Donderdag 30/03/2023

DM Chat

DM Chat: “Het geduld van de EU raakt op” - Brexit: wat moet er nu gebeuren?

Theresa May in het Britse Lagerhuis. Beeld AFP
Theresa May in het Britse Lagerhuis.Beeld AFP

Nu het Britse Lagerhuis ook het aangepaste brexitakkoord heeft verworpen lijkt het brexitdebat een lijdensweg te worden voor de Britse premier Theresa May. Bij de stemming dinsdagavond bleken 391 afgevaardigden tegen te zijn, en slechts 242 voor.

Maarten Rabaey en Sam Feys

Welke opties liggen er nu nog op tafel? Wat zijn de gevolgen daarvan? Er zijn veel vragen na deze laatste ontwikkelingen in het brexitdebat. Buitenlandjournalist Maarten Rabaey van De Morgen probeert ze voor u deze middag te beantwoorden tijdens een DM Chat.

Stuur hieronder uw vraag in:

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234