wimbledon
Djokovic geeft op in kwartfinale Wimbledon
Novak Djokovic heeft vandaag met een blessure opgegeven in zijn kwartfinale tegen Tomas Berdych op Wimbledon. De Servische tennisser had de eerste set met 7-6 verloren van de Tsjech en stond in de tweede set met 2-0 in games achter.
Djokovic liet zich na de eerste set door de dokter behandelen aan zijn rechter bovenarm. De dertigjarige nummer twee van de plaatsingslijst begon nog wel aan de tweede set, maar gaf al na twee games op.
Eerder vandaag werd Andy Murray uitgeschakeld door de Amerikaan Sam Querrey. Daardoor had Djokovic opnieuw de nummer één van de wereld kunnen worden, op voorwaarde dat hij de eindzege behaalde in Wimbledon.
Ondertussen heeft Roger Federer zich geplaast voor de halve finales. Hij haalde het in drie sets van de Canadees Milos Raonic: 6-4 6-2 7-6 (4).