Zondag 05/12/2021

Eindstand Eneco Tour

null Beeld UNKNOWN
Beeld UNKNOWN

1. Edvald Boasson Hagen (Noo/Team Columbia-HTC) 26u49:40
2. Sylvain Chavanel (Fra) 0:45
3. Sebastian Langeveld (Ned) 0:47
4. Jurgen Van den Broeck 0:58
5. Maxime Monfort
6. Juan Antonio Flecha (Spa)
7. Lars Bak (Ned)
8. Maarten Tjallingii (Ned) 1:07
9. Jan Bakelants 1:12
10. Francesco Gavazzi (Ita) 1:20
11. Joost Posthuma (Ned) 1:24
12. Jurgen Van Goolen 1:25
13. Andrey Amador (Crc) 1:34
14. Laszlo Bodrogi (Fra) 1:39
15. Greg Van Avermaet
16. Nick Nuyens 1:41
17. Michael Rogers (Aus) 1:43
18. Michiel EElijzen (Ned)
19. Nikolas Maes 1:47
20. Juan Jose Oroz (Spa) 1:48
21. Tomas Vaitkus (Lit); 22. Frank Hoj (Den) 1:54; 23. José Joaquin Rojas (Spa) 1:55; 24. Steve Morabito (Zwi) 1:58; 25. Thomas Lôvqvist (Zwe) 2:02; 26. Jeremy Roy (Fra) 2:15; 27. Simon Spilak (Slo); 28. Roy Sentjens 2:22; 29. Nico Sijmens 2:25; 30. Steven de Jongh (Ned) 2:29; 31. Gerben Lôwik (Ned) 2:34; 32. Renaud Dion (Fra) 2:48; 33. Alexandre Usov (WRu) 2:53; 34. Guennadi Mikhailov (Rus) 3:18; 35. Pablo Lastras (Spa) 4:19; 36. Yuriy Krivtsov (Oek) 4:40; 37. Mathieu Drujon (Fra) 5:06; 38. Mauro Da Dalto (Ita) 6:03; 39. Tanel Kangert (Est) 8:36; 40. Marco Bandiera (Ita) 8:41; 41. Anthony Geslin (Fra) 8:54; 42. Markus Eichler (Dui) 9:03; 43. Michal Golas (Pol) 9:18; 44. Nikita Eskov (Rus) 10:01; 45. Frederik Willems 11:28; 46. Guillaume Le Floch (Fra) 13:01; 47. Angel Gomez (Spa) 13:03; 48. Johan Vansummeren 13:32; 49. Murilo Fischer (Bra) 20:45; 50. Daniel Oss (Ita) 22:08; 51. Marcin Sapa (Pol) 23:33; 52. Brian Vandborg (Den) 23:54; 53. Alexandre Pliuschin (Mol) 24:00; 54. Gert Dockx 24:05; 55. Johan Coenen 24:06; 56. Javier Aramendia (Spa) 24:08; 57. Kasper Klostergaard (Den) 24:53; 58. Jurgen Van de Walle 25:06; 59. Thomas De Gendt 29:19; 60. Maxime Vantomme 29:30; 61. Sergey Renev (kaz) 30:16; 62. Yukiya Arashiro (Jap) 30:28; 63. David Deroo (Fra) 31:49; 64. Kevin Hulsmans 32:15; 65. Roy Curvers (Ned) 32:44; 66. Svein Tuft (Caan) 34:07; 67. Maryan Hary (Fra) 34:08; 68. Tony Martin (Dui) 34:09;.69. Jacopo Guarnieri (Ita) 34:43; 70. Romain Villa (Fra) 35:05; 71. Andrey Zeits (Kaz) 36:06; 72. Florent Brard (Fra) 36:36; 73. Branislau Samoilau (WRu) 35:41; 74. Aitor Galdos (Spa) 36:56; 75. Robert Förster (Dui) 37:53; 76. Jose Alberto Benitez (Spa) 39:06; 77. Kristof Goddaert 39:42; 78. Thierry Hupond (Fra) 39:58; 79. Albert Timmer (Ned) 40:26; 80. Chris Sutton (Aus) 41:07; 81. Nikolai Trusov (Rus) 41:41; 82. Hervé Duclos-Lassalle (Fra) 42:15; 83. Staf Scheirlinckx 42:22; 84. Tom Veelers (Ned); 43:03; 85. Mathew Hayman (Aus) 43:32; 86. Jussi Veikkanen (Fin) 43:33; 87. Servais Knaven (Nec) 43:41; 88. Sergio De Lis (Spa) 43:44; 89. Biel Kadri (Fra) 44:30; 90. Bolat Raimbekov (Kaz) 44:45; 91. Fabrice Piemontesi (Ita) 47:47; 92. Yauheni Hutarovich (WRu) 49:47; 93. Reinier Honig (Ned) 50:25; 94. Dominik Klemme (Dui) 50:28; 95. Robert Wagner (Dui) 50:37; 96. Sebastien Portal (Fra) 51:13; 97. Alexei Markov (Rus) 52:48; 98. Josep Jufre (Spa) 53:33; 99. Cameron Wurf (Aus) 53:57; 100. Alex Rasmussen (Den) 54:12; 101. Angel Madrazo (Spa) 54:22; 102. Vitaliy Buts (Oek) 54:27; 103. Klaas Lodewyck 54:30; 104. Niki Terpstra (Ned) 56:34; 105. Addy Engels (Ned) 58:13; 106. Jean-Charles Senac (Fra) 58:31; 107. Alexandre Blain 59:38; 108. Wim De Vocht 59:52; 109. Aart Vierhouten (Ned) 59:53; 110. Alexandre Serov (Rus) 1u00:36; 111. Matthew Goss (Aus) 1u02:03; 112. Perrick Quemeneur (Fra) 1u02:20; 113. Rick Flesn (Ned) 1u02:28; 114. Pieter Vanspeybrouck 1u03:50; 115. Gatis Smukulis (Let) 1u03:59; 116. Floris Goesinnen (Ned) 1u04:48; 117. Angelo Furlan (Ita) 1u05:30; 118. Huub Duijn (Nred) 1u08:07; 119. Pablo Urtasun (Spa) 1u08:15; 120. Mark Renshaw (Aus) 1u09:19; 121. Josu Agirre (Spa) 1u09:59; 122. Ermanno Capelli (Ita) 1u10:13; 123. Francesco Chicchi (Ita) 1u10:59; 124. Kenny De Haes 1u11:18; 125. Andrea Tonti (Ita) 1u11:29; 126. Martin Müller (Dui) 1u12:12; 127. Ricardo van der Velde (Ned) 1u13:35; 128. Graeme Brown (Aus) 1u13:56; 129. Bobbie Traksel (Ned) 1u15:07; 130. Mirco Lorenzetto (Ita) 1u16:08; 131. Steven Cozza (VSt) 1u18:04

Puntenklassement
1. Edvald Boasson Hagen 170 ptn;
2. Lars Bak 59; 3. Francesco Gavazzi 59; 4. Jose Joaquin Rojas 45; 5. Matthew Goss 40; 6. Sebastian Langeveld 40; 7. Yauheni Hutarovich 40; 8. Francesco Chicchi 39; 9. Greg Van Avermaet 38; 10. Graeme Brown 38

Ploegenklassement
1. Rabobank 80u31:16;
2. Team Columbia-HTC 0:56; 3. Silence-Lotto 1:37; 4. Team Saxo Bank 1:54; 5. Quick Step2:49; 6. Lampre-NGC 3:25; 7. Astana 3:48; 8. Katusha 4:21; 9. Liquigas 4:43; 10. Francaise des Jeux 4:35; 11. Caisse d'Epargne 5:15; 12. AG2R-La Mondiale 7:13; 13. Vacansoleil 10:30; 14. Topsport Vlaanderen-Mercator 23:57; 15. Cofidis 26:16; 16. Euskaltel-Euskadi 33:49; 17. Garmin-Slipstream 38:16; 18. Skil-Shimano 51:06; 19. BBox Bougues Telecom 1u02:00; 20. Milram 1u24:10; 21. Fuji-Servetto 1u30:32. (belga/odbs)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234