Donderdag 03/12/2020

Deelnemers

Gerolsteiner

Davide Rebellin (Ita); Andrea Moletta (Ita); Sven Montgomery (Zwi); Ronny Scholz (Dui); Marcel Strauss (Zwi); Fabian Wegmann (Dui); Beat Zberg (Zwi); Marcus Zberg (Zwi).

AG2R-Prévoyance

Mikel Astarloza (Spa); Sylvain Calzati (Fra); Inigo Chaurreau (Spa); Philip Deignan (Ier); Cyril Dessel (Fra); Simon Gerrans (Aus); Christophe Riblon (Fra); Ludovic Turpin (Fra).

Bouygues Telecom

Walter Beneteau (Fra); Laurent Brochard (Fra); Anthony Charteau (Fra); Pierrick Fedrigo (Fra); Maryan Hary (Fra); Laurent Lefevre (Fra); Didier Rous (Fra); Mathieu Sprick (Fra).

Chocolade Jacques-T Interim

Benny De Schrooder; Pieter Ghyllebert; Pieter Mertens; Jef Peeters; Tom Stubbe; Frederik Veuchelen; Frederik Willems; Maarten Wijnants.

Cofidis

Leonardo Bertagnolli (Ita); Sylvain Chavanel (Fra); Peter Farazijn; Bingen Fernandez (Spa); Dmitriy Fofonov (Kaz); Thierry Marichal; David Moncoutié (Fra); Cédric Vasseur (Fra).

Crédit Agricole

Pietro Caucchioli (Ita); Patrice Halgand (Fra); Andrey Kashetsjkin (Kaz); Christophe Le Mevel (Fra); Eric Leblacher (Fra); Christophe Moreau (Fra); Benoit Poilvet (Fra); Nicolas Vogondy (Fra).

Davitamon-Lotto

Serge Baguet; Christophe Brandt; Cadel Evans (Aus); Björn Leukemans; Axel Merckx; Johan Vansummeren; Preben Van Hecke; Wim Vanhuffel.

Discovery Channel

Stijn Devolder; Ryder Hesjedal (Can); Benoit Joachim (Lux); Benjamin Noval (Spa); Pavel Padrnos (Tsj); Yaroslav Popovitsj (Oek); Paolo Savoldelli (Ita); Jurgen Van den Broeck.

Domina Vacanze

Mirko Celestino (Ita); Michele Gobbi (Ita); Andriy Grivko (Oek); Maxim Iglinskiy (Kaz); Ruslan Ivanov (Mol); Luca Solari (Ita); Paolo Valoti (Ita); Alessandro Vanotti (Ita).

Euskaltel-Euskadi

Iker Camano (Spa); Unai Etxebarria (Ven); Kolod Fernandez (Spa); Inaki Isasi (Spa); Inigo Landaluze (Spa); Samuel Sanchez (Spa); Markel Irizar (Spa).

Fassa Bortolo

Massimo Codol (Ita); Dario Frigo (Ita); Massimo Giunti (Ita); Volodymyr Goestov (Oek); Kim Kirchen (Lux); Vincenzo Nibali (Ita); Kanstantsin Siutsou (WRu); Roberto Petito (Ita).

Française des Jeux

Freddy Bichot (Fra); Christophe Detilloux; Christophe Di Gregorio (Fra); Frédéric Finot (Fra); Philippe Gilbert; Thomas Lövqvist (Zwe); Mickael Delage (Fra); Arnaud Gerard (Fra).

Illes Balears

Jose Vicente Garcia Acosta (Spa); Jose Ivan Gutierrez (Spa); Jose Cayetano Julia (Spa); Francisco Mancebo (Spa); Aitor Osa (Spa); Vicente Reynes (Spa); Alejandro Valverde (Spa); Xabier Zandio (Spa).

Lampre-Caffita

Damiano Cunego (Ita); Gerrit Glomser (Oos); Evgeni Petrov (Rus); Daniele Righi (Ita); Alessandro Spezialetti (Ita); Gorazd Stangelj (Slo); Sylvester Szmyd (Pol); Francisco Vila (Spa).

Landbouwkrediet- Colnago

Bert De Waele; Sergey Lagutin (Oez); Maxime Monfort; Nico Sijmens; Geert Verheyen; Johan Verstrepen; Thierry De Groote; Jean-Paul Simon.

Liberty Seguros

Carlos Barredo (Spa); David Etxebarria (Spa); Jörg Jaksche (Dui); Daniel Navarro (Spa); Sergio Paulinho (Por); Luis Sanchez (Spa); Marcos Serrano (Spa); Angel Vicioso (Spa).

Liquigas-Bianchi

Patrick Calcagni (Zwi); Kjell Carlström (Fin); Daniele Colli (Ita); Danilo Di Luca (Ita); Oscar Mason (Ita); Devis Miorin (Ita); Matej Mugerli (Slo); Franco Pellizotti (Ita).

MrBookmaker

Camille Bouquet (Fra); Angel Castresana (Spa); Johan Coenen; Julien Laidoun (Fra); Laurent Paumier (Fra); Matthé Pronk (Ned); Kurt Van de Wouwer; Erwin Thijs.

Phonak

Santiago Botero (Col); Ignacio Gutierrez (Spa); Miguel Angel Martin Perdiguero (Spa); Martin Elmiger (Zwi); Oscar Pereiro (Spa); Kohan Tschopp (Zwi); Tadel Valjavec (Slo); Steve Zampieri (Zwi).

QuickStep-Innergetic

Paolo Bettini (Ita); Davide Bramati (Ita); Addy Engels (Ned); Patrik Sinkewitz (Dui); Bram Tankink (Ned); Rik Verbrugghe; Filippo Pozzato (Ita).

RAGT Sémences

Eric Berthou (Fra); Renaud Dion (Fra); Nicolas Dulac (Fra); Hubert Dupont (Fra); Xavier Hérinne; Ludovic Martin (Fra); Sébastien Minard (Fra); Christophe Rinero (Fra).

Rabobank

Michael Boogerd (Ned); Erik Dekker (Ned); Maarten den Bakker (Ned); Oscar Freire (Spa); Karsten Kroon (Ned); Gerben Löwik (Ned); Joost Posthuma (Ned); Pieter Weening (Ned).

Saunier Duval-Prodir

Nicolas Fritsch (Fra); Juan Manuel Garate (Spa); Jose Angel Gomez (Spa); Fabian Jeker (Zwi); Manuele Mori (Ita); Marco Pinotti (Ita); Joaquin Rodriguez (Spa); Constantino Zaballa (Spa).

T-Mobile Team

Giuseppe Guerini (Ita); Matthias Kessler (Dui); Andreas Klöden (Dui); Oscar Sevilla (Spa); Alexandre Vinokoerov (Kaz); Steffen Wesemann (Dui); Christian Werner (Dui); Bram Schmitz (Ned).

Team CSC

Kurt-Asle Arvesen (Nor); Ivan Basso (Ita); Vladimir Goesev (Oek); Andrea Peron (Ita); Franck Schleck (Lux); Nicki Sörensen (Den); Jens Voigt (Dui); Peter Lüttenberger (Oos).

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234