Zaterdag 07/12/2019

Definitieve deelnemerslijst 112e Parijs-Roubaix

Beeld ANP

De definitieve deelnemerslijst van de 112e Parijs-Roubaix (Fra/WorldTour), die zondag 13 april plaatsvindt:

Trek Factory Team
1. Fabian Cancellara (Zwi); 3. Markel Irizar (Spa); 4. Yaroslav Popovych (Oek); 5. Gregory Rast (Zwi); 6. Hayden Roulston (NZe); 7. Jesse Sergent (NZe); 8. Jasper Stuyven; 10. Boy van Poppel (Ned)

Belkin Pro Cycling
11. Sep Vanmarcke; 12. Lars Boom (Ned); 13. Tom Leezer (Ned); 14. Bram Tankink (Ned); 15. Maarten Tjallingii (Ned); 16. Jos van Emden (Ned); 17. Robert Wagner (Dui); 18. Maarten Wynants

Omega Pharma-Quick.Step
21. Tom Boonen; 22. Iljo Keisse; 23. Nikolas Maes; 24. Zdenek Stybar (Tsj); 25. Niki Terpstra (Ned); 26. Matteo Trentin (Ita); 27. Guillaume Van Keirsbulck; 28. Stijn Vandenbergh

BMC Racing Team
31. Greg Van Avermaet; 32. Marcus Burghardt (Dui); 33. Silvan Dillier (Zwi); 34. Thor Hushovd (Nor); 35. Taylor Phinney (VSt); 36. Manuel Quinziato (Ita); 37. Michael Schär (Zwi); 38. Danilo Wyss (Zwi)

Orica-GreenEdge
41. Matthew Hayman (Aus); 42. Sam Bewley (NZe); 43. Mitchell Docker (Aus); 44. Luke Durbridge (Aus); 45. Michael Hepburn (Aus); 46. Jens Keukeleire; 47. Aidis Kruopis (Lit); 48. Jens Mouris (Ned)

Team Sky
51. Bradley Wiggins (GBr); 52. Edvald Boasson Hagen (Nor); 53. Bernhard Eisel (Oos); 54. Christian Knees (Dui); 55. Salvatore Puccio (Ita); 56. Gabriel Rasch (Nor); 57. Luke Rowe (GBr); 58. Geraint Thomas (GBr)

Team Katusha
61. Alexander Kristoff (Nor); 62. Vladimir Gusev (Rus); 63. Vladimir Isaychev (Rus); 64. Aliaksandsr Kuschynski (WRu); 65. Viatcheslav Kuznetsov (Rus); 66. Luca Paolini (Ita); 67. Rudiger Selig (Dui); 68. Gatis Smukulis (Let)

AG2R-La Mondiale
71. Sebastien Turgot (Fra); 72. Gediminas Bagdonas (Lit); 73. Steve Chainel (Fra); 74. Damien Gaudin (Fra); 75. Hugo Houle (Can); 76. Yauheni Hutarovich (WRu); 77. Sebastien Minard (Fra); 78. Lloyd Mondory (Fra)

Garmin-Sharp
81. Johan Vansummeren; 82. Jack Bauer (NZe); 83. Tyler Farrar (VSt); 84. Lasse Norman Hansen (Den); 85. Raymond Kreder (Ned); 86. Sebastian Langeveld (Ned); 87. David Millar (GBr); 88. Dylan van Baarle (Ned)

FDJ.fr
91. Matthieu Ladagnous (Fra); 92. William Bonnet (Fra); 93. David Boucher; 94. Mickael Delage (Fra); 95. Arnaud Demare (Fra); 96. Murilo Fischer (Bra); 97. Johan Le Bon (Fra); 98. Yoann Offredo (Fra)

Cannondale
101. Peter Sagan (Svk); 102. Maciej Bodnar (Pol); 103. Edward King (VSt); 104. Kristjan Koren (Sln); 105. Matthias Krizek (Oos); 106. Paolo Longo Borghini (Ita); 107. Alan Marangoni (Ita); 108. Fabio Sabatini (Ita)

Lampre-Merida
111. Filippo Pozzato (Ita); 112. Nicola Bonifazio (Ita); 113. Davide Cimolai (Ita); 114. Elia Favelli (Ita); 115. Roberto Ferrari (Ita); 116. Sacha Modolo (Ita); 117. Andrea Palini (Ita); 118. Luca Wackermann (Ita)

Team Giant-Shimano
121. John Degenkolb (Dui); 122. Niklas Arndt (Dui); 123. Bert De Backer; 124. Koen de Kort (Ned); 125. Reinardt Jense Van Rensburg (ZAF); 126. Ramon Sinkeldam (Ned); 127. Tom Stamsnijder (Ned); 130. Roy Curvers (Ned)

Lotto-Belisol
131. Lars Bak (Den); 132. Kris Boeckmans; 133. Vegard Breen (Nor); 134. Stig Broeckx; 135. Kenny Dehaes; 136. Jens Debusschere; 137. Marcel Sieberg (Dui); 138. Boris Vallée;

Team Europcar
141. Vincent Jerome (Fra); 142. Jerome Cousin (Fra); 143. Antoine Duchesne (Can); 144. Jimmy Engoulvent (Fra); 145. Yohann Gene (Fra); 146. Yannick Martinez (Fra); 147. Alexandre Pichot (Fra); 148. Björn Thurau (Dui)

IAM Cycling
151. Roger Kluge (Dui); 152. Marcel Aregger (Zwi); 153. Heinrich Haussler (Aus); 154. Sebastien Hinault (Fra); 155. Dominic Klemme (Dui); 156. Matteo Pelucchi (Ita); 157. Jerome Pineau (Fra); 158. Aleksejs Saramotins (Let)

Movistar Team
161. Alex Dowsett (GBr); 162. Imanol Erviti (Spa); 163. Jose Ivan Gutierrez (Spa); 164. Jesus Herrada (Spa); 165. Juan Jose Lobato (Spa); 166. Dayer Quintana (Col); 167. Jasha Sütterlin (Dui); 168. Francisco Ventoso (Spa)

Astana
171. Borut Bozic (Sln); 172. Danail Fuminykh (Kaz); 173. Dmitriy Gruzdev (kaz); 174. Ewan Huffman (VSt); 175. Valentin Iglinskiy (Kaz); 176. Aman Kamychev (kaz); 178. Ruslav Tleubayev (Kaz)

Tinkoff-Saxo Bank
181. Manuele Boaro (Ita); 182. Jesper Hansen (Den); 183. Christopher Juul Jensen (Den); 184. Michael Kolar (Svk); 185. Marko Kump (Sln); 186. Michael Morkov (Den); 187. Nicki Sörensen (Den); 188. Nikolay Trusov (Rus)

Bretagne-Séché Environnement
191. Erwann Corbel (Fra); 192. Brice Feillu (Fra); 193. Benoit Jarrier (Fra); 194. Clement Koretzky (Fra); 195. Christophe Laborie (Fra); 196. Vegard Stake Laengen (Nor); 197. Benjamin Lemontagnier (Fra); 198. Pierre-Luc Perichon (Fra)

Wanty-Groupe Gobert
201. Björn Leukemans; 202. Tim De Troyer; 203. Laurens De Vreese; 204. Jean-Pierre Drucker (Lux); 205. Wesley Kreder (Ned); 206. Mirko Selvaggi (Ita); 207. James Vanlandschoot; 208. Frederik Veuchelen

Cofidis
211. Julien Fouchard (Fra); 212. Egoitz Garcia (Spa); 213. Gert Joeaar (Est); 214. Christophe Laporte (Fra); 215. Cyril Lemoine (Fra); 216. Adrien Petit (Fra); 217. Florian Senechal (Fra); 218. Louis Verhelst

Topsport Vlaanderen-Baloise
221. Jelle Wallays; 222. Tim Declercq; 223. Yves Lampaert; 224. Jarl Salomein; 225. Stijn Steels; 226. Edward Theuns; 227. Kenneth Vanbilsen; 228. Preben Van Hecke

Team Netapp-Endura
231. Jan Barta (Tsj); 232. Sam Bennett (Ier); 233. Zakkari Dempster (Aus); 234. Blaz Jarc (Sln); 235. Ralf Matzka (Dui); 236. Jonathan McEvoy (GBr); 237. Andreas Schillinger (Dui); 238. Michael Schwarzmann (Dui)

Unitedhealthcare
241. Martijn Maaskant (Ned); 242. Alessandro Bazzana (ita); 243. Robert Förster (Dui); 244. Davide Frattini (Ita); 245. Christopher Jones (VSt); 246. John Murphy (VSt); 247. Daniel Summerhill (VSt); 248. Bradley White (VSt)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234