Diego verlaat Wolfsburg na ruzie met trainer Magath
De Braziliaanse spelmaker Diego verlaat Wolfsburg. Dat kondigde de Duitse club vandaag aan op de clubwebsite. Diego zou een zware discussie gehad hebben met trainer Felix Magath. "Na deze gebeurtenis is duidelijk geworden dat een verdere samenwerking moeilijk is en dus lijkt het beter om in onderling overleg uit elkaar te gaan", zei Felix Magath.
De 26-jarige Diego moet dus op zoek naar een nieuwe club. Hij mag wel nog verder trainen bij Wolfsburg, tot hij een nieuwe werkgever gevonden heeft. "De verdere samenwerking is onmogelijk geworden. Ik heb me hier altijd erg goed gevoeld en ik respecteer hier iedereen", zei Diego. "Maar ik heb een vergissing begaan."
Wolfsburg had Diego eerder al een recordboete opgelegd van 500.000 euro, omdat hij weigerde te spelen in de laatste wedstrijd, toen hij hoorde dat hij niet in de basis zou starten. De nukkige Braziliaan was immers opgestapt tijdens de wedstrijdbespreking voor de wedstrijd tegen Hoffenheim, nadat Magath zijn basiself bekendmaakte. Hij weigerde nadien naar het stadion te gaan met zijn ploegmaats. Wolfsburg won met 3-1 en wendde zo op de valreep de degradatie af.
In juli 2010 was de Braziliaan voor 15 miljoen euro overgekomen van Juventus. (dpa/adv)