Zaterdag 11/07/2020

filmagenda

Cartoon's (woe) (03/232.96.32) Accused wo: 14.00, vr: 0.10, za: 0.10, 14.00, zo: 14.00. Asshak wo, za, zo: 14.00. Bin Jip wo: 14.00, vr: 0.00, za: 0.00, 14.00, zo: 14.00. Gabrielle wo-di: 16.00, 20.00, 22.00. L'enfant wo-di: 16.00, 20.00, 22.00. Yasmin wo-zo, di: 16.00. A Good Woman wo-zo, di: 18.00. Bombón, El Perro wo-di: 18.00. Paradise now wo, do: 18.00, vr, za: 0.00, 18.00, zo-di: 18.00. Tickets wo-zo, di: 20.00. Innocence wo-zo, di: 22.

Filmmuseum (03/242.93.57) Compilatie kortfilms Mack Sennett en Charlie Chaplin wo: 20.00. Lenin in 1918 (Lenin V 1918 Godu) do: 20.00. Of Freaks and Men vr: 20.00. Sabena Films za: 16.00. De magie van Méliès (Progr. 1) za: 20.30. De magie van Méliès (Prog. 2) zo: 15.00. Trial on the road zo: 20.00. Quinzaine Fran- caise: Georges Franju ma: 20.00. Cursus Russ- koje Kino - Padenie di- nastii Romanovyh (De val van de Romanov dynastie) di: 21.00. Metropolis (woe) (0900/0.05.55) Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo: 14.00, 15.30, do, vr: 14.00, za: 14.00, 15.30, 17.00, zo: 11.00, 14.00, 15.30, 17.00, ma, di: 14.00. The Island wo-di: 14.15, 17.00, 20.00, 22.45. Bewitched wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Broken Flowers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Brothers Grimm wo-za: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, zo: 11.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Herbie: Fully Loaded N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. Madagascar N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Skeleton Key wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Valiant N wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. War of the Worlds wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Zoop in Afrika wo-ma: 14.30. Crash wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Dark Water wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Four Brothers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Mr. And Mrs. Smith wo-za: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, zo: 11.00, 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Cinderella Man wo-vr: 17.00, 20.30, 22.30, za, zo: 14.00, 17.00, 20.30, 22.30, ma, di: 17.00, 20.30, 22.30. Night Watch wo-vr: 17.30, 20.30, 20.45, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 20.45, ma: 17.30, 20.30, 20.45, di: 20.30, 20.45. A Lot Like Love wo-vr: 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Guess Who? wo-di: 20.00. Sneak Preview wo: 20.00. The Interpreter wo-di: 20.00, 22.45. The Upside of Anger wo-di: 20.00. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-di: 20.30, 22.45. L'enfant wo-di: 20.30, 22.45. The Transporter 2 wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Wedding Crashers wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Sin City wo, vr-di: 22.30. The Amityville Horror wo-di: 22.30, 22.45. Stealth wo-vr: 22.45, za, zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 20.00. Titanic do: 20.00. Pride and Prejudice vr: 20.00. MuHKA_media (03/242.93.57) The Taste of Tea (Cha No Aji) wo, zo, di: 20.30. Brasileirinho za, ma: 20.30.

UGC Cinema's Antwerpen (woe) (0900/1.04.40) A Lot Like Love wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Bewitched wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. Broken Flowers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 11.00, 13.15, 15.30. Cinderella Man wo-di: 11.00, 14.30, 17.30, 20.30. Crash wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Dark Water wo-ma: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, di: 11.00, 17.45, 20.00, 22.15. Four Brothers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Sophie Scholl wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Dukes of Hazzard wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. The Skeleton Key wo-zo: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15, ma: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 22.15, di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. Madagascar N wo, za, zo: 11.15, 13.15, 15.15. Mr. And Mrs. Smith wo-ma: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.30. Brothers Grimm wo-di: 11.30, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. L'enfant wo-di: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30. The Island wo, do: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45, vr: 13.00, 16.00, 21.45, za-ma: 13.00, 16.00, 19.00, 21.45, di: 13.00, 16.00, 21.45. Night Watch wo: 19.30, 22.00, do, vr: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00, za, zo: 19.30, 22.00, ma, di: 11.00, 14.00, 17.00, 19.30, 22.00. Upside of Anger wo: 19.45, 22.10, do, vr: 11.15, 14.00, 16.30, 19.45, 22.10, za, zo: 19.45, 22.10, ma, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.45, 22.10. Pride and Prejudice vr: 19.30, ma: 20.00. Verlengd Weekend di: 19.30. Red Eye di: 22.00.

Ciné Liberty (vr) (050/33.20.11) The Island wo: 20.00, za: 22.30. Mr. And Mrs. Smith do: 20.00. A Lot Like Love vr, za: 20.00, zo: 14.30. Dark Water vr: 22.30, za: 14.30, zo: 20.00. War of the Worlds zo: 17.00. Cinema Lumière (vr) (050/34.34.65) Accused wo: 15.00, do: 20.00, vr: 22.30, za: 20.00, zo: 17.30, 22.30, ma: 20.00. L'enfant wo: 15.00, 20.00, do: 22.30, vr: 20.00, za: 15.00, 20.00, zo: 15.00, di: 20.00. Sophie Scholl wo: 15.00, 20.00, do: 22.30, vr: 20.00, za: 15.00, zo: 20.00, di: 22.30. Broken Flowers wo: 20.00, 22.30, do: 20.00, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00. Seres Querido wo, za: 22.30, zo: 20.00, di: 22.30. Tarnation wo: 22.30, za: 17.30, zo: 15.00, 22.30, ma, di: 22.30. Brothers Grimm do, vr: 20.00, 22.30, za: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.00, ma, di: 20.00.

Actor's Studio (woe) (0900/2.78.54) La famille Adams wo: 14.00. El Septimo Dia wo-di: 14.10. Millions wo-di: 16.10. Bin Jip wo-di: 17.05. Darwin's nightmare wo-di: 17.10. My Summer of Love wo-di: 18.05. Va, vis et deviens wo-di: 18.50. Politiki Kouzina (A Touch of Spice) wo-di: 19.20. Hukkle wo-vr: 19.50, za, zo: 12.40, 19.50, ma, di: 19.50. Les Poupées Russes wo-di: 21.20. Hawaii, Oslo wo-di: 21.25. De battre mon coeur s'est arrêté wo-di: 21.35. Million Dollar Baby do-di: 14.40. House of D do-ma: 15.10. Schizo za: 12.55. Crustacés et Coquillages za: 13.20. Arenberg Galeries (woe) (02/512.80.63) Taste of Tea wo-di: 14.00, 19.05. Le Roman de Renart wo, za, zo: 15.00. Une Aventure wo-di: 16.55, 21.50. L'enfant wo: 17.00, 21.10, do: 14.30, 17.00, vr: 14.30, 17.00, 21.10, za, zo: 17.00, 21.10, ma, di: 14.30, 17.00, 21.10. Accused wo-di: 19.00. Summer Storm do: 21.30.

Aventure (woe) (02/219.17.48) Travaux wo-di: 12.30. L' Amore Ritrovato (Une Romance Italienne) wo-di: 13.10, 21.40. Les Mots Bleus wo-di: 14.00. Brice de Nice wo-di: 14.20. Les Choristes wo-di: 15.00, 19.55. Madagascar wo-di: 16.10. Camping à la Ferme wo-di: 16.40. Land of the Dead wo-di: 17.50. Le Courage d'Aimer wo-di: 18.10. Quand la mer monte wo-di: 18.20. Le démon de midi wo-di: 19.30. La Cloche a Sonné wo-di: 20.00. Kinsey wo-di: 21.00. Ray wo, vr, zo, di: 21.00. Anthony Zimmer wo-di: 21.40. Man to Man wo-di: 21.40.

Cinema Nova (woe) (02/511.24.77) Jari Mari (Of Cloth and Other Stories) do: 20.00. Amma Ariyan (brief aan een moeder) vr: 20.00. Kortfilmcompilatie 'The Sun in the Belly' vr: 22.00. Kutty Japanin Kuzhandaigal (Children of Mini Japan) za: 18.00. Sunder Nagri (The City Beautiful) za: 19.00. Hun Hunshi Hunshilal (Love in the Time of Malaria) za: 22.00. Something Like a War zo: 18.00. Kamlabai zo: 20.00. Scribbles on Akka zo: 22.00. Filmmuseum (02/507.83.70) Fase wo: 12.30. Maciste alpino wo: 19.00. Cursus: Pulp fiction wo: 20.15. Thomas Graals bästa film wo: 21.00. Babette s'en va-t-en guerre do: 15.00. Broken blossoms do: 18.15. Zvenigora do: 19.00. Joodse identiteit: O bchod na korze (De winkel van de hoofdstraat) do: 20.15. Alice in den städten vr: 18.15. Tih Minh 1 vr: 19.00. Garfunkel: Hearts are trumps vr: 20.15. Die rache des homunculus vr: 21.00. Der Amerikanische Freund za: 18.15. Tih Minh 2 za: 19.00. De Aarde (Zemlya) za: 20.30. Hilde Warren und der Tod za: 21.00. Nick's movie (Lightning over water) za: 22.15. Der stand der dinge zo: 18.15. Tih Minh 3 zo: 19.00. Blue zo: 20.30. Dura lex/ Naar de wet zo: 21.00. The Garden zo: 22.15. Ivan ma: 18.15. Tih Minh 4 ma: 19.00. Paris, Texas ma: 20.15. Das wandernde Bild ma: 21.00. Mascara di: 18.15. Luc smerti (De dodelijke straal) di: 19.00. Letjat Zjoeravli (Als de kraanvogels overvliegen) di: 20.15. La cigarette di: 21.15. Hammett di: 22.15. Flageygebouw (02/641.10.20) The grapes of wrath wo: 18.00. Frankenstein wo: 20.15. Gods and Monsters wo: 22.00, do: 18.00, ma: 22.00. The bride of Frankenstein do: 20.00. Brasileirinho vr: 18.00, za: 20.00, zo: 22.00, ma: 20.15. Kinsey vr: 20.00, za: 22.00, ma: 18.00. Rosetta vr: 22.00. La Promesse za: 18.00. Fort Apache di: 19.45. Kinepolis Brussel (woe) (0900/0.05.55) Broken Flowers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory wo-vr: 14.30, 17.00, za-ma: 14.30, 17.00, 20.00, di: 14.30, 17.00. Dark Water wo-di: 14.30, 20.00, 22.30. Four Brothers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30. Madagascar N wo-di: 14.30, 17.00. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Night Watch wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. The Dukes of Hazzard wo: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, do: 17.00, 20.30, 22.45, vr-zo: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45, ma: 17.00, 20.30, 22.45, di: 14.30, 17.00, 20.30, 22.45. The Island wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. A Lot Like Love wo-ma: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, di: 17.30, 20.30, 22.45. Bewitched wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Brothers Grimm wo-di: 15.00, 17.30, 20.00, 22.45. Crash wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Il ne faut jurer de rien wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. L'enfant wo: 15.00, 20.30, 22.45, do: 20.30, 22.45, vr-zo: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45, ma: 17.30, 20.30, 22.45, di: 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Vive la Vie wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.30. Cinderella Man wo-ma: 16.45, 19.45, 22.15, di: 19.45, 22.15. Entre ses mains wo-ma: 17.30, 20.30, 22.45, di: 22.45. The Transporter 2 wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. The Interpreter wo-di: 20.00, 22.45. Wedding Crashers wo-di: 20.30, 22.45. Stealth wo: 22.30, do-ma: 20.00, 22.30, di: 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-di: 22.45.

Movy Club (woe) (02/537.69.54) Gegen die Wand wo: 20.20, za: 17.50. The Interpreter do-ma: 20.20. Rois et Reine vr, za, di: 20.20. Styx (woe) (0900/2.78.54) Machuca wo-di: 19.15. Eternal Sunshine Of the Spotless Mind wo-ma: 19.30. The Man Without a Past wo-di: 21.30. Turtles Can Fly (Lakposhtha ham parvaz mikonand) wo-di: 21.45. Last September za, zo: 17.15. Guantanamera za, zo: 17.30.

UGC De Brouckère (woe) (0900/1.04.40) Bewitched wo-ma: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Broken Flowers wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Cinderella Man wo-di: 11.00, 14.00, 17.00, 20.00. The Skeleton Key wo-di: 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15. Il ne faut jurer de rien wo-di: 11.10, 13.20, 15.30, 17.40, 19.50, 22.00. L'enfant wo-di: 11.15, 13.20, 15.30, 17.35, 19.45, 22.00. Brothers Grimm wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 22.00. Crash wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 21.55. Entre ses mains wo-di: 11.30, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.15. Four Brothers wo-di: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 21.55. Night Watch wo-za: 11.30, 14.00, 16.30, 19.30, 21.55, zo: 14.00, 16.30, 19.30, 21.55, ma: 11.30, 14.00, 16.30, 21.55. Red Eye di: 19.30.

UGC Gulden Vlies (woe) (0900/1.04.40) Il ne faut jurer de rien wo-di: 11.00, 13.10, 15.20, 17.30, 19.40, 21.50. L'enfant wo-ma: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45, di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 21.45. Vive la Vie wo-di: 11.00, 13.05, 15.15, 17.25, 19.35, 21.45. Entre ses mains wo-di: 11.05, 13.15, 15.20, 17.20, 19.25, 21.35. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 11.10, 13.35, 16.00, 19.00, 21.25. Brothers Grimm wo-di: 11.15, 13.45, 16.15, 19.05, 21.40. Sophie Scholl wo-di: 11.15, 13.45, 16.15, 19.00, 21.35. Broken Flowers wo-di: 11.25, 14.00, 16.30, 19.15, 21.35. Bewitched wo-ma: 11.30, 13.45, 16.00, 19.10, 21.30. Crash wo-di: 11.30, 14.15, 16.45, 19.10, 21.45. Ma vie en l'air wo: 11.30, 14.15, 17.00, 19.30, 21.45, do: 11.30, 14.15, 17.00, 21.45, vr-di: 11.30, 14.15, 17.00, 19.30, 21.45. Les ames grises wo-di: 11.45, 14.00, 16.30, 19.25, 21.30. A Good Woman wo: 17.15, 19.15, 21.20, do, vr: 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.15, 21.20, za, zo: 17.15, 19.15, 21.20, ma, di: 11.05, 13.10, 15.15, 17.15, 19.15, 21.20. Peindre ou faire l'amour wo: 19.00, 21.40, do, vr: 11.15, 14.00, 16.30, 19.00, 21.40, za, zo: 19.00, 21.40, ma: 11.15, 14.00, 16.30, 21.40, di: 11.15, 14.00, 16.30, 19.00, 21.40. Pride and Prejudice do: 19.30. Bunker Paradise ma: 19.30. Pogoda na jutno ma: 19.30. Vendôme (woe) (02/502.37.00) Tickets wo-di: 14.00, 16.15, 20.40. L'enfant wo-di: 14.10, 16.20, 19.20, 21.40. Gabrielle wo-di: 14.20, 17.00, 19.10, 21.20. Paradise now wo-di: 14.30, 17.00, 19.00, 21.10. Bombon El Perro wo-di: 14.40, 16.50, 19.30, 21.30. Yasmin wo-di: 18.50.

Kinepolis Gent (woe) (0900/0.05.55) Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-ma: 14.00, 15.30. A Lot Like Love wo-ma: 14.30, 17.00. Brothers Grimm wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo-ma: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45, di: 14.30, 17.00. The Island wo-ma: 14.30, 17.15, 20.00, 22.45. The Skeleton Key wo-zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma: 17.00, 22.30. Bewitched wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Four Brothers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Madagascar N wo-di: 15.00, 17.30. Night Watch wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma: 17.00, 22.30, di: 22.30. Cinderella Man wo-ma: 20.00, 22.30. Dark Water wo-ma: 20.00, 22.30. L'enfant wo-di: 20.30, 22.45.

Sphinx (do) (09/225.60.86) Broken Flowers wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. L'enfant wo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, do, vr: 17.00, 20.00, 22.30, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. Paradise now wo: 14.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Pluk van de Petteflet wo: 14.30. Yasmin wo: 14.30, 20.00, 22.30, do-di: 17.00. Hawaii, Oslo wo: 17.00. Les Poupées Russes wo-di: 17.00, 22.30. Tickets wo: 17.00. My Summer of Love wo-vr: 20.00, za, zo: 14.30, 20.00, ma, di: 20.00. Bin Jip wo-di: 22.30. Gabrielle do-za: 17.00, 20.00, 22.30, zo: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 20.00, 22.30. El bosque animado (Het levende bos) za: 14.30. Studio Skoop (do) (09/225.08.45) Cinderella Man wo: 14.45, 22.30. A Good Woman wo: 15.00, do, vr: 22.30, za, zo: 17.30, 22.30, ma, di: 22.30. El Septimo Dia wo: 15.00, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Les Animaux Fous, Fous, Fous wo: 15.00. Accused wo: 17.30, 20.00, 22.30, do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. De battre mon coeur s'est arrêté wo, za, zo: 17.30. Samaritan Girl (Samaria) wo, za, zo: 17.30. Sophie Scholl wo: 17.30, 20.00, do, vr: 20.00, za, zo: 15.00, 20.00, ma, di: 20.00. Private wo: 22.30. Brothers Grimm do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Crash do, vr: 20.00, 22.30, za, zo: 15.00, 17.30, 20.00, 22.30, ma, di: 20.00, 22.30. Erik of het Klein Insectenboek za, zo: 15.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55) A Lot Like Love wo: 14.30, 17.00, 20.00, do, vr: 14.30, 17.00, za, zo: 14.30, 17.00, 20.00, ma, di: 14.30, 17.00. Broken Flowers wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Brothers Grimm wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. Crash wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded wo-za: 14.30, zo: 11.00, 14.30, ma, di: 14.30. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Piet Piraat en de Betoverde Kroon wo-za: 14.30, 17.00, zo: 11.00, 14.30, 17.00, ma, di: 14.30, 17.00. The Dukes of Hazzard wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Bewitched wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory N wo-di: 15.00, 17.30. Four Brothers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Madagascar N wo-za: 15.00, 17.30, zo: 11.00, 15.00, 17.30, ma, di: 15.00, 17.30. Night Watch wo-di: 17.00, 20.00, 22.30. The Island wo-vr: 17.00, 20.00, 22.45, za-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.45. The Skeleton Key wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. Cinderella Man wo: 20.00, 22.30, do-di: 14.15, 20.00, 22.30. Dark Water wo-di: 20.00, 22.30. L'enfant wo-di: 20.00. Wedding Crashers wo-di: 22.30. Deuce Bigalow: European Gigolo wo-di: 22.45. Pride and Prejudice vr: 20.00. Sneak Preview ma: 20.00. Les Deux Anglaises et le Continent di: 20.00.

Kinepolis (woe) (0900/0.05.55) Brothers Grimm wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Crash wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30, 17.30. Madagascar N wo-di: 14.30. The Dukes of Hazzard wo, do: 14.30, 17.00, 22.30, vr: 17.00, 22.30, za-di: 14.30, 17.00, 22.30. Bewitched wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Broken Flowers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Charlie and the Chocolate Factory N wo, do: 15.00, 17.30, vr: 15.00, za-ma: 15.00, 17.30. Four Brothers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Mr. And Mrs. Smith wo-vr: 17.00, za, zo: 17.00, 22.30, ma, di: 17.00. A Lot Like Love wo-zo, di: 20.00. Night Watch wo, do: 20.00, 22.30, vr: 22.30, za, zo: 20.00, 22.30, ma: 22.30, di: 20.00, 22.30. L'enfant wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 17.30, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. The Skeleton Key wo-vr: 20.30, 22.45, za, zo: 15.00, 20.30, 22.45, ma, di: 20.30, 22.45. Pride and Prejudice vr: 20.00. Cinderella Man za, zo: 19.45.

Limelight (056/22.10.01) Hawaii, Oslo wo: 20.15, zo: 17.30, 20.15, di: 20.15. My Summer of Love wo, do: 20.15, vr, za: 20.15, 22.30, zo: 15.00, 17.30, 20.15, ma, di: 20.15. Zim and Co wo, do: 20.15, za: 20.15, 22.30, di: 20.15. The Big Red One do: 20.15, vr: 20.15, 22.30, zo: 15.00, ma: 20.15. Paradise now vr, za: 20.15, 22.30, zo: 17.30, 20.15. Strings ma: 20.15.

Cinema Zed (016/32.03.20) Knettergekke Beestenboel wo, zo: 15.00. Freaks wo: 20.00, zo: 22.30, ma: 20.00. La Nina Santa (The Holy Girl) wo, vr: 22.30, zo: 20.00, ma: 22.30. A Hole in my Heart do, za: 20.00, di: 22.30. Atame do: 22.30, vr: 20.00, za: 22.30, di: 20.00. Kinepolis (woe) (0900/0.05.55) Bewitched wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Brothers Grimm wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo-di: 14.30. Kiss, Kiss, Bang, Bang wo-di: 14.30, 17.00, 20.00, 22.30. Madagascar N wo-di: 14.30. The Dukes of Hazzard wo-di: 14.30. Four Brothers wo-di: 15.00, 17.30, 20.30, 22.45. Mr. And Mrs. Smith wo-di: 17.00. The Skeleton Key wo-zo: 17.00, 20.00, 22.30, ma, di: 17.00, 22.30. Broken Flowers wo-di: 17.30, 20.30, 22.45. L'enfant wo-di: 20.30. Night Watch (Nochnoy dozor) wo, vr-di: 22.45. Sneak Preview do: 22.30.

Studio Leuven (woe) (016/30.07.00) Broken Flowers wo-di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. Charlie and the Chocolate Factory N wo, za, zo: 14.00. Crash wo-di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. L'enfant wo: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30, do: 14.00, 16.00, 20.00, vr-di: 14.00, 16.00, 20.00, 22.30. Cinderella Man wo-di: 16.00, 20.15. Hawaii, Oslo wo-di: 17.45. Sophie Scholl wo-di: 17.45. A Good Woman wo-di: 18.00. Paradise now wo-di: 18.30. Accused wo: 22.45, do, vr: 14.00, 22.45, za, zo: 22.45, ma, di: 14.00, 22.45. Sneak do: 22.30.

Ciné Rialto (woe) (059/70.61.58) Bewitched wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Brothers Grimm wo-di: 14.30, 17.15, 20, 22.15.

Crash wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15. Dark Water wo-di 14.30 Deuce Bigalow: European Gigolo wo-zo, di: 14.30. Four Brothers wo-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15.

Herbie: Fully Loaded N wo-di: 14.30.

The Skeleton Key wo: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15, do: 22.15, vr-di: 14.30, 17.15, 20.00, 22.15.

Madagascar N wo-zo, di: 16.00.

Cinderella Man wo-di: 17.00, 19.45, 22.00.

Mr. And Mrs. Smith wo-di: 17.15, 20.00.

Night Watch wo: 22.15, do-di: 17.45, 20.00, 22.15.

The Island wo, do, za-di: 22.15.

Sneak Preview vr 22.15.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234