Vrijdag 10/04/2020

Erelijst BK veldrijden

Beeld BELGA

De erelijst van het Belgisch kampioenschap veldrijden bij de elite:

1910: Philippe Thys
1911: geen kampioenschap
1912: Joseph Van Ingelghem
1913: Henri Moerenhout
1914: Joseph Van Ingelghem
1915: geen kampioenschap
1916: geen kampioenschap
1917: geen kampioenschap
1918: geen kampioenschap
1919: geen kampioenschap
1920: geen kampioenschap
1921: René Vermandel
1922: Maurice De Waele
1923: Théodore Van Eetvelde
1924: Joseph van Dam
1925: Pé Verhaegen
1926: Henri Moerenhout
1927: Jean Meeuwis
1928: Jules Goedhuys
1929: Georges Ronsse
1930: Georges Ronsse
1931: Jules Goedhuys
1932: Jef Demuysere
1933: Maurice Seynaeve
1934: Maurice Seynaeve
1935: Maurice Seynaeve
1936: Maurice Seynaeve
1937: Maurice Seynaeve
1938: Omer Thys
1939: Omer Thys
1940: geen kampioenschap
1941: Richard Blendeman
1942: Eugeen Jacobs
1943: Eugeen Jacobs
1944: Frans Van Hellemont
1945 (Keerbergen): Georges Vandermeirsch
1946 (Antwerpen): Georges Vandermeirsch
1947 (Wervik): Georges Vandermeirsch
1948 (Heverlee): Frans De Coster
1949 (Zingem): Georges Vandermerisch
1950 (Mater): Firmin Van Kerrebroeck
1951 (Westouter): Georges Vandermerisch
1952 (Hoeselt): Firmin Van Kerrebroeck
1953 (Lens): Georges Furnière
1954 (Hombeek): Frans Feremans
1955 (Sombreffe): Firmin Van Kerrebroeck
1956 (Edelare): Firmin Van Kerrebroeck
1957 (Budingen): René De Rey
1958 (Meulebeke): Firmin Van Kerrebroeck
1959 (Hoeselt): René De Rey
1960 (Everbeek): Roger De Clercq
1961 (Hombeek): Firmin Van Kerrebroeck
1962 (Vonêche): Roger De Clercq
1963 (Gavere): Albert Van damme
1964 (Bomal): Roger De Clercq
1965 (Overijse): Albert Van Damme
1966 (Meulebek): Albert Van Damme
1967 (Zolder): Eric De Vlaeminck
1968 (Opwijk): Albert Van Damme
1969 (Ruien): Eric De Vlaeminck
1970 (Wetteren): Albert Van Damme
1971 (Ruien): Eric De Vlaeminck
1972 (Lembeek): Eric De Vlaeminck
1973 (Horebeke): Albert Van Damme
1974 (Beernem): Roger De Vlaeminck
1975 (Volkegem): Roger De Vlaeminck
1976 (Overijse): Marc De Block
1977 (Munte): Marc De Block
1978 (Beernem): Roger De Vlaeminck
1979 (Koersel): Jan Teugels
1980 (Maurage): Roland Liboton
1981 (Vaux-sous-Chèvremont): Roland Liboton
1982 (Kessel): Roland Liboton
1983 (Overijse): Roland Liboton
1984 (Asper): Roland Liboton
1985 (Zillebeke): Roland Liboton
1986 (Koersel): Roland Liboton
1987 (Mol): Roland Liboton
1988 (Ploegsteert): Roland Liboton
1989 (Bioul): Roland Liboton
1990 (Overijse): Danny De Bie
1991 (Asper): Danny De Bie
1992 (Diksmuide): Danny De Bie
1993 (Houthalen): Paul Herygers
1994 (Soumagne): Peter Van Den Abeele
1995 (Heist-op-den-Berg): Marc Janssens
1996 (Overijse): Erwin Vervecken
1997 (Hoogstraten): Paul Herygers
1998 (Geraardsbergen): Marc Janssens
1999 (Soumagne): Marc Janssens
2000 (Gent): Sven Nys
2001 (Mol): Mario De Clercq
2002 (Koksijde): Mario De Clercq
2003 (Wielsbeke): Sven Nys
2004 (Lille): Bart Wellens
2005 (Wachtebeke): Sven Nys
2006 (Tervuren): Sven Nys
2007 (Hamme): Bart Wellens
2008 (Hofstade): Sven Nys
2009 (Ruddervoorde): Sven Nys
2010 (Oostmalle): Sven Nys
2011 (Antwerpen): Niels Albert
2012 (Hooglede-Gits): Sven Nys
(belga)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234