Dinsdag 01/12/2020

Deelnemerslijst Tour de France

Beeld UNKNOWN

De deelnemerslijst van de 95e Tour de France, die morgen in Brest van start gaat:

Silence-Lotto:
1. Cadel Evans (Aus); 2. Mario Aerts; 3. Christophe Brandt; 4. Dario Cioni (Ita); 5. Leif Hoste; 6. Robbie McEwen (Aus); 7. Yaroslav Popovych (Oek); 8. Johan Vansummeren; 9. Wim Vansevenant.

Team CSC:
11. Carlos Sastre (Spa); 12. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 13. Fabian Cancellara (Zwi); 14. Volodymir Gustov (Oek); 15. Stuart O'Grady (Aus); 16. Andy Schleck (Lux); 17. Frank Schleck (Lux); 18. Nicki Sorensen (Den); 19. Jens Voigt (Dui).

Euskaltel-Euskadi:
21. Haimar Zubeldia (Spa); 22. Mikel Astarloza (Spa); 23. Inaki Isasi (Spa); 24. Egoi Martinez (Spa); 25. Juan Jose Oroz (Spa); 26. Ruben Perez (Spa); 27. Samuel Sanchez (Spa); 28. Amets Txurruka (Spa); 29. Gorka Verdugo (Spa).

Caisse d'Epargne:
31. Alejandro Valverde (Spa); 32. David Arroyo (Spa); 33. Arnaud Coyot (Fra); 34. Vicente Garcia Acosta (Spa); 35. Jose Ivan Gutierrez (Spa); 36. David Lopez Garcia (Spa); 37. Oscar Pereiro Sio (Spa); 38. Nicolas Portal (Fra); 39. Luis-Leon Sanchez (Spa).

Team Columbia:
41. Kim Kirchen (Lux); 42. Marcus Burghardt (Dui); 43. Mark Cavendish (GBr); 44. Gerald Ciolek (Dui); 45. Bernhard Eisel (Oos); 46. Adam Hansen (Oos); 47. George Hincapie (VSt); 48. Thomas Lovkvist (Zwe); 49. Kanstantsin Siutsou (WRu).

Barloworld:
51. Juan Soler Hernandez (Col); 52. John-Lee Augustyn (ZAf); 53. Felix Cardenas (Col); 54. Gianpaolo Cheula (Ita); 55. Baden Cooke (Aus); 56. Moises Duenas Nevado (Spa); 57. Christopher Froome (GBr); 58. Robert Hunter (ZAf); 59. Paolo Longo Borghini (Ita).

Liquigas:
61. Filippo Pozzato (Ita); 62. Manuel Beltran (Spa); 63. Francesco Chicchi (Ita); 64. Murilo Fischer (Bra); 65. Roman Kreuziger (Tsj); 66. Aleksandr Kuschynski (Wru); 67. Vincenzo Nibali (Ita); 68. Manuel Quinziato (Ita); 69. Frederik Willems.

Lampre:
71. Damiano Cunego (Ita); 72. Alessandro Ballan (Ita); 73. Matteo Bono (Ita); 74. Marzio Bruseghin (Ita); 75. Marco Marzano (Ita); 76. Massimiliano Mori (Ita); 77. Daniele Righi (Ita); 78. Sylvester Szmyd (Pol); 79. Paolo Tiralongo (Ita).

Credit Agricole:
81. Thor Hushovd (Noo); 82. William Bonnet (Fra); 83. Alexandre Botcharov (Rus); 84. Jimmy Engoulvent (Fra); 85. Dmitriy Fofonov (Kaz); 86. Simon Gerrans (Aus); 87. Christophe Le Mevel (Fra); 88. Remi Pauriol (Fra); 89. Mark Renshaw (Aus).

Quick Step:
91. Stijn Devolder; 92. Carlos Barredo (Spa); 93. Matteo Carrara (Ita); 94. Steven de Jongh (Ned); 95. Mauro Facci (Ita); 96. Sebastien Rosseler; 97. Gert Steegmans; 98. Matteo Tosatto (Ita); 99. Jurgen Van De Walle.

Ag2r-La Mondiale:
101. Cyril Dessel (Fra); 102. Jose Luis Arrieta (Spa); 103. Hubert Dupont (Fra); 104. Vladimir Efimkin (Rus); 105. Martin Elmiger (Zwi); 106. John Gadret (Fra); 107. Stephane Goubert (Fra); 108. Christophe Riblon (Fra); 109. Tadej Valjavec (Slo).

Gerolsteiner:
111. Stefan Schumacher (Dui); 112. Robert Forster (Dui); 113. Markus Fothen (Dui); 114. Heinrich Haussler (Dui); 115. Berhard Kohl (Oos); 116. Sven Krauss (Dui); 117. Sebastien Lang (Dui); 118. Ronny Scholz (Dui); 119. Fabian Wegmann (Dui).

Agritubel:
121. Christophe Moreau (Fra); 122. Freddy Bichot (Fra); 123. Jimmy Casper (Fra); 124. Romain Feillu (Fra); 125. Eduardo Gonzalo Ramirez (Spa); 126. Nicolas Jalabert (Fra); 127. David Lelay (Fra); 128. Geoffroy Lequatre (Fra); 129. Nicolas Vogondy (Fra).

Rabobank:
131. Denis Menchov (Rus); 132. Juan Antonio Flecha (Spa); 133. Oscar Freire (Spa); 134. Sebastian Langeveld (Ned); 135. Koos Moerenhout (Ned); 136. Joost Posthuma (Ned); 137. Bram Tankink (Ned); 138. Laurens ten Dam (Ned); 139. Pieter Weening (Ned).

Bouygues Telecom:
141. Pierrick Fedrigo (Fra); 142. Stef Clement (Fra); 143. Xavier Florencio (Spa); 144. Laurent Lefevre (Fra); 145. Jerome Pineau (Fra); 146. Matthieu Sprick (Fra); 147. Yury Trofimov (Rus); 148. Johann Tschopp (Zwi); 149. Thomas Voeckler (Fra).

Team Milram:
151. Erik Zabel (Dui); 152. Ralf Grabsch (Dui); 153. Christian Knees (Dui); 154. Brett Daniel Lancaster (Aus); 155. Martin Muller (Dui); 156. Bjorn Schroder (Dui); 157. Niki Terpstra (Ned); 158. Peter Velits (Slo); 159. Marco Velo (Ita).

Francaise des Jeux:
161. Sandy Casar (Fra); 162. Sebastien Chavanel (Fra); 163. Remy Di Gregorio (Fra); 164. Arnaud Gerard (Fra); 165. Philippe Gilbert; 166. Lilian Jegou (Fra); 167. Yoann Le Boulanger (Fra); 168. Jeremy Roy (Fra); 169. Benoit Vaugrenard (Fra).

Saunier Duval:
171. Riccardo Ricco (Ita); 172. Rubens Bertogliati (Zwi); 173. Juan Jose Cobo Acebo (Spa); 174. David De La Fuente (Spa); 175. Jesus Del Nero (Spa); 176. Angel Gomez Gomez (Spa); 177. Josep Juffre Pou (Spa); 178. Aurelien Passeron (Fra); 179. Leonardo Piepoli (Ita).

Cofidis:
181. Sylvain Chavanel (Fra); 182. Stephane Auge (Fra); 183. Florent Brard (Fra); 184. Herve Duclos-Lassalle (Fra); 185. Samuel Dumoulin (Fra); 186. Leonardo Duque (Col); 187. Amael Moinard (Fra); 188. David Moncoutie (Fra); 198. Maxime Monfort.

Garmin-Chipotle:
191. Christian Vandevelde (VSt); 192. Magnus Backstedt (Zwe); 193. Julian Dean (NZl); 194. William Frischkorn (VSt); 195. Ryder Hesjedal (Can); 196. Trent Lowe (Aus); 197. Martijn Maaskant (Ned); 198. David Millar (GBr); 199. Danny Pate (VSt).

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234