Woensdag 08/12/2021

Eindstand Eneco Tour

De eindstand in de vierde editie van de Eneco Tour (ProTour).

Algemeen klassement
1. José Ivan Gutierrez (Spa/Caisse d'Epargne) in 26u27:07
2. Sébastien Rosseler op 0:04
3. Michael Rogers (Aus) 0:07
4. Stijn Devolder 0:13; 5. André Greipel (Dui) 0:14; 6. Joost Posthuma (Ned) 0:39; 7. Servais Knaven (Ned) 0:48; 8. Bram Tankink (Ned) 0:51; 9. Jurgen Roelandts 0:54; 10. Piet Rooijakkers (Ned) 1:02; 11. Serguei Ivanov (Rus) 1:07; 12. Koen de Kort (Ned) 1:19; 13. Frederik Willems 1:22; 14. Sébastien Turgot (Fra) 1:25; 15. Laurent Mangel (Fra) 1:27; 16. Borut Bozic (Sln) 1:30; 17. Wilfried Cretskens 1:33; 18. Marco Velo (Ita); 19. Carlo Westphal (Dui) 1:34; 20. Roger Hammond (GBr) 1:48; 21. Gert Steegmans 1:52; 22. Andreas Klier (Dui) 1:57; 23. Stijn Vandenbergh 2:01; 24. Mathew Hayman (Aus) 2:10; 25. Steven de Jongh (Ned); 26. Tom Leezer (Ned) 2:21; 27. Marco Marcato (Ita) 2:27; 28. David Kopp (Dui) 3:11; 29. Anders Lund (Den) 3:12; 30. Daniele Righi (Ita) 4:01; 31. Kevin Hulsmans 4:44; 32. Maarten Wynants 5:16; 33. Roy Curvers (Ned) 5:41; 34. Yauheni Hutarovich (WRu) 5:45; 35. Maciej Bodnar (Pol) 8:26; 36. Robert Wagner (Dui) 8:34; 37. Benoit Joachim (Lux) 13:57; 38. Angelo Furlan (Ita) 14:02; 39. Edvald Boasson Hagen (Noo) 14:38; 40. Leif Hoste 15:09; 41. Luis Leon Sanchez (Spa) 15:45; 42. Sebastian Langeveld (Ned) 16:07; 43. Marlon Perez (Col) 16:08; 44. Elio Rigotto (Ita) 16:28; 45. John Devine (VSt); 46. Aaron Kemps (Aus) 16:31; 47. Mauro Da Dalto (Ita); 48. Francisco Perez (Spa) 16:40; 49. Kenny van Hummel (Ned) 16:46; 50. Lars Bak (Den) 16:49; 51. Aitor Hernandez (Spa); 52. Michal Golas (Pol) 16:54; 53. Johann Offredo (Fra) 17:00; 54. Mirko Selvaggi (Ita) 17:08; 55. Ermanno Capelli (Ita) 17:12; 56. Nicolas Portal (Fra) 17:15; 57. Arnaud Coyot (Fra) 17:26; 58. Wim De Vocht 17:36; 59. Geert Steurs 17:40; 60. Mathieu Claude (Fra) 17:42; 61. Rein Taaramae (Fin) 17:45; 62. Sven Krauzss (Dui) 17:47; 63. Thomas Frei (Zwi); 64. Rubens Bertogliati (Zwi) 17:53; 65. Matthew Goss (Aus) 18:11; 66. Franck Renier (Fra); 67. Yohann Gene (Fra) 18:24; 68. Francesco Chicchi (Ita) 18:25; 69. Christophe Edaleine (Fra) 18:29; 70. Matthé Pronk (Ned) 18:34; 71. David Deroo (Fra) 19:03; 72. Raivis Belohvosciks (Let) 19:04; 73. Floris Goesinnen (Ned) 19:21; 74. Luciano Pagliarini (Bra) 19:48; 75. Timothy Gudsell (NZe) 20:47; 76. Tom Veelers (Ned) 24:02; 77. Gerben Löwik (Ned) 24:45; 78. Kasper Klostergaard (Den) 25:20; 79. Alberto Curtolo (Ita) 25:51; 80. Jimmy Engoulvent (Fra) 26:25; 81. Cédric Pineau (Fra) 27:05; 82. Jérôme Coppel (Fra) 28:09; 83. Jesus Del Nero (Spa) 28:16; 84. Bert Roesems; 85. Markus Eichler (Dui) 28:31; 86. Simon Gerrans (Aus) 28:40; 87. Françis De Greef 28:50; 88. Alexandre Blain (Fra) 28:55; 89. Javier Aramendia (Spa) 29:11; 90. Gorka Verdugo (Spa) 29:23; 91. Samuel Dumoulin (Fra) 29:30; 92. Berik Kupeshov (Kaz); 93. Bram de Groot (Ned) 29:34; 94. Enrico Poitschke (Dui) 30:05; 95. Frank Hoj (Den) 30:25; 96. Romain Villa (Fra) 31:06; 97. Luca Barla (Ita) 31:07; 98. Sergey Rudaskov (Rus); 99. Matteo Bono (Ita) 31:09; 100. Florent Brard (Fra) 31:10; 101. Raul Alarcon (Spa) 33:47; 102. Jean-Charles Senac (Fra) 35:31; 103. Andrea Grendene (Ita) 35:33; 104. Damien Monier (Fra) 36:26; 105. Julien Simon (Fra) 36:36; 106. Josu Agirre (Spa) 36:43; 107. Benat Albizuri (Spa)36:53; 108. Andoni Lafuente (Spa) 37:33; 109. Denis Flahaut (Fra) 43:50

Puntenklassement:
1. Jurgen Roelandts 113
2. André Greipel (Dui) 105
3. Edvald Boasson Hagen (Noo) 104
4. Kenny van Hummel (Ned) 85; 5. Borut Bozic (Sln) 58; 6. Elio Rigotto (Oek) 47; 7. Francesco Chicchi (Ita) 37; 8. Bram Tankink (Ned) 32; 9. Carlo Westphal (Dui) 30; 10. Tom Leezer (Ned) 26

Bergsprint:
1. Floris Goesinnen (Ned) 30
2. Lars Bak (Den) 15
3. Bram Tankink (Ned) 9
4. Leif Hoste 6; 5. Maarten Wynants 5

Ploegenklassement:
1. Columbia (VSt) 79u22:09
2. Quick.Step op 0:59
3. Rabobank (Ned) 1:52
4. Astana (Lux) 2:16; 5. Skil-Shimano (Ned) 3:53; 6. Cycle Collstrop 5:01; 7. Silence-Lotto 17:43; 8. Liquigas (Ita) 18:15; 9. CSC (Den) 18:57; 10. AG2R (Fra) 21:12; 11. Caisse d'Epargne (Spa) 30:58; 12. Crédit Agricole (Fra) 33:52; 13. Milram (Dui) 35:35; 14. Bouygues Telecom (Fra) 35:56; 15. Francaise des Jeux (Fra) 37:43; 16. Scott-American Beef 49:43 (Spa); 17. Lampre (Ita) 1u09:43; 18. Cofidis (Fra) 1:12:55; 19. Euskaltel-Euskadi (Spa) 1u13:46
(belga/kh)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234