Zaterdag 22/02/2020

Deelnemerslijst Ronde van Frankrijk

Beeld EPA

De deelnemerslijst van de 98e editie van de Ronde van Frankrijk, die zaterdag op gang geschoten wordt:
Saxo Bank-Sungard
1. Alberto Contador (Spa); 2. Jesus Hernandez (Spa); 3. Daniel Navarro (Spa); 4. Benjamin Noval (Spa); 5. Richie Porte (Aus); 6. Chris Sörensen (Den); 7. Nicki Sörensen (Den); 8. Matteo Tosatto (Ita); 9. Brian Vandborg (Den)
Team Leopard-Trek
11. Andy Schleck (Lux); 12. Fabian Cancellara (Zwi); 13. Jakob Fuglsang (Den); 14. Linus Gerdemann (Dui); 15. Maxime Monfort; 16. Stuart O'Grady (Aus); 17. Joost Posthuma (Ned); 18. Fränk Schleck (Lux); 19. Jens Voigt (Dui)
Euskaltel-Euskadi
21. Samuel Sanchez (Spa); 22. Gorka Izagirre (Spa); 23. Egoi Martinez (Spa); 24. Alan Perez (Spa); 25. Ruben Perez (Spa); 26. Amets Txurruka (Spa); 27. Pablo Urtasun (Spa); 28. Ivan Velasco (Spa); 29. Gorka Verdugo (Spa)
Omega Pharma-Lotto
31. Jurgen Van den Broeck; 32. Philippe Gilbert; 33. André Greipel (Dui); 34. Sebastian Lang (Dui); 35. Jurgen Roelandts; 36. Marcel Sieberg (Dui); 37. Jurgen Van de Walle; 38. Jelle Vanendert; 39. Frederik Willems
Rabobank
41. Robert Gesink (Ned); 42. Carlos Barredo (Spa); 43. Lars Boom (Ned); 44. Juan Manuel Garate (Spa); 45. Bauke Mollema (Ned); 46. Grischa Niermann (Dui); 47. Luis Leon Sanchez (Spa); 48. Laurens ten Dam (Ned); 49. Maarten Tjallingii (Ned)
Team Garmin-Cervelo
51. Thor Hushovd (Nor); 52. Tom Danielson (VSt); 53. Julian Dean (NZl); 54. Tyler Farrar (VSt); 55. Ryder Hesjedal (Nor); 56. David Millar (GBr); 57. Ramunas Navardauskas (Lit); 58. Christian Vande Velde (VSt); 59. David Zabriskie (VSt)
Team Astana
61. Alexandre Vinokourov (Kaz); 62. Rémy Di Grégorio (Fra); 63. Dmitriy Fofonov (Kaz); 64. Andriy Grivko (Oek); 65. Maxim Iglinskiy (Kaz); 66. Roman Kreuziger (Tsj); 67. Paolo Tiralongo (Ita); 68. Tomas Vaitkus (Lit); 69. Andrey Zeits (Kaz)
Team RadioShack
71. Janez Brajkovic (Slo); 72. Christopher Horner (VSt); 73. Markel Irizar (Spa); 74. Andreas Klöden (Dui); 75. Levi Leipheimer (VSt); 76. Dmitry Muravyev (Kaz); 77. Sergio Paulinho (Por); 78. Yaroslav Popovych (Oek); 79. Haimar Zubeldia (Spa)
Movistar Team
81. David Arroyo (Spa); 82. Andrey Amador (Crc); 83. Rui Alberto Faria Da Costa (Por); 84. Imanol Erviti (Spa); 85. José Ivan Gutierrez (Spa); 86. Benat Intxausti (Spa); 87. Vasili Kiryienka (WRu); 88. José Joaquin Rojas (Spa); 89. Francisco Ventoso (Spa)
Liquigas-Cannondale
91. Ivan Basso (Ita); 92. Maciej Bodnar (Pol); 93. Kristjan Koren (Slo); 94. Poalo Longo Borghini (Ita); 95. Daniel Oss (Ita); 96. Maciej Paterski (Pol); 97. Fabio Sabatini (Ita); 98. Sylvester Szmyd (Pol); 99. Alessandro Vanotti (Ita)
AG2R-La Mondiale
101. Nicolas Roche (Ier); 102. Maxime Bouet (Fra); 103. Hubert Dupont (Fra); 104. John Gadret (Fra); 105. Sébastien Hinault (Fra); 106. Blel Kadri (Fra); 107. Sébastien Minard (Fra); 108. Jean-Christophe Peraud (Fra); 109. Christophe Riblon (Fra)
Team Sky
111. Bradley Wiggins (GBr); 112. Juan Antonio Flecha (Spa); 113. Simon Gerrans (Aus); 114. Edvald Boasson Hagen (Nor); 115. Christian Knees (Dui); 116. Ben Swift GBr); 117. Geraint Thomas (GBr); 118. Rigoberto Uran (Col); 119. Xabier Zandio (Spa)
Quick.Step
121. Sylvain Chavanel (Fra); 122. Tom Boonen; 123. Gerald Ciolek (Dui); 124. Kevin De Weert; 125. Dries Devenyns; 126. Addy Engels (Ned); 127. Jérôme Pineau (Fra); 128. Gert Steegmans; 129. Niki Terpstra (Ned)
FDJ
131. Sandy Casar (Fra); 132. William Bonnet (Fra); 133. Mickael Delage (Fra); 134. Arnold Jeannesson (Fra); 135. Gianni Meersman; 136. Rémi Pauriol (Fra); 137. Anthony Roux (Fra); 138. Jérémy Roy (Fra); 139. Arthur Vichot (Fra)
BMC Racing Team
141. Cadel Evans (Aus); 142. Brent Bookwalter (VSt); 143. Marcus Burghardt (Dui); 144. George Hincapie (VSt); 145. Amaël Moinard (Fra); 146. Steve Morabito (Zwi); 147. Manuel Quinziato (Ita); 148. Ivan Santaromita (Ita); 149. Michael Schär (Zwi)
Cofidis
151. Rein Taaramae (Est); 152. Mickael Buffaz (Fra); 153. Samuel Dumoulin (Fra); 154. Leonardo Duque (Col); 155. Julien El Fares (Fra); 156. Tony Gallopin (Fra); 157. David Moncoutié (Fra); 158. Tristan Valentin (Fra); 159. Romain Zingle
Lampre-ISD
161. Damiano Cunego (Ita); 162. Leonardo Bertagnolli (Ita); 163. Grega Bole (Slo); 164. Matteo Bono (Ita); 165. Danilo Hondo (Dui); 166. Denys Kostyuk (Oek); 167. David Loosli (Zwi); 168. Adriano Malori (Ita); 169. Alessandro Petacchi (Ita)
HTC-Highroad
171. Mark Cavendish (GBr); 172. Lars Bak (Den); 173. Bernhard Eisel (Oos); 174. Matthew Goss (Aus); 175. Tony Martin (Dui); 176. Danny Pate (VSt); 177. Mark Renshaw (Aus); 178. Tejay Van Garderen (VSt); 179. Peter Velits (Svk)
Team Europcar
181. Thomas Voeckler (Fra); 182. Anthony Charteau (Fra); 183. Cyril Gautier (Fra); 184. Yohann Gene (Fra); 185. Vincent Jérôme (Fra); 186. Christophe Kern (Fra); 187. Perrig Quemeneur (Fra); 188. Pierre Rolland (Fra); 189. Sébastien Turgot (Fra)
Katusha Team
191. Vladimir Karpets (Rus); 192. Pavel Brutt (Rus); 193. Denis Galimzyanov (Rus); 194. Vladimir Gusev (Rus); 195. Mikhail Ignatiev (Rus); 196. Vladimir Isaichev (Rus); 197. Alexandre Kolobnev (Rus); 198. Egor Silin (Rus); 199. Yuri Trofimov (Rus)
Vacansoleil-DCM
201. Romain Feillu (Fra); 202. Borut Bozic (Slo); 203. Thomas De Gendt; 204. Johnny Hoogerland (Ned); 205. Björn Leukemans; 206. Marco Marcato (Ita); 207. Wout Poels (Ned); 208. Rob Ruijgh (Ned); 209. Lieuwe Westra (Ned)
Saur-Sojasun
211. Jérôme Coppel (Fra); 212. Arnaud Coyot (Fra); 213. Anthony Delaplace (Fra); 214. Jimmy Engoulvent (Fra); 215. Jeremie Galland (Fra); 216. Jonathan Hivert (Fra); 217. Fabrice Jeandesboz (Fra); 218. Laurent Mangel (Fra); 219. Yannick Talabardon (Fra)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234