Zondag 29/03/2020

Update

Definitieve deelnemerslijst Giro met elf Belgen

Titelverdediger Di Luca start met het nummer 1.Beeld UNKNOWN

De organisatoren van de Giro (die zaterdag start in Palermo) hebben de definitieve deelnemerslijst vrijgegeven. Titelverdediger Danilo Di Luca start met nummer 1. Een vervanger voor de geschorste Richeze (doping) is er nog niet. Er rijden uiteindelijk elf Belgen mee, want Kevin De Weert (Cofidis) werd nog toegevoegd bij de Cofidis-ploeg, die nu drie landgenoten telt (naast Nuyens en Verbrugghe). Verder ook zes Belgen bij Silence -Lotto: Geert Steurs, Dominique Cornu, Francis De Greef, Dries Devenyns, Jurgen Van Den Broeck, Wim Van Huffel. Tom Stubbe(Française) en Kevin Seeldrayers (Quick.Step) zijn de enkelingen bij hun ploeg. (kh/belga)

LPR Brakes (Ita)
1. Danilo Di Luca (ITA)
2. Paolo Bailetti (ITA)
3. Gabriele Bosisio (ITA)
4. Riccardo Chiarini (ITA)
5. Giairo Ermeti (ITA)
6. Jure Golcer (SLO)
7. Daniele Pietropolli (ITA)
8. Paolo Savoldelli (ITA)
9. Alessandro Spezialetti (ITA)
Sportdirecteur: Giovanni Fidanza

Ag2r (FRA)
11. Tadej Valjavec (SLO)
12. Philip Deignan (IRL)
13. Rene Mandri (EST)
14. Laurent Mangel (FRA)
15. Rinaldo Nocentini (ITA)
16. Nicolas Rousseau (FRA)
17. Blaise Sonnery (FRA)
18. Alexandre Usov (BLR)
19. Yuriy Krivtsov (UKR)
Sportdirecteur: Arturas Kasputis

Astana (LUX)
21. Levi Leipheimer (USA)
22. Alberto Contador Velasco, (ESP)
23. Vladimir Gusev, (RUS)
24. Antonio Colom Mas, (ESP)
25. Maxim Iglinskiy, (KAZ)
26. Steve Morabito (Zwi)
27. Andrey Mizourov, (KAZ)
28. Andreas Klöden, (GER)
29. Assan Bazayev, (KAZ)
Sportdirecteur: Sean Yates

Barloworld (GBR)
31. Francesco Bellotti (ITA)
32. Patrick Calcagni (SUI)
33. Felix Rafael Cardenas Ravalo (COL)
34. Steven Cummings (GBR)
35. Enrico Gasparotto (ITA)
36. Christian Pfannberger (AUT)
37. Carlo Scognamiglio (ITA)
38. Juan M. Soler Hernandez (COL)
39. Thomas Geraint (GBR)
Sportdirecteur: Alberto Volpi

Caisse d'Epargne (ESP)
41. Marlon Perez (Col)
42. Joan Horrach Rippoll (ESP)
43. Vladimir Karpets (RUS)
44. Pablo Lastras Garcia (ESP)
45. Francisco Perez Sanchez (ESP)
46. Mathieu Perget (FRA)
47. Joaquin Rodriguez Oliver (ESP)
48. José Rujano Guillen (VEN)
49. Luis Pasamontes Rodriguez (ESP)
Sportdirecteur: Luis Jaimerena Jose

Cofidis (FRA)
51. Mickael Buffaz (FRA)
52. Kevin De Weert (BEL)
53. Bingen Fernandez Bustinza (ESP)
54. Nicolas Hartmann (FRA)
55. Mathieu Heijboer (NED)
56. Yann Huguet (FRA)
57. Damien Monier (FRA)
58. Nick Nuyens (BEL)
59. Rik Verbrugghe,(BEL)
Sportdirecteur: Bernard Quilfen

CSF Group - Navigare (IRL)
61. Emanuele Sella (ITA)
62. Fortunato Baliani (ITA)
63. x
64. Luis Felipe Laverde Jimenez (COL)
65. Julio Alberto Perez Cuapio (MEX)
66. Filippo Savini (ITA)
67. Matteo Priamo (ITA)
68. Tiziano Dall'antonia (ITA)
69. Domenico Pozzovivo (ITA)
Sportdirecteur: Bruno Reverberi

Euskaltel - Euskadi (ESP)
71. Josu Agirre Aseginolaza, (ESP)
72. Lander Aperribay (ESP)
73. Koldo Fernandez (ESP)
74. Aitor Galdos Alonso (ESP)
75. Dionisio Galparsoro Martinez (ESP)
76. Markel Irizar Aranburu (ESP)
77. Inigo Landaluze Intxaurraga (ESP)
78. Alan Perez Lezaun (ESP)
79. Ivan Velasco Murillo (ESP)
Sportdirecteur: Jon Odriozola Mugarza

Française Des Jeux (FRA)
81. Mikael Cherel (FRA)
82. Timothy Gudsell (NZL)
83. Yauheni Hutarovich (BLR)
84. Lilian Jegou (FRA)
85. Yoann Le Boulanger (FRA)
86. Guillaume Levarlet (FRA)
87. Jérémy Roy (FRA)
88. Tom Stubbe (BEL)
89. Jussi Veikkanen (FIN)
Sportdirecteur: Martial Gayant

Gerolsteiner, (GER)
91. Robert Förster (GER)
92. Thomas Fothen,(GER)
93. Johannes Fröhlinger (GER)
94. Oscar Gatto (ITA)
95. Sven Krauss (GER)
96. Andrea Moletta (ITA)
97. Volker Ordowski (GER)
98. Davide Rebellin (ITA)
99. Matthias Russ (GER)
Sportdirecteur: Christian Henn

High Road, (GER)
101. Mark Cavendish (GBR)
102. André Greipel (GER)
103. Adam Hansen (AUS)
104. Tony Martin (GER)
105. Marco Pinotti (ITA)
106. Morris Possoni (ITA)
107. Frantisek Rabon (CZE)
108. Kanstantsin Siutsou (BLR)
109. Bradley Wiggins (GBR)
Sportdirecteur: Valerio Piva

Lampre (ITA)
111. Marzio Bruseghin (ITA)
112. Paolo Bossoni (ITA)
113. Fabio Baldato (ITA)
114. David Loosli (SUI)
115. Sylvester Szmyd (POL)
116. Simon Spilak (SLO)
117. Mirco Lorenzetto (ITA)
118. Mauro Santambrogio (ITA)
119. Francesco Gavazzi (ITA)
Sportdirecteur: Fabrizio Bontempi

Liquigas (ITA)
121. Daniele Bennati (ITA)
122. Kjell Carlström (FIN)
123. Dario Cataldo (ITA)
124. Vladimir Miholjevic (CRO)
125. Vincenzo Nibali (ITA)
126. Andrea Noé, (ITA)
127. Franco Pellizotti (ITA)
128. Alessandro Vanotti (ITA)
129. Charles Wegelius (GBR)
Sportdirecteur: Stefano Zanatta

Quickstep (BEL)
131. Paolo Bettini (ITA)
132. Alexander Efimkin (RUS)
133. Addy Engels (NED)
134. Mauro Facci (ITA)
135. Manuel Garate Juan (ESP)
136. Hubert Schwab (SUI)
137. Kevin Seeldrayers (BEL)
138. Andrea Tonti (ITA)
139. Giovanni Visconti (ITA)
Sportdirecteur: Luca Guercilena

Rabobank (NED)
141. Denis Menchov (RUS)
142. Graeme Brown (AUS)
143. Bram De Groot (NED)
144. Theo Eltink (NED)
145. Mathew Hayman (AUS)
146. Dmitry Kozontchuk (RUS)
147. Gerben Löwik (NED)
148. Paul Martens (GER)
149. Mauricio Alberto Ardila Cano (COL)
Sportdirecteur: Erik Breukink

Saunier Duval- Scott (ESP)
151. Riccardo Riccò (ITA)
152. Jose Alberto Benitez Roman (ESP)
153. Raivis Belohvosciks (LAT)
154. Eros Capecchi (ITA)
155. David Canada Gracia (ESP)
156. Ermanno Capelli (ITA)
157. Iker Camano Ortuzar (ESP)
158. Luciano Pagliarini Mendonca (BRA)
159. Leonardo Piepoli (ITA)
Sportdirecteur: Pietro Algeri

Androni G-Diquigiovanni S (VEN)
161. Gilberto Simoni (ITA)
162. Alessandro Bertolini (ITA)
163. Danilo Hondo (GER)
164. Raffaele Illiano (ITA)
165. Ruslan Ivanov (MDA)
166. Gabriele Missaglia (ITA)
167. Daniele Nardello (ITA)
168. José Ochoa Carlos (VEN)
169. Jose Rodolfo Serpa Perez (COL)
Sportdirecteur: Gianni Savio

Silence-Lotto (BEL)
171. Geert Steurs (BEL)
172. Dominique Cornu (BEL)
173. Francis De Greef (BEL)
174. Dries Devenyns (BEL)
175. Nick Gates (AUS)
176. Matthew Lloyd (AUS)
177. Robbie Mcewen (AUS)
178. Jurgen Van Den Broeck (BEL)
179. Wim Van Huffel (BEL)
Sportdirecteur: Roberto Damiani

Slipstream - Chipotle (USA)
181. Magnus Backstedt (SWE)
182. Julian Dean (NZL)
183. Ryder Hesjedal (CAN)
184. David Millar (GBR)
185. Jonathan Patrick McCarty (USA)
186. Danny Pate (USA)
187. Christopher Sutton (AUS)
188. Christian Vandevelde (USA)
189. David Zabriskie (USA)
Sportdirecteur: Matthew White

CSC (DEN)
191. Anders Lund, (DEN)
192. Bradley Mcgee, (AUS)
193. Chris Sörensen, (DEN)
194. Erik Larsson Gustav, (SWE)
195. Jason McCartney, (USA)
196. Jens Voigt, (GER)
197. Michael Blaudzun, (DEN)
198. Nicki Sörensen, (DEN)
199. Stuart O'Grady, (AUS)
Sportdirecteur: Kim Andersen

Milram Team (GER)
201. Erik Zabel (GER)
202. Igor Astarloa Ascasibar (ESP)
203. Markus Eichler (GER)
204. Sergio Ghisalberti (ITA)
205. Matej Jurco (SVK)
206. Alberto Ongarato (ITA)
207. Enrico Poitschke (GER)
208. Fabio Sabatini (ITA)
209. Marco Velo (ITA)
Sportdirecteur: Antonio Bevilacqua

Tinkoff Credit Systems (ITA)
211. Evgeni Petrov (RUS)
212. Vasil Kiryienka (BLR)
213. Luca Mazzanti (ITA)
214. Alberto Loddo (ITA)
215. Mikhail Ignatiev (RUS)
216. Nikolai Trussov (RUS)
217. Pavel Brutt (RUS)
218. Serguei Klimov (RUS)
219. Alexander Serov (RUS)
Sportdirecteur: Orlando Maini

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234