Zondag 20/06/2021

Deelnemerslijst Ronde van Spanje

Denis Menchov zal zichzelf dit jaar niet opvolgen als winnaar van de Vuelta. Beeld UNKNOWN
Denis Menchov zal zichzelf dit jaar niet opvolgen als winnaar van de Vuelta.Beeld UNKNOWN

De deelnemerslijst van de 63e Ronde van Spanje, die morgen in Granada van start gaat:

Team CSC-Saxo Bank
1. Carlos Sastre (Spa); 2. Alexandr Kolobnev (Rus); 3. Inigo Cuesta (Spa); 4. Jurgen Van Goolen 5. Juan José Haedo (Arg); 6. Karsten Kroon (Ned); 7. Matti Breschel (Den); 8. Michael Blaudzun (Den); 9. Volodymyr Gustov (Oek)

AG2R-La Mondiale
11. Rinaldo Nocentini (Ita); 12. José Luis Arrieta (Spa); 13. Renaud Dion (Fra); 14. Hubert Dupont (Fra); 15. John Gadret (Fra), 16. Julien Loubet (Fra); 17. Lloyd Mondory (Fra); 18. Stéphane Poulhies (Fra); 19. Alexandre Usov (WRu)

Andalucia-Cajasur
21. José Luis Carrasco (Spa); 22. José Antonio Carrasco (Spa); 23. José Antonio Lopez (Spa); 24. Francisco Perez (Spa); 25. Javier Moreno (Spa); 26. Manuel Ortega (Spa); 27. Juan Javier Estrada (Spa); 28. Jesus Redondo (Spa); 29. José Ruiz Sanchez (Spa)

Astana
31. Alberto Contador (Spa); 32. Andreas Klöden (Dui); 33. Levi Leipheimer (VSt); 34. Dmitriy Muravyev (Kaz); 35. Assan Bazayev (Kaz); 36. Benjamin Noval (Spa); 37. Sergio Paulinho (Por); 38. José Luis Rubiera (Spa); 39. Tomas Vaitkus (Lit)

Bouygues Telecom
41. Dimitri Champion (Fra); 42. Stef Clement (Ned); 43. Aurélien Clerc (Zwi); 44. Xavier Florencio (Spa); 45. Anthony Geslin (Fra); 46. Vincent Jérôme (Fra); 47. Arnaud Labbe (Fra); 48. Alexandre Pichot (Fra); 49. Olivier Bonnaire (Fra)

Caisse d'Epargne
51. Alejandro Valverde (Spa); 52. David Arroyo (Spa); 53. José Vicente Garcia Acosta (Spa); 54. Imanol Erviti (Spa); 55. Daniel Moreno (Spa); 56. Alberto Losada (Spa); 57. Luis Pasamontes (Spa); 58. Joaquin Rodriguez (Spa); 59. Xabier Zandio (Spa)

Cofidis
61. Sylvain Chavanel (Fra); 62. Kevin De Weert; 63. Leonardo Duque (Col); 64. Bingen Fernandez (Spa); 65. Maryan Hary (Fra); 66. David Moncoutié (Fra); 67. Sébastien Minard (Fra); 68. Nick Nuyens; 69. Staf Scheirlinckx

Crédit Agricole
71. Patrice Halgand (Fra); 72. Sébastien Hinault (Fra); 73. Jeremy Hunt (GBr); 74. Christophe Kern (Fra); 75. Cyril Lemoine (Fra); 76. Jean-Marc Marino (Fra); 77. Gabriel Rasch (Nor); 78. Nicolas Roche (Ier); 79. Yannick Talabardon (Fra)

Euskaltel-Euskadi
81. Igor Anton (Spa); 82. Mikel Astarloza (Spa); 83. Koldo Fernandez (Spa); 84. Inigo Landaluze (Spa); 85. Egoi Martinez (Spa); 86. Alan Perez (Spa); 87. Ruben Perez (Spa); 88. Amets Txurruka (Spa);89. Ivan Velasco (Spa)

Française des Jeux
91. Sandy Casar (Fra); 92. Mickael Delage (Fra); 93. Remy Di Gregorio (Fra); 94. Philippe Gilbert; 95. Sébastien Joly (Fra); 96. Mathieu Ladagnous (Fra); 97. Gianni Meersman; 98. Jelle Vanendert; 99. Françis Mourey (Fra)

Gerolsteiner
101. Davide Rebellin (Ita); 102. Mathias Frank (Dui); 103. Oscar Gatto (Ita); 104. Sebastian Lang (Dui); 105. Tom Stamsnijder (Ned); 106. Stephan Schreck (Dui); 107. Stefan Schumacher (Dui); 108. Heinrich Haussler (Dui); 109. Oliver Zaugg (Zwi)

Xacobeo-Galicia
111. Ezequiel Mosquera (Spa); 112. Carlos Castano (Spa); 113. Gustavo Veloso (Spa); 114. Gustavo Dominguez (Spa); 115. David Garcia (Spa); 116. David Herrero (Spa); 117. Serafin Martinez (Spa); 118. Iban Mayoz (Spa); 119. Eduard Vorganov (Rus)

Lampre
121. Damiano Cunego (Ita); 122. Alessandro Ballan (Ita); 123. Emanuele Bindi (Ita); 124. Marzio Bruseghin (Ita); 125. Marco Marzano (Ita); 126. Massimiliano Mori (Ita); 127. Danilo Napolitano (Ita); 128. Mauro Santambrogio (Ita); 129. Paolo Tiralongo (Ita)

Liquigas
131. Daniele Bennati (Ita); 132. Valerio Agnoli (Ita); 133. Claudio Corioni (Ita); 134. Enrico Franzoi (Ita); 135. Filippo Pozzato (Ita); 136. Manuel Quinziato (Ita); 137. Ivan Santaromita (Ita); 138. Gorazd Stangelj (Slo); 139. Alessandro Vanotti (Ita)

Quick.Step
141. Paolo Bettini (Ita); 142. Carlos Barredo (Spa); 143. Tom Boonen; 144. Juan Manuel Garate (Spa); 145. Wouter Weylandt; 146. Davide Vigano (Ita); 147. Andrea Tonti (Ita); 148. Matteo Tosatto (Ita); 149. Kevin Van Impe

Rabobank
151. Oscar Freire (Spa); 152. Mauricio Ardila (Col); 153. Marc de Maar (Ned); 154. Juan Antonio Flecha (Spa); 155. Robert Gesink (Ned); 156. Pedro Horrillo (Spa); 157. Dmitry Kozontchuk (Rus); 158. Grischa Niermann (Dui); 159. Theo Eltink (Ned)

Silence-Lotto
161. Yaroslav Popovych (Oek); 162. Dominique Cornu; 163. Bart Dockx; 164. Pieter Jacobs; 165. Olivier Kaisen; 166. Matthew Lloyd (Aus); 167. Roy Sentjens; 168. Maarten Tjallingii (Ned); 169. Greg Van Avermaet

Team Milram
171. Erik Zabel (Dui); 172. Volodymyr Dyudya (Oek); 173. Artur Gajek (Dui); 174. Andrey Grivko (Oek); 175. Matej Jurco (Slo); 176. Christian Kux (Dui); 177. Fabio Sabatini (Ita); 178. Sebastian Schwager (Dui); 179. Martin Velits (Svk)

Tinkoff Credit Systems
181. Mikhail Ignatiev (Rus); 182. Ivan Rovny (Rus); 183. Nikita Eskov (Rus); 184. Evgeny Petrov (Rus); 185; Vasili Kiryienka (WRu); 186. Pavel Brutt (Rus); 187. Walter Padraza (Col); 188. Ricardo Serrano (Spa); 189. Nikolai Trussov (Rus)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234