Dinsdag 20/10/2020

Deelnemerslijst

Astana (Kaz/sportdirecteur: Giuseppe Martinelli) 1. Alberto Contador (Spa), 2. David de la Fuente (Spa), 3. Andrey Grivko (Oek), 4. Jesus Hernandez (Spa), 5. Maxim Iglinsky (Kaz), 6. Daniel Navarro (Spa), 7. Benjamin Noval (Spa), 8. Paolo Tiralongo (Ita), 9. Alexandre Vinokourov (Kaz)

Saxo Bank (Den/sportdirecteur: Torsten Schmidt) 11. Andy Schleck (Lux), 12. Matti Breschel (Den), 13. Fabian Cancellara (Zwi), 14. Jakob Fuglsang (Den), 15. Stuart O'Grady (Aus), 16. Frank Schleck (Lux), 17. Chris Sörensen (Den), 18. Nicki Sörensen (Den), 19. Jens Voigt (Dui)

RadioShack (VSt/sportdirecteur: Johan Bruyneel) 21. Lance Armstrong (VSt), 22. Janez Brajkovic (Sln), 23. Chris Horner (VSt), 24. Andreas Klöden (Dui), 25. Levi Leipheimer (VSt), 26. Dmitry Muravyev (Kaz), 27. Sergio Paulinho (Por), 28. Yaroslav Popovych (Oek), 29. Gregory Rast (Zwi)

Sky (Sky/sportdirecteur: Sean Yates) 31. Bradley Wiggins (GBr), 32. Michael Barry (Can), 33. Steve Cummings (GBr), 34. Juan Antonio Flecha (Spa), 35. Simon Gerrans (Aus), 36. Edvald Boasson Hagen (Noo), 37. Thomas Lövkvist (Zwe), 38. Serge Pauwels (Bel), 39. Geraint Thomas (GBr)

Liquigas (Ita/sportdirecteur: Stefano Zanatta) 41. Ivan Basso (Ita), 42. Francesco Bellotti (Ita), 43. Kristjan Koren (Sln), 44. Roman Kreuziger (Tsj), 45. Aliaksandr Kuchynski (WRu), 46. Daniel Oss (Ita), 47. Manuel Quinziato (Ita), 48. Sylwester Szmyd (Pol), 49. Brian Vandborg (Den)

Garmin-Transitions (VSt/sportdirecteur: Matt White) 51. Christian Vande Velde (VSt), 52. Julian Dean (NZe), 53. Tyler Farrar (VSt), 54. Ryder Hesjedal (Can), 55. Robbie Hunter (ZAf), 56. Martijn Maaskant (Ned), 57. David Millar (GBr), 58. Johan Van Summeren (Bel), 59. David Zabriskie (VSt)

FDJ (Fra/sportdirecteur: Thierry Bricaud) 61. Christophe Le Mével (Fra), 62. Sandy Casar (Fra), 63. Rémy Di Grégorio (Fra), 64. Anthony Geslin (Fra), 65. Matthieu Ladagnous (Fra), 66. Anthony Roux (Fra), 67. Jérémy Roy (Fra), 68. Wesley Sulzberger (Aus), 69. Benoît Vaugrenard (Fra)

Katyusha (Rus/sportdirecteur: Serge Parsani) 71. Vladimir Karpets (Rus), 72. Pavel Brutt (Rus), 73. Serguei Ivanov (Rus), 74. Alexandr Kolobnev (Rus), 75. Robbie McEwen (Aus), 76. Alexandr Pliuschin (Mol), 77. Joaquin Rodriguez (Spa), 78. Stijn Vandenbergh (Bel), 79. Eduard Vorganov (Rus)

AG2R La Mondiale (Fra/sportdirecteur: Vincent Lavenu) 81. Nicolas Roche (Ier), 82. Maxime Bouet (Fra), 83. Dimitri Champion (Fra), 84. Martin Elmiger (Zwi), 85. John Gadret (Fra), 86. David Le Lay (Fra), 87. Lloyd Mondory (Fra), 88. Rinaldo Nocentini (Ita), 89. Christophe Riblon (Fra)

Cervélo (Fra/sportdirecteur: Jean-Paul Van Poppel) 91. Carlos Sastre (Spa), 92. Xavier Florencio (Spa), 93. Volodymir Gustov (Oek), 94. Jeremy Hunt (GBr), 95. Thor Hushovd (Noo), 96. Andreas Klier (Dui), 97. Ignatas Konovalovas (Lit), 98. Brett Lancaster (Aus), 99. Daniel Lloyd (GBr)

Omega Pharma (Bel/sportdirecteur: Herman Frison) 101. Jurgen Van den Broeck (Bel), 102. Mario Aerts (Bel), 103. Francis De Greef (Bel), 104. Mickaël Delage (Fra), 105. Sebastian Lang (Dui), 106. Matthew Lloyd (Aus), 107. Daniel Moreno (Spa), 108. Jurgen Roelandts (Bel), 109. Charles Wegelius (GBr)

HTC-Columbia (VSt/sportdirecteur: Brian Holm) 111. Mark Cavendish (GBr), 112. Bernhard Eisel (Oos), 113. Bert Grabsch (Dui), 114. Adam Hansen (Aus), 115. Tony Martin (Dui), 116. Maxime Monfort (Bel), 117. Mark Renshaw (Aus), 118. Michael Rogers (Aus), 119. Kanstantsin Sivtsov (WRu)

BMC (GBr/sportdirecteur: John Lelangue) 121. Cadel Evans (Aus), 122. Alessandro Ballan (Ita), 123. Brent Bookwalter (VSt), 124. Marcus Burghardt (Dui), 125. Mathias Frank (Zwi), 126. George Hincapie (VSt), 127. Karsten Kroon (Ned), 128. Steve Morabito (Zwi), 129. Mauro Santambrogio (Ita)

Quick.Step (Bel/sportdirecteur: Wilfried Peeters) 131. Sylvain Chavanel (Fra), 132. Carlos Barredo (Spa), 133. Kevin De Weert (Bel), 134. Dries Devenyns (Bel), 135. Jérème Pineau (Fra), 136. Francesco Reda (Ita), 137. Kevin Seeldrayers (Bel), 138. Jurgen Van de Walle (Bel), 139. Maarten Wynants (Bel)

Milram (Dui/sportdirecteur: Ralf Grabsch) 141. Linus Gerdemann (Dui), 142. Gerald Ciolek (Dui), 143. Johannes Fröhlinger (Dui), 144. Roger Kluge (Dui), 145. Christian Knees (Dui), 146. Luke Roberts (Aus), 147. Thomas Rohregger (Oos), 148. Niki Terpstra (Ned), 149. Fabian Wegmann (Dui)

Bbox (Fra/sportdirecteur: Didier Rous) 151. Thomas Voeckler (Fra), 152. Yukiya Arashiro (Jap), 153. Anthony Charteau (Fra), 154. Pierrick Fédrigo (Fra), 155. Cyril Gautier (Fra), 156. Pierre Rolland (Fra), 157. Matthieu Sprick (Fra), 158. Sébastien Turgot (Fra), 159. Nicolas Vogondy (Fra)

Caisse d'Epargne (Spa/sportdirecteur: Yvon Ledanois) 161. Luis Leon Sanchez (Spa), 162. Rui Costa (Por), 163. Imanol Erviti (Spa), 164. Ivan Gutierrez (Spa), 165. Vasil Kiryienka (WRu), 166. Christophe Moreau (Fra), 167. Mathieu Perget (Fra), 168. Ruben Plaza (Spa), 169. Jose Joaquin Rojas (Spa)

Cofidis (Fra/sportdirecteur: Francis van Londersele) 171. Rein Taaramae (Est), 172. Stéphane Augé (Fra), 173. Samuel Dumoulin (Fra), 174. Julien El Fares (Fra), 175. Christophe Kern (Fra), 176. Sébastien Minard (Fra), 177. Amaël Moinard (Fra), 178. Damien Monier (Fra), 179. Rémi Pauriol (Fra)

Euskaltel (Spa/sportdirecteur: Igor Gonzalez de Galdeano) 181. Samuel Sanchez (Spa), 182. Inaki Isasi (Spa), 183. Egoi Martinez (Spa), 184. Juan Jose Oroz (Spa), 185. Alan Pérez (Spa), 186. Ruben Pérez (Spa), 187. Amets Txurruka (Spa), 188. Ivan Velasco (Spa), 189. Gorka Verdugo (Spa)

Rabobank (Ned/sportdirecteur: Adri van Houwelingen) 191. Denis Menchov (Rus), 192. Lars Boom (Ned), 193. Oscar Freire (Spa), 194. Juan Manuel Garate (Spa), 195. Robert Gesink (Ned), 196. Koos Moerenhout (Ned), 197. Grischa Niermann (Dui), 198. Bram Tankink (Ned), 199. Maarten Tjallingii (Ned)

Lampre (Ita/sportdirecteur: Maurizio Piovani) 201. Damiano Cunego (Ita), 202. Grega Bole (Sln), 203. Mauro Da Dalto (Ita), 204. Francesco Gavazzi (Ita), 205. Danilo Hondo (Dui), 206. Mirco Lorenzetto (Ita), 207. Adriano Malori (Ita), 208. Alessandro Petacchi (Ita), 209. Simon Spilak (Sln)

Footon (Spa/sportdirecteur: Matxin Fernandez) 211. Eros Capecchi (Ita), 212. Jose Alberto Benitez (Spa), 213. Manuel Cardoso (Por), 214. Arkaitz Duran (Spa), 215. Markus Eibegger (Oos), 216. Fabio Felline (Ita), 217. Iban Mayoz (Spa), 218. Aitor Pérez (Spa), 219. Rafael Valls (Spa)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234