Maandag 23/09/2019

Definitieve deelnemerslijst Waalse Pijl

De definitieve deelnemerslijst voor de 78e editie van de Waalse Pijl die woensdag gereden wordt, is er. De winnaar van Luik-Bastenaken-Luik 2013 Daniel Martin staat, ondanks knieproblemen, aan de start. Ook de Colombiaan Julian Arredondo staat op de lijst. Afwachten of de door visumproblemen getroffen Colombiaan ook effectief aan de start verschijnt...

Katusha (Rus):

1. Daniel Moreno (Spa); 2. Giampaolo Caruso (Ita); 3. Alexandr Kolobnev (Rus); 4. Dmitry Kozontchuk (Rus); 5. Alberto Losada (Spa); 6. Joaquin Rodriguez (Spa); 7. Angel Vicioso (Spa); 8. Eduard Vorganov (Rus)


Sky (GBr):

11. Peter Kennaugh (GBr); 12. Nathan Earle (Aus); 13. Josh Edmondson (GBr); 14. David Lopez (Spa); 15. Danny Pate (VSt); 16. Ben Swift (GBr)


AG2R-La Mondiale (Fra):

21. Carlos Betancur (Col); 22. Romain Bardet (Fra); 23. Guillaume Bonnafond (Fra); 24. Mikael Cherel (Fra); 25. Ben Gastauer (Lux); 26. Sebastien Minard (Fra); 27. Matteo Montaguti (Ita); 28. Christophe Riblon (Fra)


Garmin-Sharp (VSt):

31. Daniel Martin (Ier); 32. Thomas Dekker (Ned); 33. Nathan Haas (Aus); 34. Ryder Hesjedal (Can); 35. Alex Howes (VSt); 36. Ramunas Navardauskas (Lit); 37. Tom Jelte Slagter (Ned); 38. Fabian Wegmann (Dui)


Omega Pharma-Quick.Step (Bel):

41. Michal Kwiatkowski (Pol); 42. Jan Bakelants; 43. Gianluca Brambilla (Ita); 44. Michal Golas (Pol); 45. Serge Pauwels; 46. Wout Poels (Ned); 47. Pieter Serry; 48. Carlos Verona (Spa)


Movistar (Spa):

51. Alejandro Valverde (Spa); 52. Imanol Erviti (Spa); 53. John Gadret (Fra); 54. Jose Ivan Gutierrez (Spa); 55. Jesus Herrada (Spa); 56. Benat Intxausti (Spa); 57. Gorka Izaguirre (Spa); 58. Jon Izaguirre (Spa)


Belkin (Ned):

61. Bauke Mollema (Ned); 62. Jack Bobridge (Aus); 63. Stef Clement (Ned); 64. Jonathan Hivert (Fra); 65. Paul Martens (Dui); 66. Lars-Petter Nordhaug (Noo); 67. David Tanner (VSt); 68. Laurens ten Dam (Ned)


Cannondale (Ita):

71. Marco Marcato (Ita); 72. Alberto Bettiol (Ita); 73. Alessandro De Marchi (Ita); 74. Michel Koch (Dui); 75. Jean-Marc Marino (Fra); 76. Matej Mohoric ('Sln); 77. Daniele Ratto (Ita); 78. Davide Villella (Ita)


Lampre-Merida (Ita):

81. Rui Costa (Por); 82. Matteo Bono (Ita); 83. Mattia Cattaneo (Ita); 84. Damiano Cunego (Ita); 85. Kristjian Durasek (Kro); 86. Nelson Oliveira (Por); 87. Diego Ulissi (Ita); 88. Rafael Valls (Spa)


BMC (VSt):

91. Philippe Gilbert; 92. Darwin Atapuma (Col); 93. Marcus Burghardt (Dui); 95. Ben Hermans; 96. Amaël Moinard (Fra); 97. Samuel Sanchez (Spa); 98. Lawrence Warbasse (VSt); 100. Danilo Wyss (Zwi)


Trek Factory (VSt):

101. Fränk Schleck (Lux); 102. Julian Arredondo (Col); 103. Matthew Busche (VSt); 104. Fabio Felline (Ita); 105. Bob Jungels (Lux); 106. Andy Schleck (Lux); 107. Boy van Poppel (Ned); 108. Calvin Watson (Aus)


Tinkoff-Saxo Bank (Rus):

111. Roman Kreuziger (Tsj); 112. Michael Valgren (Den); 113. Edward Beltran (Col); 114. Jesper Hansen (Den); 115. Karsten Kroon (Ned); 116. Bruno Pires (Por); 117. Chris Anker Sörensen (Den); 118. Rory Sutherland (Aus)


FDJ.fr (Fra):

121. Pierrick Fedrigo (Fra); 122. Arnold Jeannesson (Fra); 123. Laurent Mangel (Fra); 124. Laurent Pichon (Fra); 125. Anthony Roux (Fra); 126. Jeremy Roy (Fra); 127. Benoit Vaugrenard (Fra); 128. Jussi Veikkanen (Fin)


Orica-GreenEdge (Aus):

131. Michael Albasini (Zwi); 132. Simon Clarke (Aus); 133. Christian Meier (Can); 134. Cameron Meyer (Aus); 135. Ivan Santaromita (Ita); 136. Pieter Weening (Ned); 137. Adam Yates (GBr); 138. Simon Yates (GBr)


IAM Cycling (Zwi):

141. Matthias Frank (Zwi); 142. Jonathan Fumeaux (Zwi); 143. Reto Hollenstein (Zwi); 144. Pirmin Lang (Zwi); 145. Gustav Erik Larsson (Zwe); 146. Thomas Lövqvist (Zwe); 147. Sebastian Reichenbach (Zwi); 148. Marcel Wyss (Zwi)


Giant-Shimano (VSt):

151. Warren Barguil (Fra); 152. Thomas Damuseau (Fra); 153. Tom Dumoulin (Ned); 154. Johannes Fröhlinger (Dui); 155. Thierry Hupond (Fra); 156. Ji Cheng (Chn); 157. Daan Olivier (Ned); 158. Thomas Peterson (VSt)


Astana (Kaz):

161. Vincenzo Nibali (Ita); 162. Jakob Fuglsang (Den); 163. Enrico Gasparotto (Ita); 164. Andriy Grivko (Oek); 165. Maxim Iglinskiy (Kaz); 166. Tanel Kangert (Est); 167. Alexey Lutsenko (Kaz); 168. Lieuwe Westra (Ned)


Colombia (Col):

171. Edwin Avila (Col); 172. Robinson Chalapud (Col); 173. Fabian Diaz (Col); 174. Darwin Pantoja (Col); 175. Felipe Paredes (Col); 176. Jeffry Romero (Col); 177. Andres Torres (Col); 178. Juan Pablo Valencia (Col)


Lotto-Belisol (Bel):

181. Jelle Vanendert; 182. Sander Armee; 183. Bart De Clercq; 184. Bart Dockx; 185. Tony Gallopin (Fra); 186. Jurgen Van den Broeck; 187. Dennis Vanendert; 188. Tim Wellens


Wanty-Groupe Gobert (Bel):

191. Thomas Degand; 192. Jérôme Baugnies; 193. Françis De Greef; 195. Gregory Habeaux; 196. Marco Minnaard (Ned); 197. Kevin Seeldraeyers; 198. Mirko Selvaggi (Ita); 200. Nico Sijmens


Europcar (Fra):

201. Pierre Rolland (Fra); 202. Natnael Berhane (Eri); 203. Bryan Coquard (Fra); 204. Cyril Gautier (Fra); 205. Christophe Kern (Fra); 206. Perrig Quemeneur (Fra); 207. Romain Sicard (Fra); 208. Angelo Tulik (Fra)


Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):

211. Preben Van Hecke; 212. Victor Campenaerts; 213. Kenny De Ketele; 214. Pieter Hacobs; 215. Eliot Lietaer; 216. Thomas Sprengers; 217. Arthur Vanoverberghe; 219. Pieter Vanspeybrouck


Unitedhealthcare (VSt):

221. Martijn Maaskant (Ned); 222. Alessandro Bazzana (Ita); 223. Jonathan Clarke (Aus); 224. Marc de Maar (NAn); 225. Lucas Euser (VSt); 226. Davide Frattini (Ita); 227. Christopher Jones (VSt); 228. Kiel Reijnen (VSt)


Cofidis (Fra):

231. Daniel Navarro (Spa); 232. Jerome Coppel (Fra); 233. Guillaume Levarlet (Fra); 234. Luis Angel Mate (Spa); 235. Rudy Molard (Fra); 236. Julien Simon (Fra); 237. Rein Taaramae (Est); 238. Romain Zingle


MTN-Qhubeka (ZAf):

241. Linus Gerdemann (Dui); 242. Ignatas Konovalovas (Lit); 243. Merhawi Kudus (Eri); 244. Youcef Reguigui (Alg); 245. Jay Robert Thomson (ZAf); 246. Dennis Van Niekerk (ZAf); 247. Johann Van Zyl (ZAf); 248. Jacobus Venter (ZAf)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234