Woensdag 23/10/2019

Deelnemerslijst Omloop

Beeld BELGA

De deelnemerslijst voor de Omloop Het Nieuwsblad (cat. 1.BC) van zaterdag 26 februari:
Sky (GBr)
1. Juan Antonio Flecha (Spa); 2. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 3. Michael Barry (Can); 4. Edvald Boasson Hagen (Noo); 5. Matthew Hayman (Aus); 6. Russell Downing (GBr); 7. Jeremy Hunt (GBr); 8. Ian Stannard (GBr)

Garmin-Cervélo (VSt):

11. Thor Hushovd (Noo); 12. Roger Hammond (GBr); 13. Andreas Klier (Dui); 14. Martijn Maaskant (Ned); 15. David Millar (GBr); 16. Daniel Lloyd (GBr); 17. Johan Vansummeren; 18. Gabriel Rasch (Noo)

Vacansoleil (Ned):

21. Stijn Devolder; 22. Borut Bozic (Sln); 23. Thomas De Gendt; 24. Björn Leukemans; 25. Marco Marcato (Ita); 26. Jens Mouris (Ned); 27. Frederik Veuchelen; 28. Lieuwe Westra (Ned)

Quick.Step (Bel):
31. Tom Boonen; 32. Sylvain Chavanel (Fra); 33. Dries Devenyns; 34. Nikolas Maes; 35. Kevin De Weert; 36. Gert Steegmans; 37. Niki Terpstra (Ned); 38. Kevin Van Impe

Omega Pharma-Lotto (Bel):

41. Philippe Gilbert; 42. Adam Blythe (GBr); 43. Frederik Willems; 44. Sebastian Lang (Dui); 45. Vicente Reynes Mimo (Spa); 46. Jurgen Vandewalle; 47. Jurgen Roelandts; 48. Marcel Sieberg (Dui)

AG2R-La Mondiale (Fra):

51. Martin Elmiger (Zwi); 52. Kristof Goddaert; 53. Sébastien Hinault (Fra); 55. Yuriy Krivtsov (Fra); 56. Romain Lemarchand (Fra); 57. Sébastien Minard (Fra); 58. Lloyd Mondory (Fra)

BMC Racing Team (VSt):
61. Marcus Burghardt (Dui); 62. Karsten Kroon (Ned); 63. Jeff Louder (VSt); 64. Manuel Quinziato (Ita); 65. Michael Schär (Zwi); 66. Greg Van Avermaet; 67. Danilo Wyss (Zwi); 68. Simon Zahner (Zwi)

HTC-Highroad (VSt):
71. Lars Ytting Bak (Den); 72. John Degenkolb (Dui); 73. Bernhard Eisel (Oos); 74. Jan Ghyselinck; 75. Alex Rasmussen (Den); 76. Hayden Roulston (NZl); 77. Gatis Smukulis (Let); 78. Martin Velits (Sln)

Katusha (Rus):
81. Filippo Pozzato (Ita); 82. Leif Hoste; 83. Vladimir Isaichev (Rus); 84. Maxime Vantomme; 85. Luca Paolini (Ita); 86. Nikolay Trusov (Rus); 87. Serguei Ivanov (Rus); 88. Aliaksandr Kushynski (WRu)

Rabobank (Ned):

91. Lars Boom (Ned); 92. Laurens ten Dam (Ned); 93. Rick Flens (Ned); 94. Sebastian Langeveld (Ned); 95. Coen Vermeltfoort (Ned); 96. Maarten Tjallingii (Ned); 97. Jos van Emden (Ned); 98. Maarten Wynants

Leopard-Trek (Lux):
101. William Clarke (Aus); 102. Dominic Klemme (Dui); 103. Martin Mortensen (Den); 104. Joost Posthuma (Ned); 105. Tom Stamsnijder (Ned); 106. Davide Vigano (Ita); 107. Robert Wagner (Dui); 108. Wouter Weylandt

Landbouwkrediet (Bel):
111. Frédéric Amorison; 112. Koen Barbé; 113. Dirk Bellemakers (Ned); 114. Sébastien Delfosse; 115. Matti Helminen (Fin); 116. Bert Scheirlinckx; 117. Bobbie Traksel (Ned); 118. Geert Verheyen

Topsport Vlaanderen (Bel):

121. Johan Coenen; 122. Dominique Cornu; 123. Jelle Wallays; 124. Pieter Jacobs; 125. Stijn Neirynck; 126. Geert Steurs; 127. Preben Van Hecke; 128. Steven Van Vooren

Veranda's Willems-Accent (Bel):
131. Steven Caethoven; 132. Wim De Vocht; 133. Dieter Cappelle; 134. Arnoud van Groen (Ned); 135. Staf Scheirlinckx; 136. Bram Schmitz (Ned); 137. Stefan van Dijk (Ned); 138. James Vanlandschoot

Acqua & Sapone (Ita):
141. Carlos Alberto Betancuk Gomez (Col); 142. Paolo Ciavatta (Ita); 144. Francesco Di Paolo (Ita); 145. Alessandro Donati (Ita); 147. Simone Masciarelli (Ita); 148. Alessandro Proni (Ita)

Bretagne-Schuller (Ita):

151. Renaud Dion (Fra); 152. Stéphane Bonsergent (Fra); 153. Jean-Luc Delpech (Fra); 154. Matthieu Halleguen (Fra); 155. Johan Le Blon (Fra); 156. Gael Malacarne (Fra); 157. Laurent Pichon (Fra); 158.
Florian Vachon (Fra)

Cofidis (Fra):

161. Tony Gallopin (Fra); 162. Kevyn Ista; 163. Jens Keukeleire; 164. Arnaud Labbe (Fra); 165. Aleksejs Saramontis (Let); 166. Nico Sijmens; 167. Tristan Valentin (Fra); 168. Romain Zingle

FDJ (Fra):
171. Gianni Meersman; 172. Steve Chainel (Fra); 173. Mickael Delage (Fra); 174. Anthony Geslin (Fra); 175. Frédéric Guesdon (Fra); 176. Matthieu Ladagnous (Fra); 177. Yoann Offredo (Fra); 178. Dominique Rollin (Can)

Team NetApp (Dui):

181. Steven Cozza (VSt); 182. Michael Baer (Zwi); 183. Eric Baumann (Dui); 184. Cesare Benedetti (Ita); 185. Dimitri Claeys; 186. Andreas Schillinger (Dui); 187. Robert Retschke (Dui); 188. Timon Seubert (Dui)

Saur-Sojasun (Fra):

191. Jimmy Casper (Fra); 192. Arnaud Coyot (Fra); 193. Anthony Delaplace (Fra); 194. Jimmy Engoulvent (Fra); 195. Cyril Lemoine (Fra); 196. Rony Martias (Fra); 197. Romain Matheou (Fra); 198. Stéphane Poulhies (Fra)

Skil-Shimano (Ned):

201. Roy Curvers (Ned); 202. Bert De Backer; 203. Koen de Kort (Ned); 204. Mitchell Docker (Aus); 205. Marcel Kittel (Dui); 206. Martin Reimer (Dui); 207. Ronan van Zandbeek (Ned); 208. Tom Veelers (Ned)

Europcar (Fra):

211. Sébastien Chavanel (Fra); 212. Mathieu Claude (Fra); 213. Damien Gaudin (Fra); 214. Vincent Jérôme; 215. Alexandre Pichot; 216. Sébastien Turgot (Fra); 217. Thomas Veilleux (Fra); 218. Thomas Voeckler (Fra).

Beeld BELGA
Beeld BELGA
Beeld BELGA
Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234