Woensdag 25/11/2020

DON. 3 SEPTEMBER

Open Jam ('Alle muzikanten welkom'), 22u., Antwerpen, Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) Wuff's Blues Session, 21u., Beveren-Melsele, De Mops, Gaverlandstr. 133 (03/755.59.57) La Banda XXI (Salsa Cuba), 22u., Brussel, Beursschouwburg, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Jumpin' Johnny Sansone & Band, 21u., Diest, Borderline, Nijverheidsln. 7 (013/32.33.39) Monster Mike Welch, 20u., Turnhout, De Nieuwe Kaai (014/42..48.54)

VRIJ. 4 september

Sheer Phobia, 22u., Antwerpen, Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) Mega Circus Party met DJ's Jean (A'dam), Marcello (A'dam), Charles Shillings (Paris), Tim De Luxe (London), Franky Jones (B), Marko (B), Eric B (B) plus Tyrome en Dazzling Circus Daredevils The Flying Eagles, 22u., Antwerpen-Deurne, Sportpaleis, Schijnpoortvest 1 Dread At The Controls met: Mikey Dread, Pablo Mosesplus party met Bass Culture Soundsystem, 19u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) The Dill Brothers plus Afterparty (Openingsavond), 21u., Hasselt, Muziek-O-Droom, Bootsr. 9 (011/23.13.13) The Flamenco Of Tacon, Jah Wutafu (Wereldmuziek tijdens Joc-Rally), 20u., Izegem, Jeugdhuis De Schuur, Krekelstr. 167 (051/30.85.06) Drive In Movie: 'Arizona Dream' roadmovie met fast-food, drinks, popcorn, suikerspinnen en filmgeluid op je autoradio, plus Belgische voorfilm, DJ's, ruitenwassers, graffiti, enz., 21u.30, Koersel-Beringen, Jeugdhuis Club 9, Parking (011/42.62.51) OOK OP 5 EN 6 SEPTEMBER! Betty Goes Green, Supergum, Animal Farm (Hangar Rock), 20u., Lo-Reninge, Feesttent Vatepl. (058/28.80.76) StickS 'N' Stones (DroezenRock), 21u., Oud-Turnhout, Parochiezaal Oosthoven The Samantha Brothers, 21u.30, Schoten, Den Trol, Gelmelenstr. 157 DJ's David, Sabah, Prinz, Fuzzy & Bartholomeo, Boomba Makao (Double Trouble, 20u., St.-Niklaas, American Pool World, Mon. Stillemansstr. Ben Crabbé & The Floorshow, Chilly Willy Loony Goony, De Tekenen, Zing Mee Met Freddie B, Helden Live met Wigbert (Kroegentocht), 21u., Torhout

ZAT. 5 SEPTEMBER

DJ's Kenneth & Anthony (A'dam), 22u., Antwerpen, Café d'Anvers, Verversrui 15 (03/226.38.70) DJ's Dave Clarke (UK), Deg, Pierre, Trish, Geoffroy, Frederic, St Dic, Regis, 22u. tot 07u. (gratis ingang tot 23u.), Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/502.75.02) Aramak-Iab, Shake The Chicken, Fred & The Healers, Machiavel, 13u. tot 19u., Brussel, Podium Muntpl. (02/511.80.85) The Raï of Shera-Z plus fuif met DJ Jef van Eyck (10 jaar vluchtelingenwerk OCIV), 21u., Brussel-Molenbeek, Vaartkapoen (VK*), Schoolstr. 76 (02/274.00.20) Clinics, Workshops & Demo's drum, gitaar, zang, piano, bas,keyborad, geluidstechniek plus info & inschrijvingen voor deze opleidingen in het nieuwe muziekcentrum, van 11u. tot 18u., Hasselt, Muziek-O-Droom, Bootsr. 9 (011/23.13.13) OOK OP ZONDAG! DJ David Jongen, Homies, Sunscape, Indian Ropeman, Audio Active, Transglobal Underground, The Mighty Diamonds, Jah Wobble & The Invaders Of The Heart plus comedy-tent & DJ Sugar Charlie (HoveLive), van 11u. tot 02u., Hove, Gemeentepark (03/455.72.32) Bassment Soundsystem, 187, Daviz, Aphrodite (Jungle & Drum 'n' Bass tijdens Joc-Rally), 20u., Izegem, Jeugdhuis De Schuur, Krekelstr. 167 (051/30.85.06) Drive In Movie: 'U-Turn', 21u.30, Koersel-Beringen, Jeugdhuis Club 9, Parking (011/42.62.51) Heatfarm, Krupted Peasant Farmers, 20u., Kortrijk, The Pit's, St.-Rochusln. 1 (056/21.94.61) DJ's Unek (Slovenië), Random XS (live), Meniac, Spacid, Mush ('BionicBassLine' Techno Party), 22u., Kortrijk-Bissegem, Ontmoetingscentrum, Vlaswaagpl. (056/37.26.44)

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE TECHNO-PARTY IN DE KORTRIJKSE KREUN. BEL WOENSDAG TUSSEN 12 EN 13 UUR NAAR 056/37.26.44 VOOR EEN VRIJKAARTJE!

Peace Of Mind (HangarFuif), 20u., Lo-Reninge, Feesttent Vatepl. (058/28.80.76) Red Zebra, Jane's Detd., Butterfly Crushing (MiniRock), 20u., Nieuwkerken-Waas, De Kring, (03/770.06.41) Winnaars Velocross, Jane's Detd., 't Hof Van Commerce, Neven, Congress, Gorefest (VeloRock), 14u., Oostende, Velodroom (059/50.99.72) DJ's Pili-Pili, Jur.G, Mo & Benoelie, Jan Van Biesen (Double Trouble, 20u., St.-Niklaas, American Pool World, Mon. Stillemansstr.

ZON. 6 SEPTEMBER

Fleetwood Back (Tributeshow U.K.), 17u., Diest, Borderline, Nijverheidsln. 7 (013/32.33.39) Bloodred, Catafalque, Deformity, Spirit Of Youth, Culture (Hardcore & Metal tijdens Joc-Rally), 14u., Izegem, Jeugdhuis De Schuur, Krekelstr. 167 (051/30.85.06) Drive In Movie: 'Alles Moet Weg', 21u.30, Koersel-Beringen, Jeugdhuis Club 9, Parking (011/42.62.51)

MAA. 7 SEPTEMBER

Raymond Van Het Groenewoud, 21u., Gent, Trefpunt, Bij Sint-Jacobs 18 (09/233.58.48)

DIN. 8 SEPTEMBER

Percy Jones & Friends, 22u., Antwerpen, Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53)

WOE. 9 SEPTEMBER

Vic Chesnutt, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234