Star (Lauras Ster) za: 15.30, ma: 17.00. Wallace & Gromit N ma: 17.00, di: 15.30. Lord of War ma: 20.30. Lord of War ma: 20.30. The Family Stone di: 20.30.

Studio Koksijde (058/51.47.00)

Buitenspel wo: 15.00, 18.15, 20.00, 22.30, do, vr: 18.15, 20.00, 22.30, za: 15.00, 18.15, zo-di: 15.00, 18.15, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za-di: 15.00. Harry Potter and the Goblet of Fire N wo, za-di: 15.00. King Kong wo: 15.00, 16.45, 20.00, 22.00, do, vr: 20.00, 22.00, za: 15.00, 16.45, zo-di: 15.00, 16.45, 20.00, 22.00. Plop en het Vioolavontuur wo, za-di: 15.00, 16.15. The Chronicles of Narnia N wo, za-di: 15.00. The Chronicles of Narnia wo-vr: 17.30, 20.00, 22.30, za: 17.30, zo-di: 17.30, 20.00, 22.30. Just like heaven wo-vr: 18.00, 20.00, za: 18.00, zo-di: 18.00, 20.00. Fanny och Alexander wo: 20.00. In her Shoes wo-vr, zo-di: 20.00, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire do, vr, zo-di: 20.00. Domino do, vr, zo-di: 22.45.

Kinepolis Kortrijk (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, do: 17.00, 20.00, vr-di: 14.00, 17.00, 20.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00, 14.30, 15.30, 16.00, 17.30. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.15, 14.30, 17.00, 17.15, 19.30, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia wo-di: 14.15, 17.00, 20.00. Chicken Little N wo-di: 14.30. King Kong wo-di: 16.45, 20.30, 22.15. The Constant Gardener wo-di: 17.30, 20.00, 22.30. The Family Stone wo: 20.00. Buitenspel wo-di: 20.15. In her Shoes wo: 22.45, do-zo: 20.30, 22.45, ma: 22.45, di: 20.30, 22.45. The Long Weekend wo-di: 23.00. De Indringer vr: 9.30.

Limelight (056/22.10.01)

Corpse Bride wo: 20.15, vr: 20.15, 22.30, zo: 20.15, ma: 15.00, di: 15.00, 17.30, 20.15. Een ander zijn geluk wo, do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, zo: 20.15, ma: 17.30, 20.15, di: 15.00, 17.30, 20.15. Manderlay wo, do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, zo: 20.15, ma: 15.00, 17.30, 20.15, di: 17.30, 20.15. Le temps qui reste do: 20.15, ma: 17.30, 20.15. De avonturen van Molletje ma, di: 15.00.

Euroscoop Lanaken (woe) (089/73.10.88)

Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, zo-di: 14.00, 17.00. King Kong wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, zo-di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do: 20.00, 22.30, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. In her Shoes wo-di: 20.00, 22.30. Just like heaven wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 22.30.

Cinema Zed (016/32.03.20) Web Of The Witch wo: 15.00. La vida que te espera (Your Next Life) wo, vr: 20.00, ma: 22.30. The Machinist wo: 22.30, ma: 20.00, di: 22.30. Crossing The Bridge : The sounds of Istanbul do: 20.00, vr: 22.30, di: 20.00.

Kinepolis Leuven (woe) (0900/0.05.55)

Harry Potter and the Goblet of Fire wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. Plop en het Viool Avontuur wo-zo: 14.00, 15.30, ma, di: 11.00, 14.00, 15.30. The Chronicles of Narnia wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.45, ma, di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia N wo-zo: 14.00, 17.00, 20.00, ma, di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. Buitenspel wo: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30, do: 20.00, 20.30, vr-di: 14.30, 17.00, 20.00, 20.30. King Kong wo-di: 14.30, 16.45, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 17.15, do-di: 14.00, 17.15. In her Shoes wo-di: 20.30, 22.45. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-zo: 22.45, ma, di: 11.00, 22.45. Just like heaven do-di: 20.30. Sneak Preview do: 22.30.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00)

King Kong wo-vr: 14.00, 21.30, za: 14.00, zo-di: 14.00, 21.30. March of the Penguins wo-vr: 14.00, 20.00, za: 14.00, zo-di: 14.00, 20.00. Plop en het Vioolavontuur wo-di: 14.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 15.15. The Constant Gardener wo-vr: 15.30, 17.30, 20.00, 22.30, za: 15.30, 17.30, zo-di: 15.30, 17.30, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo-di: 16.30. Crash wo-di: 17.45. Le temps qui reste wo-di: 18.00. Mary wo-vr: 18.15, 22.30, za: 18.15, zo-di: 18.15, 22.30. Een ander zijn geluk wo-vr, zo-di: 20.00. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-vr, zo-di: 20.00. Manderlay wo, vr, zo-di: 22.30. Sneak Preview do: 22.30.

De Keizer (vr) (051/72.22.24)

Harry Potter en de vuurbeker N vr, di: 20.00. Plop en het Vioolavontuur za-di: 14.00. The Chronicles of Narnia za, zo: 15.30, ma: 15.30, 20.00, di: 15.30. Chicken Little N zo: 18.00.

CC (09/340.50.56)

El Septimo Dia do: 20.15.

Utopolis Lommel (do) (0900/1.04.02)

Buitenspel wo: 14.15, 18.00, 20.30, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 14.15, 16.45, 19.45, zo: 14.15, 16.45, 19.45, 22.15, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45, 19.45, 22.15. Harry Potter en de vuurbeker N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45. King Kong wo: 14.15, 20.30, do: 20.30, vr: 19.45, za-di: 14.15, 19.45. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.15, za, zo: 14.15, 17.00, ma, di: 10.30, 14.15, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.15, za, zo: 14.15, 16.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. In her Shoes wo, do: 18.00. The Chronicles of Narnia wo, do: 18.00, 20.30, vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. The Long Weekend wo, do: 18.00, vr, zo-di: 22.15. Just like heaven wo: 20.30, vr-di: 19.45. Nobody Knows do: 20.00. Chicken Little N ma, di: 10.30.

Euroscoop Maasmechelen (woe) (089/77.85.90)

Buitenspel wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. King Kong wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. March of the Penguins wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia wo: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za-di: 14.00, 17.00, 20.00, 22.30. The Chronicles of Narnia N wo: 14.00, 17.00, do, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. The big white wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. In her Shoes wo-di: 20.00, 22.30. Just like heaven wo-di: 20.00. Saw 2 wo-di: 20.00, 22.30. The Long Weekend wo-di: 20.00.

Utopolis Mechelen (do) (0900/1.04.03)

King Kong wo: 13.45, 14.00, 16.30, 19.30, 19.45, 22.00, do: 13.45, 14.00, 16.30, 19.30, 19.45, vr: 13.45, 14.00, 16.30, 19.00, 22.00, za-di: 13.45, 14.00, 16.30, 19.30, 19.45, 22.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr: 14.00, 16.45, 19.45, 22.30, za: 14.00, 16.45, 19.45, zo: 14.00, 16.45, 19.45, 22.30, ma, di: 10.30, 14.00, 16.45, 19.45, 22.30. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.00, 16.45. The Chronicles of Narnia wo, do: 14.00, 16.45, 19.45, 22.30, vr: 16.45, 19.45, 22.30, za: 14.00, 16.45, 19.45, zo: 14.00, 16.45, 19.45, 22.30, ma, di: 10.30, 14.00, 16.45, 19.45, 22.30. The Chronicles of Narnia N wo, do: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za, zo: 14.00, 17.00, ma, di: 10.30, 14.00, 17.00. Buitenspel wo-vr: 14.15, 17.30, 19.45, 22.15, za: 14.15, 17.30, 19.45, zo: 14.15, 17.30, 19.45, 22.15, ma, di: 10.30, 14.15, 17.30, 19.45, 22.15. Chicken Little N wo, za-di: 14.15. March of the Penguins wo: 14.15, 16.45, do: 14.15, vr-zo: 14.15, 16.45, 19.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45, 19.45. Plop en het Viool Avontuur wo: 14.15, 17.15, do, vr: 17.15, za, zo: 14.00, 14.15, 15.30, 17.15, ma, di: 10.30, 14.00, 14.15, 15.30, 17.15. The Three Burials of Melquiades Estrada wo: 16.45, do: 14.15, 16.45, vr: 16.45. Een ander zijn geluk wo, do: 17.00, 19.45, 22.15, vr: 17.00, 22.15, za: 17.00, zo-di: 17.00, 22.15. The Constant Gardener wo: 17.15, 19.45, 22.15, do: 14.15, 17.15, 19.45, 22.15, vr: 17.15, 19.45, 22.15, za: 17.15, 19.45, zo-di: 17.15, 19.45, 22.15. In her Shoes wo-vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. Just like heaven wo-vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. The Long Weekend wo: 19.45, 23.00, do: 22.15, vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo: 19.45, 22.30, ma, di: 19.45, 22.15. Flightplan wo-vr, zo-di: 23.00. The big white wo-vr, zo-di: 23.00. Het Paard van Sinterklaas ma, di: 10.30. Wallace & Gromit N ma, di: 10.30.

CC 't Getouw (014/33.08.85)

Broken Flowers di: 20.00.

Cinema Nova (vr) (03/481.82.49)

Chicken Little wo: 15.00, za-di: 14.00. The 40 Year Old Virgin wo: 20.00. Buitenspel vr: 20.00, za-di: 16.00, 20.00. Verlengd Weekend ma, di: 18.00.

Cinema Central (vr) (054/33.10.96)

Harry Potter and the Goblet of Fire N vr: 20.00, zo: 15.00, 20.00, ma: 20.00. L'enfant vr: 20.00, 22.30, ma: 20.00. Four Brothers vr: 22.30, zo: 20.00. The Incredibles zo: 15.00.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58)

Buitenspel wo-di: 14.00, 16.00, 18.00, 20.15, 22.15. Chicken Little N wo-di: 14.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo, do: 14.00, 17.00, vr: 17.00, za-di: 14.00, 17.00. Just like heaven wo-di: 14.00, 20.15, 22.15. King Kong wo-di: 14.00, 17.30, 21.00. March of the Penguins wo-di: 14.00, 16.00, 20.15. Plop en het Viool Avontuur wo: 14.00, 16.00, 18.00, do: 14.00, 16.00, vr-di: 14.00, 16.00, 18.00. The Chronicles of Narnia N wo-di: 14.00, 16.45. The Long Weekend wo-di: 16.00, 22.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo, do: 16.45, 19.30, 22.15, vr: 16.45, 19.30, za-di: 16.45, 19.30, 22.15. In her Shoes wo-di: 17.45, 20.15. The Three Burials of Melquiades Estrada wo-di: 18.00, 22.15. The Chronicles of Narnia wo-di: 19.30, 22.15. Joyeux Noël (Merry Christmas)

wo-di: 20.00. The big white wo-di: 22.15. Sneak Preview vr: 20.15.

Cityscoop (vr) (051/20.97.20)

Harry Potter en de vuurbeker wo: 14.15, za-di: 14.15, 17.00. King Kong wo: 14.15, 16.30, 19.45, do: 15.00, 19.45, vr: 19.45, 22.00, za: 14.15, 16.30, 19.45, zo-di: 14.15, 16.30, 19.45, 22.00. Buitenspel wo: 14.30, 17.15, 20.00, do: 15.00, 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 14.30, 17.15, 20.00, zo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo, za-di: 14.30. March of the Penguins wo: 14.30, 17.15, do: 15.00, za-di: 14.30, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo: 14.30, za-di: 14.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo: 14.30, vr: 20.00, za: 14.30, zo-di: 14.30, 17.15, 20.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo: 17.00, 19.45, do: 15.00, 19.45, vr-di: 19.45. Just like heaven wo: 17.15, do: 15.00, vr: 20.00, za: 17.15, 20.00, zo-di: 20.00. The Chronicles of Narnia wo: 17.15, 20.00, do: 15.00, 20.00, vr: 20.00, 22.30, za: 17.15, 20.00, zo-di: 17.15, 20.00, 22.30. The Long Weekend wo: 17.15, 20.00, do: 15.00, 20.00, za: 20.00, zo-di: 22.30. A History of Violence wo, do: 20.00, vr, zo-di: 22.30. In her Shoes wo, do: 20.00, vr: 20.00, 22.30, za-di: 20.00. Saw 2 vr, zo-di: 22.30. Flightplan zo-di: 22.30.

Siniscoop (03/765.00.10)

Buitenspel wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Chicken Little N wo-zo: 14.30, 16.00, ma, di: 11.00, 14.30, 16.00. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. Harry Potter en de vuurbeker N wo-di: 14.30, 17.30. King Kong wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.00, ma, di: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.00. March of the Penguins wo-zo: 14.30, 18.00, 20.30, ma, di: 11.00, 14.30, 18.00, 20.30. Plop en het Vioolavontuur wo-zo: 14.30, 15.45, ma, di: 11.00, 14.30, 15.45. The Chronicles of Narnia N wo-zo: 14.30, 17.00, ma, di: 11.00, 14.30, 17.00. Joyeux Noël (Merry Christmas) wo-di: 17.30. Just like heaven wo-di: 17.30, 20.00, 22.45. The Chronicles of Narnia wo-di: 20.00, 22.30. The Family Stone wo: 20.00. The Long Weekend wo-di: 20.30, 22.30. In her Shoes wo: 22.30, do-di: 20.00, 22.30. Het Paard van Sinterklaas ma, di: 11.00. Wallace & Gromit N ma, di: 11.00.

Utopolis Turnhout (014/43.03.54)

King Kong wo-vr: 13.45, 15.45, 19.45, 22.00, za: 13.45, 15.45, 19.45, zo-di: 13.45, 15.45, 19.45, 22.00. Harry Potter en de vuurbeker wo-vr: 14.00, 16.45, za, zo: 14.00, 17.15, ma, di: 10.30, 14.00, 17.15. Plop en het Vioolavontuur wo-vr: 14.00, 17.00, za, zo: 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 10.30, 14.00, 15.30, 17.00. The Chronicles of Narnia N wo-zo: 14.00, 16.45, ma, di: 10.30, 14.00, 16.45. Buitenspel wo, do: 14.15, 17.15, 20.00, 22.15, vr: 14.15, 17.15, 19.45, 20.00, 22.15, za: 14.15, 17.15, 19.45, 20.00, zo-di: 14.15, 17.15, 19.45, 20.00, 22.15. Chicken Little N wo, do: 14.15, ma, di: 10.30. March of the Penguins wo-zo: 14.15, 16.45, ma, di: 10.30, 14.15, 16.45. The Chronicles of Narnia wo, do: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30, vr: 17.00, 19.45, 22.30, za: 14.15, 17.00, 19.45, zo-di: 14.15, 17.00, 19.45, 22.30. Flightplan wo, do: 17.30, 19.45, vr, zo-di: 17.30. Harry Potter and the Goblet of Fire wo-vr: 19.45, 22.15, za: 14.00, 19.45, zo-di: 14.00, 19.45, 22.15. In her Shoes wo-di: 19.45. The Constant Gardener wo-vr: 19.45, 22.15, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.15. The Long Weekend wo-vr: 19.45, 22.30, za: 19.45, zo-di: 19.45, 22.30. Just like heaven wo-vr, zo-di: 22.15. The big white wo-vr, zo-di: 23.00. Het Paard van Sinterklaas ma, di: 10.30. Sophie Scholl di: 20.00.

Studio Rubens (vr) (03/254.10.21)

Plop en het Viool Avontuur wo, za-di: 13.30. Chicken Little N wo, za-di: 15.00. Flightplan wo: 20.00. Buitenspel vr, zo: 20.00, ma, di: 17.00, 20.00.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234