Zondag 25/08/2019

Definitieve deelnemerslijst Kuurne-Brussel-Kuurne

Quick.Step (Bel):
1. Paolo Bettini (Ita); 2. Tom Boonen; 3. Steven de Jongh (Ned); 4. Stijn Devolder; 5. Gert Steegmans; 6. Matteo Tosatto (Ita); 7. Jurgen Vandewalle; 8. Maarten Wynants

Silence-Lotto (Bel):
11. Wim De Vocht ; 12. Leif Hoste; 13. Dries Devenyns; 14. Bart Dockx; 15. Gorik Gardeyn; 16. Olivier Kaisen; 17. Roy Sentjens; 18. Françis De Greef

High Road (VSt):
21. Bernhard Eisel (Oos); 22. Bert Grabsch (Dui); 23. André Greipel (Dui); 24. Roger Hammond (GBr); 25. Andreas Klier (Dui); 26. Adam Hansen (Aus); 27. Vicente Reynes (Spa); 28. Marcel Sieberg (Dui)

Milram (Dui):
31. Markus Eichler (Dui); 32. Artur Gajek (Dui); 33. Ralf Grabsch (Dui); 34. Martin Muller (Dui); 35. Enrico Poitschke (Dui); 36. Dominik Roels (Dui); 37. Niki Terpstra (Ned); 38. Martin Velits (Slk)

Rabobank (Ned):
41. Juan Antonio Flecha (Spa); 42. Joost Posthuma (Ned); 43. Matthew Hayman (Aus); 45. Gerben Löwik (Ned); 46. Sebastiaan Langeveld (Ned); 47. Paul Martens; 48. Bram Tankink (Ned)

CSC (Den):
51. Stuart O'Grady (Aus); 52. Karsten Kroon (Ned); 53. Allan Johansen (Den); 54. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 55. Matthew Goss (Aus); 56. Anders Lund (Den); 57. Matti Breschel (Den); 58. Marcus Ljungqvist (Zwe)

Française des Jeux (Fra):
61. Timothy Gudsell (NZe); 62. Sébastien Chavanel (Fra); 63. Christophe Mengin (Fra); 64. Gérard Arnaud (Fra); 65. Frédéric Guesdon (Fra); 66. Matthieu Ladagnous (Fra); 67. Yoann Offredo (Fra); 68. Yauheni Hutarovich (WRu)

Bouygues Telecom (Fra):
71. Julien Belgy (Fra); 72. Mathieu Claude (Fra); 73. Yohann Gene (Fra); 74. Aurelien Clerc (Zwi); 75. Rony Martias (Fra); 76. Arnaud Labbe (Fra); 77. Franck Renier (Fra); 78. Sébastien Turgot (Fra)

Cofidis (Fra):
81. Hervé Duclos-Lassalle (Fra); 82. Kevin De Weert; 83. Sébastien Minard (Fra); 84. Frank Hoj (Den); 85. Nick Nuyens; 86. Staf Scheirlinckx; 87. Rik Verbrugghe; 88. Tristan Valentin (Fra)

Credit Agricole (Fra):
91. Thor Hushovd (Noo); 92. Laszlo Bodrogi (Hon); 93. Christophe Kern (Fra); 94. Jeremy Hunt (GBr); 95. Angelo Furlan (Ita); 96. Sébastien Hinault (Fra); 97. William Bonnet (Fra); 98. Gabriel Rasch (Noo)

Astana (Lux):
101. Sergey Ivanov (Rus); 102. Koen de Kort (Ned); 103. Aaron Kemps (Aus); 104. Benoit Joachim (Lux); 105. Dmitriy Muravyev (Kaz); 106. Gregory Rast (Zwi); 107. Michael Schaer (Zwi); 108. Tomas Vaitkus (Lit)

AG2R-La Mondiale (Fra):
111. Renaud Dion (Fra); 112. Martin Elmiger (Zwi); 113. Yuriy Krivtsov (Oek); 114. Lloyd Mondory (Fra); 115. Cédric Pineau (Fra); 116. Stéphane Poulhies (Fra); 1170 Alexandre Usov (WRu); 118. Stijn Vandenbergh

Cycle Collstrop (Zwe):
121. Borut Bozic (Sln); 122. Sergiy Kolesnikov (Rus); 123. Matthé Pronk (Ned); 124. David Kopp (Dui); 125. Michal Golas (Pol); 126. Bas Giling (Ned); 127. Kenny Van der Schueren; 128. Marco Marcato (Ita)

Liquigas (Ita):
132. Mauro Da Dalto (Ita); 133. Murilo Fischer (Bra); 134. Frederik Willems; 135. Manuel Quinziato (Ita); 136. Alberto Curtuolo (Ita); 137. Aleksandr Kuschynski (WRu); 138. Enrico Franzoi (Ita)

Slipstream-Chipotle (VSt):
141. Huub Duijn (Ned); 142. Steven Cozza (VSt); 143. Jason Donald (VSt); 144. Tyler Farrar (VSt); 145. Michael Friedman (VSt); 146. William Frischkorn (VSt); 147. Christophe Laurent (Fra); 148. Martijn Maaskant (Ned)

Mitsubishi-Jartazi (Est):
151. Igor Abakoumov; 152. Guennadi Mikhailov (Rus); 153. Geert Omloop; 154. Gregory Habeaux; 155. James Vanlandschoot; 156. Stefan van Dijk (Ned); 157. Maxime Vantomme; 158. Jarno Van Mingeroet

Roubaix-Lille Métropole (Fra):
161. Aivaras Baranauskas (Lit); 163. Bastien Delrot (Fra); 165. Steven Tronet (Fra); 166. Paul Moucheraud (Fra); 167. Florian Vachon (Fra); 168. Michael Larpe (Fra)

Topsport Vlaanderen (Bel):
171. Frederick Nolf; 172. Niko Eeckhout; 173. Kurt Hovelynck; 174. Kenny Dehaes; 175. Frederik Veuchelen; 176. Serge Pauwels; 177. Preben Van Hecke; 178. Bart Vanheule

Agritubel (Fra):
181. Emilien Berges (Fra); 182. Steven Caethoven; 183. Jimmy Casper (Fra); 184. Geoffroy Lequatre (Fra); 185. Mikel Gaztanaga (Spa); 186. Anthony Ravard (Fra); 187. Kevin Ista; 188. Nicolas Jalabert (Fra)

CT Differdange (Lux):
191. David Claerebout (Lux); 192. Carlo Kirsch (Lux)); 193. Cyrille Heymans (Lux); 194. Fredrik Johansson (Zwe); 195. Hakan Nilsson (Zwe); 196. Christian Poos (Lux); 197. Morten Knudsen (Nor); 198. Eddy Forner (Ita)

Skil-Shimano (Ned):
201. Robert Wagner (Dui); 202. Fumiyuki Beppu (Jap); 203. Sebastian Siedler (Dui); 204. Kenny Van Hummel (Ned); 205. Floris Goesinnen (Ned); 206. Piet Rooijakkers (Ned); 207. Tom Veelers (Ned); 208. Roy Curvers (Ned)

Landbouwkrediet-Tönissteiner (Bel):
211. Steven Kleynen; 212. Andy Cappelle; 213. Dirk Bellemakers (Ned); 214. Sébastien Delfosse; 215. Benjamin Gourgue; 216. Bert Scheirlinckx; 217. Frédéric Amorison; 218. Ian Stannard (GBr)

Verandas Willems (Bel):
221. Max van Heeswijk (Ned); 222. Kenny Van Braeckel; 223. Sjef De Wilde; 224. Kristof De Zutter; 225. Stijn Ennekens; 226. Jurgen François; 227. Jurgen Van Loocke; 228. Detlef Moerman

Glud&Marstand-Horsens (Den):
231. Lasse Bochman (Den); 232. André Steensen (Den); 233. Jacob Nielsen (Den); 234. Michael Berling (Den); 235. Kim Marius Nielsen (Den); 236. Christian Knorr (Den); 237. Nicolaj Foulum Olesen (Den); 238. Kasper Schjonnemann (Den)

P3 Transfer-Team Fondas (Ned):
241. Aart Vierhouten (Ned); 242. Bobbie Traksel (Ned); 243. Jonas Ljungblad (Zwe); 244. Wouter Mol (Ned); 245. Reinier Honig (Ned); 246. Ger Soepenberg (Ned); 247. Arnaud van Groen (Ned); 248. Wim Bosman (Ned)
(belga/kh)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden