Zondag 17/01/2021

Definitieve deelnemerslijst Luik-Bastenaken-Luik

Beeld PHOTO_NEWS

De definitieve deelnemerslijst van Luik-Bastenaken-Luik (WorldTour):
BMC Racing Team:
1. Philippe Gilbert; 2. Brent Bookwalter (USA); 3. Martin Kohler (Zwi); 4. Klaas Lodewyck; 5. Amaël Moinard (Fra); 6. Mauro Santambrogio (Ita); 7. Greg Van Avermaet; 8. Tejay Van Garderen (USA)

RadioShack-Nissan-Trek:
11. Fränk Schleck (Lux); 12. Jan Bakelants; 13. Laurent Didier (Lux); 14. X; 15. Christopher Horner (USA); 16. Maxime Monfort; 17. Andy Schleck (Lux); 18. Jens Voigt (Dui); 19. Joost Posthuma (Ned)

Astana:
21. Enrico Gasparotto (Ita); 22. Dmitriy Fofonov (Kaz); 23. Francesco Gavazzi (Ita); 24. Andriy Grivko (Oek); 25. Maxim Iglinskiy (Kaz); 26. Robert Kiserlovski (Kro); 27. Evgeni Petrov (Rus); 28. Simone Ponzi (Ita)

Omega Pharma-QuickStep:
31. Sylvain Chavanel (Fra); 32. Matt Brammeier (Ier); 33. Dariop Cataldo (Ita); 34. Kevin De Weert; 35. Dries Devenyns; 36. Michal Kwiatkowski (Pol); 37. Serge Pauwels; 38. Jérôme Pineau (Fra)

Katusha Team:
41. Joaquim Rodriguez (Spa); 42. Xavier Florencio (Spa); 43. Oscar Freire (Spa); 44. Alberto Losada (Spa); 45. Daniel Moreno (Spa); 46. Yuri Trofimov (Rus); 47. Angel Vicioso (Spa); 48. Eduard Vorganov (Rus)

Liquigas-Cannondale:
51. Vincenzo Nibali (Ita); 52. Stefano Agostini (Ita); 53. Federico Canuti (Ita); 54. Damiano Caruso (Ita); 55. Moreno Moser (Ita); 56. Dominik Nerz (Dui); 57. Maciej Paterski (Pol); 58. Daniele Ratto (Ita)

Team Sky:
61. Rigoberto Uran (Col); 62. Davide Appollonio (Ita); 63. Mauricio Henao (Col); 64. Thomas Löfkvist (Zwi); 65. Lars-Petter Nordhaug (Nor); 66. Salvatore Puccio (Ita); 67. Luke Rowe (Aus); 68. Xabier Zandio (Spa)

GreenEdge:
71. Simon Gerrans (Aus); 72. Michael Albasini (Zwi); 73. Fumiyuki Beppu (Jap); 74. Simon Clarke (Aus); 75. Daryl Impey (ZAF); 76. Christian Meier (Can); 77. Travis Meyer (Aus); 78. Wesley Sulzberger (Aus)

Euskaltel-Euskadi:
81. Samuel Sanchez (Spa); 82. Igor Anton (Spa); 83. Jorge Azanza (Spa); 84. Gorka Izaguirre (Spa); 85. Egoi Martinez (Spa); 86. Mikel Nieve (Spa); 87. Ruben Perez (Spa); 88. Romain Sicard (Fra)

Movistar Team:
91. Alejandro Valverde (Spa); 92. Rui Costa (Por); 93. Imanol Erviti (Spa); 94. Vasili Kiryienka (WRu); 95. Pablo Lastras (Spa); 96. Angel Madrazo (Spa); 97. Jose Joaquin Rojas (Spa); 98. Giovanni Visconti (Ita)

Vacansoleil-DCM:
101. X; 102. Matteo Carrara (Ita); 103. Stijn Devolder; 104. Johnny Hoogerland (Ned); 105. Serguei Lagutin (Oez); 106. Tomasz Marczynski (Pol); 107. Wout Poels (Ned); 108. Lieuwe Westra (Ned); 110. Rob Ruijgh (Ned)

Saur-Sojasun:
111. Julien Simon (Fra); 112. Anthony Delaplace (Fra); 113. Brice Feillu (Fra); 114. Fabrice Jeandesboz (Fra);115. David Lelay (Fra); 116. Laurent Mangel (Fra); 117. Jean-Marc Marino (Fra); 118. Yannick Talabardon (Fra)

Rabobank:
121. Robert Gesink (Ned); 122. Lars Boom (Ned); 123. Stef Clement (Ned); 124. Steven Kruijswijk (Ned); 125. Paul Martens (Dui); 126. Bauke Mollema (Ned); 127. Luis Leon Sanchez (Spa); 128. Laurens ten Dam (Ned)

Team Europcar:
131. Thomas Voeckler (Fra); 132. Franck Bouyer (Fra); 133. Anthony Charteau (Fra); 134. Cyril Gautier (Fra); 135. Vincent Jérôme (Fra); 136. Davide Malacarne (Ita); 137. Kevin Reza (Fra); 138. Pierre Rolland (Fra)

Lampre-ISD:
141. Damiano Cunego (Ita); 142. Leonardo Bertagnolli (Ita); 143. Manuele Mori (Ita); 144. Daniele Pietropolli (Ita); 145. Michele Scarponi (Ita); 146. Alessandro Spezialetti (Ita); 147. Simone Stortoni (Ita); 148. Diego Ulissi (Ita)

Topsport Vlaanderen-Mercator:
151. Sander Armee; 152. Laurens De Vreese; 153. Pieter Jacobs; 154. Eliot Lietaer; 155. Pieter Serry; 156. Preben Van Hecke; 157. Arthur Vanoverberghe; 158. Jelle Wallays

AG2R-La Mondiale:
161. Rinaldo Nocentini (Ita); 162. Maxime Bouet (Fra); 163. Mikael Cherel (Fra); 164. Hubert Dupont (Fra); 165. Ben Gastauer (Lux); 166. Sebastien Minard (Fra); 167. Christophe Riblon (Fra); 168. Nicolas Roche (Ier)

Argos-Shimano:
171. Alexandre Geniez (Fra); 172. Thomas Damuseau (Fra); 173. Yukihiro Doi (Jap); 174. Tom Dumoulin (Ned); 175. Johannes Fröhlinger (Dui); 176. Simon Geschke (Dui); 177. Yann Huguet (Fra); 178. Matthieu Sprick (Fra)

Garmin-Barracuda:
181. Ryder Hesjedal (Can); 182. Thomas Dekker (Ned); 183. Alex Howes (USA); 184. Michel Kreder (Ned); 185. Christophe Le Mevel (Fra); 186. Daniel Martin (Ier); 187. Peter Stetina (USA); 188. Fabian Wegmann (Dui)

Landbouwkrediet-Colnago:
191. Bert De Waele; 192. Koen Barbé; 193. Dirk Bellemakers (Ned); 194. X; 195. Davy Commeyne; 196. X; 197. Gilles Devillers; 198. Reinier Honig (Ned); 199. Frédéric Amorison; 200. Kurt Hovelynck

FDJ-BigMat:
201. Pierrick Fedrigo (Fra); 202. Sandy Casar (Fra); 203. Kenny Elissonde (Fra); 204. Remi Puariol (Fra); 205. Anthony Roux (Fra); 206. Jeremy Roy (Fra); 207. Benoit Vaugrenard (Fra); 208. Arthur Vichot (Fra)

Lotto-Belisol:
211. Jelle Vanendert; 212. Gaetan Bille; 213. Brian Bulgac (Ned); 214. Bart De Clercq; 215. Françis De Greef; 216. Gert Dockx; 217. Jurgen Van den Broeck; 218. Dennis Vanendert

Accent Jobs-Willems Veranda's:
221. Staf Scheirlinckx; 222. Oleg Chuzda (Oek); 223. Sjef De Wilde; 224. Gregory Habeaux; 225. Kevyn Ista; 226. Arnoud van Groen (Ned); 227. Kevin Van Melsen; 228. Evert Verbist

Team Saxo Bank:
231. Chris Anker Sörensen (Den); 232. Mads Christensen (Den); 233. Karsten Kroon (Ned); 234. Sergio Paulinho (Por); 235. Bruno Pires (Por); 236. Nicki Sörensen (Den); 237. David Tanner (USA); 238. Troels Vinther (Den)

Team Type 1-Sanofi:
241. Julien El Fares (Fra); 242. Julien Antomarchi (Fra); 243. Alessandro Bazzana (Ita); 244. Rubens Bertogliati (Zwi); 245. Remi Cusin (Fra); 246. Vegard Stake Laengen (Nor); 247. Javier Mejias (Col); 248. Georg Preidler (Oos)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234