Maandag 20/01/2020

Eindstand en alle nevenklassementen Tour

Beeld PHOTO_NEWS

Eindstand in de 98ste Tour de France:

1. Cadel Evans (Aus/BMC) in 86u12:22
2. Andy Schleck (Lux/LEO) op 1:34
3. Frank Schleck (Lux/LEO) 2:30
4. Thomas Voeckler (Fra/EUC) 3:20
5. Alberto Contador (Spa/SAX) 3:57
6. Samuel Sanchez (Spa/EUS) 4:55
7. Damiano Cunego (Ita/LAM) 6:05
8. Ivan Basso (Ita/LIQ) 7:23
9. Tom Danielson (VSt/GRM) 8:15
10. Jean-Christophe Peraud (Fra/ALM) 10:11
11. Pierre Rolland (Fra/EUC) 10:43
12. Rein Taaramae (Est/COF) 11:29
13. Kevin De Weert (Bel/QST) 16:29
14. Jérome Coppel (Fra/SAU) 18:36
15. Arnold Jeannesson (Fra/FDJ) 21:20
16. Haimar Zubeldia (Spa/RSH) 26:23
17. Christian Vande Velde (VSt/GRM) 27:12
18. Ryder Hesjedal (Can/GRM) 27:14
19. Peter Velits (Slk/HTC) 28:54
20. Jelle Vanendert (Bel/OLO) 32:41
21. Rob Ruijgh (Ned/VAC) 33:04
22. Hubert Dupont (Fra/ALM) 36:54
23. Vladimir Gusev (Rus/KAT) 42:26
24. Rigoberto Uran (Col/SKY) 42:48
25. Gorka Verdugo (Spa/EUS) 43:06
26. Nicolas Roche (Ier/ALM) 46:23
27. Sandy Casar (Fra/FDJ) 50:28
28. Vladimir Karpets (Rus/KAT) 52:25
29. Maxime Monfort (Bel/LEO) 53:16
30. Yury Trofimov (Rus/KAT) 56:46
31. Geraint Thomas (GBr/SKY) 1u00:48
32. Levi Leipheimer (VSt/RSH) 1u03:58
33. Robert Gesink (Ned/RAB) 1u05:09
34. Egoi Martinez (Spa/EUS) 1u08:28
35. Carlos Barredo (Spa/RAB) 1u12:58
36. David Arroyo (Spa/MOV) 1u14:40
37. Chris Anker Sörensen (Den/SAX) 1u14:42
38. Philippe Gilbert (Bel/OLO) 1u14:51
39. Rémy Di Grégorio (Fra/AST) 1u22:04
40. Julien El Farès (Fra/COF) 1u24:21
41. David Moncoutié (Fra/COF) 1u25:25
42. Sylvester Szmyd (Pol/LIQ) 1u25:37
43. Cyril Gautier (Fra/EUC) 1u27:43
44. Tony Martin (Dui/HTC) 1u30:56
45. Andrey Zeits (Kaz/AST) 1u31:48
46. Dries Devenyns (Bel/QST) 1u34:06
47. Yannick Talabardon (Fra/SAU) 1u34:51
48. Xavier Zandio (Spa/SKY) 1u35:18
49. Steve Morabito (Zwi/BMC) 1u37:57
50. Jakob Fuglsang (Den/LEO) 1u39:58
51. Christophe Riblon (Fra/ALM) 1u43:47
52. Anthony Charteau (Fra/EUC) 1u43:49
53. Edvald Boasson Hagen (Noo/SKY) 1u44:39
54. Jérôme Pineau (Fra/QST) 1u44:41
55. Maxime Bouet (Fra/ALM) 1u44:45
56. George Hincapie (VSt/BMC) 1u45:16
57. Luis Leon Sanchez (Spa/RAB) 1u46:09
58. Laurens ten Dam (Ned/RAB) 1u47:02
59. David Loosli (Zwi/LAM) 1u51:08
60. Linus Gerdemann (Dui/LEO) 1u51:19
61. Sylvain Chavanel (Fra/QST) 1u52:21
62. Daniel Navarro (Spa/SAX) 1u53:22
63. Thomas De Gendt (Bel/VAC) 1u54:11
64. Christian Knees (Dui/SKY) 1u56:12
65. Amaël Moinard (Fra/BMC) 1u58:43
66. Gorka Izagirre (Spa/EUS) 1u59:47
67. Jens Voigt (Dui/LEO) 1u59:56
68. Thor Hushovd (Noo/GRM) 2u03:15
69. Maciej Paterski (Pol/LIQ) 2u03:56
70. Bauke Mollema (Ned/RAB) 2u06:35
71. Grischa Niermann (Dui/RAB) 2u07:26
72. Richie Porte (Aus/SAX) 2u09:24
73. Egor Silin (Rus/KAT) 2u10:05
74. Johnny Hoogerland (Ned/VAC) 2u11:51
75. Ruben Perez Moreno (Spa/EUS) 2u12:28
76. David Millar (GBr/GRM) 2u14:56
77. Gianni Meersman (Bel/FDJ) 2u17:27
78. Stuart O'Grady (Aus/LEO) 2u17:58
79. Tony Gallopin (Fra/COF) 2u18:19
80. José Joaquin Rojas (Spa/MOV) 2u22:54
81. Sergio Paulinho (Por/RSH) 2u24:29
82. Tejay Van Garderen (VSt/HTC) 2u25:49
83. Ivan Santaromita (Ita/BMC) 2u27:12
84. Markel Irizar (Spa/RSH) 2u27:13
85. Jürgen Roelandts (Bel/OLO) 2u27:28
86. Jérémy Roy (Fra/FDJ) 2u28:27
87. Kristjan Koren (Sln/LIQ) 2u29:24
88. Imanol Erviti (Spa/MOV) 2u29:47
89. Marco Marcato (Ita/VAC) 2u30:09
90. Rui Costa (Por/MOV) 2u31:34
91. Adriano Malori (Ita/LAM) 2u31:47
92. Jesus Hernandez (Spa/SAX) 2u32:00
93. Matteo Bono (Ita/LAM) 2u35:45
94. Alan Perez Lezaun (Spa/EUS) 2u36:14
95. Nicki Sörensen (Den/SAX) 2u36:26
96. Simon Gerrans (Aus/SKY) 2u37:25
97. Jonathan Hivert (Fra/SAU) 2u37:37
98. Juan Antonio Flecha (Spa/SKY) 2u41:04
99. Maarten Tjallingii (Ned/RAB) 2u41:41
100. Daniel Oss (Ita/LIQ) 2u47:07
101. Anthony Roux (Fra/FDJ) 2u47:49
102. Ivan Gutierrez (Spa/MOV) 2u49:23
103. Michael Schär (Zwi/BMC) 2u49:37
104. Arthur Vichot (Fra/FDJ) 2u49:49
105. Maxim Iglinskiy (Kaz/AST) 2u53:50
106. Dmitriy Fofonov (Kaz/AST) 2u53:59
107. Alessandro Petacchi (Ita/LAM) 2u54:20
108. Joost Posthuma (Ned/LEO) 2u55:25
109. Danilo Hondo (Dui/LAM) 3u00:00
110. Sébastien Minard (Fra/ALM) 3u00:04
111. Sébastien Hinault (Fra/ALM) 3u00:44
112. Roman Kreuziger (Tsj/AST) 3u00:59
113. Sebastian Lang (Dui/OLO) 3u01:51
114. Brent Bookwalter (VSt/BMC) 3u03:47
115. Manuel Quinziato (Ita/BMC) 3u04:47
116. Benjamin Noval (Spa/SAX) 3u06:29
117. Blel Kadri (Fra/ALM) 3u07:07
118. Tristan Valentin (Fra/COF) 3u07:10
119. Fabian Cancellara (Zwi/LEO) 3u07:31
120. Sébastien Turgot (Fra/EUC) 3u08:34
121. Leonardo Duque (Col/COF) 3u08:41
122. Laurent Mangel (Fra/SAU) 3u10:19
123. Matteo Tosatto (Ita/SAX) 3u10:36
124. Fabrice Jeandesboz (Fra/SAU) 3u11:47
125. Brian Vandborg (Den/SAX) 3u13:43
126. Paolo Longo Borghini (Ita/LIQ) 3u13:44
127. Grega Bole (Sln/LAM) 3u14:15
128. Lieuwe Westra (Ned/VAC) 3u14:15
129. Dimitry Muravyev (Kaz/RSH) 3u14:29
130. Mark Cavendish (IDM/HTC) 3u15:05
131. Michaël Buffaz (Fra/COF) 3u15:12
132. Mickaël Delage (Fra/FDJ) 3u15:39
133. Alessandro Vanotti (Ita/LIQ) 3u16:00
134. Niki Terpstra (Ned/QST) 3u16:38
135. Anthony Delaplace (Fra/SAU) 3u16:58
136. Borut Bozic (Sln/VAC) 3u17:11
137. Ben Swift (GBr/SKY) 3u18:07
138. Jérémie Galland (Fra/SAU) 3u19:46
139. Francisco Ventoso (Spa/MOV) 3u20:02
140. Tomas Vaitkus (Lit/AST) 3u20:07
141. Marcel Sieberg (Dui/OLO) 3u21:39
142. Matthew Goss (Aus/HTC) 3u22:32
143. Maciej Bodnar (Pol/LIQ) 3u23:30
144. Andriy Grivko (Oek/AST) 3u26:22
145. Julian Dean (NZe/GRM) 3u28:00
146. Addy Engels (Ned/QST) 3u29:04
147. Mikhail Ignatiev (Rus/KAT) 3u29:07
148. Arnaud Coyot (Fra/SAU) 3u29:20
149. Pablo Urtasun (Spa/EUS) 3u30:17
150. Gerald Ciolek (Dui/QST) 3u30:22
151. Perrig Quemeneur (Fra/EUC) 3u30:35
152. Romain Zingle (Bel/COF) 3u31:30
153. Denys Kostyuk (Oek/LAM) 3u31:42
154. Lars Ytting Bak (Den/HTC) 3u33:25
155. Vincent Jérôme (Fra/EUC) 3u34:37
156. André Greipel (Dui/OLO) 3u35:04
157. Ramunas Navardauskas (Lit/GRM) 3u36:53
158. Yohann Gène (Fra/EUC) 3u38:13
159. Tyler Farrar (VSt/GRM) 3u38:32
160. Jimmy Engoulvent (Fra/SAU) 3u38:34
161. Bernhard Eisel (Oos/HTC) 3u39:56
162. Samuel Dumoulin (Fra/COF) 3u43:17
163. Mark Renshaw (Aus/HTC) 3u44:00
164. Marcus Burghardt (Dui/BMC) 3u44:08
165. Danny Pate (VSt/HTC) 3u45:26
166. Andrey Amador (CRi/MOV) 3u54:35
167. Fabio Sabatini (Ita/LIQ) 3u57:43

Nevenklassementen:
Punten:
1. Mark Cavendish (GBr/HTC) 334 ptn
2. José Joaquin Rojas (Spa/MOV) 272
3. Philippe Gilbert (Bel/OLO) 236
4. Cadel Evans (Aus/BMC) 208
5. Thor Hushovd (Noo/GRM) 195
6. Edvald Boasson Hagen (Noo/SKY) 192
7. André Greipel (Dui/OLO) 160
8. Tyler Farrar (VSt/GRM) 127
9. Samuel Sanchez (Spa/EUS) 105
10. Alberto Contador (Spa/SAX) 105

Berg:
1. Samuel Sanchez (Spa/EUS) 108 ptn
2. Andy Schleck (Lux/LEO) 98
3. Jelle Vanendert (Bel/OLO) 74
4. Cadel Evans (Aus/BMC) 58
5. Frank Schleck (Lux/LEO) 56
6. Alberto Contador (Spa/SAX) 51
7. Jérémy Roy (Fra/FDJ) 45
8. Pierre Rolland (Fra/EUC) 44
9. Maxim Iglinskiy (Kaz/AST) 40
10. Johnny Hoogerland (Ned/VAC) 40

Teams (laatste etappe): 1. Sky (GBr) in 7u21:06
2. HTC (VSt)
3. Liquigas (Ita)
4. Lampre (Ita)
5. Astana (Kaz)

Teams (algemeen):
1. Garmin (VSt) in 258u18:49
2. Leopard (Lux) op 11:04
3. AG2R La Mondiale (Fra) 11:20
4. Europcar (Fra) 41:53
5. Euskaltel (Spa) 52:00
6. Sky (GBr) 58:24
7. Katusha (Rus) 1u09:39
8. Saxo Bank (Den) 1u16:12
9. FDJ (Fra) 1u30:16
10. Cofidis (Fra) 1u47:29
11. RadioShack (VSt) 1u52:31
12. Quick.Step (Bel) 1u57:10
13. Vacansoleil-DCM (Ned) 2u09:10
14. BMC (VSt) 2u12:10
15. Rabobank (Ned) 2u14:01
16. Liquigas (Ita) 2u20:05
17. Saur-Sojasun (Fra) 2u38:05
18. Lampre (Ita) 2u44:36
19. Astana (Kaz) 2u48:21
20. Omega Pharma-Lotto (Bel) 3u02:28
21. HTC-High Road (VSt) 3u12:07
22. Movistar (Spa) 3u49:51

Jongeren (laatste etappe):
1. Edvald Boasson Hagen (Noo/SKY) in 2u27:02
2. Daniel Oss (Ita/LIQ)
3. Gerald Ciolek (Dui/QST)
4. Tony Gallopin (Fra/COF)
5. Rein Taaramae (Est/COF)

Jongeren algemeen:
1. Pierre Rolland (Fra/EUC) in 86u23:05
2. Rein Taaramae (Est/COF) op 0:46
3. Jérome Coppel (Fra/SAU) 7:53
4. Arnold Jeannesson (Fra/FDJ) 10:37
5. Rob Ruijgh (Ned/VAC) 22:21
6. Rigoberto Uran (Col/SKY) 32:05
7. Geraint Thomas (GBr/SKY) 50:05
8. Robert Gesink (Ned/RAB) 54:26
9. Cyril Gautier (Fra/EUC) 1u17:00
10. Andrey Zeits (Kaz/AST) 1u21:05

Strijdlust (algemeen): 1. Jérémy Roy (Fra/FDJ)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234