Woensdag 26/06/2019

Deelnemerslijst Kuurne-Brussel-Kuurne:

Domo - Farm Frites:

1. Romans Vainsteins (Est) 2. Johan Museeuw

3. Robbie McEwen (Aus)

4. Marco Milesi (Ita) 5. Carl Vereecke 6. Wilfried Peeters 7. Steven Kleynen 8. Wilfried Cretskens

Mapei - Quick-Step:

11. Michele Bartoli (Ita)

12. Franco Ballerini (Ita)

13. Stefano Zanini (Ita)

14. Daniele Nardello (Ita)

15. Paolo Fornaciari (Ita) 16. Tom Steels 17. Bart Leysen

18. Luca Scinto (Ita)

Team Deutsche Telekom:

21. Robert Bartko (Dui)

22. Rolf Aldag (Dui)

23. Rolf Grabsch (Dui)

24. Andreas Klier (Dui)

25. Steffen Wesemann (Dui)

26. Kai Hundertmarck (Dui)

27. Danilo Hondo (Dui)

28. Jan Schaffrath (Dui)

Mercury - Viatel:

31. Peter Van Petegem

32. Geert Van Bondt

33. Leon Van Bon (Ned)

34. Henk Vogels (Aus)

35. Jans Koerts (Ned)

36. Wim Van Sevenant

37. Plamen Stainov (Bul)

38. Laurent Chotard (Fra)

Rabobank:

41. Maarten Den Bakker (Ned)

42. Steven De Jongh (Ned)

43. Coen Boerman (Ned)

44. Marcel Duyn (Ned)

45. Karsten Kroon (Ned)

46. Robbie Traksel (Ned)

47. Duiben Löwik (Ned)

48. Matthé Pronk (Ned)

Lampre - Daikin:

51. Maximilian Sciandri (GB)

52. Zbigniew Spruch (Pol) 53. Ludo Dierckxsens

54. Marco Serpellini (Ita)

55. Rubens Bertogliati (Ita)

56. Robert Hunter (ZAf)

57. Mateo Frutti (Ita) 58. Johan Verstrepen

Fassa - Bortolo:

61. Fabio Baldato (Ita)

62. Ivan Basso (Ita)

63. Serguei Ivanov (Rus)

64. Alessandro Petacchi (Ita)

65. Mateo Tosatto (Ita)

66. Nicola Loda (Ita)

67. Kim Kirchen (Lux)

68. Leonardo Giordani (Ita)

Lotto - Adecco: 71. Andrei Tchmil

72. Jeroen Blijlevens (Ned) 73. Mario Aerts 74. Hans De Clercq 75. Niko Eeckhout 76. Hendrik Van Dyck 77. Serge Baguet 78. Thierry Marichal

Cofidis: 81. Nico Matttan 82. Jo Planckaert 83. Peter Farazijn 84. Chris Peers

85. Tom Flammang (Lux)

86. Janet Tombak (Est)

87. Philippe Gaumont (Fra)

88. Juris Silovs (Lit)

Credit Agricole:

91. Stuart O'Grady (Aus)

92. Jens Voigt (Dui)

93. Anthony Morin (Fra)

94. Jérome Neuville (Fra)

95. Thor Hushovd (Noo)

96. Christophe Jenner (NZe)

97. Magnus Backstedt (Zwe)

98. Sébastien Hinault (Fra)

Festina:

101. Stéphane Augé (Fra)

102. Florent Brard (Fra)

103. Pascal Chanteur (Fra)

104. Carlos Da Cruz (Fra)

105. Andy Flickinger (Fra)

106. Armand Prétot (Fra)

107. Steffen Radochla (Dui)

108. Sven Teutenberg (Dui)

Ag2r Prevoyance:

111. Jaan Kirsipuu (Est)

112. Linas Balciunas (Lit)

113. Lauri Aus (Est)

114. Christophe Agnolutto (Fra)

115. Stéphane Berges (Fra)

116. Innar Mandoja (Est) 117. Ludovic Capelle 118. Sébastien Demarbaix

La Française des Jeux:

121. Jimmy Casper (Fra)

122. Jacky Durand (Fra) 123. Patrick D'Hondt

124. Frédéric Guesdon (Fra)

125. Yvaon Ledanois (Fra)

126. Christophe Mengin (Fra)

127. Jean-Patrick Nazon (Fra)

128. Franck Perque (Fra)

Vlaanderen - T-Interim: 131. Youri Beyens 132. Kris Gerits 133. Jurgen Guns 134. Nico Sijmens 135. Gert Vanderaerden 136. Danny Van Capellen 137. James Vanlandschoot 138. Andy Vidts

Collstrop - Palmans: 141. Danny Baeyens 142. Eric De Clercq 143. Hans De Meester 144. Christophe Detilloux

145. Roger Hammond (GB) 146. Geert Omloop 147. Kristof Trouvé 148. Peter Wuyts

Bonjour:

151. Frédéric Mainguenaud (Fra)

152. Damien Nazon (Fra)

153. Jean-Cyril Robin (Fra)

154. Franck Renier (Fra)

155. Olivier Peraudeau (Fra)

156. Sébastien Joly (Fra)

157. Fabrice Salanson (Fra)

158. Didier Rous (Fra)

Csc - World Online:

161. Tristan Hoffmann (Ned) 162. Koen Beeckman

163. Arvis Piziks (Let)

164. Rolf Sörensen (Den)

165. Nicolas Jalabert (Fra)

166. Nicolaj Bo Larsen (Den)

167. Moe Rasmussen (Den)

168. Michael Steen Nielsen (Den)

Flanders - Prefetex: 171. Ronny Assez 172. Tjarco Cuppens 173. Tim Lenaers

174. Harry Lodge (GB)

175. Marek Salermo (Fin) 176. Olivier Genicot

177. Christian Selin (Fin)

178. Chris Tonge (GB)

Ville de Charleroi: 181. Renaud Boxus 182. Marc Chanoine 183. Frank Corvers 184. Andy Desmet 185. Geoffrey Gremelpont 186. Bart Heirwegh 187. Sébastien Laroche 188. Sébastien Mattozza Colpack:

191. Yoshiyuki Abe (Jap)

192. Fabio Bulgarelli (Ita)

193. Matteo Carrara (Ita)

194. Michele Colleoni (Ita)

195. Alessandro Cortinovis (Ita)

196. Denis Lunghi (Ita)

197. Renzos Mazzoleni (Ita)

198. Rafael Mateos (Spa)

Tacconi Sport - Vini Caldirola:

201. Gianluca Bortolami (Ita)

202. Massimo Apollonio (Ita)

203. Mauro Radaelli (Ita)

204. Paolo Bossoni (Ita)

205. Nicola Chesini (Ita)

206. Nicola Minali (Ita)

207. Zoran Klemencic (Slo)

208. Andrej Hauptman (Slo) Landbouwkrediet - Colnago: 211. Michel Van Haecke

212. Pauly Burke (VS) 213. Jurgen Vandewalle

214. Andrei Tcherviakov (Rus) 215. Nico Weinants

216. Gordon Mc Cauley (NZe)

217. Nicolas Coudray (Zwi)

218. Masahiko Mifune (Jap)

Bank Giro Loterij - Batavus:

221. Bart Voskamp (Ned) 222. Wim Omloop 223. Tom Desmet

224. Remco Van de Ven (Ned)

225. Stefan Van Dijk (Ned)

226. Bert Hiemstra (Ned)

227. Rik Reinerink (Ned)

228. Jan Van Velzen (Ned)

Team Coast:

231. Lars Michaelsen (Den)

232. Frank Hoj (Den)

233. Sascha Henrix (Dui)

234. Raphael Schweda (Dui)

235. Jason Philips (Aus)

236. Malte Urban (Dui)

237. Eduart Gritsun (Rus)

238. Stefan Adamsson (Dui)

Team Gerolsteiner:

241. René Haselbacher (Oos)

242. Michel Van Kessel (Ned)

243. Olaf Pollack (Dui)

244. Michael Rich (Dui)

245. Saulius Ruskys (Lit)

246. Steffen Weigold (Dui)

247. Peter Wrolich (Oos)

248. Thomas Mühlbacher

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden