Dinsdag 15/10/2019

Deelnemerslijst Omloop Het Volk

Domo - Farm Frites: 1. Johan Museeuw

2. Servais Knaven (Ned) 3 Wilfried Peeters

4. Fred Rodriguez (VS)

5. Max Van Heeswijk (Ned)

6. Romans Vainsteins (Let)

7. Marco Milesi (Ita)

8. Enrico Cassani (Ita)

Lotto - Adecco: 11. Hans De Clercq 12. Fabian De Waele 13. Niko Eeckhout 14. Thierry Marichal

15. Guenadi Mikhailov (Rus) 16. Andrei Tchmil 17. Hendrik Van Dijck 18. Paul Van Hyfte

Collstrop - Palmans: 21. Eric De Clercq 22. Hans De Meester 23. Christophe Detilloux

24. Roger Hammond (GB) 25. Geert Omloop 26. Marc Streel 27. Kristof Trouvé 28. Peter Wuyts

Vlaanderen - T. Interim: 31. Davy Daniels 32. Geoffrey Demeyere 33. Kris Gerits 34. Jurgen Guns 35. Bjorn Leukemans 36. Tom Stremersch 37. Jurgen Van Roosbroeck 38. Gert Vanderaerden

Flanders Prefetex: 41. Ronny Assez

42. Scott Guyton (N-Zl) 43. Kris Matthijs

44. Seth Pelusi (VS)

45. Dominik Raza (Dui) 46. Christophe Roofhooft

47. Bryce Shapley (N-Zl) 48. Georg Van Oudenhove

Landbouwkrediet - Colnago: 51. Michel Vanhaecke 52. Jurgen Vermeersch 53. Jurgen Vandewalle 54. Filip Meirhaeghe

55. Masahiko Mifune (Jap)

56. Gordon McCauley (N-Zl) 57. Bert Dewaele 58. Gunther Cuylits

Ville de Charleroi - Newsystems-Jartazi: 61. Gregory Barbier (Fra) 62. Marc Chanoine 63. Frank Corvers 64. Andy De Smet

65. Morten Hegreberg (Noo) 66. Bart Heirewegh 67. Jurgen Landrie 68. Sebastien Laroche (Fra)

Team Deutsche Telekom:

71. Rolf Aldag (Dui)

72. Ralf Grabsch (Dui)

73. Danilo Hondo (Dui)

74. Kai Hundertmarck (Dui)

75. Matthias Kessler (Dui)

76. Andreas Klier (Dui)

77. Jan Schaffrath (Dui)

78. Steffen Wesemann (Dui)

Team Coast:

81. Lars Michaelsen (Den)

82. Frank Hoj (Den)

83. Sascha Henrix (Dui)

84. Raphael Schweda (Dui)

85. Jason Philips (Aus)

86. Malte Urban (Dui)

88. Stefan Adamsson (Zwe)

Gerolsteiner:

91. René Haselbacher (Dui)

92. Olaf Pollack (Dui)

93. Michael Rich (Dui)

94. Saulias Ruskys (Lit)

95. Miquel Van Kessel (Ned)

96. Steffen Weigold (Dui)

97. Peter Wrolich (Dui)

98. Tobias Steinhauser (Dui)

Cofidis: 101. Peter Farazijn

102. Tom Flammang (Lux)

103. Philippe Gaumont (Fra) 104. Nico Mattan 105. Chris Peers 106. Jo Planckaert

107. Juris Silovs (Let)

108. Janek Tombak (Est)

La Française des Jeux:

111. Jimmy Casper (Fra) 112. Patrick D'Hont

113. Jacky Durand (Fra)

114. Frederic Geusdon (Fra)

115. Yvon Ledanois (Fra)

116. Christophe Mengin (Fra)

117. Jean-Patrick Nazon (Fra)

118. Franck Perque (Fra)

Ag2r:

121. Jaan Kirsipuu (Est)

122. Christophe Agnolutto (Fra)

123. Lauri Aus (Est)

124. Linas Balciunas (Lit)

125. Stephane Berges (Fra) 126. Ludovic Capelle 127. Sebastien Demarbaix

128. Innar Mandoja (Est)

Festina:

131. Stéphane Augé (Fra)

132. Florent Brard (Fra)

133. Pascal Chanteur (Fra)

134. Carlos Da Cruz (Spa)

135. Andy Flickinger (Fra)

136. Arnaud Pretot (Fra)

137. Nicolas Reynaud (Fra)

138. Sven Teutenberg (Dui)

Bonjour:

141. Sébastien Joly (Fra)

142. Frédéric Maingeunaud (Fra)

143. Damien Nazon (Fra)

144. Olivier Perrraudeau (Fra)

145. Franck Renier (Fra)

146. Anthony Charteau (Fra)

147. Didier Rous (Fra)

148. Fabrice Salanson (Fra)

Credit Agricole:

151. Magnus Backstedt (Zwe)

152. Sebastien Hinault (Fra)

153. Thor Hushovd (Noo)

154. Christopher Jenner (Fra)

155. Anthony Morin (Fra)

156. Jérome Neuville (Fra)

157. Stuart O'Grady (Aus)

158. Jens Voigt (Dui)

Mapei-Quick-Step:

161. Franco Ballerini (Ita)

162. Michele Bartoli (Ita)

163. Laszlo Bodrogi (Hon) 164. Bart Leysen

165. Daniele Nardello (Ita)

166. Luca Scinto (Ita) 167. Tom Steels

168. Stefano Zanini (Ita)

Lampre-Daikin:

171. Rubens Bertogliati (Ita) 172. Ludo Dierckxsens

173. Matteo Frutti (Ita)

174. Robert Hunter (Z-Af)

175. Maximilian Sciandri (GB)

176. Marco Serpellini (Ita)

177. Zbigniew Spruch (Pol) 178. Johan Verstrepen

Tacconi Sport - Vini Caldirola:

181. Massimo Apollonio (Ita)

182. Gianluca Bortolami (Ita)

183. Mauro Radaelli (Ita)

184. Paolo Bossoni (Ita)

185. Nicola Chesini (Ita)

186. Nicola Minali (Ita)

187. Zoran Klemencic (Slo)

188. Andrej Hauptman (Slo)

Team Colpack:

191. Yoshiyuki Abe (Jap)

192. Fabio Bulgarelli (Ita)

193. Matteo Carrara (Ita)

194. Michele Colleoni (Ita)

195. Alessandro Cortinovis (Ita)

196. Doris Lunghi (Ita)

197. Rafael Mateos (Spa)

198. Renzo Mazzoleni (Ita)

Fassa Bortolo:

201. Fabio Baldato (Ita)

202. Ivan Basso (Ita)

203. Leonardo Giordani (Ita)

204. Serguei Ivanov (Rus)

205. Kim Kirchen (Lux)

206. Nicola Loda (Ita)

207. Alessandro Petacchi (Ita)

208. Matteo Tosatto (Ita)

Rabobank:

211. Steven De Jongh (Ned)

212. Maarten Den Bakker (Ned)

213. Mathew Hayman (Aus)

214. Aart Vierhouten (Ned) 215. Marc Wauters

216. Matthé Pronk (Ned)

217. Karsten Kroon (Ned)

218. Gerben Löwik (Ned)

Batavus:

221. Pieter Vries (Ned)

222. Bart Voskamp (Ned)

223. Bert Hiemstra (Ned)

224. Martin Van Steen (Ned) 225. Tom Desmet 226. Steven Deneef

227. Remco Vanderven (Ned)

228. Stefan Vandijk (Ned)

Mercury - Viatel: 231. Peter Van Petegem

232. Leon Van Bon (Ned)

233. Henk Vogels (Aus) 234. Geert Van Bondt

235. Jans Koerts (Ned)

236. Floyd Landis (VS) 237. Wim Van Sevenant

238. Mike Sayers (VS)

Csc - World online:

241. Tristan Hoffman (Ned) 242. Koen Beeckman

243. Nicolas Jalabert (Fra)

244. Bo Larsen Nicolaj (Den)

245. Rasmussen Moe (Den)

246. Michael Nielsen (Den)

247. Arvis Piziks (Let)

248. Rolf Sörensen (Den)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234